نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با گرفتن وکیل برای پیگیری وضعیت و ادعای خسارت موافق

رأی دهندگان
64. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

9 14.06%
  • اگر هزینه را بشرط برنده شدن بگیرد بله

44 68.75%
  • خیر

11 17.19%
صفحه 5 از 73 نخستنخست 1234567891555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 724

موضوع: مشکل جدید برداشت در فری‌لنسر - ایرانی‌های فری‌لنسر بیاین همفکری بکنیم

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    54
    تشکر شده در
    44 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل جدید برداشت در فری‌لنسر - ایرانی‌های فری‌لنسر بیاین همفکری بکنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط majid-f نمایش پست ها
    مدرارک چی فرستادین؟ به فارسی بودن مدارک اشکال نگرفتن؟ چطوری حلش کردین؟

از پشتیبانی چه جوابی گرفتین؟ دردشون چیه؟

من پاسپورت و صورتحساب بانک فرستادم که هر دو انگلیسی بودن و تو صورتحساب آدرس هم اومده بود. ۲-۳ تا سوال راجع به پروژه ها پرسیدن ازم و پرسیدن که چرا آی پی ایران استفاده نمی کنی! (اون موقع فریلنسر فی.لتر بود) در کل به مشکل خاصی برنخوردم ۲-۳ روزه حسابم به حالت عادی برگشت.

جواب پشتیبانی همون بود که براتون فرستادم دیگه! این سری با صراحت گفتن به ایرانیا پول نمی دیم! ۲ دفعه قبل که من به مشکل خوردم جوابشون این ۲ تا بود:

Hi there,

Thank you for contacting the Support Team.

The banking infrastructure within your country is currently being built. Due to this, we cannot send your requested withdrawal amount as of this moment. You will be updated once electronic withdrawal is available within your country.

Rest assured that the funds in your account is secure.

Do not hesitate to contact us back if you have other concerns.

Hi Mohammad,

Thank you for contacting Freelancer.com Support.

We apologize for any inconvenience this may have caused you. At this time, you will not be able to do any financial transactions due to the restriction. This issue has already been forwarded to the proper department and we are working on resolving it. We will inform you once we receive a response from the proper department about this issue.

For more information on the restriction, please refer to this link:

http://press.freelancer.com.s3.amazo...ed-in-Iran.pdf

Should you have other concerns, please feel free to contact us.

این دومی که به یه پی دی اف لینک داده برای دفعه اول هست که من نتوستم پول بگیرم. یه هفته بعد از اون موقع دیگه فریلنسر فی.لتر نبود و دریافت پول هم درست شده بود. توی اولی که برای دفعه دوم هست گفته که داریم یه کارایی می کنیم! ولی این دفعه رسما گفتا دیگه نمی دیم. (همون که براتون میل کردم و توی پست اول این تاپیک هست)

من دوباره برای جمعه درخواست دادم. خبرش رو میدم بهتون.

2. تعداد تشکر ها ازm.sabouri به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید majid-f آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    54
    تشکر تشکر شده 
    113
    تشکر شده در
    71 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل جدید برداشت در فری‌لنسر - ایرانی‌های فری‌لنسر بیاین همفکری بکنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط m.sabouri نمایش پست ها
    من پاسپورت و صورتحساب بانک فرستادم که هر دو انگلیسی بودن و تو صورتحساب آدرس هم اومده بود.
    من پاسپورتم رو چند سال پیش گم کردم و دیگه تنبلی کردم برم برای گرفتن پاسپورت جدید. نمی دونستم هم که بانک صورتحساب انگلیسی میده. برای همین اسکن کارت ملی و قبض تلفن فرستادم که یک ساعت پیش جواب دادن باید مدارک انگلیسی باشه.

صورتحساب رو همه بانک ها به انگلیسی میدن؟ (من بانک ملت حساب دارم). تحت چه عنوانی و کجا باید تقاضا کرد؟

۲-۳ تا سوال راجع به پروژه ها پرسیدن ازم و پرسیدن که چرا آی پی ایران استفاده نمی کنی! (اون موقع فریلنسر فی.لتر بود)
    آره یادمه. من هم یک مدت از ف.ر.ی.گ.ی.ت استفاده کردم تا اینکه اتفاقی متوجه شدم که freelancer.co.uk فیل.تر نیست و دیگه از این دومینشون استفاده کردم. پی دی اف ی که لینک کردی رو هم ندیده بودم. جالب بود! آمار فری‌لنسرهای ایرانی رو ندارم و در مقایسه با کشورهای دیگه فکر نکنم یوزرهای ایرانی تعداد زیادی باشن، با این حال مثل اینکه تعدادمون اینقدر هست که مت بری از مسدود شدن دسترسی به سایت شخصا اظهار تاسف کرده.

جواب پشتیبانی همون بود که براتون فرستادم دیگه! این سری با صراحت گفتن به ایرانیا پول نمی دیم!
    آره، اما گفتن «فعلا». در غیر اینصورت که باید اکانت ایرانی‌ها رو می‌بستن. این «دلایل امنیتی» هم بهانه خوبیه دستشون افتاده. هر وقت بخوان کاری بکنن و علتش رو هم توضیح ندن به این بهانه متوسل میشن. من منتظرم اکانتم از لیمیت خارج بشه بعد توی Consumer Reviews of Online Businesses and Websites - SiteJabber یه ریویوو می نویسم و انتقاد میکنم. انتقادهای منتشر شده توی چندتا سایت رو جدی میگیرن و یک جوابی سعی میکنن بدن.

من دوباره برای جمعه درخواست دادم. خبرش رو میدم بهتون.
    لطف میکنی. نمیدونم بقیه بچه‌های ایرانی چرا چیزی در مورد وضعیت و تجربیاتشون نمیگن.
    ایمیل: majid4466@gmail.com
    تلفن: ۰۹۳۶۹۲۳۴۰۴۲
    اسکایپ: majid.fouladpour

5. تعداد تشکر ها از majid-f به دلیل پست مفید

عضو انجمن websazha آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    313
    تشکر تشکر شده 
    1,994
    تشکر شده در
    1,407 پست

صورتحساب رو همه بانک ها به انگلیسی میدن؟ (من بانک ملت حساب دارم). تحت چه عنوانی و کجا باید تقاضا کرد؟
    تمام بانک ها شعبه حساب خودتون مراجعه کنید پرینت انگلیسی می دهند.
    من مدتی پیش بانک پاسارگاد اقدام کرده بودم برای موردی 2 صفحه به صورت انگلیسی با مهر و... شد 14 هزار تومان.
    سرور مجازی با منابع اختصاصی هارد NVMe ایران و اروپا به صورت مدیریت شده
    تماس: 02191301515 | قرارداد رسمی حقیقی و حقوقی با کاربران

7. تعداد تشکر ها ازwebsazha به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    54
    تشکر شده در
    44 پست

من پاسپورتم رو چند سال پیش گم کردم و دیگه تنبلی کردم برم برای گرفتن پاسپورت جدید. نمی دونستم هم که بانک صورتحساب انگلیسی میده. برای همین اسکن کارت ملی و قبض تلفن فرستادم که یک ساعت پیش جواب دادن باید مدارک انگلیسی باشه.

آره یادمه. من هم یک مدت از ف.ر.ی.گ.ی.ت استفاده کردم تا اینکه اتفاقی متوجه شدم که freelancer.co.uk فیل.تر نیست و دیگه از این دومینشون استفاده کردم. پی دی اف ی که لینک کردی رو هم ندیده بودم. جالب بود! آمار فری‌لنسرهای ایرانی رو ندارم و در مقایسه با کشورهای دیگه فکر نکنم یوزرهای ایرانی تعداد زیادی باشن، با این حال مثل اینکه تعدادمون اینقدر هست که مت بری از مسدود شدن دسترسی به سایت شخصا اظهار تاسف کرده.

آره، اما گفتن «فعلا». در غیر اینصورت که باید اکانت ایرانی‌ها رو می‌بستن. این «دلایل امنیتی» هم بهانه خوبیه دستشون افتاده. هر وقت بخوان کاری بکنن و علتش رو هم توضیح ندن به این بهانه متوسل میشن. من منتظرم اکانتم از لیمیت خارج بشه بعد توی Consumer Reviews of Online Businesses and Websites - SiteJabber یه ریویوو می نویسم و انتقاد میکنم. انتقادهای منتشر شده توی چندتا سایت رو جدی میگیرن و یک جوابی سعی میکنن بدن.

لطف میکنی. نمیدونم بقیه بچه‌های ایرانی چرا چیزی در مورد وضعیت و تجربیاتشون نمیگن.

می تونین گواهینامتون رو هم ترجمه کنین. هم زودتر آماده میشه هم هزینه کمتری داره.
    صورتحساب رو هم همه جا میدن به انگلیسی. کاری هم ندارن که برای چی می خواین. تا جایی که من می دونم اکثر مردم برای سفارت می گیرن صورتحساب به انگلیسی رو.

خواهش می کنم. بقیه فکر نکنم خیلی به این فروم سر بزنن!

9. تعداد تشکر ها ازm.sabouri به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    54
    تشکر شده در
    44 پست

درخواستم دوباره حذف شد!

11. تعداد تشکر ها از m.sabouri به دلیل پست مفید

عضو جدید mjef آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    27
    تشکر شده در
    13 پست

منم چند روزه دارم درخواست میدم. 2 بار درخواست دادم حذف شده. من حسابم تایلنده و شماره تلفن و آدرسم دادم. تا حالا هم لیمیت نشده اکانتم.
    یه تیکت باز کردم. طرف گفت سیستم ما مشکلی نداره دوباره درخواست بده.
    حالا دو تا احتمال وجود داره. یا چون با آی پی ایران وصل میشم معمولن اینجوری میکنن یا اینکه سیستمشون مشکل پیدا کرده.

13. تعداد تشکر ها ازmjef به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    54
    تشکر تشکر شده 
    113
    تشکر شده در
    71 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mjef نمایش پست ها
    منم چند روزه دارم درخواست میدم. 2 بار درخواست دادم حذف شده. من حسابم تایلنده و شماره تلفن و آدرسم دادم. تا حالا هم لیمیت نشده اکانتم.
    حالا دو تا احتمال وجود داره. یا چون با آی پی ایران وصل میشم معمولن اینجوری میکنن یا اینکه سیستمشون مشکل پیدا کرده.
    درخواستم دوباره حذف شد!
    یعنی راهی بجز ایجاد اکانت جدید از یک کشور دیگه و استفاده از آی پی همون کشور باقی نمیمونه دیگه نه؟

کسی میدونه هاستینگ با آی پی سوئد (ترجیها یوتوبوری) چطور میشه تهیه کرد؟
    فقط یک کم فضا با حجم ترافیک پایین و پی اچ پی کافیه.

15. تعداد تشکر ها از majid-f به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    54
    تشکر شده در
    44 پست

خبر خیلی خوبیه! شما از اول همون تایلند رو زدین؟ فکر نکنم خیلی با آی پی کاری داشته باشن! پشتیبانی هیچ چیزی راجع به ایران و کشورتون نگفت؟
    من حدس می زنم اینا با پولهایی که دستشون هست یه کارهایی می کنن بعد بعضی وقتا پول کم میارن برای برداشت ها مجبور میشن درخواست ها رو انجام ندن!

17. تعداد تشکر ها از m.sabouri به دلیل پست مفید

عضو جدید mjef آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    27
    تشکر شده در
    13 پست

خبر خیلی خوبیه! شما از اول همون تایلند رو زدین؟ فکر نکنم خیلی با آی پی کاری داشته باشن! پشتیبانی هیچ چیزی راجع به ایران و کشورتون نگفت؟
    من حدس می زنم اینا با پولهایی که دستشون هست یه کارهایی می کنن بعد بعضی وقتا پول کم میارن برای برداشت ها مجبور میشن درخواست ها رو انجام ندن!
    من از اول تایلند زدم. پی پلمم تایلنده. با شماره تلفن تایلندم فریلنسرمو وریفای کردم. پشتیبانی چیزی در مورد آی پی نگفت. ولی نمیشه زیاد روش حساب کرد چون پشتیبانیاشون اکثرا گیجن. 10 بار که تیکت میزنی یه بارش جواب درست و حسابی میدن.
    حالا ببینیم چی میشه. من که واقعن برام سخته از اول با یه اکانت صفر شروع کنم!!!

19. تعداد تشکر ها از mjef به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    54
    تشکر تشکر شده 
    113
    تشکر شده در
    71 پست

من از اول تایلند زدم. پی پلمم تایلنده. با شماره تلفن تایلندم فریلنسرمو وریفای کردم. پشتیبانی چیزی در مورد آی پی نگفت. ولی نمیشه زیاد روش حساب کرد چون پشتیبانیاشون اکثرا گیجن. 10 بار که تیکت میزنی یه بارش جواب درست و حسابی میدن.
    حالا ببینیم چی میشه. من که واقعن برام سخته از اول با یه اکانت صفر شروع کنم!!!
    شما که وضعت خوبه. فقط باید یک هاست با آی پی تایلند پیدا کنین تا دیگه هیچ ردی از ایران نباشه.

احتمالش هست. شاید دارن یکی دیگه از رقیب هاشون رو می خرن.

21. تعداد تشکر ها از majid-f به دلیل پست مفید

صفحه 5 از 73 نخستنخست 1234567891555 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)