صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 67

موضوع: تجربه كار با javanserver

عضو جدید ma3oud91 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    93
    تشکر تشکر شده 
    159
    تشکر شده در
    127 پست

پیش فرض پاسخ : تجربه كار با javanserver

سلام.من نزدیک 8 یا 9 ماهی هست از آقای مسعودی سرور دارم و مشکلی نداشتم باهاشون تیکت هم که دادم دیگه خیلی طول میکشیده تا جوابمو بدن ساعت که وقتی تیکیت میزنی علت رو مینویسن.والا این چیزایی که شما امروز گفتید رو من تاحالا از این شرکت ندیدم.ممنون

2. تعداد تشکر ها از ma3oud91 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید ma3oud91 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    93
    تشکر تشکر شده 
    159
    تشکر شده در
    127 پست

دیر جواب بدن 3 ساعت.ساعت رو یادم رفت

5. تعداد تشکر ها از ma3oud91 به دلیل پست مفید

عضو انجمن HyperServer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,016
    تشکر تشکر شده 
    3,252
    تشکر شده در
    2,153 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط salem نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان من نزدیک 1 سال با ایشون کار کردم اول خیلی خوب بود اما بعدش یهنی بعد عید 91 نمیدونم چس شد سیلستشون رو عوض کردن یا چی کلا خراب شد نسبت به قبل من 5 تا vps داشتم ازشون اونقدر مشکل پیش اومد که کلا بیخیال شدم حتی 80 تومن هم بدهکار بودم من اضافه ریخته بودم 2 ماه هرچقد گفتیم پول ما رو برگردونین گفتن اینجا چاله میدون نیست اون شاره ها هم که تو سایت گذاشتن به هیچ کدون جواب نمیدن البته اون زمون شاید الان درست شده ما هم کلا بیخیال پولمون شدیم جونمونو برداشتیم فرار کردیم فقط
    نقل قول نوشته اصلی توسط raspinah نمایش پست ها
    پشتیبانی در حد 0 کیلومتر
    الان تیکت بزنی پس فردا جواب میدن
    میکروتیک سفارش بدی برات وی پی اس ویندوزی میدن ، بعد که میگی این نبوده 3 روز طول میکشه که سرویسی که سفارش داده بودی را بهت بدن
    اصلا قانونی برای تحویل سرور ندارد ، کاش این هاستینگ و .... حقوق مشتری هم رعایت می کردند و .... ، وقتی هم بهشون میگی فاکتورور درست کنید دیگه جواب نمیدن
    انشاالله این دوستان هم خوب بشن
    دوستان عزیز ...
    در صورتی که فقط حرف بزنید و بدون اثبات باشه علاوه بر اینکه در انجمن bann خواهید شد کاملا برای سایر افراد این شبه پیش خواهد اومد که یک تاپیک که برای 6 ماه پیش بوده فقط برای تخریب بالا اومده...
    پیشنهاد میکنم حتما شفاف سازی کنید.

موفق باشید.

7. تعداد تشکر ها از HyperServer به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    37
    تشکر شده در
    32 پست

آقای مسعودی منو که میشناسی؟ من تقریبا از همه سرویس ها شما یک بار استفاده کردم..آلمان فرانسه،انگلستان ...
    تجربه بنده ثابت کرده که این تالار گفتگو جای مناسبی برای انتقاد کردن از بعضی سرویس دهنده ها نیست! چون مطمئنا پستشون پاک میشه همون طور که پست های ما پاک شد!
    راستی به نظر شما چرا جوان سرور نماد اعتماد الکترونیکی نمیگیره؟ الان تقریبا اکثر سایت های معتبر این نمادرو دارن...!
    .
    .
    اونای که انتقاد دارن برن توی تالارهای دیگه مطرح کنن طوری که توی گوگل ایندکس بشه!

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    57
    تشکر تشکر شده 
    130
    تشکر شده در
    106 پست

والا خودمون ازشون سرور اختصاصی گرفتیم جز اینکه کمی تیکت دیر جواب میدادن مشکلی دیگه ای مشاهده نکردیم.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    37
    تشکر شده در
    32 پست

سرور اختصاصی که اختصاصی هست! منابع کاملا مشخصه... دیتا سنتر هم که دیتاسنتر خوبی هست خوب نباید هم مشکلی باشه.
    یه بار آقای مسعودی به ما ایمیل گروهی ارسال کرد که بیایید و سرور جدید از آلمان گرفتیم و به 30 نفر بیشتر نمیخواهیم بفروشیم و ... ما هم دو تا خریدیم من چک کردم دیدم من نفر 56 هستم که خریدم.
    خلاصه این که lمغرب ها علی الخصوص پنج شنبه شب ها با توجه به این که خط یه مگ دارم از مخابرات و مشکل سرعت ندارم باز هم سرعت وی پی اس ها به شدت پایین بود اون هم فقط و فقط به خاطر CPU load که علت اصلیش هم over sell هست. خوب البته قیمت های جوان سرور خیلی خوب بود و اگه این کار رو نمیکردن براشون صرف نمیکرد... البته ما با جوان یرور به مشکلات خیلی حادی برخوذدیم که طبق پیگری های انجام شده متوجه شدیم که شرکت دلارش رو با قیمت دولتی با واسطه یه شرکت توی کشورها حاشیه خلیج فارس پرداخت میکنه و ....
    خلاصه این که خود آقای مسعودی پسر خوبی هست، آدمه مطمئنی هست، آدمه یک دنده ای هست و وقتی یه حرفی میزنه دیگه زده و به هیچ وجه نمیشه ایشون رو متوجه کرد که داره اشتباه میکنه.در کل سرویسشون بدک نیست ولی خیلی باید حواستون رو جمع کنیددددددددددددددد و برای استفاده های حرفه ای وی پی ازین شرکت ها وی پی اس نگیرید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    55
    تشکر تشکر شده 
    127
    تشکر شده در
    92 پست

سلام به همه دوسان منم با نظر دوستان موافقم اینجا چقدر هم شما انتقاد کنین عمر این تاپیک بیشتر از 1 هفته اینا نیست چون یکی از مدیران این سایت با آقای مسعودی دوست هستش زود پاک میکنن پشتیبانی معنی نداره چون هر وقت مشکلی پیش بیاد نه به تلفن جواب میدن نه به تیکت نمونش هفته پیش از نصف شب کل هاست ما قطع بود تا 2 روز موردیم از بس زنگ و تیکت زدیم بعد 2 روز یه تیکت زدن دیتا سنتر کل سرور رو بسته داریم مکاتبه میکنیم ابروی مردم واسشون ارزش نداره الان هم باید این تاپیک رو ببینه آقای مسعودی میگه میرم از فتا شکایت میکنم ما که کلا انتقال دادیم راحت شدیم

عضو دائم AmirHosein آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,464
    تشکر تشکر شده 
    4,051
    تشکر شده در
    1,562 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط salem نمایش پست ها
    سلام به همه دوسان منم با نظر دوستان موافقم اینجا چقدر هم شما انتقاد کنین عمر این تاپیک بیشتر از 1 هفته اینا نیست چون یکی از مدیران این سایت با آقای مسعودی دوست هستش زود پاک میکنن پشتیبانی معنی نداره چون هر وقت مشکلی پیش بیاد نه به تلفن جواب میدن نه به تیکت نمونش هفته پیش از نصف شب کل هاست ما قطع بود تا 2 روز موردیم از بس زنگ و تیکت زدیم بعد 2 روز یه تیکت زدن دیتا سنتر کل سرور رو بسته داریم مکاتبه میکنیم ابروی مردم واسشون ارزش نداره الان هم باید این تاپیک رو ببینه آقای مسعودی میگه میرم از فتا شکایت میکنم ما که کلا انتقال دادیم راحت شدیم
    کدوم مدیر با آقای مسعودی دوست هست؟
    می گویند تقوا از تخصص لازم تر است، آ نرا می پذیرم، اما می گویم: آنکس که تخصص ندارد و کاری را می پذیرد، بی تقواست.
    مصطفی چمران
    AmirHosein -{(@)}- WebHostingTalk . ir

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    55
    تشکر تشکر شده 
    127
    تشکر شده در
    92 پست

خلاصه یکاری میکنه که تو این وضعیت دلار وی پی اس رم 512 رو میده 15تومن احسان نمیده که از جیبش بذاره خلاصه این ارزون دادن از یه جایی جبران میشه خلاصه

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    55
    تشکر تشکر شده 
    127
    تشکر شده در
    92 پست

اسمش رو نمیدونم کلا یه زمونی با آقای مسعودی حرفمون شد گفتم میرم تو وب هاستینگ اعلام میکنم اونم گفت برو هر چقدر میتونی تاپیک بزن اگه تاپیکت موند بیا بگو گفت میگم پاک میکنن اونطوری هم شد تاپیک زدیم امروز 2 روز بعدش دیدم نیست حذف شده کلا 80 هزار تومن پول ما رو نمیدادن میگفت باید سرویس بگیری ما هم سرویس نمیخواستیم کلا 80 تومن رو هم خوردن یه آب هم روش

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع