صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 66

موضوع: سئو و بهینه سازی سایت شما با کمترین هزینه.

عضو انجمن hamidjan آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    154
    تشکر تشکر شده 
    296
    تشکر شده در
    195 پست

پیش فرض پاسخ : سئو و بهینه سازی سایت شما با کمترین هزینه.

تاپیک جداگانه ای نزدم
    یه سوال
    سایت زیر رو ببینید:
    همایش بین المللی بازاریابی اینترنتی - کنفرانس بازاریابی الکترونیکی - کاسپید

به گفته خودشون 2 ماه بیشتر نیست راه اندازی شده. البته تا این تاریخ فکر کنم نهایتا 3-4 ماه میشه. ولی پیج رنک گوگل 6 رو داره. دوستان سئو کار نظر بدن. واقعیه؟ علت چی میتونه باشه؟
    شرکت پرتو فرا رایان ، ارائه دهنده سرویس های میزبانی وب ، ثبت دامنه ، نمایندگی هاست و دامنه ، طراحی وب و...

PartoData.com
    [+]
    ,Services : WebHosting , Domain Registration , Reseller , FileHosting [+]
    Server Locations : Iran , UK [+]

2. # ADS

عضو انجمن HADNEZ-ICT آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    717
    تشکر تشکر شده 
    685
    تشکر شده در
    473 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidjan نمایش پست ها
    تاپیک جداگانه ای نزدم
    یه سوال
    سایت زیر رو ببینید:
    همایش بین المللی بازاریابی اینترنتی - کنفرانس بازاریابی الکترونیکی - کاسپید

به گفته خودشون 2 ماه بیشتر نیست راه اندازی شده. البته تا این تاریخ فکر کنم نهایتا 3-4 ماه میشه. ولی پیج رنک گوگل 6 رو داره. دوستان سئو کار نظر بدن. واقعیه؟ علت چی میتونه باشه؟
    کاملا سئو شده - لینک های ورودی فوق العاده ای داره

تشکر تشکر کرده 
    154
    تشکر تشکر شده 
    296
    تشکر شده در
    195 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط HADNEZ-ICT نمایش پست ها
    کاملا سئو شده - لینک های ورودی فوق العاده ای داره
    آخه در دو ماه. رنک 6 . میشه همچین چیزی؟
    اگه اینجوریه که واقعا در عمل نشون دادن کارشون درسته!
    شرکت پرتو فرا رایان ، ارائه دهنده سرویس های میزبانی وب ، ثبت دامنه ، نمایندگی هاست و دامنه ، طراحی وب و...

PartoData.com
    [+]

عضو انجمن HADNEZ-ICT آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    717
    تشکر تشکر شده 
    685
    تشکر شده در
    473 پست

بله دوست عزیز با پرداخت هزینه می تونیم این چنین رنکی واسه شما اخذ کنیم

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SEOmoz نمایش پست ها
    خیلی فرق هست بین بک لینکی که موبوط هستند به موضوع سایت شما و بک لینک هایی که ارزش دارند.
    میتونید از رند هم بپرسید چون خود اونم میگه که بک لینک هایی تنها حساب میشه که ارزش داشته باشه حالا ارزش به خیلی چیزا برمیگرده یکی مربوط بودن موضوعی و همچنین کیفیت سایت و لینک هاش
    دایرکتوری هم انواع داره یک مثال خود رند زد توی یک جلسه گفت شما توی گوگل سرچ کن Friendly Directory هرچی که هست بالای 90 درصد دایرکتوری هایی هستند که ارزش استفاده ندارند پس خیلی فرق هست بین دایرکتوری ها این اشتباه هست که بگیم همه یکی هست اینطور نیست؟
    دلیلشم خیلی سادست شما هر جا ممکنه سایتتونو چک کنید بگه هزاران بک لینک دارید اما گوگل شاید بگه شما 10 تا بک لینک دارید این نشون میده که هر بک لینکی محسوب نمیشه بک لینک باید دارای یک سری قواعد باشه برای همینم هست که من شدیدا مخالف خرید بک لینک هستم خود گوگل هم مخالفت خرید بک لینک هست
    منظورتونو در مورد Human Modirations متوجه نمیشم؟ منظورتون انسانی تر شدن اسپایدر گوگل هست؟
    اگر اینطور باشه که حرف من درست هست چون دیگه هر چیزی که ما بهش باور داریم زیر سوال میره مثلا باور بر تعداد زیاد بک لینک و هر بک لینکی یک باور قدیمی هست که در زمان خودش درست بوده ولی الان نیست
    الان خیلی گوگل در حساب کردن بک لینک ها حساس هست و البته روش هایی هم خودش معرفی کرده اما برای به دست اوردن بک لینک به این روش ها باید سئو قدیمی را فراموش کرد سئو نوین را حساب کرد
    ---------------
    Quality link به معنا مربوط بودن هست؟
    اشتباه دارید میکنید چون معنا را دارید اشتباه برداشت میکنید
    ارزش لینک مهمه یکی از فاکتورهای ارزش لینک ارتباط محتوایی هست
    با اون صحبت های پاراگراف اول و دومتون کاملا موافقم و خلافشون رو نگفتم. بله لینک خوبه که از یک صفحه ی مرتبط و با ارزش باشه. حالا این جا یک نکته ی بسیار ظریف پیش میاد که شما هدفتون از بک-لینک چیه.
    اگه هدف page rank باشه، مرتبط بودن کاملا اهمیتش صفر میشه و کافیه که از صفحه های با ارزش یا خوب لینک داشته باشید. این جا اصطلاحا اون صفحه ها به شما juice میدن(حال میدن).
    اما اگه هدف رتبه ی بالا تو سرچ باشه دیگه اون لینک با ارزش هایی که مرتبط نیستند هیچ کمکی نمی کنند. خیلی ظریفه
    Human Modiration اینه که سال فکر می کنم 2004 گوگل آدم هایی روگذاشت که خیلی گسترده به نتایج جستجو ها نظارت کنن و هرجا لازم بود تغییر بدن.
    quality که یعنی باکیفیت. تو سئو ( که کسب پیج رنک هیچ جایی توش نداره) لینکی کوالیتی هست که به بالا اومدن شما کمک کنه، یعنی شما رو یک صفحه ی مهم توی اون موضوع جستجو شده نشون بده، پس باید خود اون صفحه هم توی link graph جهانی توی منطقه ی همون موضوع باشه. سعی کردم منظورمو برسونم ولی سخته.
    من این روزا سرم شلوغه عذر میخام شاید نتونم دیگه تو این گفتگو شرکت کنم.

---------- Post added at 10:36 PM ---------- Previous post was at 10:21 PM ----------

اگه اینجوریه که واقعا در عمل نشون دادن کارشون درسته!
    نه دو ماه نییییست!!!
    الان دومین دوره ی این همایش برگزار شده. اولیش پارسال بود فکر کنم پاییز. و قبل از اون هم چند ماه این سایت وجود داشت. پارسال که نگاهش کردم زیاد جالب نبود اما امسال تو سایت های بزرگی مثل ایرانسل و ماهان تبلیغ داده که این نتیجه کاملا طبیعیه.
    من صحبت های مدیر کاسپید تو همایش پارسالش رو دیدم، واقعا تاسف آور بود که می گفت:
    php برای سئو خوب نیست و asp خوبه!!!!! حالا این ها دو تا زبون برنامه نویسی هستند!!
    یا می گفت اگه از cms ها استفاده کنید چون کد همشون یکیه، duplicate content محسوب میشه و از گوگل حذف میشید !!!! ایشون حتی نمی دونست که duplicate content شامل محتوای قابل مشاهده (و بعضا غیر قابل مشاهده برای انسان) می شه، نه کد های برنامه نویسی سایت !!!! Yahoo از وردپرس استفاده می کنه و رتبه ی زیر پنج الکساست!
    به این خاطر بود که تو این تاپیک گفتم یه عده مردم رو گمراه می کنن.
    واسه همین چند ساعت همایش شرم آور 500 هزار تومن هم می گرفت!
    www.123website.ir پیشرو در طراحی سایت و بهینه سازی برای موتورهای جستجو ( سئو )
    کیفیت کار ما حاصل دانش به روز و ارتباطات جهانی ماست.

تشکر تشکر کرده 
    154
    تشکر تشکر شده 
    296
    تشکر شده در
    195 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 123website نمایش پست ها
    ---------

نه دو ماه نییییست!!!
    الان دومین دوره ی این همایش برگزار شده. اولیش پارسال بود فکر کنم پاییز. و قبل از اون هم چند ماه این سایت وجود داشت. پارسال که نگاهش کردم زیاد جالب نبود اما امسال تو سایت های بزرگی مثل ایرانسل و ماهان تبلیغ داده که این نتیجه کاملا طبیعیه.
    من صحبت های مدیر کاسپید تو همایش پارسالش رو دیدم، واقعا تاسف آور بود که می گفت:
    php برای سئو خوب نیست و asp خوبه!!!!! حالا این ها دو تا زبون برنامه نویسی هستند!!
    یا می گفت اگه از cms ها استفاده کنید چون کد همشون یکیه، duplicate content محسوب میشه و از گوگل حذف میشید !!!! ایشون حتی نمی دونست که duplicate content شامل محتوای قابل مشاهده (و بعضا غیر قابل مشاهده برای انسان) می شه، نه کد های برنامه نویسی سایت !!!! Yahoo از وردپرس استفاده می کنه و رتبه ی زیر پنج الکساست!
    به این خاطر بود که تو این تاپیک گفتم یه عده مردم رو گمراه می کنن.
    واسه همین چند ساعت همایش شرم آور 500 هزار تومن هم می گرفت!
    اون احتمالا دامنه دیگه ای بوده. این دامنه اینجور که من دیدم تازه همین چند ماه پیش ثبت شده.
    جناب کاظمی این حرفا رو گفته یا سپیدنام؟ من باهاشون حضورا هم صحبت کردم هیچ حرفی در این موارد نگفتن. دکتر سپیدنام کسی نیست که بخواد اینجوری بگه. نمیدونم والا منظورشون چی بوده دقیقا! الله اعلم

PartoData.com
    [+]

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    61
    تشکر تشکر شده 
    151
    تشکر شده در
    98 پست

اگه هدف page rank باشه، مرتبط بودن کاملا اهمیتش صفر میشه و کافیه که از صفحه های با ارزش یا خوب لینک داشته باشید. این جا اصطلاحا اون صفحه ها به شما juice میدن(حال میدن).
    این بخش بیش از 70 درصد اشتباه هست و نشون میده همچنان شما بر این باور هستید که هر بک لینکی خوبه. خیر دوست عزیز بهترین بک لینک ها اونهایی هستند که کیفیت داشته باشند از نظر محتوایی و همچنین مرتبط باشند اگر نه هزاران بک لینک بیخود رو گوگل کلا حساب نمیکنه.دقت گوگل در انتخاب بک لینک ها چیزی هست که فکر کنم شما هنوز پی نبردید بهش.
    گوگل شدیدا در انتخاب بک لینک ها حساس هست. سایت شما شاید توی خیلی ابزارها بگن که میلیون ها بک لینک داره اما گوگل شاید صدتاشو حساب کنه که نشون میده گوگل فقط خوب هارو حساب میکنه
    اصلا فرقی نداره هدف شما چیه پیج رتک یا هر چیزی مهم اینه که بک لینک بدون کیفیت بدون کیفیت هست و گوگل حساب نمیکنه این خیلی سادست و همه هم میدونند نمیدونم شما چرا اصرار دارید بگید هر بک لینکی خوبه
    quality که یعنی باکیفیت. تو سئو ( که کسب پیج رنک هیچ جایی توش نداره) لینکی کوالیتی هست که به بالا اومدن شما کمک کنه، یعنی شما رو یک صفحه ی مهم توی اون موضوع جستجو شده نشون بده، پس باید خود اون صفحه هم توی link graph جهانی توی منطقه ی همون موضوع باشه. سعی کردم منظورمو برسونم ولی سخته.
    من این روزا سرم شلوغه عذر میخام شاید نتونم دیگه تو این گفتگو شرکت کنم.
    هرکس به شما گفته که هدف بک لینک پیج رنک هست نشون داده هیچ دانشی نداره
    هدف بک لینک خیلی بیشتر از اینهاست که فقط به شما پیج رنک بده الان دیگه سایت بدون بک لینک هم پیج رنک میگیره چون بی ارزش شده طبق گفته های گوگل هم کسی که به پیج رنک اهمیت بده باخته
    اومدن به صفحه ی اول یکی از عواملش بک لینک هست که خود بک لینک برمیگرده به مبحث گستره و البته پیچیده ی لینک بیلندینگ که بسیار مهم هست

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

این بخش بیش از 70 درصد اشتباه هست و نشون میده همچنان شما بر این باور هستید که هر بک لینکی خوبه. خیر دوست عزیز بهترین بک لینک ها اونهایی هستند که کیفیت داشته باشند از نظر محتوایی و همچنین مرتبط باشند اگر نه هزاران بک لینک بیخود رو گوگل کلا حساب نمیکنه.دقت گوگل در انتخاب بک لینک ها چیزی هست که فکر کنم شما هنوز پی نبردید بهش.
    گوگل شدیدا در انتخاب بک لینک ها حساس هست. سایت شما شاید توی خیلی ابزارها بگن که میلیون ها بک لینک داره اما گوگل شاید صدتاشو حساب کنه که نشون میده گوگل فقط خوب هارو حساب میکنه
    اصلا فرقی نداره هدف شما چیه پیج رتک یا هر چیزی مهم اینه که بک لینک بدون کیفیت بدون کیفیت هست و گوگل حساب نمیکنه این خیلی سادست و همه هم میدونند نمیدونم شما چرا اصرار دارید بگید هر بک لینکی خوبه

هدف بک لینک خیلی بیشتر از اینهاست که فقط به شما پیج رنک بده الان دیگه سایت بدون بک لینک هم پیج رنک میگیره چون بی ارزش شده طبق گفته های گوگل هم کسی که به پیج رنک اهمیت بده باخته
    اومدن به صفحه ی اول یکی از عواملش بک لینک هست که خود بک لینک برمیگرده به مبحث گستره و البته پیچیده ی لینک بیلندینگ که بسیار مهم هست
    ببینید، اوکی! از اول این گفتگو حداقل 12 بار گفتید که "...شاید سایتی میلیون ها بک لینک داره اما گوگل خیلی دقت داره و شاید چندتاشو حساب کنه..." من دیگه سرگیجه گرفتم! چرا فقط همین یه جمله رو تکرار می کنید؟ و لطفا سعی نکنید باورهای من رو به این سادگی تغییر بدید چون از جای محکمی بدستشون آوردم.
    من ابدا به این معنی که منظور شماست نمی گم که هر بک لینکی خوبه! مسلما می فهمم که یه بک لینک از یه صفحه ی تازه ی چینی به هیچ درد من نمی خوره! منظورم رو چند بار گفتم بهتره تکرار نکنم.
    اصلا فرقی نداره هدف شما چیه پیج رتک یا هر چیزی مهم اینه که بک لینک بدون کیفیت بدون کیفیت هست و گوگل حساب نمیکنه این خیلی سادست و همه هم میدونند
    توی سئو نوین که خود شما ازش اسم بردید relevancy مهم هست و پیج رنک relevancy نمی فهمه، پس هدف مهمه چون تاثیر هر بک-لینک فرق داره و اون قدر کلی که می گید بک-لینکی نیست که با کیفیت باشه و همه منظوره!
    الان دیگه سایت بدون بک لینک هم پیج رنک میگیره
    wow ! نه! پیج رنک یه فرمول داره که ترکیبی از فرمول های امیدریاضی (در درس ریاضیات مهندسی در دانشگاه های خوب) و فرمول توضیع رایلی (در درس آمار مهندسی بعضی دانشگاهها) هست. و خیلی ساده شده اش شبیه اینه: (میانگین وزن دار پیج رنک بک-لینکهای شما)
    PR= a*PR1 + b*PR2 + ... / a+ b +...+n
    یعنی بدون لینک پیج رنک حتما مساوی صفر هست.

به من اطمینان کنین، من الگوریتم های گوگل رو از طریق یک دوستم توی گوگل بدست آوردم.
    خود بک لینک برمیگرده به مبحث گستره و البته پیچیده ی لینک بیلندینگ
    لینک بیلدینگ یعنی ساخت لینک، مسلمه که لینک بر می گرده به ساخت لینک!
    این بحث خیلی از من انرژی می بره، چون حرف توی دهنم گذاشتید مجبور شدم جواب بدم!

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    165
    تشکر شده در
    105 پست

بهتره به یک تاپیک دیگه واسه بحث کردن بریم !

11. تعداد تشکر ها از faratools به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

اون احتمالا دامنه دیگه ای بوده. این دامنه اینجور که من دیدم تازه همین چند ماه پیش ثبت شده.
    جناب کاظمی این حرفا رو گفته یا سپیدنام؟ من باهاشون حضورا هم صحبت کردم هیچ حرفی در این موارد نگفتن. دکتر سپیدنام کسی نیست که بخواد اینجوری بگه. نمیدونم والا منظورشون چی بوده دقیقا! الله اعلم
    شاید دامین دیگه ای بوده اما بعید می دونم چون سایت های whois حد اقل 7 ماه سابقه براش نشون می دن و این سایت ها معمولا اطلاعات ماه ها یا سال های اول دامین رو ندارن. مثلا من دامین دو ساله دارم که همه عمرش رو 3 ماه نشون میدن. اما شاید!
    اقای سپیدنام گفته. دکتر سپیدنام پدر این مهندس سپیدنام هست که تو کاسپیده! آقای پدر کتاب های مهندسی ترجمه می کرده.
    چرا، من با صدای خودشون شنیدم. و اتفاقا از نزدیک هم با آقای سپیدنام بحث داشتم در مورد این موضوع، توی یک سمینار در وزارت بازرگانی ایشون دقیقا گفت php برای سئو خوب نیست و asp خوبه، چون پی اچ پی duplicate content محسوب میشه!! من به ایشون و جمع گفتم که این طور نیست اما ایشون خیلی زشت برخورد کرد و به من توهین کرد و من جلسه رو ترک کردم و پشت سرم سه نفر دیگه هم اومدن بیرون.
    آزار که ندارم بی دلیل بد بگم! من همه ی آگاه ها در زمینه ی سئو رو شدیدا دوست دارم.

13. تعداد تشکر ها از 123website به دلیل پست مفید

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)