صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 63

موضوع: سئو بهتره یاتبلیغات گوگل ؟

عضو جدید AlienX آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    40 پست

پیش فرض پاسخ : سئو بهتره یاتبلیغات گوگل ؟

جالب اینجاست که این همه پست اینجا گذاشتن اما هیچکس نیومد بگه که من ادوردز کردم نتیجه گرفتم یا نه، هر کسی داره داستان خودشو مینویسه، پس بذارید من در مورد تجربه خودم داخل ادوردز بگم،
    بنده سایتی دارم که دست هیچکس ندادم و کامل خودم اون رو سئو کردم و بعد از ۷ ماه آوردم صفحه اول و الان هم خدا رو شکر روزانه درامد زیادی هم داره و پر فروش هستش. تا هفته گذشته به فکر ادوردز نبودم اما گفتم واسه یک بار هم که شده بیام ادوردز کنم ببینم چطوریه، با یکی از شرکت‌های معتبر تماس گرفتم که سایت خودشون داخل صفحه اول گوگل هستش و ادعا کرد که شما هر چی سرمایه بذارید کامل برمیگرده و سود هم می‌کنید، چندین بار اتمام حجت کردم باهاشون و اونا هم گفتن ما کارمون رو بلدیم و شما تضمینی سود می‌کنید، موضوع سایت چیزی هستش که مردم همیشه بهش نیاز دارن و هر روز خرید می‌کنن، حالا بماند که چی هستش
    خلاصه ما ۱ میلیون تومان دادیم واسه ادوردز و به دلیل رقابت زیاد در کلمات کلیدی هر کلمه واسه ما ۳۰ سنت افتاد یعنی هر ۳ نفر که کلیک کنن تقریبا می‌شه ۱ دلار
    از لحظه‌ای که استارت شد ملت همینطوری میومدن داخل سایت و میرفتن و خرید میکردن، تا اینکه بعد از ۳ روز شارژ اکانت ادوردز تموم شد، نشستم کامل سود رو حساب کردم
    کلا ۱ میلیون تومان گذاشتم ۲۰۰ هزار تومان برگشت و شد ضرر خالص. فقط تنها چیزی که واسه ما موند این بود که یک سری مزاحم تماس میگرفتن که قبلا رفته بودن از سایت‌های دیگه گرون خرید کرده بودن و چون سایت ما قیمت ارزون تر بود ازمون مشاوره میگرفتن که چطوری بریم جنس رو پس بدیم از شما بگیریم، همین و بس
    اینم ادوردز که میگن سود داره
    فقط خواهشا الکی نیاین از روی تعصب بگید که شرکت ادوردز بلد نبود یا نمیدونم سایتت اینطوری بوده اینطوری نبوده، چون همه چی کاملا خوب پیش میرفت، خودم چندین سال هستش که در همهٔ زمینها کار کردم و تمام مقاله‌ها رو خوندم، این فقط تجربه بنده داخل ادوردز بود و دیگه هیچوقت سایت رو ادوردز نمیکنم
    ارسال بازدید مستقیم از گوگل با کلمات کلیدی، افزایش CTR و افزایش رتبه و کاهش Position در گوگل
    در تلگرام با ما در تماس باشید. https://t.me/A_lien

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    116
    تشکر تشکر شده 
    411
    تشکر شده در
    235 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AlienX نمایش پست ها

فقط خواهشا الکی نیاین از روی تعصب بگید که شرکت ادوردز بلد نبود یا نمیدونم سایتت اینطوری بوده اینطوری نبوده، چون همه چی کاملا خوب پیش میرفت، خودم چندین سال هستش که در همهٔ زمینها کار کردم و تمام مقاله‌ها رو خوندم، این فقط تجربه بنده داخل ادوردز بود و دیگه هیچوقت سایت رو ادوردز نمیکنم

اول موضوع کسب و کارتون رو بگید

شما بدون اینکه تحقیق کنید این کار رو انجام دادید
    به چه دلیل 30 سنت هزینه هر کلیک دادید
    بنده برای 95% کسب و کارها با 30 سنت 60 تا کلیک می گیرم
    و در ضمن شما چه جایگاهی رو برای نمایش بهشون گفته بودید
    لطفا مواردی که سوال کردم پاسخ بدید تا کامل تر بهتون بگم

تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    40 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BazPardakht.Com نمایش پست ها
    اول موضوع کسب و کارتون رو بگید

شما بدون اینکه تحقیق کنید این کار رو انجام دادید
    به چه دلیل 30 سنت هزینه هر کلیک دادید
    بنده برای 95% کسب و کارها با 30 سنت 60 تا کلیک می گیرم
    و در ضمن شما چه جایگاهی رو برای نمایش بهشون گفته بودید
    لطفا مواردی که سوال کردم پاسخ بدید تا کامل تر بهتون بگم
    سلام، راستش اینجا نیومدم که سایتم رو معرفی کنم یا تبلیغی واسش انجام بدم اگر توجه هم کنید در قسمت امضا چیزی در مورد سایتم نوشته نشده، اگر هم توجه کنید فقط در قسمت سئو فعال هستم، اما فقط همینو بگم که سایت ما صفحه اول هستش و کلمات کلیدی فوق‌العاده رقابتی هستن و حتی طی مکالمه تلفنی با خود شما هر کلمه واسه لینک ۲ صفحه اول ۳۰ تا ۴۰ سنت بهمون اعلام کردین، دقیقا خودم با شما تلفنی صحبت کردم، در کل اینم واسه خودش تجربه بود که به این صورت تموم شد، ممنون از شما
    ارسال بازدید مستقیم از گوگل با کلمات کلیدی، افزایش CTR و افزایش رتبه و کاهش Position در گوگل

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    54
    تشکر تشکر شده 
    128
    تشکر شده در
    95 پست

جالب اینجاست که این همه پست اینجا گذاشتن اما هیچکس نیومد بگه که من ادوردز کردم نتیجه گرفتم یا نه، هر کسی داره داستان خودشو مینویسه، پس بذارید من در مورد تجربه خودم داخل ادوردز بگم،
    بنده سایتی دارم که دست هیچکس ندادم و کامل خودم اون رو سئو کردم و بعد از ۷ ماه آوردم صفحه اول و الان هم خدا رو شکر روزانه درامد زیادی هم داره و پر فروش هستش. تا هفته گذشته به فکر ادوردز نبودم اما گفتم واسه یک بار هم که شده بیام ادوردز کنم ببینم چطوریه، با یکی از شرکت‌های معتبر تماس گرفتم که سایت خودشون داخل صفحه اول گوگل هستش و ادعا کرد که شما هر چی سرمایه بذارید کامل برمیگرده و سود هم می‌کنید، چندین بار اتمام حجت کردم باهاشون و اونا هم گفتن ما کارمون رو بلدیم و شما تضمینی سود می‌کنید، موضوع سایت چیزی هستش که مردم همیشه بهش نیاز دارن و هر روز خرید می‌کنن، حالا بماند که چی هستش
    خلاصه ما ۱ میلیون تومان دادیم واسه ادوردز و به دلیل رقابت زیاد در کلمات کلیدی هر کلمه واسه ما ۳۰ سنت افتاد یعنی هر ۳ نفر که کلیک کنن تقریبا می‌شه ۱ دلار
    از لحظه‌ای که استارت شد ملت همینطوری میومدن داخل سایت و میرفتن و خرید میکردن، تا اینکه بعد از ۳ روز شارژ اکانت ادوردز تموم شد، نشستم کامل سود رو حساب کردم
    کلا ۱ میلیون تومان گذاشتم ۲۰۰ هزار تومان برگشت و شد ضرر خالص. فقط تنها چیزی که واسه ما موند این بود که یک سری مزاحم تماس میگرفتن که قبلا رفته بودن از سایت‌های دیگه گرون خرید کرده بودن و چون سایت ما قیمت ارزون تر بود ازمون مشاوره میگرفتن که چطوری بریم جنس رو پس بدیم از شما بگیریم، همین و بس
    اینم ادوردز که میگن سود داره
    شما دسترسی به اکانت ادوردز داشتین؟
    با کلمات مناسب کلیک می‌گرفتین؟ یه بار هست مثلا با خرید سرور آلمان کلیک بگیرین و یه بار هست با آموزش کانفیگ سرور!
    به صفحه اصلی سایت تون لینک داده بودین یا هر تبلیغ رو به صفحه خاص خودش؟

ببینین تبلیغات در گوگل هم مثل سرور می‌مونه.
    اگه درست کانفیگ و مدیریت بشه به جای 10 تا سایت می‌شه روش 100 تا سایت بالا آورد!
    یعنی به جای 100 دلار هزینه برای تبلیغات می‌تونین 10 دلار هزینه کنین و هزینه ها رو پایین بیارین.

باز اگه نیاز به مشاوره داشتین خصوصی در خدمتم.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    116
    تشکر تشکر شده 
    411
    تشکر شده در
    235 پست

سلام، راستش اینجا نیومدم که سایتم رو معرفی کنم یا تبلیغی واسش انجام بدم اگر توجه هم کنید در قسمت امضا چیزی در مورد سایتم نوشته نشده، اگر هم توجه کنید فقط در قسمت سئو فعال هستم، اما فقط همینو بگم که سایت ما صفحه اول هستش و کلمات کلیدی فوق‌العاده رقابتی هستن و حتی طی مکالمه تلفنی با خود شما هر کلمه واسه لینک ۲ صفحه اول ۳۰ تا ۴۰ سنت بهمون اعلام کردین، دقیقا خودم با شما تلفنی صحبت کردم، در کل اینم واسه خودش تجربه بود که به این صورت تموم شد، ممنون از شما
    لطفا موارد رو پیام خصوصی کنید تا تبلیغ نشه
    الان دیدم قبلا باهاتون صحبت کردم
    من قیمت 40 سنت ندادم
    چون با درهم کار می کنم و قیمتی که برای آژانس هواپیمایی هست حداقل 0.2 تا 0.3 درهم که حدود 10 سنت تا 13 سنت میشه
    و همین الان قاصدک از دوستان بنده هست و ماهیانه بالای چند صد میلیون هزینه تبلیغاتشون هست
    اگر جواب نگرفتید باید ببینید به چه دلیل جواب نگرفتید

تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    40 پست

قبلا در مورد سنت و درهم و هزینه کلیک صحبت شده و به نتیجه نرسیدیم، چون باز رسیدیم به همون ۳۰ سنت خودمون ، و اما در مورد اون دوستتون که ماهانه چند صد میلیون هزینه می‌کنن هم باز قبلا صحبت کردم و در پست‌های گذشته هستش پس دیگه نیازی به تکرار نیست، ما همون داستان سئو رو ادامه میدیم، الان هم که شکر خدا لینک ۵ یا ۶ هستیم همین کافیه، اگر روزی روزگاری خواستم ادوردز کنم که فکر نکنم دیگه این کار رو کنم حتما مزاحم شما میشم، فکر کنم هر کسی داخل تخصص خودش کارشو ادامه بده بهتره

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    تشکر شده %1$s بار در 1 پست

ببینید اگر کسی واقعا کلاه سفید کار بکنه، آپدیت الگوریتم کاریش نمیکنه، نهایتا ی جابجایی کوچیک و بعد دوباره برمیگرده سر جاش! (واقعا کلاه سفید!!)
    بعدش هم تو یه واژه نسبتا معمولی بخوای رقابت کنی 1 دلار چیزی نیست که. اصن بگیم نیم دلار بازم میشه 3 هزارتومن.
    البته من نمیگم ادوردز بده! خیلیم خوبه اما بیشتر برای کمپین ها اونم بصورت موقتی خوبه ولی قبول کنین که حرکت دائمی و اصلی سئو هستش! اونطوری همین که شما میگین، 3 هزارتومن میدی ولی فروش می کنی ولی هدف از سئو چیز دیگس..

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    50
    تشکر تشکر شده 
    382
    تشکر شده در
    251 پست

بهترین بهینه سازی افزایش تعداد محتواته!

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط gdfire نمایش پست ها
    بهترین بهینه سازی افزایش تعداد محتواته!
    آخه تو ک هیچی نمیدونی چرا میای ب ملت مشاوره میدی برو سریال کره ایت رو بزن

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    61
    تشکر شده در
    46 پست

بهتره سایتتو سئو کنی
    ورودی دائمی داشته باشی و ماندگاری
    البته تا دلت بخواد سئو کار کلاه سیاه هستش که میتونه زحمت یک سایت رو از بین ببره
    مراقب باشید به هر کسی نسپارید.
    وب یاران وب گروه بهینه سازی سایت و خدمات آنلاین مارکتینگ

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)