صفحه 5 از 460 نخستنخست 1234567891555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 4593

موضوع: اسکریپت رایگان فروش کارت‌های شارژ و محصولات مجازی Virtual Freer

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    84
    تشکر تشکر شده 
    520
    تشکر شده در
    331 پست

پیش فرض پاسخ : اسکریپت رایگان فروش کارت‌های شارژ و محصولات مجازی Virtual Freer

نقل قول نوشته اصلی توسط milad221 نمایش پست ها
    سلام اقا
    شما که اینقدر زحمت کشیدی و اینو کامل کردی رو امنیتش هم میتونی کاری کنی که اطلاعات بیشتر کد بشن و نفوذ بهت غیر ممکن باشه؟؟
    میتونید اینو با سایت فرستنده ست کنید که ما محصول رو اینجا زدیم وقتی خریداری شد هم پول پنل ثبت بشه و هم توی پنل فرستنده فعال شه؟؟
    چون فرستنده درگاه انلاین میده + لینک محصول حالا می میخوایم که محصول رو تو این اسکریپت تعریف کنیم و هم اینجا بعد فروش فعال شه هم تو فرستنده که بعد بتونیم اخر هفته با شرکت فرستنده حساب کنیم
    این ماژول رو اون سایت بالا که گفتم انجام داده ولی نمیدونم تو این چطور اینکارو کنیم؟
    دوست عزیز این سیستم با درگاههای بانکی کار میکنه نه کارگزارهای سیستم پستی.سیستم پستی قضیش کاملا متفاوت هست دوست خوبم

درمورد امنیت نیز کل فایلهارو میتونید کد کنید موردی نداره ولی یه سری کارها برای خودم دارم انجام میدم

2. تعداد تشکر ها ازm.hoseynpur به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن milad221 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    185
    تشکر تشکر شده 
    575
    تشکر شده در
    405 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط m.hoseynpur نمایش پست ها
    دوست عزیز این سیستم با درگاههای بانکی کار میکنه نه کارگزارهای سیستم پستی.سیستم پستی قضیش کاملا متفاوت هست دوست خوبم

درمورد امنیت نیز کل فایلهارو میتونید کد کنید موردی نداره ولی یه سری کارها برای خودم دارم انجام میدم
    نا عزیز پست نیست میشه یه ایدی بدید صحبت کنیم اینجا نمیشه گفت موضوع چیه

5. تعداد تشکر ها ازmilad221 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    84
    تشکر تشکر شده 
    520
    تشکر شده در
    331 پست

دوستان خوبم پلاگین ارسال پیامک پس از خرید رو نیز اماده کردیم هماهنگ با درگاه پیامک سایت پرشین اس ام اس سامانه ی ارسال پیامک www.persiansms.info

پلاگین را از لینک زیر دانلود نمایید
    http://up.filmomusic1.in/images/0uozed5gpyaceeuxp1.zip

برای خرید سامانه پیامک نیز با پرداخت حداقل 10000 تومان یک پنل کامل پیامک رو میتونید از اقا محسن تهیه کنید برای ارتباط با ایشون نیز از لینک زیر اقدام کنید

نمایش مشخصات: mohsen1 - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران

لینک تاپیک سرویسشون تو همین فروم

http://www.webhostingtalk.ir/f41/27300/
    ویرایش توسط m.hoseynpur : December 12th, 2011 در ساعت 10:11

7. تعداد تشکر ها ازm.hoseynpur به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    44
    تشکر شده در
    24 پست

دوستان خوبم پلاگین ارسال پیامک پس از خرید رو نیز اماده کردیم هماهنگ با درگاه پیامک سایت پرشین اس ام اس سامانه ی ارسال پیامک www.persiansms.info

پلاگین را از لینک زیر دانلود نمایید
    http://up.filmomusic1.in/images/0uozed5gpyaceeuxp1.zip

برای خرید سامانه پیامک نیز با پرداخت حداقل 10000 تومان یک پنل کامل پیامک رو میتونید از اقا محسن تهیه کنید برای ارتباط با ایشون نیز از لینک زیر اقدام کنید

نمایش مشخصات: mohsen1 - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران

لینک تاپیک سرویسشون تو همین فروم

http://www.webhostingtalk.ir/f41/27300/
    سلام.
    این که همون پلاگین من هست که فقط آدرس ارسال رو تغییر دادی و به جای post با وب سرویس نوشتین دیگه.
    حداقل می گفتین از کجا گرفتین بد نبود.

موفق باشید.

9. تعداد تشکر ها ازf2u.ir به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    84
    تشکر تشکر شده 
    520
    تشکر شده در
    331 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط f2u.ir نمایش پست ها
    سلام.
    این که همون پلاگین من هست که فقط آدرس ارسال رو تغییر دادی و به جای post با وب سرویس نوشتین دیگه.
    حداقل می گفتین از کجا گرفتین بد نبود.

موفق باشید.
    دوست عزیز در مورد سرویس های اپن سورس صاحب و شخصیت معنی نداره هرکسی با هردخلو تصرف و ویرایشی میتونه سرویس رو برای استفاده از گروهش Uptimized کنه

11. تعداد تشکر ها ازm.hoseynpur به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    44
    تشکر شده در
    24 پست

دوست عزیز در مورد سرویس های اپن سورس صاحب و شخصیت معنی نداره هرکسی با هردخلو تصرف و ویرایشی میتونه سرویس رو برای استفاده از گروهش Uptimized کنه
    سلام.
    من نمی دونم شما این حرف رو بر چه اساسی می گید، تا جایی که من می دونم تو قانون GPL 3.0 (که این کد هم براساس همون قانون نوشته شده) معمولا لینک اصلی فایل (همون منبع اصلی کد) رو عنوان می کنند.
    اگه تو سایت من هم نگاه کنید، من دانلود برنامه رو به سایت سازنده لینک دادم در حالیکه می تونستم تو سایت خودم بزارم.
    این جزو مشکلات تعریف منبع باز تو ایران هست و تقصیر کسی هم نیست که فکر کنه اگه یه برنامه ای اسم منبع باز داشت میشه هرکاری باهاش کرد در حالی که خود منبع باز دارای قوانین متعددی هست. نمونه بارز استفاده از قوانین متعدد منبع باز هم سیستم عامل لینوکس هست.

ضمنا یه مژده برای دوستانی که می خوان پنل پیامک بگیرن:
    تو سرور دوم، پنل ارسال با فعال بودن وب سرویس رو 5 تومن میدم با تعرفه هر پیامک 115 ریال.

موفق باشید.

13. تعداد تشکر ها ازf2u.ir به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    84
    تشکر تشکر شده 
    520
    تشکر شده در
    331 پست

سلام.
    من نمی دونم شما این حرف رو بر چه اساسی می گید، تا جایی که من می دونم تو قانون GPL 3.0 (که این کد هم براساس همون قانون نوشته شده) معمولا لینک اصلی فایل (همون منبع اصلی کد) رو عنوان می کنند.
    اگه تو سایت من هم نگاه کنید، من دانلود برنامه رو به سایت سازنده لینک دادم در حالیکه می تونستم تو سایت خودم بزارم.
    این جزو مشکلات تعریف منبع باز تو ایران هست و تقصیر کسی هم نیست که فکر کنه اگه یه برنامه ای اسم منبع باز داشت میشه هرکاری باهاش کرد در حالی که خود منبع باز دارای قوانین متعددی هست. نمونه بارز استفاده از قوانین متعدد منبع باز هم سیستم عامل لینوکس هست.

ضمنا یه مژده برای دوستانی که می خوان پنل پیامک بگیرن:
    تو سرور دوم، پنل ارسال با فعال بودن وب سرویس رو 5 تومن میدم با تعرفه هر پیامک 115 ریال.

موفق باشید.
    اولا من مجبور شدم پست شما رو گزارش کنم ون فقط دارید یه بند تبلیغات مکیکنید تو این تاپیک شما اگه میخوای تبلیغ کنید یه تاپیک بزنید تو بخش خودش البته بعد از 100 پسته شدن نه الان درضمن نیاز نمیبینم اظهار نظر کذب واقع شما رو پاسخ بدم

15. تعداد تشکر ها ازm.hoseynpur به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    44
    تشکر شده در
    24 پست

اولا من مجبور شدم پست شما رو گزارش کنم ون فقط دارید یه بند تبلیغات مکیکنید تو این تاپیک شما اگه میخوای تبلیغ کنید یه تاپیک بزنید تو بخش خودش البته بعد از 100 پسته شدن نه الان درضمن نیاز نمیبینم اظهار نظر کذب واقع شما رو پاسخ بدم
    دوباره سلام.
    اگه پست های من تبلیغ هست پس پست شما چی بود.
    حداقل یک بار اون لینک رو می خوندی بعد میومدی اینارو می نوشتی.
    دوستان می تونن یه سر به سایت شاب کیپر و تاپیک مربوط به این اسکریپت فروشگاهی بزنن و بعد خودشون قضاوت کنند. من اونجا با نام کاربری mbza11 فعالیت می کنم.
    من نمی خوام کل کل کنم و ترجیح میدم خود کاربرای اینجا که اکثرا هم وبمستر هستند خوشون قضاوت کنند.

یه چیز دیگه که یادم رفت:
    شما چجوری می گید که من فقط دارم تبلیغ می کنم. اگه پست های قبلی من رو خونده باشید، گفتم دوستانی که از سرویس های دیگه استفاده می کنند مستندات سرویس رو بدن تا من براشون به رایگان پلاگین رو تنظیم کنم (حالا این چجوری میشه تبلیغ نمیدونم) نه اینکه بیام بگم حتما از سیستم من یا فلانی استفاده کنید یا فلان قدر پول بدید.

موفق باشید.

17. تعداد تشکر ها ازf2u.ir به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    84
    تشکر تشکر شده 
    520
    تشکر شده در
    331 پست

دوباره سلام.
    اگه پست های من تبلیغ هست پس پست شما چی بود.
    حداقل یک بار اون لینک رو می خوندی بعد میومدی اینارو می نوشتی.
    دوستان می تونن یه سر به سایت شاب کیپر و تاپیک مربوط به این اسکریپت فروشگاهی بزنن و بعد خودشون قضاوت کنند. من اونجا با نام کاربری mbza11 فعالیت می کنم.
    من نمی خوام کل کل کنم و ترجیح میدم خود کاربرای اینجا که اکثرا هم وبمستر هستند خوشون قضاوت کنند.

موفق باشید.

مرد مومن تو پست 43 وقتی پلاگین رو گزاشتم معرفی کردم وب سرویسی که باهاش مچ شده شما یکبار در پست اول خودتون در این تاپیک سرویستون رو معرفی کردید و لینک دادید دیگر نیاز نیست بیاید یه بند بگید فلان قیمتو رو فلان سرور میدم مگه اینجا جای سرویسو تعرفه دادنه عزیزه من...جمع کن این بساطو درضمن شاپ کیپر سورس این اسکریپت نیست سورسش جای دیگری هست من دیگه بحثی با افراد ساده اندیشی همچون شما ندارم گزرشتون کردم مدیران خودشون رسیدگی میکنند

19. تعداد تشکر ها ازm.hoseynpur به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    44
    تشکر شده در
    24 پست

مرد مومن تو پست 43 وقتی پلاگین رو گزاشتم معرفی کردم وب سرویسی که باهاش مچ شده شما یکبار در پست اول خودتون در این تاپیک سرویستون رو معرفی کردید و لینک دادید دیگر نیاز نیست بیاید یه بند بگید فلان قیمتو رو فلان سرور میدم مگه اینجا جای سرویسو تعرفه دادنه عزیزه من...جمع کن این بساطو درضمن شاپ کیپر سورس این اسکریپت نیست سورسش جای دیگری هست من دیگه بحثی با افراد ساده اندیشی همچون شما ندارم گزرشتون کردم مدیران خودشون رسیدگی میکنند
    سلام.
    اولا که نمی خواستم جواب بدم ولی گفتم جواب بدم تا فکر نکنی حق با شماست.
    دوما من هم نگفتم که شاپکیپر سورس اسکریپت رو داره گفتم تاپیک مربوط به اسکریپت قبل از اینکه اینجا زده بشه اونجا بود و خیلی از مشکلات و ایرادهایی که تو نسخه قبلی و فعلی هست اونجا مرتفع شده یا داره میشه. (حداقل پستم رو درست و حسابی می خوندی)
    سوما، خودت جواب خودت رو دادی!!!!!!!!!!

21. تعداد تشکر ها ازf2u.ir به دلیل پست مفید

صفحه 5 از 460 نخستنخست 1234567891555105 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)