صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 55

موضوع: اینترنت 50 مگابیت مخابرات با اتصال مستقیم مودم شما به فیبر نوری در اصفهان!

عضو دائم mhiizadi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,944
    تشکر تشکر شده 
    3,682
    تشکر شده در
    2,418 پست

پیش فرض پاسخ : اینترنت 50 مگابیت مخابرات با اتصال مستقیم مودم شما به فیبر نوری در اصفهان!

نقل قول نوشته اصلی توسط SilverScent نمایش پست ها
    من بالاتر هم عرض کردم !

کسی که میاد بسته ی 2 گیگی میخره مشخصه که نمیخواد زیاد مصرف کنه و حتی بابت هر گیگ 10000 تومانم پرداخت کنه بهش فشار نمیاد اما شما که یوزر پر مصرفی هستید چرا از بسته هایی با حجم های بالا خرید نمیکنید که گیگی 1750 تومان هزینه داشته باشه براتون ؟
    مخاربرات داره 100 گیگ رو میده 80 تومان !
    گیگی 800 تومان ....

حالا در کل مصرفی هم نداشته باشیم یا باشه؛ باز هم اینترنت های بی سیم گران هستند ؛ در بهترین شرایط دو برابر اینترنت های adsl هزینه دارند و در بدترین شرایط پنج برابر هزینه دارند !

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    35
    تشکر شده در
    27 پست

پیش فرض پاسخ : اینترنت 50 مگابیت مخابرات با اتصال مستقیم مودم شما به فیبر نوری در اصفهان!

نقل قول نوشته اصلی توسط mhiizadi نمایش پست ها
    مخاربرات داره 100 گیگ رو میده 80 تومان !
    گیگی 800 تومان ....

حالا در کل مصرفی هم نداشته باشیم یا باشه؛ باز هم اینترنت های بی سیم گران هستند ؛ در بهترین شرایط دو برابر اینترنت های adsl هزینه دارند و در بدترین شرایط پنج برابر هزینه دارند !
    هزینه ی تجهیزاتش چند هست مخابراط ؟

به چه صورت داره 100 گیگ رو میده 80 هزار تومان ؟

مخابراط : یعنی بسته ی یک ماهه 100 گیگ حجم : 80 هزار تومان + فقط یک نقطه در کل این کشور

و ایرانسل : بسته ی شش ماهه 100 گیگ حجم : 175 هزار تومان + اینترنت داشتن در تمام نقاط کشور

در ضمن فرمودید بی سیم جا نیافتاده! مخابراط داره مثلا واسه فیبرنوری هزینه ی تجهیزات رو از کاربر میگیره ولی بی سیم هیچ هزینه ی اضافی واسه کاربر نداره امروزه هم که همه یک موبایل داره با قابلیت HotSpot و... بی سیم داره فقط هزینه ی جزئی تجهیزاتشو بین کل کاربران تقسیم میکنه

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

از لحاظ قیمت که 4g ایرانسل تقریبا مفت درمیاد.من هر وقت دانلود داشته باشم یه بسته شبانه 3 ساعته نامحدود میگیرم 2 تومن و تو این 3 ساعت هم 60 گیگ دانلود میکنم.سرعت دانلودم هم 7 مگ میشه.یه بسته 2 ماهه 30 گیگ هم گرفتم 60 تومن واسه مصارف عادی.ولی بحث من رو پینگ بود واسه بازیهای آنلاین.چون بقیه نت ها کیفیتشون پایدار نیست و پینگشون هم بالا هستش.این هفته گفتن نت رو وصل میکنن اونوقت دقی میام راجب کیفیت فیبر توضیح میدم.در ضمن مودم فیبر فرق میکنه؟نحوه نصبش و راه اندازیش؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    383
    تشکر تشکر شده 
    844
    تشکر شده در
    695 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mhiizadi نمایش پست ها
    بنده اصفهانم ؛ الان 20 مگابیت بهم دادن ...
    چه سرویسی؟! کدوم منطقه؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط SilverScent نمایش پست ها
    کسی که میاد بسته ی 2 گیگی میخره مشخصه که نمیخواد زیاد مصرف کنه و حتی بابت هر گیگ 10000 تومانم پرداخت کنه بهش فشار نمیاد اما شما که یوزر پر مصرفی هستید چرا از بسته هایی با حجم های بالا خرید نمیکنید که گیگی 1750 تومان هزینه داشته باشه براتون ؟
    جایی که بنده هستم 4G انتن 100% دارد اما اصلا پایداری نداره با اینکه از مودم 4G استفاده میشه
    در حین دانلود هم سرعت دانلود بین 2 تا 4 MG نوسان داره دائم
    ویرایش توسط yourhosting : February 15th, 2017 در ساعت 23:05
    CloudHa
    7079 2842 021
    93 600 73 0913

عضو انجمن deltamusic آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    159
    تشکر تشکر شده 
    486
    تشکر شده در
    305 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط us12 نمایش پست ها
    اگر حجمی نباشه اینترنت ایران یک ماه هم دوام نمیاره ، کشور های دیگه کاربر مدام در حال دانلود فیلم و نرم افزار های حجیم نیست ، در کشور های دیگه هر فیلم و نرم افزار را باید به صورت قانونی خریداری شود ، آرشیو یک دانلودر معمولی ایرانی شاید میلیون ها دلار ارزش داشته باشه که آنجا کسی نمیتونه از پس هزینه اش برآید ...

البته مخابرات اصفهان یک طرح بینهایت داره که باید ماهی 8 تومن بدی و هر چه از سرور های مخابرات دانلود کنی دیگه نامحدود میشه :
    http://vas.tce.ir/
    این دوستمون درست میگن...
    ایرانیا جنبه استفاده ندارن.

عضو جدید taghisystem آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    13 پست

ایران اینترنت گرون هست واقعا . من که وب مستر هستم برام نمی صرفه .
    3 هزار گیگی !! روزی من حداقل 10 گیگ مصرف دارم .
    باید فکری به حال وب مستر ها بشه .

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    54
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

برای دانلود ک باید شب زنده دار موند

عضو انجمن hegza آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,391
    تشکر تشکر شده 
    1,140
    تشکر شده در
    739 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط taghisystem نمایش پست ها
    ایران اینترنت گرون هست واقعا . من که وب مستر هستم برام نمی صرفه .
    3 هزار گیگی !! روزی من حداقل 10 گیگ مصرف دارم .
    باید فکری به حال وب مستر ها بشه .
    مخابرات بسته زمان دار بخر
    15 روز 15 گیگ 8500 تومان
    پروردگارا مرا فهم ده:: تا متوقع نباشم. دنیا و مردمانش باید مطابق میل من رفتار کنند.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    67
    تشکر تشکر شده 
    106
    تشکر شده در
    81 پست

اون دوستی که گفتن اینترنت ایران اگه حجمی نباشه یک ماه هم دووم نمیاره..
    در خارج کشور هم اکثر سرویس ها به صورت حجمی ارائه میشه.در همین کشور امارات سرویس های 15 روزه با حجم 50 گیگ عرضه می کنن یا 30 روز 80 گیگ یا ... و حجمی بودن اینترنت فقط خاص ایران نیست.
    بله ما ایرانی ها خیلی دانلود می کنیم اما حجم مصرفی اکثر کاربران اینترنت در ایران در مقایسه با کاربران خارجی بسیار ناچیزه.اونجا نرم افزار و فیلم دانلود نمیشه،اما فیلم های حجیم با کیفیت بلو ری رو به صورت آنلاین مشاهده می کنن،موسیقی رو آنلاین گوش میدن و .... که اگر شما همین کارها رو بخواید در ایران انجام بدید اولا باید یک سرویس با پهنای باند بالا خریداری کنید ثانیا حجم مصرفیتون آخر ماه سر به فلک می کشه!
    ما اینجا نهایت فیلمی که دانلود می کنیم باکیفیت 1080 حدودا 1.5 گیگ حجم داره.در صورتی که فیلم اصلی شاید بیش از 4 گیگ حجم داشته باشه.که الان هم دیگه دانلود فیلم به صرفه نیست.وقتی یک فیلم رو می تونید از سی دی کلوپ یا کافی نت به قیمت 500 تا تک تومانی خریداری کنید دیگه دلیلی نداره حجمتون رو بابت دانلود فیلم از دست بدید.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    33
    تشکر شده در
    17 پست

photo_2017-03-14_13-43-51.jpg

http://beta.speedtest.net/result/6112263498

تست سرعت اینترنت فیبر نوری با سرور خود اصفهان
    تست با سرور هر شرکت دیگه ای هم زدم مینیمم 300 مگ بود بجز شرکت هایی که خودشون پهنای باند کمی داشتند
    سرعت دانلود از دیتاسنتر آسیاتک تهران هم بین 48 تا 52 مگابایت بود. معادل 384 تا 416 مگابیت

صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)