صفحه 5 از 13 نخستنخست 123456789 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 123

موضوع: میخوای بازدید واقعیت چندبرابر بشه؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    151
    تشکر شده در
    125 پست

پیش فرض میخوای بازدید واقعیت چندبرابر بشه؟

عرض سلام واحترام
    دوست دارید بازدیدواقعی سایتتون چند برابر بشه؟
    البته منظورم تعداد رفرش هست
    دوست دارید بدونه استفاده از سایتای افزایش بازدید ونرم افزار و....هر کاربری که وارد سایتتون شد.بازدیدش چندبار محاسبه بشه؟
    جالبه نه؟!!!!
    خب من میتونم این کاررو یکبار انجام بدم بصورت مادام العمر اما یه نکته هست که خیلی منصفانه میگم که مدیون کسی نشم:
    امکانش هست بعد انجام این کار سرعت لود سایت بد بشه و سایت سنگین بشه
    شما میتونی بگی دوست داری هرکاربر بازدیدش2بار محاسبه بشه یا 2000بار اما باید اینو در نظر بگیرید هرچی بیشتر محاسبه بشه سایت شما سنگین تر میشه
    کارهم کاملا قانونیه و تضمینی

قیمت برای این کارهم کاری ندارم میخواید چند برابر کنید قیمت برای انجام کار100هزار تومان
    اگه میخواید راز کارمم فاش بشه و بهتون یاد بدم میشه150تومن
    البته اینم بگم خیلی.......و بی معرفته .اون ادمی که بعد یاد گرفتن روش بخواد پخشش کنه یا سواستفاده کنه
    ممنون

2. # ADS

عضو انجمن mask-online آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    366
    تشکر شده در
    251 پست

پیش فرض پاسخ : میخوای بازدید واقعیت چندبرابر بشه؟

با سلام مجدد خدمت شما و دوستان گرامی
    در پ.خ نمونه کار از ایشان درخواست شد و متاسفانه تنها دو موردی که در امضا ایشان هست مورد تایید بودند
    پس از پیگیری با سایتها جهت پیگیری نتایج به شرح زیر اعلام شد
    خصوص صرافی قرن پیگیری شد و یکتاپرداز ظاهرا انجام پروژه دادند و بحثی از ایشان نشد
    در خصوص خرید سریال ایرانی نیز هنوز پاسخی داده نشده و مورد خرید *** نیز که اعلام کردند در دسترس نیست
    دوست عزیز mchteh کلیه عزیزان در این عرصه با تلاش های چندیدن ساله همچنان به دنبال آخرین متد ها هستند
    شمایی که الکسا و گوگل را یک سایت عادی خطاب میکنید و اعلام به سر دانستن خودتان میدانید شرایط را شفاف سازی کنید

اینترنت پرسرعت , طراحی سایت , سئو سایت , خرید اکانت مجازی , دوربین مداربسته , سامانه پیام کوتاه
    MASK-ONLINE.ir - TG = @mask_online

4. تعداد تشکر ها از mask-online به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    151
    تشکر شده در
    125 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid.soltani92 نمایش پست ها
    جسارتا، کدوم اعتبار؟!
    حوزه وب جولانگاه افراد با تخیل بالا نیست. با این تخیلاتتون ممکنه زحمت چند مدته یک/چند نفر رو به باد بدید!
    تاسفتون رو برای خودتون نگه دارید، بعدها برای ارائه به مشتری‌های خیالی به دردتون می‌خوره!

ما بالاخره متوجه نشدیم شما هفته‌ای چند روش جدید به قول خودتون میزنید، یا چند سالی یکی دو تا!؟
    این تاپیک مشحون از تناقص در گفتارِ خودِ شماست و با این روند مثل حالِ حاضر، هیچ مشتری‌ای نخواهید داشت! (البته به جز مشتری‌های شرکتی که مایل نیستند اسمی‌ ازشون برده بشه!)

خب وقتی این شرکت‌ها با معرفیشون اعلام مخالفت کردند، چه به صورت خصوصی و چه به صورت عمومی بردنِ اسمشون کار درستی نیست! البته اگر شرکتی در کار باشه!

موفق باشید.
    ظاهرا شما یکی از اون رقیبایی هستید که بااومدن ما نونتون اجر شد
    من احساس میکنم شما یه بچه10-12ساله ای که هنوز درست نمیتونید تفکر کنید والان دارید از رو فرهنگ لغت کلماتتون انتخاب میکنید
    وگرنه مثل خیلیا ک الان دارن به من پیام میدن پیام میدادید جزییات کارمو میگرفتید
    تضمیناو.....
    خب این نشون میده شما فقط برا تخریب اومدید که این باعث تاسف وشرم من برای شما میشه
    من هفته ای چند روش میزنم اما روش هایی رو که بخوام تضمین کنم اون دسته از روش هامه که تا یکسال تستشون میکنم
    اونا مخالفت کردند قرار نیست من تواتیششون بسوزم من فقط عمومی نمیگم خصوصی هرکی بیاد معرفی میکنم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mask-online نمایش پست ها
    با سلام مجدد خدمت شما و دوستان گرامی
    در پ.خ نمونه کار از ایشان درخواست شد و متاسفانه تنها دو موردی که در امضا ایشان هست مورد تایید بودند
    پس از پیگیری با سایتها جهت پیگیری نتایج به شرح زیر اعلام شد
    خصوص صرافی قرن پیگیری شد و یکتاپرداز ظاهرا انجام پروژه دادند و بحثی از ایشان نشد
    در خصوص خرید سریال ایرانی نیز هنوز پاسخی داده نشده و مورد خرید *** نیز که اعلام کردند در دسترس نیست
    دوست عزیز mchteh کلیه عزیزان در این عرصه با تلاش های چندیدن ساله همچنان به دنبال آخرین متد ها هستند
    شمایی که الکسا و گوگل را یک سایت عادی خطاب میکنید و اعلام به سر دانستن خودتان میدانید شرایط را شفاف سازی کنید

عرض سلام واحترام
    1-ببخشید ملاک سنجش شما چی بوده؟؟
    2-صرافی کپی رایت بنده نیست چون یکتاپرداز دسرسی ب سورس نداده
    ام بنظرتون عاقلانه نبود تماس میگرفتید استعلام میکردید از مدیرسایت؟
    3-خرید سریال ایرانی در بیش از5کلمه در حال سئو
    4-خرید وی پی ان در گوگل لینک 3چطور شما میگی در دسرس نیستید

5-الان شما مثلا سرچ کن خرید کریو بازدید این سایت ها صفره اما بالای چندصد بک لینک دارن شما این سایتارو ضعیف حساب میکنید ک بقیه نمونه های بنده رو حساب نکردید
    لطفا اگ قرار چیزی رو مطرح کنید درست بررسی کنید

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrsd98 نمایش پست ها
    کوره با سواد نکنه فقط تو باسوادی بروووووو کوره انیشتن
    شما مهندس

- - - Updated - - -

بله گوگل والکسا برای من یک سایت عادی هستن چون راحت دورشون میزنم
    اما خودم سرتر ندونستم بنده تلاش میکنم زحمت میکشم تحقیق میکنم و مزدش هم دارم میگیرم
    ویرایش توسط mchteh : May 22nd, 2015 در ساعت 13:12

عضو انجمن hamid.soltani92 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,059
    تشکر تشکر شده 
    4,464
    تشکر شده در
    1,721 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mchteh نمایش پست ها
    ظاهرا شما یکی از اون رقیبایی هستید که بااومدن ما نونتون اجر شد
    من احساس میکنم شما یه بچه10-412ساله ای که هنوز درست نمیتونید تفکر کنید والان دارید از رو فرهنگ لغت کلماتتون انتخاب میکنید
    وگرنه مثل خیلیا ک الان دارن به من پیام میدن پیام میدادید جزییات کارمو میگرفتید
    تضمیناو.....
    خب این نشون میده شما فقط برا تخریب اومدید که این باعث تاسف وشرم من برای شما میشه
    من هفته ای چند روش میزنم اما روش هایی رو که بخوام تضمین کنم اون دسته از روش هامه که تا یکسال تستشون میکنم
    اونا مخالفت کردند قرار نیست من تواتیششون بسوزم من فقط عمومی نمیگم خصوصی هرکی بیاد معرفی میکنم
    من اصلا وارد این کارها نمیشم! از امضای بنده و تاپیک‌هام میتونید متوجه بشید که کارم چیه! پس بین من و شما رقابتی نیست. تنها دلیل من برای ریپلای کردن پست‌های شما جلوگیری از برداشته شدن کلاهِ هموطنامه!
    من اگر الان ۱۰ سالم باشه، یعنی سال ۲۰۰۹ که عضو شدم ۴ سالم بوده. البته که این با منطق شما ۱۰۰٪ سازگاره و جای تعجبی نیست!
    پست شماره ۴۱ نتیجه تماس با شما و دریافت جزئیات رو نشون میده کاملا!
    اینکه شما برای فهمیدن عرائض بنده از فرهنگ لغات استفاده می‌کنید، دلیل بر این نیست که من برای گفتنشون احتیاج به فرهنگ لغت داشته باشم!:دی
    ضمنا قبل از من شما رو تخریب که چه عرض کنم، با خاکِ کوچه یکی کردن! نیازی نیست من بخوام تخریبتون کنم بزرگوار.
    فکر می‌کنم تا همین حد هم دوستان پست‌ها رو مطالعه می‌کنند و متوجه قضیه خواهند شد.
    موفق و راستگو باشید.

7. تعداد تشکر ها ازhamid.soltani92 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    366
    تشکر شده در
    251 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mchteh نمایش پست ها
    عرض سلام واحترام
    1-ببخشید ملاک سنجش شما چی بوده؟؟
    2-صرافی کپی رایت بنده نیست چون یکتاپرداز دسرسی ب سورس نداده
    ام بنظرتون عاقلانه نبود تماس میگرفتید استعلام میکردید از مدیرسایت؟
    3-خرید سریال ایرانی در بیش از5کلمه در حال سئو
    4-خرید وی پی ان در گوگل لینک 3چطور شما میگی در دسرس نیستید

5-الان شما مثلا سرچ کن خرید کریو بازدید این سایت ها صفره اما بالای چندصد بک لینک دارن شما این سایتارو ضعیف حساب میکنید ک بقیه نمونه های بنده رو حساب نکردید
    لطفا اگ قرار چیزی رو مطرح کنید درست بررسی کنید
    ملاک سنجش مانند سایر دوستان صفحه اول گوگل با کلمات کلیدی متعارف (نمیدونم ملاک شما از این خصوص چیست)
    در خصوص صرافی جسارتا پس از اعلام نتیجه ابن مورد خدمتتون اعلام شد
    در خصوص خرید سریال ایرانی نیز از شما مجدد نمونه خواسته شد اما پاسخی ندادید اعلام میکنید 4 کلمه
    در خصوص خرید *** نیز Secure Connection Failed میتونید بررسی کنید
    در خصوص سایر موارد اعلامی شما موارد تقریبا جستجویی براشون صورت نگرفته و تخصصی هستن
    اونا دیگه سئو نخواهد بود دوست عزیز
    بنده هم میتونم موارد سایت ها رو سرچ کنم بگم این نمونه منه کو مدرک و سند
    شما یکبار اکانتت بن شده و مجدد اکانت ساختی در انجمن های متعدد هم حرف از سئو میزنید بدون نمونه کار
    امیدوارم با این روش موفق باشید از سایر دوستان هم خواهانم بروزرسانی چنین تایپیکی وقت نذارند
    اینترنت پرسرعت , طراحی سایت , سئو سایت , خرید اکانت مجازی , دوربین مداربسته , سامانه پیام کوتاه

عضو انجمن TN Projects آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,134
    تشکر تشکر شده 
    625
    تشکر شده در
    353 پست

با درود و احترام.
    بنده قصد نداشتم دخالتی داشته باشم اما متاسفانه مدتیه فضای انجمن یه خورده بی نظم شده.
    دوستانی که فکر میکنند استارتر اشتباه میکنن و ابهامی دارن بصورت سوال بپرسند درصورت داشتن جواب منطقی که قضیه تمام هست و اگر هم جوابها بنظرتون منطقی نیست و حرفها متناقض هست سعی کنید تا حد ممکن دخالتی نکنید و هر کاربر خودش مسئول انتخاب و دقتش باشه و نه اینکه دوستانی که خودشون جزو هاستینگرها و اساتید هستند به این نحو برخورد کنند.

اما مورد اصلی و اگر دوستان اجازه بدن مورد پایانی

دوست گرامی این روشی که شما میگید قبول دارید که دیگه این موجب میشه بازدید یک وب سایت چندبرابر بشه و هر بازدید رو چندتا کنه و این یعنی بزرگ نمایی برای اون وب سایت و به نحوی دارید گوگل رو دور میزنید و طبیعتا دور زدن گوگل درصورتی که گوگل بتونه تشخیص بده عواقب بدی بدنبال خواهد داشت مخصوصا اگر سایت براش زحمت زیادی و سابقه طولانی داشته باشه.
    و بنده فکر نمیکنم منطقی باشه بجای سرمایه گذاری روی توانایی های قانونی روی روش های غیر قانونی ریسک کرد؟ حالا دریغ از اینکه ممکنه این روشها واقعا تازه کشف شده باشن یا قدیم و یا کار بدن یا خیر اما این مورد رو قبول دارید که این یعنی دور زدن گوگل؟ و البته بخوبی واقف هستید که اگر مشخص بشن این روشها یک ریسک به بزرگی نابود شدن بخش بزرگی از سئو یک سایته؟

پیروزباشید.
    انسان های مثبت و موفق همیشه درباره راه حل ها فکر و صحبت میکنند و انسان های ناموفق درمورد مشکلات.
    شما جزو کدام گروه هستید؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    151
    تشکر شده در
    125 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid.soltani92 نمایش پست ها
    من اصلا وارد این کارها نمیشم! از امضای بنده و تاپیک‌هام میتونید متوجه بشید که کارم چیه! پس بین من و شما رقابتی نیست. تنها دلیل من برای ریپلای کردن پست‌های شما جلوگیری از برداشته شدن کلاهِ هموطنامه!
    من اگر الان ۱۰ سالم باشه، یعنی سال ۲۰۰۹ که عضو شدم ۴ سالم بوده. البته که این با منطق شما ۱۰۰٪ سازگاره و جای تعجبی نیست!
    پست شماره ۴۱ نتیجه تماس با شما و دریافت جزئیات رو نشون میده کاملا!
    اینکه شما برای فهمیدن عرائض بنده از فرهنگ لغات استفاده می‌کنید، دلیل بر این نیست که من برای گفتنشون احتیاج به فرهنگ لغت داشته باشم!:دی
    ضمنا قبل از من شما رو تخریب که چه عرض کنم، با خاکِ کوچه یکی کردن! نیازی نیست من بخوام تخریبتون کنم بزرگوار.
    فکر می‌کنم تا همین حد هم دوستان پست‌ها رو مطالعه می‌کنند و متوجه قضیه خواهند شد.
    موفق و راستگو باشید.
    کسی بابنده تماس نگرفت جز 3نفر که دونفر سفارش دادند یک نفر سوال
    12نفر در یاهو پیام دادن ک دارن نمونه کارهای بنده رو میبینند
    و این اقایی ک میگ مثلا نمونه کارهای بنده رو ببررسی کرده واقعا نمیدونم ملاک بررسی ایشون چی بوده اگر ادعا میکنند اون کلمات ضعیفه بنده حاظرم تو همون موضوع سایت بزنم بدون بک لینک اگ بیارن بالا بابت هرسفارش چندمیلیون تقدیمشون میکنم
    شما ک میگید تواین کارا نیستیدو ...ببخشید چرا دخالت میکنید؟؟/
    شما که منطقتون دراین حد که بدون دیدن نمونه و دریافت جزییات قضاوت کنید چرا توتاپیک دخالت میکنید
    خب کاملا مشخصه از کجاحرفاتون منشا میگیره
    موفق باشید و بامنطق

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط TN Projects نمایش پست ها
    با درود و احترام.
    بنده قصد نداشتم دخالتی داشته باشم اما متاسفانه مدتیه فضای انجمن یه خورده بی نظم شده.
    دوستانی که فکر میکنند استارتر اشتباه میکنن و ابهامی دارن بصورت سوال بپرسند درصورت داشتن جواب منطقی که قضیه تمام هست و اگر هم جوابها بنظرتون منطقی نیست و حرفها متناقض هست سعی کنید تا حد ممکن دخالتی نکنید و هر کاربر خودش مسئول انتخاب و دقتش باشه و نه اینکه دوستانی که خودشون جزو هاستینگرها و اساتید هستند به این نحو برخورد کنند.

اما مورد اصلی و اگر دوستان اجازه بدن مورد پایانی

دوست گرامی این روشی که شما میگید قبول دارید که دیگه این موجب میشه بازدید یک وب سایت چندبرابر بشه و هر بازدید رو چندتا کنه و این یعنی بزرگ نمایی برای اون وب سایت و به نحوی دارید گوگل رو دور میزنید و طبیعتا دور زدن گوگل درصورتی که گوگل بتونه تشخیص بده عواقب بدی بدنبال خواهد داشت مخصوصا اگر سایت براش زحمت زیادی و سابقه طولانی داشته باشه.
    و بنده فکر نمیکنم منطقی باشه بجای سرمایه گذاری روی توانایی های قانونی روی روش های غیر قانونی ریسک کرد؟ حالا دریغ از اینکه ممکنه این روشها واقعا تازه کشف شده باشن یا قدیم و یا کار بدن یا خیر اما این مورد رو قبول دارید که این یعنی دور زدن گوگل؟ و البته بخوبی واقف هستید که اگر مشخص بشن این روشها یک ریسک به بزرگی نابود شدن بخش بزرگی از سئو یک سایته؟

پیروزباشید.
    1-ازتون ممنونم کاش همه مثل شما بودند
    خیلی از این دوستان سواد کافی ندارن و کاملا میشه اینو اثبات کرد
    البته قصد بی احترامی ندارم
    2-شما میگی اگ گوگل بفهمه:
    پاسختون:بنده کارهام رو6ماه الی دوسال تضمین میدم و بعدازاون یه مبلغی دریافت میکنم و مجدد6ماه الی2سال تضمین میدم و مجدد و... پس اگر مشکلی پیش بیاد بنده تمام خسارت هاشو میپذیرم اگ سایتی افت کنه بنده مسئولم قرار نیست مدیر سایت بخاطر اطمینان ب بنده ضرر کنه

- - - Updated - - -

ملاک سنجش مانند سایر دوستان صفحه اول گوگل با کلمات کلیدی متعارف (نمیدونم ملاک شما از این خصوص چیست)
    در خصوص صرافی جسارتا پس از اعلام نتیجه ابن مورد خدمتتون اعلام شد
    در خصوص خرید سریال ایرانی نیز از شما مجدد نمونه خواسته شد اما پاسخی ندادید اعلام میکنید 4 کلمه
    در خصوص خرید *** نیز Secure Connection Failed میتونید بررسی کنید
    در خصوص سایر موارد اعلامی شما موارد تقریبا جستجویی براشون صورت نگرفته و تخصصی هستن
    اونا دیگه سئو نخواهد بود دوست عزیز
    بنده هم میتونم موارد سایت ها رو سرچ کنم بگم این نمونه منه کو مدرک و سند
    شما یکبار اکانتت بن شده و مجدد اکانت ساختی در انجمن های متعدد هم حرف از سئو میزنید بدون نمونه کار
    امیدوارم با این روش موفق باشید از سایر دوستان هم خواهانم بروزرسانی چنین تایپیکی وقت نذارند
    وقتی قراره چیزی بسنجید باید از جنبه:
    بازدید و الکسا
    میزان بک لینک
    میزان سئو
    و...بسنجید شما معلوم نیست چجوری سنجش کردید
    2-اینک وی پی ان اومده سایتشو ریدایرکت کرده جای ددیگ مشکل بنده نیست شما تو گوگل سرچ کن سایتو لینک سه میبینی و تا قیام قیامتم تو صفحه یک میمونه
    3-بنده هرچی رو که نمونه اعلام کنم مدرک برای اثباتش دارم شما مدرک خواستی و بنده ندادم؟شما گفتی تماس میگیری باهاشون منم گفتم چشم
    پس بیخود جو ندید

- - - Updated - - -

درباره اینک بعضی دوستان شک کنند و......بهتر نیست قبل هر اقدامی بیشتر تحقیق کنند
    یک درصد احتمال بدید بنده راست گفته باشم اون دنیا میتونید جواب خدا رو بدید؟؟؟
    اینجا تخصصی ترین انجمن کشور و شما بهترین های کشورید درست نیست اینقد عجولانه برخورد کنید و بی منطق عزیزان

عضو انجمن TN Projects آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,134
    تشکر تشکر شده 
    625
    تشکر شده در
    353 پست

دوست گرامی شما میگید شش ماه هست که گول میزنم. اگر اتفاقی که قراره بیفته یا بحرانی از قبل همه چیزش مشخص باشه که دیگه بحران نیست ممکنه هر لحظه یک نفر از شما قویتر در شرکت گوگل پیدا بشه ! و این کار رو در لیست سیاه قرار بده و فکر نمیکنم هیچ توجیهی باشه که بتونه بگه ریسکی نخواهد بود و در بهترین حالت ممکن بازم 50% ریسک هست
    اما اگر میفرمایید تضمین میدم :
    بنده کارهام رو6ماه الی دوسال تضمین میدم و بعدازاون یه مبلغی دریافت میکنم و مجدد6ماه الی2سال تضمین میدم و مجدد و... پس اگر مشکلی پیش بیاد بنده تمام خسارت هاشو میپذیرم اگ سایتی افت کنه بنده مسئولم قرار نیست مدیر سایت بخاطر اطمینان ب بنده ضرر کنه
    یعنی بصورت قراردادی حاضر هستید مسئولیت کارتون رو کاملا قبول کنید و اگر طبق قرارداد مشکلی پیش اومد تمام خسارتی که ممکنه پیش بیاد رو بپردازید ؟ حالا چه صد هزار و چه صد میلیون باشه؟
    بنده که فکر نمیکنم این یک فروش موفق و یک کار منطقی باشه.
    و بازم تاکید میکنم امیدوارم سوتفاهمی پیش نیاد
    پیشنهاد میدم بحث رو تمام کنیم.
    ایام به کام
    انسان های مثبت و موفق همیشه درباره راه حل ها فکر و صحبت میکنند و انسان های ناموفق درمورد مشکلات.
    شما جزو کدام گروه هستید؟

تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    366
    تشکر شده در
    251 پست

شما به این روش ها ادامه بدید
    دوست داریم به عوان همکار کنار همدیگه باشیم نه رقیب
    این شمایی که به خودت اعتماد نداری
    ادامه دادن به تایپیک تنها وقت گیریه
    موفق باشی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    151
    تشکر شده در
    125 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط TN Projects نمایش پست ها
    دوست گرامی شما میگید شش ماه هست که گول میزنم اگر اتفاقی که قراره بیفته یا بحرانی از قبل همه چیزش مشخص باشه که دیگه بحران نیست ممکنه هر لحظه یک نفر از شما قویتر در شرکت گوگل پیدا بشه ! و این کار رو در لیست سیاه قرار بده و فکر نمیکنم هیچ توجیهی باشه که بتونه بگه ریسکی نخواهد بود و در بهترین حالت ممکن بازم 50% ریسک هست
    اما اگر میفرمایید تضمین میدم :

یعنی بصورت قراردادی حاضر هستید مسئولیت کارتون رو کاملا قبول کنید و اگر طبق قرارداد مشکلی پیش اومد تمام خسارتی که ممکنه پیش بیاد رو بپردازید ؟ حالا چه صد هزار و چه صد میلیون باشه؟
    بنده که فکر نمیکنم این یک فروش موفق و یک کار منطقی باشه.

- - - Updated - - -

....
    بله عزیز حاظرم قرار داد رسمی بنویسم
    در قرارداد یکی از مهم ترین بند ها اینه:که بنده تضمین میدم سایت در جایگاه توافقی بمونه و اگه جایگاهش افت کرد بنده در کمتر از48ساعت سایت رو به جایگاهش برمیگردونم و در این چندساعتی ک سایت افت کرد تمام خسارت های بوجود اومده رو تقبل میکنم

عزیزدلم بنده به کارم شک ندارم خیالت تخت همین اقایونی هم ک اینجا اومدن دارن حرف میپرونند به همینا هم اعلام شده ک قرارداد میبندم ولی اینا دنبال حاشین

- - - Updated - - -

شما به این روش ها ادامه بدید
    دوست داریم به عوان همکار کنار همدیگه باشیم نه رقیب
    این شمایی که به خودت اعتماد نداری
    ادامه دادن به تایپیک تنها وقت گیریه
    موفق باشی
    ببخشید مگه قرارنبود من باشما قراردادی همکار کنم پس بخودم اعتماد دارم
    به شما پیشنهاد میکنم اگه مدرک تحصیلی دارید یکبار دیگه دروس دانشگاهی و مقالات گوگل رو مطالعه کنید ظاهرا چیزهایی رو که یاد گرفتید فراموش کردید که حتی نتونستید یه بررسی ساده انجام بدید برای سایت ها
    بهرحال موفق باشید

تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    366
    تشکر شده در
    251 پست

دوست عزیز
    در انجمن های مختلف و تایپیک های مختلف به شما اعلام شد
    چه بنده چه سایر عزیزان که نمونه کار بدند و شما انجام بدی
    من شخصا سایت خودم رو به شما میدم mask-online.ir
    پیج رنک 1 دامین اتوریتی 25 الکسا تقریبی 2 میلیون
    اعلام کنید و مدت زمان رو بگید تا شروع و پس از پایان پروژه هزینه

صفحه 5 از 13 نخستنخست 123456789 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)