صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 53

موضوع: ما اخرش نفهمیدیم واسه گوگل هاست ایران خوبه یا خارج

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    524
    تشکر تشکر شده 
    1,363
    تشکر شده در
    624 پست

پیش فرض پاسخ : ما اخرش نفهمیدیم واسه گوگل هاست ایران خوبه یا خارج

نقل قول نوشته اصلی توسط da6276 نمایش پست ها
    من متوجه حرف شما هستم ولی ما اینجا داریم درباره سرور ایران که روی ابر قرار نداره بحث میکنیم.
    دلیل بوجود اومدن هاست های ابری همین مورد بود که سایت از دسترس خارج نشه و برای هر کسی در هر جای دنیا کمترین لود رو داشته باشه و اپتایم هم بالا باشه و در واقع همه جوانب در هاست ابری در نظر گرفته شده است.
    ما اینجا درباره هاست ابری که صحبت نمیکنیم که شما میگید من دقت ندارم به صحبت شما!
    توضیحات بنده فقط درباره سرور ایران بود که از نظر فنی چه مشکلاتی داره که سئو رو خراب میکنه ، هاست ابری کلا بحثش جداست.
    بنده هم دیگه این بحث رو ادامه نمیدم.
    !!
    جناب بنده دارم یک سرور در خارج رو با یک سرور در داخل مقایسه می کنم
    عنوان تاپیک: ما اخرش نفهمیدیم واسه گوگل هاست ایران خوبه یا خارج

شما میگید سرور ایران سئو رو خراب می کنه چون فاصله به سرور های موتور های جستجو بالا هست بنده می گم این ادعای شما از اساس اشتباه هست. باز شما هی از اینور و اونور یه چیز جدید میارید که حرف خودتون رو منطقی جلوه بدید.
    کیفیت سرور ایران اگر پایین هست و قطعی داره هیچ ارتباطی به مسئله ایران یا خارج بودنش نداره. شما نمیتونید بگید چون ایران هست خرابه بلکه باید بگید شما سرور نا مناسبی خریداری کردید. می گفته ایران اکسس میشند سرور های ایران؟ شما انتخاب اشتباه داشتید دلیل بر بد بودن سرور ها نمیشه. شما وظیفه دارید سرور مناسب تهیه کنید
    قطعی سرور هیچ ارتباطی به این بحث نداره چراکه قطعی سرور در هر دیتاسنتری وجود داره حالا یه جا کم یه جا زیاد که شما پول بیشتر بده در هر دیتاسنتری سرور مناسب در اختیار شما قرار میگیره.
    بحث اینجا سر تفاوت های اصلی یک سرور در داخل ایران و خارج از ایران هست که میشه مسئله لود تایم که برای داخل پایین و برای خارج بالاست
    حالا شما باید بیاید بگید آیا این ویژگی ضربه ای به جایگاه شما در گوگل میزنه یا خیر که بنده میگم خیر تا زمانی که کاربرانتون در داخل باشند و لود تایم مناسبی رو تجربه کنند.

باز هم برای چندمین بار تکرار می کنم: قطعی سرور، مشکلات فنی و ... هیچ ربطی به موقعیت سرور نداره و جاش داخل بحث نیست. شما اگر علاقه زیادی به بحث سر کیفیت بد سرور های داخل دارید بفرمایید تاپیکی بزنید و تا صبح بزنید تو سر کیفیت سرور های ایرانی ولی وقتی بحث موقعیت جعرافیایی و تاثیر اون برای موتور های جستجو هست شما نمی تونید مسئله فنی رو بکشید وسط. شما از این بحث نتیجه میگیرید میبینید بله اگر در ایران باشه تاثیر مثبتی داره
    حالا بعد اگر توانایی تهیه سرور مناسب رو ندارید به هر دلیلی می تونید تصمیم بگیرید که از سرور داخل استفاده نکنید ولی دلیل نمیشه چون جای دیگه مشکلی وجود داره شما اینجا بگید نه پس سرور داخل روی سئو تاثیر منفی داره

سرور داخل چه تاثیر منفی روی سئو داره؟ لود تایم برای گوگل بالا هست؟ بنده پاسخ دادم هیچ اشکالی نداره و این موارد در نظر گرفته میشه.
    میگید سرور ایران قطعی بالایی داره؟ میگم ربطی به این بحث نداره. قطعی همه جا هست و ربطی به موقعیت جغرافیایی نداره. حرف شما در واقع بهانه گیری هست نه بحث منطفی

من واقعا ساده تر از این دیگه نمی تونم این مسئله رو به شما توضیح بدم
    باز هم اگر متوجه نمیشید مشکلی نیست. بفرمایید سایت هایتون رو روی سرور های خارج میزبانی کنید به این خیال که روی سئو تاثیر منفی داره. به مرور که تجربتون بالاتر رفت متوجه اشتباهتون میشید

2. تعداد تشکر ها از navid2zp به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن da6276 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,355
    تشکر تشکر شده 
    2,292
    تشکر شده در
    1,400 پست

شما میگید سرور ایران سئو رو خراب می کنه چون فاصله به سرور های موتور های جستجو بالا هست
    بنده اصلا این حرف رو نزدم لطفا از خودت حرف در نیار! شما اصلا نمیخونی بنده چی گفتم
    من اصلا حرفی از پینگ و فاصله نزدم شما معلوم نیست چی خوندی...
    صحبت من سر دسترسی خزنده های گوگل به سایت و سرور هست.
    شما هرکس رو که خودت قبول داری برو ازش بپرس اگه خرنده گوگل دسترسی به سرور نداشته باشه سئو چی میشه.
    شما وظیفه دارید سرور مناسب تهیه کنید
    اصولا در ایران به هزار تا دلیل جیزی بنام سرور مناسب وجود نداره ، چون نه زیر ساخت مناسب داره نه ترافیک ارزون و اگه بخوام مقایسه کنم با دیتاسنترهای اروپا و امریکا لاقل چند سال عقبتر هست نشونش هم همین اینترنت بی کیفیتی هست که پکت لاست و پینگ نامناسب داره و تنها و تنها برمیگیرده به نظارت هایی که روی ترافیک ایران وجود داره که جای بحثش اینجا نیست.
    شما نمیتونید بگید چون ایران هست خرابه بلکه باید بگید شما سرور نا مناسبی خریداری کردید
    ظاهرا شما کلا تو باغ نیستی! مگر ترافیک رو در ایران بغیر از زیر ساخت از جای دیگه هم میشه تهیه کرد؟ زمانی که ترافیک بی کیفیت به دیتاسنترها و مشتری ها داره تحمیل میشه ، و این ربطی به کیفیت سرور نداره که سرور روشن باشه یا نباشه ، زمانی که ترافیک خارج اکسس بشه و سروری از گوگل در ایران وجود نداره که بخواد به سرچ های ایران ریسپانس داشته باشه خزنده گوگل چطوری میخواد سایت رو بررسی کنه! وقتی دسترسی خزنده های هر موتور جستجویی به سرور هر سایتی قطع بشه ایندکس اون سایت میاد پایین ، ولی در کل شما راحت باش با ایران ادامه بده ...
    به مرور که تجربتون بالاتر رفت متوجه اشتباهتون میشید
    در این زمینه تجربه و سابقه بنده لاقل در این انجمن از شما بیشتر هست ولی شما خودتو خیلی اذیت نکن.
    ظاهرا اختلاف نظر داریم توی این مورد بهتره دیگه ادامه ندیم من به احترام سایر دوستان دیگه جواب شمارو نمیدم.
    ویرایش توسط da6276 : February 12th, 2018 در ساعت 17:53
    سرور مجازی با بالاترین کیفیت از المان و امریکا
    دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت
    TEL : 09355971597 site : abarserver.net

5. تعداد تشکر ها ازda6276 به دلیل پست مفید

عضو انجمن ShirazSoft.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    190
    تشکر شده در
    126 پست

من با نظر دوستمون که میگن هرکدام برای مشتری بهتره موافقم چون مشتری باشه کیفیت هم بهبود پیدا می کند.
    گروه نرم افزار شیراز
    www.ShirazSoft.com
    Telegram:ITGhasemzadeh
    0917886099

7. تعداد تشکر ها از ShirazSoft.com به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hostorder نمایش پست ها
    ممنون میشم دوستان با دلیل راهنمایی کنن

با سلام

دوست عزیز سوال شما مباحث بسیار زیادی را در بر میگیرد و باید تک تک بررسی تا به نتیجه مورد نظر انتخاب برسد.
    دوستان عزیز بسیار فنی و کمی با تعصب در مورد سرور ها صحبت کردند .
    ولیکن واقعیت موضوع این است که تجریه کاری به ما می گوید پایداری سرور های خارج کشور قطعا بیشتر از داخل کشور می باشد زیرا آن ها آکادمیک رو به جلو می روند و روز به روز روند را به سیکل تمام اتوماتیک سوق می دهند .
    ولیکن خوب این موضوع در ایران کمی ضعیف عمل می شود اما ناگفته نماند ما هم رو به این رویه می باشیم . در رابطه با انتخاب سرور ایران و یا خارج از ایران که انتخاب اکثر ایرانی سرور اروپا با تناسب کاری که می کنند اروپا می باشد این است که خوب بحث بعد جغرافیایی می باشد که تفاوت سرور ایران و یا خارج ایران شاید در حد چند ثانیه باشد که منظور همان پینگ سرور می باشد.
    در رابطه با تداخلات اینترنتی شرکت های سرویس دهنده اینترنت با شبکه جهانی نیز خوب برای سایتی که قطعا در ایران مشغول به کار است و عمده ترافیک آن از داخل کشور است خوب قطعا سرور ایران بهتر است ولیکن خوب انتخاب برخی دوستان برای سرور خارج ایران قطعا یک موضوع هزینه اقتصادی آن می باشد که با به وجود آمدن نوسان زیاد ارز قطعا در آینده نزدیک تمامی دوستان رو به سرور داخل ایران خواهند آورد چرا که به ریال پرداخت خواهند کرد.
    بحث طولانی است و خیلی مفصل و به نتیجه گیری که بخوایم برسیم اینه که زیاد موضوع اینکه سرور شما کجا باشد برای گوگل فرقی نمی کند ولی اینکه سرور شما آپ باشد و دسترسی مداوم داشته باشد قطعا مهم است.
    برای گوگل بیشتر از سرور تولید محتوای سایت شما و ایندکس شدن آن می باشد

امیدوارم تونسته باشم به شما کمک کرده باشم

9. تعداد تشکر ها از technoserver.ir به دلیل پست مفید

عضو انجمن Farid Saadat آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    816
    تشکر شده در
    599 پست

سلام،
    علی رغم بحث هایی که شد پیش از این، من براتون به یک جمع بندی کلی و ساده می رسونمتون که گیج نشید الکی و کاربرانی که دنبال نتیجه نهایی هستند، نیاز نباشه بحث هارو دنبال کنند.
    تا چند وقت پیش هاست ایران برای سئو بهتر بود و تاثیر زیادی هم داشت ولی الان تاثیر لوکیشن کمتر شده.
    شما اگر آپتایم سرویستون خوب باشه در وضعیت فعلی ( فردا صبح رو من کاری باهاش ندارم )، هیچ فرقی نمی کنه که هاست ایران بگیرید یا خارج.
    من شخصا خودم هاست خارج رو ترجیه میدم استفاده کنم چون از استیبل بودنش اطمینان 100% دارم. هم چنین نگرانی هایی که واسه هاست های ایران وجود داره رو نخواهم داشت.
    این استفاده نظر شخصی هست و در حال حاظر تاثیر هاست ایران در سئو اینقدر کم هست که بشه نادید گرفتش کلا. هاست ایران تاثیر مثب دارد ولی آنقدر کم که میشه نادید گرفت. ولی موضوع مهم، آپتایم سایتتون هست که نمیشه نادیدش گرفت. برای همین من پیشنهادم هاست خارج هست.

با احترام.
    کارشناس سئو، مشاور خدمات و خرید سرور

11. تعداد تشکر ها ازFarid Saadat به دلیل پست مفید

عضو جدید parswebdesign آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    23
    تشکر شده در
    18 پست

تا جایی که تجربه ثابت کرده هاست ایران به علت اینکه ربات های گوگل نمیتونند به سایت دسترسی داشته باشند برای سئو سایت اصلا خوب نیست
    پارس وب دیزاین ارائه خدمات حرفه ای طراحی سایت
    طراحی سایت های اختصاصی و حرفه ای

13. تعداد تشکر ها از parswebdesign به دلیل پست مفید

عضو انجمن behrooz آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    124
    تشکر تشکر شده 
    158
    تشکر شده در
    133 پست

ختم کلام
    برای گوگل هیچ تفاوتی نداره قبلا برای سئو محلی خوب بود که اونم منتفی شد هاست ایران مشکلات آپتایم تحریم و *****ش باعث اذیت شما خواهد شد همین و بس
    از نظر گوگل
    هاست ایران=هاست خارج
    کسانی هم که میگن گوگل پول خرید اینترنت پر سرعت ندارد و مشکل سرعت دارد بدانند سرعت اینترنت در خارج بخصوص برای گوگل از ای دی اس ال ما بیشتر هست

15. تعداد تشکر ها از behrooz به دلیل پست مفید

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

یه تجربه شخصی من بهتون بگم از کلی وبمستری چندین و چند سالم... بدور از نظرات علمی و ...دوستان بنده به شخصه هر وقت سایتم رو رو سرورهای امریکایی میاوردم الکسا و گوگل و..سریعا جواب میگرفتم!! سایت خالی هم روش بالا میاوردم سریع تو گوگل و سرچ و الکسا جواب میگرفت..دلیلشم هیچوقت نفهمیدم...اما رو اروپا کند بود نتیجه گیری و رو ایران که دیگه هیچ فقط ارور میگرفتیم!!

بازم میگن تجربه و نظر شخصیم رو گفتم و علمی و اساتیدی و.. نیست!!
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

17. تعداد تشکر ها از delta به دلیل پست مفید

عضو انجمن yasserhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    497
    تشکر تشکر شده 
    446
    تشکر شده در
    338 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hostorder نمایش پست ها
    ممنون میشم دوستان با دلیل راهنمایی کنن
    سلام و احترام خدمت شما. هاست خارج اما هاستی که ای پیش تو بلک لیست گوگل نباشه

19. تعداد تشکر ها از yasserhost به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    555
    تشکر تشکر شده 
    994
    تشکر شده در
    800 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط yasserhost نمایش پست ها
    سلام و احترام خدمت شما. هاست خارج اما هاستی که ای پیش تو بلک لیست گوگل نباشه
    ممنون یاسر جان

صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)