صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 79

موضوع: netdirect بدترین دیتاسنتر در جهان

عضو انجمن VatanVPS آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    117
    تشکر تشکر شده 
    177
    تشکر شده در
    140 پست

پیش فرض پاسخ : netdirect بدترین دیتاسنتر در جهان

در تعجبم!
    ما هم 2 سرور داریم و هر 2 رو کمتر از 2 روز تحویل گرفتیم
    پشتیبانی سریع اگه پنل دست خودتون باشه تیکت بدید کمتر از 10 دقیقه جواب میگیرید
    این دیتا سنتر فقط بخش مالی و فروشش یکم ضعیفه
    فقط و فقط همین
    VatanVPS.com
    برخی از مشتریان:songBsong,musicbaran,farskids,tehra nmusic,teh-music,Best2Film,bia2melody,bia2club,tak3da,irhits و بیش از 30 سایت بزرگ ایران
    شرکت هم ثبت شد: اروین رایان ویژن | شماره ثبت : 385608

2. # ADS

عضو دائم rn4j1m1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    189
    تشکر تشکر شده 
    1,870
    تشکر شده در
    956 پست

الان یه 5630-2 واسم فرستادن ! خودم لازم ندارم چون به جای این 5640 گرفته بودم هر کس میخاد بگه کمتر از 1 ساعت تقدیم میشه !

---------- Post added at 11:09 PM ---------- Previous post was at 11:04 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط rn4j1m1 نمایش پست ها
    الان یه 5630-2 واسم فرستادن ! خودم لازم ندارم چون به جای این 5640 گرفته بودم هر کس میخاد بگه کمتر از 1 ساعت تقدیم میشه !
    تا 24 ساعت دیگه کسی نخواست پس میدم !
    می خانه اگر ساقی صاحب نظری داشت
    می خواری و مستی ره و رسم دیگری داشت

عضو دائم TukaNet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    898
    تشکر تشکر شده 
    3,419
    تشکر شده در
    1,984 پست

من موندم که چرا دارید این بحث رو این قدر کش میدید ؟! خوب هر دیتاسنتری مسائل خاص خودش رو داره
    خیی ناراحت هستید میتونید خودتون سرمایگذاری کنید و یک دیتاسنتر بزنید که این مشکلات رو نداشته باشه

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    92
    تشکر شده در
    72 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Aria نمایش پست ها
    سلام.

متاسفم که در WHT.com تاپیک زدید، لطفاً به هیچ عنوان ذکر نکنید که ایرانی هستید تا بیشتر از این بهمون نگن جهان سومی!!

درضمن، جواب ها رو مطالعه کنید، هیچ کس با Title انتخابی موافق نیست و با لحن تمسخر آمیز دارن جواب شما رو میدن که برای من هم به عنوان یک ایرانی ناراحت کننده هست چون حرکت شما بسیار احساسی بود و الان مسولان دیتاسنتر دارن تاپیک رو می خونند و به شما می خندند!

با تشکر.
    من روش خودم رو دارم. این وسط حق با مشتری هست. جالبه بدونید 30 دقیقه بعد از این تاپیک یک سرور خیلی ارزون تر از چیزی که سفارش دادم میل کردن. این چه معنی میده از نظر شما؟؟؟؟؟
    جواب ایمیل هم که نمیدادن. حالا جالبه به محض تاپیک زدن جواب ایمیل دادن این چه معنی میده از نظر شما؟؟

عضو دائم asrhosting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    562
    تشکر تشکر شده 
    2,399
    تشکر شده در
    1,443 پست

سلام . کاملا برام تعجب داره ! کسایی که خودشون می گفتند :
    - دیتا سنتر اشغالی هست سرعت یه گیگش 100 مگابیت هم نمی کشه !
    - خیلی گیر می ده
    - تا حالا چند بار سرورم رو بسته !
    - ازش خرید نکن ، من هم دارم از اینجا می رم .
    - مشتری هاشون : دیتا سنتر خوبی نیست قیمت هاش فریب دهنده هست
    - و...

الان دارن مخالف اینها رو تو این تاپیک می زنند !
    میزبانی هاست لینوکس و ویندوز | نمایندگی دایرکت ادمین ، سی پنل ، پلسک روی سرورهای ایران
    ارائه سرور مجازی از ایران با پهنای باند نامحدود و لایسنس رایگان دایرکت ادمین ، سی پنل ، پلسک

عضو انجمن J4vad آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    58
    تشکر تشکر شده 
    673
    تشکر شده در
    524 پست

من روش خودم رو دارم. این وسط حق با مشتری هست. جالبه بدونید 30 دقیقه بعد از این تاپیک یک سرور خیلی ارزون تر از چیزی که سفارش دادم میل کردن. این چه معنی میده از نظر شما؟؟؟؟؟
    جواب ایمیل هم که نمیدادن. حالا جالبه به محض تاپیک زدن جواب ایمیل دادن این چه معنی میده از نظر شما؟؟
    من هم از شما تقاضا دارم ذکر نکنید ایرانی هستید هر کاری که می کنید سعی کنید در راستای اهداف خودتون باشه و همکاری دیگر ایرانی ها با این دیتاسنتر را مختل نکنید . به اندازه ی کافی تحریم هستیم و شما کاسه داغ تر از آش نشوید لطفا .... البته ما توسط شریک مالیمان که در روسیه هست خریدها را انجام می دهیم اما برای دیگر دوستانی که در ایران با این دیتاسنتر کار می کنند عرض می کنم .

موفق باشید .

8. تعداد تشکر ها ازJ4vad به دلیل پست مفید

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط J4vad نمایش پست ها
    من هم از شما تقاضا دارم ذکر نکنید ایرانی هستید هر کاری که می کنید سعی کنید در راستای اهداف خودتون باشه و همکاری دیگر ایرانی ها با این دیتاسنتر را مختل نکنید . به اندازه ی کافی تحریم هستیم و شما کاسه داغ تر از آش نشوید لطفا .... البته ما توسط شریک مالیمان که در روسیه هست خریدها را انجام می دهیم اما برای دیگر دوستانی که در ایران با این دیتاسنتر کار می کنند عرض می کنم .

موفق باشید .
    آقا دلش میخواد ایرانی هست میتونه.. مثل بقیه نیست مثل گاو بمونن تماشا. پول داده سرور رو سر موقع میخواد.. نداد باید جریمه بده.. من جای شما بودم نام شهر و پلاک و کد پستیمم مینوشتم.شماره تماس میگرفتم زنگ میزدم هر چی دهنم بود بارش میکردم.مگر ملت مسخره دیتاسنتر هست؟ یک سایت 1 دقیقه دان میشه باید کلکش رو کند.جریمه گرفت و نقره داغ و ... اینا اینقدر بدبخت هستند که حتی یک سخت افزار هم ندارند تو شرکت کوفتیشون.بعد میگید نگید ایرانی هستید آبرومون میره؟ والا ایرانی جماعت فروشگاه ها که هیچ سوپر مارکتهاشو بگردی از هر چیزی یدک دارند و زاپاس..بعد اینا میگن نداریم صبر کنید وام بگیریم بریم سخت افزار بخریم وصل کنیم!! اینا همون آلمانیایی هستند که ماشینشون پنچر بشه میزارند گوشه خیابون میرند.چون زاپاس ندارند!! برعکس ایرانی باشه با حل دادن و یدک و... تا ته مقصد میبره!! اینا از ایرانی جماعت بدشون نمیاد اشتباه نکنید. اینا از ما میترسند برادر..

---------- Post added at 12:44 AM ---------- Previous post was at 12:42 AM ----------

هر کسی هم از ایرانی بودن خودش خجالت میکشه تغییر ملیت بده.. این تاپیک آخرش دعواست حالا ببین کی گفتم. ناخواسته داره حرفهایی زده میشه که تعصبی میشه... بهتره قفل بشه..
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

10. تعداد تشکر ها ازdelta به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    آقا دلش میخواد ایرانی هست میتونه.. مثل بقیه نیست مثل گاو بمونن تماشا. پول داده سرور رو سر موقع میخواد.. نداد باید جریمه بده.. من جای شما بودم نام شهر و پلاک و کد پستیمم مینوشتم.شماره تماس میگرفتم زنگ میزدم هر چی دهنم بود بارش میکردم.مگر ملت مسخره دیتاسنتر هست؟ یک سایت 1 دقیقه دان میشه باید کلکش رو کند.جریمه گرفت و نقره داغ و ... اینا اینقدر بدبخت هستند که حتی یک سخت افزار هم ندارند تو شرکت کوفتیشون.بعد میگید نگید ایرانی هستید آبرومون میره؟ والا ایرانی جماعت فروشگاه ها که هیچ سوپر مارکتهاشو بگردی از هر چیزی یدک دارند و زاپاس..بعد اینا میگن نداریم صبر کنید وام بگیریم بریم سخت افزار بخریم وصل کنیم!! اینا همون آلمانیایی هستند که ماشینشون پنچر بشه میزارند گوشه خیابون میرند.چون زاپاس ندارند!! برعکس ایرانی باشه با حل دادن و یدک و... تا ته مقصد میبره!! اینا از ایرانی جماعت بدشون نمیاد اشتباه نکنید. اینا از ما میترسند برادر..

---------- Post added at 12:44 AM ---------- Previous post was at 12:42 AM ----------

هر کسی هم از ایرانی بودن خودش خجالت میکشه تغییر ملیت بده.. این تاپیک آخرش دعواست حالا ببین کی گفتم. ناخواسته داره حرفهایی زده میشه که تعصبی میشه... بهتره قفل بشه..
    سلام.

اینجا صحبت زاپاس و ماشین و سوپر مارکت نیست!

لطفاً کمی رعایت کنید و موراد مربوط به این تاپیک رو مطرح کنید تا عامل دعوا نشید!

با تشکر.

12. تعداد تشکر ها ازAria به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    92
    تشکر شده در
    72 پست

من نمیخاستم اینطوری بشه حالا هم که شد پای همه چیشم هستم. من افتخارمه که ایرانیم کی حرفی داره؟؟
    پول دادم سرور میخوام چه اشکالی داره؟؟
    دیتاسنتر باید جواب پس بده و این هم تنها راهی هست که میشه به جواب رسید نه با زبان خوش
    مسایل داخلی دیتاستر به خودش مربوطه باید به قولش عمل کنه میرفت از قبل میخرید که این مشکلات نباشه به من ربطی نداره اصلا
    ویرایش توسط ShahServer : September 3rd, 2010 در ساعت 01:38

14. تعداد تشکر ها از ShahServer به دلیل پست مفید

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

عامل دعوا چیه برادر؟ آقا ما نه شما.پول میدی به دیتاسنتر میگی این سرور رو میخوام. میگه 10 روزه آمادست. شما میری قولش رو به مشتری میدی.10 روز میگذره ایمیل میزنی و تیکت و.. جواب نمیدهند!! تحویل هم نمیدهند.شما باشی چی کار میکنی؟ میگی مشکلی نیست هر وقت دلت خواست سرور رو بده؟ خوبه دیگه از این به بعد ما هم میزنم فروش سرور اختصاصی.. تحویل هر وقت عشقمون کشید!! آخه یک حرفی بزنید با عقل جور در بیاد.نه یک نفر نه دو نفر چند نفر این مشکل رو دارند. منم جزو کسانی بودم که منتظر موندم و گیرم نیومد و به خاطر بدقولی حتی بازدیدامم پرید. الان دارم از جایی دیگر آفر زدم بگیرم. اینقدر تعریف کردید از این دیتاسنتر والا روز اول با اشتیاقی پریدیم روش که..شنیدن کی بود مانند دیدن..دیتاسنتر معمولا برای خرید سخت افزاری نمیگه 10 روز طول میکشه. چون اگرم نداشته باشن 2 روزه میگیرن و 2 روزه هم سرور رو میبندند..اینا 10 روز وقت میخوان بروند خرید سخت افزار بخرند.
    کسی هیچی نمیگه فقط حرف اینه آقا درست اطلاع رسانی کنید تا ملت ضرر نکنند.. چرا باید پول مفد به اجنبی بدیم و بعد با ضرر ترکش کنیم؟
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

16. تعداد تشکر ها ازdelta به دلیل پست مفید

صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)