صفحه 7 از 9 نخستنخست ... 3456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 83

موضوع: فروش نرم افزار نویسا((تایپ گفتار))

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    78
    تشکر تشکر شده 
    480
    تشکر شده در
    315 پست

پیش فرض فروش نرم افزار نویسا((تایپ گفتار))

فروش نرم افزار نویسا((تایپ گفتار))

نویسا : نخستین سامانه تایپ گفتاری فارسی و تبدیل گفتار به نوشتار

http://softgate.ir/nevisa-software

فروش نوروزی
    در این طرح نسخه‌های حرفه‌ای، پزشکی و حقوقی نرم‌افزار نویسا علاوه‌بر تخفیف 35 درصدی، شامل یک دستگاه تبلت ایرانی دیمو به عنوان هدیه نیز می‌باشد. امید است این طرح، خدمتی مورد پذیرش در راستای حمایت از تولید کالاهای ایرانی و حمایت از تولیدکنندگان بومی باشد.
    با توجه به استفاده روزافزون از کامپیوتر در عرصه فعالیت‌های شخصی و اداری، استفاده از تایپ کامپیوتری در ورود اطلاعات و تولید اسناد به جای استفاده از اسناد دست‌نویس نه تنها بر سرعت تولید اسناد افزوده، بلکه مزایای دیگری همچون خوانایی و زیبایی بیشتر اسناد و نگهداری آسان‌تر و مطمئن‌تر آنها را نیز به همراه داشته است. امروزه، تقریباً تمامی کاربران کامپیوتر به گونه‌ای با مسئلة تایپ سروکار دارند؛ مدیران ادارات و سازمان‌ها برای تهیة نامه‌ها، یادداشت‌ها و تأیید نامه‌ها، کارشناسان در تهیة گزارش‌های سازمانی و اداری، پزشکان در تهیة گزارش‌های پزشکی، وکلا در تهیة متون و اسناد حقوقی و کاربران شخصی برای نوشتن متون و یادداشت‌های روزانه. اما یکی از مهم‌ترین مشکلات موجود در سر راه اغلب کاربران در این زمینه، عدم تسلط آنها به تایپ و نحوة کار با ویرایشگرها و واژه‌پردازها است. این مشکل باعث شده است که تایپ در رایانه به کاری وقت‌گیر و خسته‌کننده تبدیل شود.
    نویسا اولین نرم‌افزار تایپ گفتاری زبان فارسی است که با استفاده از قابلیت تشخیص خودکار گفتار (Automatic Speech Recognition) این نگرانی را به میزان زیادی رفع کرده است. با استفاده از نرم‌فزار تایپ گفتاری فارسی، کافیست که متن مورد نظر خود را بخوانید و گفتار خود را از طریق میکروفون به کامپیوتر منتقل نمایید تا گفتار شما پردازش شده و به متن معادل تبدیل ‌شود. این تکنولوژی علاوه بر ساده و آسان نمودن کار تایپ، صرفه‌جویی زیادی در زمان (به‌ویژه برای مدیران و کارشناسان) و به تبع آن کاهش هزینه را به دنبال دارد.
    نویسا دارای چندین نسخه با قابلیت های متفاوت می باشد، مهمترین تفاوت در نسخه های نویسا بانک اطلاعات کلمات یا واژگان می باشد که بر حسب نیاز کاربران طبقه بندی و اختصاصی شده است. با مراجعه به منوی نسخه های نویسا می توانید مشخصات هر نسخه را بررسی نمائید.
    مزایای استفاده از نویسا:

• افزایش سرعت و کارایی
    • صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌
    • جلوگیری از اشتباهات املایی

کاربردهای نویسا

• تایپ نامه‌های اداری و شخصی
    • تایپ هرگونه متنی که مستلزم تایپ با صفحه کلید است
    • تایید (پاراف) نامه‌ها
    • گزارش‌ها
    • متون شخصی (یادداشت‌ها، وبلاگ‌ها، مقالات و …)

کاربران نویسا

• مدیران، کارشناسان، مسئولین دفترها، منشی‌ها و تایپیست‌ها در کلیه سازمان‌ها، بانک‌ها، شرکت‌ها و ادارات دولتی و غیردولتی، دفاتر تایپ و …
    • پزشکان در بیمارستان‌ها، مراکز رادیولوژی MRI، CT و مطب‌های شخصی
    • وکلا، قضات و افراد حقوقی در دفاتر حقوقی، دادگستری‌ها و دادگاه‌ها
    • کاربران شخصی، روزنامه‌نگاران ، نویسندگان ، اساتید و تمام کسانی که به نحوی با تایپ سروکار دارند.

قابلیت‌های نویسا

• دارای دقت تشخیص بسیار بالا (حدود ۹۵%)
    • تایپ سریع متون، همزمان با صحبت گوینده
    • قابلیت تشخیص جملات به صورت طبیعی و پیوسته
    • امکان نوشتن در تمام محیط‌های تایپی (مانند Word، فرم‌ها و …)
    • قابلیت تایپ علائم نگارشی (مانند نقطه، علامت سوال و …) با گفتار
    • قابلیت یادگیری لهجه و لحن بیان گوینده و ایجاد پروفایل شخصی برای هر گوینده
    • توانایی تطبیق با شرایط محیطی جدید و حفظ کارایی در شرایط نویزی
    • پشتیبانی از فرامین صوتی جهت اجرا و کنترل برنامه‌ها
    • امکان تایپ گفتاری کلمات خاص، لاتین یا عربی
    • قابلیت تبدیل فایل‌های صوتی به متن
    • تایپ گفتاری اعداد با فرمت‌‌های مختلف
    • شامل بانک اطلاعاتی از کلمات پرکاربرد زبان فارسی (از ۳۱ تا ۶۵ هزار کلمه)
    • امکان افزودن کلمه جدید به واژگان نرم‌افزار توسط کاربر
    • قابلیت تخصصی نمودن دایره کلمات برای کاربردهای خاص
    • رابط کاربر دو زبانه (انگلیسی و فارسی)
    • دارای ۲ نسخه عمومی (پیشرفته و حرفه ای)
    • دارای نسخه‌های تخصصی (پزشکی، حقوقی، اسلامی و …)
    • نصب نرم‌افزار به صورت تک نسخه یا تحت شبکه

قیمت محصول:

قیمت سامانه تایپ گفتاری نویسا نسخه غیر شبکه:
    تعداد نویسا –پیشرفته نویسا –حرفه ای
    ۱ ۱۴۰۰۰۰۰تومان ۲۹۵۰۰۰۰تومان
    اموزش و نصب در محل دارد دارد
    گارانتی ۶ماه ۱۲ ماه
    سفارش این محصول

هر نسخه از نرم افزار شامل سی دی نرم افزار، دفترچه راهنما، قفل سخت افزاری و میکروفن ویژه تشخیص گفتار می باشد.

Interface چهره نرم افزار نویسا تایپ گفتاری فارسی در محیط ویندوز

این نرم افزار محصول شرکت عصر گویش پرداز می باشد و کلیه حقوق مربوط به شرکت نامبرده می باشد.
    ویرایش توسط sa_sh41 : March 3rd, 2013 در ساعت 10:33

2. تعداد تشکر ها ازsa_sh41 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن princeserver آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    217
    تشکر تشکر شده 
    363
    تشکر شده در
    281 پست

پیش فرض پاسخ : فروش نرم افزار نویسا((تایپ گفتار))

من دارم برنامه رو اگر مایل باشید به قیمت مناسب تر میفروشم
    (KVMVirtualizor (https://t.me/KVMVirtualizor@
    09332099911-نجیمی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

سلام بر دوستان عزیز و مشتریان گرامی
    بنده مهران مهدوی عامل فروش شرکت عصر گویش پرداز هستم به شماره قرار داد 2678-93
    شرکت عصر گویش پرداز به مناسبت هفته معلم از 12 تا 18 اردیبهشت 94 نرم افزار تایپ گفتاری نویسا نسخه های پیشرفته و حرفه ای و حقوقی و پزشکی را با تخفیف به اساتید دانشگاهی و آموزش و پرورش و معلمان ارائه می دهد. البته اگر فامیل یا آشنای این چنین هم دارید می توانید به اسم آنها نرم افزار را با تخفیف ویژه خریداری نمایید.
    شماره تلفن و ایمیل های بنده برای ارتباط به شرح ذیل است:
    1- شماره تماس 09357683657
    2- ایمیل شرکتی بنده nevisa.tehran@asr-gooyesh.com
    3- جیمیل بنده mehranmahdavi2009@gmail.com

تخفیفات به شرح ذیل است:
    نسخه پیشرفته با قیمت 500 هزار تومان به فروش می رسد یعنی 180 هزار تومان تخفیف
    نسخه حرفه ای به قیمت 700 هزار تومان به فروش می رسد و می توان حتی می توانید در دو قسط بخرید یعنی 280 هزار تومان تخفیف
    نسخه حقوقی و پزشکی به قیمت یک میلیون تومان به فروش می رسد و حتی می توانید در دو قسط بخرید یعنی 600 هزار تومان تخفیف

توجه کنید که نرم افزارهای نویسا شرکت عصر گویش پرداز از پاییز 93 قیمت هایش شکسته شد و به شرح زیر است لطفا گران از بقیه نخرید:
    نسخه خانگی 280 هزار تومان
    نسخه پیشرفته 680 هزار تومان
    نسخه حرفه ای 980 هزار تومان
    نسخه حقوقی و پزشکی یک میلیون و ششصد هزار تومان

توجه کنید فقط در هفته مغلم می توانید با قیمت های تخفیف دار آن هم اساتید دانشگاهی و آموزش و پرورش و معلمان خریداری کنید. البته اگر آشنا یا فامیلی دارید که جز این قشر باشند به اسم آنها هم می توانید خریداری کنید.

عضو انجمن tikweb.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    358
    تشکر تشکر شده 
    1,045
    تشکر شده در
    663 پست

حرف های عجیبی میزنید
    فایل صوتی بهش بدید و بدون هیچ غلط و اشتباهی متن تحویل بگیریم ؟!

لطفا برای این گفته تون یک سند بیارید
    همونطور که دوستان گفتن یک کلیپ تهیه کنید و درباره وب هاستینگ تاک صحبت کنید و بزارید نرم افزار تایپ کنه
    اگر نرم افزار خوب کار کنه مطمئن باشید فروشتون بیشتر خواهد شد
    :: گروه فناوری اطلاعات تیک وب | ارائه انواع خدمات وب هاستینگ و کانفیگ سرور و cms | طراحی انواع وب سایت
    :: دارنده نماد اعتماد دائم از وزارت صنعت ، معدن و تجارت

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tikweb.ir نمایش پست ها
    حرف های عجیبی میزنید
    فایل صوتی بهش بدید و بدون هیچ غلط و اشتباهی متن تحویل بگیریم ؟!

لطفا برای این گفته تون یک سند بیارید
    همونطور که دوستان گفتن یک کلیپ تهیه کنید و درباره وب هاستینگ تاک صحبت کنید و بزارید نرم افزار تایپ کنه
    اگر نرم افزار خوب کار کنه مطمئن باشید فروشتون بیشتر خواهد شد
    سلام بر شما
    اگر کلیپ می خواهید می توانید به آدرس های زیر مراجعه فرمائید:
    http://www.aparat.com/v/QKqAN

http://www.aparat.com/v/Oqx7s

http://www.aparat.com/v/40r8m

http://www.aparat.com/v/hzsVm

در ضمن هم اکنون در نمایشگاه کتاب سال 94 هم شرکت عصر گویش پرداز غرفه اش در روبروی درب شبستان قرار دارد و شما می توانید در آنجا هم نرم افزار را تست کنید.

در ضمن در نمایشگاه کتاب سال 94 نسخه 3.2 ارائه شده است و یک چیزی که تا حالا نبوده ولی در این نسخه است و آن هم اینکه آپدیت نرم افزار تا پایان گارانتی نرم افزار رایگان می باشد و در ضمن قیمت ها برای نمایشگاه به شرح زیر است:
    نسخه خانگی 252 هزار تومان
    نسخه پیشرفته 578 هزار تومان
    نسخه حرفه ای 784 هزار تومان
    نسخه های حقوقی و پزشکی یک میلیون تومان

اگر قصد خرید داشتید لطفا با یکی از راههای زیر با بنده تماس بگیرید:
    1- شماره تماس 09357683657
    2- ایمیل شرکتی بنده nevisa.tehran@asr-gooyesh.com
    3- جیمیل بنده mehranmahdavi2009@gmail.com

با تشکر از همه شما

عضو انجمن princeserver آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    217
    تشکر تشکر شده 
    363
    تشکر شده در
    281 پست

بنده نسخه پیشرفته رو دارم مایل باشید میتونم به شما واگذار کنم
    (KVMVirtualizor (https://t.me/KVMVirtualizor@
    09332099911-نجیمی

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

سلام به همه .
    دوست عزیز آقای مهران مهدوی ، مگه طبق کاتالوگ و گفته های استارتر عزیز ، این نرم افزار نباید بهش آموزش داده بشه و تقریبا با صدای فرد به مدت 1 الی 2 ساعت آموزش ببینه تا بتونه تایپ کنه ؟
    اونوقت شما چه جوری ادعا می کنید که این نرم افزار هر نوع فایل صوتی با هر صدایی رو میتونه تایپ کنه ؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

ahangar_kave@yahoo.com
    سلام دوستان
    نرم افزار دقت بسیار پایینی داره و شما یک کلمه رو باصدایی که از محیطی حتی آروم گفته میشه میگیره و کلمه دیگه ای جاش تایپ میکنه . شرکت هم کلاه منو برداشت و تو میکوفونی که میخواست ارسال کنه حول و حوش دویست هزار تومن تقلب کرد و یک میکروفون دیگه فرستاد من در اثر یک اتفاق فهمیدم که میکروفون اون چیزی نیست که من پولش رو پرداخت کردم ولی بعد تماس اونها مدعی شدند که ما قبلا اینرو اعلام کردیم به نمایندگی ، در صورتی که نمایندگی هم اطلاع نداشت . در ضمن اینها اول یک مشخصات پیش نیاز رو برای سیستمیکه میخواد نرم افزار روش نصب بشه اعلام میکنند تا بخری بعد میفهمی که سیستم خیلی باید بالاتر از اونها باشه . رم مورد نیاز بالا ، دقت کم به صورتی که اگه با دست بنویسی گاهی سریعتر کار رو انجام میدی و در گیر کردن شدید سی پی یو از مشخصات اصلی این نرم افزاره .و با وجود پول زیادی که بابت نرم افزار میگیرن حتی یک دمو برای نرم افزار وجود نداره در حالیکه افتضاح ترین نرم افزارهای موجود قبل خرید دمو ارایه میدن با توجه به اینکه نرم افزارهای اندرویدی ترجمه که تلویزیون در حال حاضر تبلیغ میکنه و همین ویژگی پردازش کلمات رو دارن تقریبا به مبلغ 30 چهل هزار تومن فروخته میشه قیمت این نرم افزار باید ماکزیمم دویست یا سیصد تومن باشه که چندین برابر گرونتر فروخته میشه از این جهت این مطالب رو گفتم که چون کلاه سر خودم رفت و خریدم گفتم کس دیگه ای فریب نخوره واینکاررو هم بدون هیچ توقعی انجام میدم .

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

سلام
    آقا یا خانم farza4 اینکه شما میگید دقت پایینی داره شما تنظیمات صدا رو در پنجره تنظیمات صدا درست انجام نمیدید نرم افزار طوری طراحی شده که شما حتی در جای شلوغ هم بتونید استفاده کنید در تنظیمات صدا که وارد می شوید بعد از کم و زیاد کردن تنظیمات صدا و پیمودن دو مرحله بعد از آن نرم افزار با توجه به محیطی که در آن هستید تنظیم می شود و در مورد اینکه میگید اول نیازمندی های سیستم رو میگن بعد مشخص میشه که خیلی نیازمندی های توپی میخواد و با توجه به اینکه شما میگید نرم افزار غلط تایپ میکنه به احتمال زیاد می تونه از کارت صداتون باشه و یک احتمالی هم هست که از میکروفن باشه، اون زمانی که بنده نماینده فروش نبودم خودم اوایل شروع به استفاده کردم غلط که تایپ کرد و تماسی که با پشتیبانی داشتم مشخص شد که ظاهرن میکروفن از طریق یو اس بی وصله ولی در اصل وصل نبود و از طریق میکروفن کنار دوربین وب کم صدا میرفته، آیا این مورد را چک کردید؟ آیا با تیم پشتیبانی تماس گرفتید؟ آیا تیم پشتیبانی با نرم افزار team viewer به کامپیوتر شما وصل شدند؟ آیا حضوری برای رفع مشکل مراجعه کردید؟
    در مورد میکروفن یو اس بی دار دو نوع میکروفن یو اس بی دار بوده که الان فقط یک میکروفنش عرضه می شود یکی میکروفن آندره آ که 250 هزار تومن بوده و دیگری میکروفنی که 100 هزار تومان است. اگر شما ادعا دارید که پول میکروفن آندره آ را دادید و میکروفن صد تومنی را گرفتید در صورتی که همچین چیزی ممکن نیست ولی اگر مصمم هستید که همچین اتفاقی افتاده با در دست داشتن فیش پرداختی و نوع میکروفنتان می توانید به محل شرکت مراجعه و موضوع را اطلاع دهید و نمایندگی که به شما نرم افزار را فروخته بازخواست کنید اگر گفته هایتان راست باشد.
    در مورد نرم افزاری که در تلویزیون تبلیغ میشه خودتون دارید میگید نرم افزار اندرویدی ترجمه، این نرم افزار نویسا کارایی اش ترجمه نیست و اگر چنین نرم افزاری هم می خواهید شرکت عصر گویش پرداز نرم افزار مترجم کامل تر و جامع تر از اونایی که تو تلویزیون تبلیغ میشه داره و ارزونتر.
    در مورد کارایی نرم افزار نویسا در آخر باید بگویم که بنده قبل از اینکه نماینده فروش بشوم این نرم افزار را خریداری کردم و استفاده می کردم هیچ مشکلی به غیر از اون قضیه میکروفن نداشت که اونم همون اول برطرف شد. لطفا قبل از پیگیری مشکل یه طرفه به قاضی نروید.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

دوست عزیز . اولین بار نیست که من با یک نرم افزار کار میکنم که شما واضح ترین توضیحات رو اینجا برای من نوشتی . تمام این مراحلی که شما گفتی من انجام دادم.تست صدا و این ماحل رو کامل انجام دادم ولی بازم در کلمات مشکل داره. در مورد میکروفون ،پشتیبانی این شرکت شانه خالی کرد و به عهده نمایندگی انداخت و نمایندگی هم قبول نکرد . یعنی حداقل در میکروفن 150 هزار تومان سر من کلاه گذاشتند.برای پیش نیاز هایسیستم هم د ر سایت نوشته بود رم یک و سی پی یو فلان و فلان چیز . ولی پشتیبانی بعد خرید به من گفت حداقل رم 2 باید باشه و سی پی یو بالای نیازه .اگه شما نماینده فروشی حق داری بایدم تمام قد دفاع کنی چون باید جنس رو بفروشی ولی من که ضرر کردم واقعیت رو میگم تا سر کس دیگه ای کلاه نره .

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط farza4 نمایش پست ها
    دوست عزیز . اولین بار نیست که من با یک نرم افزار کار میکنم که شما واضح ترین توضیحات رو اینجا برای من نوشتی . تمام این مراحلی که شما گفتی من انجام دادم.تست صدا و این ماحل رو کامل انجام دادم ولی بازم در کلمات مشکل داره. در مورد میکروفون ،پشتیبانی این شرکت شانه خالی کرد و به عهده نمایندگی انداخت و نمایندگی هم قبول نکرد . یعنی حداقل در میکروفن 150 هزار تومان سر من کلاه گذاشتند.برای پیش نیاز هایسیستم هم د ر سایت نوشته بود رم یک و سی پی یو فلان و فلان چیز . ولی پشتیبانی بعد خرید به من گفت حداقل رم 2 باید باشه و سی پی یو بالای نیازه .اگه شما نماینده فروشی حق داری بایدم تمام قد دفاع کنی چون باید جنس رو بفروشی ولی من که ضرر کردم واقعیت رو میگم تا سر کس دیگه ای کلاه نره .
    برادر شما کدوم نسخه رو خریداری کرده اید ؟

ما هم در کارخونه ای که کار میکردیم از این برنامه داشتیم ....

خیلی بحث ها در این خصوص هست که سر وقت بحث میکنیم .

صفحه 7 از 9 نخستنخست ... 3456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)