صفحه 5 از 12 نخستنخست 123456789 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 116

موضوع: گول نخورید ، نتیجه اعتماد به دیزاینا ، یک طراح غیرحرفه ای Designa.ir

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    45
    تشکر تشکر شده 
    174
    تشکر شده در
    82 پست

پیش فرض پاسخ : گول نخورید ! نتیجه اعتماد به یک پیمانکار طراح وب غیر حرفه ای

خوب اینکه فرم تماس و غیره رو باید من درست میکردم یا کسی که خودشو طراح وب میدونه ............. بزارید دوستان قضاوت کنن
    کسی که ذره ای وجدان نداره که سایتی رو درست تحویل بده که هزینشو تماما پیش گرفته و در آخر بگه وظیفم تحویل قالب بوده ! ....

اما اینکه چرا در جایی از کار شما تعریف کردیم ؟
    چون چاره دیگری داشتیم ؟ ما با شخص بی ثباتی طرف بودیم که لحظه ای میگوید انجام میدهم با قدرت ! دو روز بعد میگوید : نه . زمان بر است انجام نمیدهم !!! (عکسها در صفحه قبل موجوده)
    باید هم به نحوی حتی اگر راضی نبودیم کار پیش میرفت . به قول دوستی در همین تاپیک ، اشتباه دوم ما این بود که دوبار به شما اعتماد کردیم . و هر دوبار لطمه خوردیم
    وقتی میبینم طرفم داره به دروغ میگه دارم فرمهارو کامپایل و رندر !!! میکنم . بزودی قرار میدم ! میدونم داره دروغ میگه ولی چاره نیست . هزینه رو دادم و دیگه اهرم فشاری ندارم که دیزاینا رو مجبور کنم کارش رو درست انجام بده . محبورم از کاش تا اینجا به نوعی تعریف کنم (علیرغم میل باطنی) که شاید اینطوری وظایف دیگش از جمله فونت و وووو رو درست کنه
    بله گفتی فونت و غیره رو بگین درست میکنم ولی کی گفتی ؟ 20 روز پس از اینکه به شما دقیقا گفتم چه فونتی ، چه فرمی ، چه رنگی میخایم .
    بله دوستان :
    بیست روز تمام هر روز به این آقا زنگ میزدم : آقای سعدونی ! مشکل کجاست ؟ چرا خاسته ها رو انجام نمیدی ؟ مبهمه ؟ ایراد داره ؟ چرا زنگ نمیزنی یا میل نمیزنی بگی ؟
    حتما من باید زنگ بزنم و ازت خواهش کنم که درستش کنی ؟ چرا زمان نمیگی که سایت رو کامل تحویل بدی ؟ چرا طفره میری؟

خلاصه که نه با خواهش و لطفا و جناب آقای سعدونی گفتن کار ما درست شد ، نه با توجیه و دلیل و برهان .

نه آقا شما اینکاره نیستی . وگرنه منم چیز عجیبی ازت نخاستم . ایمیلم هست که یه پیج خاستم برای مقالاتم که موضوع بندی شده باشه . براش عکس ازم خاستی هزار بار فرستادم . دیدی ، تایید کردی گفتی باشه . مشکلی نیست

وقتی هاست و رمز رو عوض کردم ، سایتم نه فونت داشت ، نه رنگ داشت ، نه فرم داشت !!!!
    البته فرم تماس رو ایجاد کرده بودی که به قول خود شما جزو وظایفت نبوده و جزو محتوی بوده !!!!! عکس صفحه قبل

بله آقای سعدونی :
    من ترجیج میدهم شخصیت پرتنش داشته باشم . تا شخصیتی که ثباتی در حرفش نداره .
    یا شخصیتی که بعد از اینکه کل هزینش رو گرفت ، باید کارفرما دنبالش بدوئه و هر روز زنگ و خواهش که ......
    یا شخصیتی که هیچ تعهدی و وجدانی نسبت به کارش نداره

در مورد تهدید :
    ما تهدید کردیم ؟ اگر وعده دادرسی در یک مرجع قانونی مثل دادگاه را تهدید میدونی ، بله ما تهدید کردیم .
    ولی فکر نمیکنم کسی رو به دادگاه بردن و درخواست قضاوت از یک مرجع قانونی اسمش تهدید باشه .
    ولی تهدید به سئو منفی و ... گوگل و بقیه صحبتهایی که فرمودید چطور ؟ تهدید نیست ؟
    اوکی

ولی من بجای شما باشم از این فروم و علنی شدن نامردی که درحق ما کردی نگران نمیشم
    بیشتر نگران دیدار حضوری در مراجع قانونی میشم .

افزایش سئو
    ویرایش توسط mobomas : January 23rd, 2014 در ساعت 13:42

2. تعداد تشکر ها از mobomas به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید soheilsystem92 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    55
    تشکر تشکر شده 
    393
    تشکر شده در
    220 پست

سلام
    شما اگر توی سایت پونیشا یا پارس کدرز پروژه رو خارج نکرده بودید الان انقدر ضرر نمی کردید و معمولا در اسنارت کار فقط 20 یا 30 درصد مبلغ کل به عنوان بیانه گرفته میشه نه همش
    اگر مایل باشید بنده در خدمت شما هستم البته قصد تجارت توی این تاپیک رو ندارم و قصدم فقط کمک کردن هستش دوستان برداشت بد نداشته باشند
    موفق سربلند باشید
    ویرایش توسط soheilsystem92 : September 23rd, 2013 در ساعت 07:21

5. تعداد تشکر ها از soheilsystem92 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    45
    تشکر تشکر شده 
    174
    تشکر شده در
    82 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilsystem92 نمایش پست ها
    سلام
    شما اگر توی سایت پونیشا یا پارس کدرز پروژه رو خارج نکرده بودید الان انقدر ضرر نمی کردید و معمولا در اسنارت کار فقط 20 یا 30 درصد مبلغ کل به عنوان بیانه گرفته میشه نه همش
    اگر مایل باشید بنده در خدمت شما هستم البته قصد تجارت توی این تاپیک رو ندارم و قصدم فقط کمک کردن هستش دوستان برداشت بد نداشته باشند
    موفق سربلند باشید

فقط 10 درصد حق کمیسیون پونیشا است
    اما شما هم اگر جای ما بودید و چرب زبونی آقای سعدونی و دیزاینا رو میشنیدید همین کاری میکردید .
    مهارتی فوق العاده ای در قلمبه گویی و مجاب کردن کارفرما دارن . که بعضی از جملاتشون رو در صفحات قبل نوشتم
    ولی در کل اشتباه از بنده بوده که :

1- گول دیزاینا رو خوردم و پروژه رو از پونیشا خارج نمودم
    2- مجددا به دیزاینا اعتماد کردم و با اصرار ایشون کل مبلغ رو پیش پرداخت کردم !

ممنون از لطف شما . بزارید تکلیف دادگاه ایشون مشخص بشه ، حتما از کمک شما استفاده خواهم کرد
    سپاس

افزایش سئو
    ویرایش توسط mobomas : January 23rd, 2014 در ساعت 13:42

7. تعداد تشکر ها ازmobomas به دلیل پست مفید

عضو جدید studio آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    75
    تشکر شده در
    56 پست

کل تاپیکو من کامل خوندم و حالا

1 لینک سایت طرح نهایی را ارسال کنید توی دامنه بصورت زنده ببینیم

2 طرح اتودی اولیه را توی سایت قرار ندادید شما طرح اولیه را ارایه دهید تا ما بدانیم منظو شما چه نوع طرحی بود و آقای سعدونی چه طرحی را پیشنهاد دادند . و نتیجه نهایی کار آقای سعدونی چی بوده
    در اینصورت ما می تونیم کامل بفهیم که ایا سایت از تمپلت های آماده است یا ایشون طراحی کردند .

کل زمانی که وقت برد تا قالب نهایی پیاده شود مجدد دقیق ذکر کنید .

بهتر بود شما قبل از اقدام به طراحی قالب و پوسته با دوست و اشنایی که در زمینه سایت اطلاعات داشتند مشاوره می کردید شاید نیازی به 600 تومان هزینه نبود و همین تمپلت های آماده که زیباترین هم داره می تونست کار شما را راه اندازی کنه که هزینه ترجمه 60 تومان بیشتر نداره همه امکانات و فرم سازها هم روش فارسی سازی می شود .

برای قالب های اختصاصی شما می بایست اول طرح گرافیکی را به گرافیست می دادید تا پی اس دی آن انجام شود و کلیه متن ها و رنگبندی ها را روی طرح گرافیکی انجام می شد و شما روی طرح نهایی قالب نظر می دادین و بعد از تایید می دادین براتون کد نویسی شود که تا جواب شماره 2 را ندهید نمی تونم پاسخ قانع کننده بدم

در نتیجه تا دو مورد بالا مشخص نشود من به شخصه نمی تونم نظر بدم کدام یکی از شما مقصر هستید .
    ویرایش توسط studio : September 23rd, 2013 در ساعت 09:57

9. تعداد تشکر ها از studio به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    45
    تشکر تشکر شده 
    174
    تشکر شده در
    82 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط studio نمایش پست ها
    کل تاپیکو من کامل خوندم و حالا

1 لینک سایت طرح نهایی را ارسال کنید توی دامنه بصورت زنده ببینیم

2 طرح اتودی اولیه را توی سایت قرار ندادید شما طرح اولیه را ارایه دهید تا ما بدانیم منظو شما چه نوع طرحی بود و آقای سعدونی چه طرحی را پیشنهاد دادند . و نتیجه نهایی کار آقای سعدونی چی بوده
    در اینصورت ما می تونیم کامل بفهیم که ایا سایت از تمپلت های آماده است یا ایشون طراحی کردند .

کل زمانی که وقت برد تا قالب نهایی پیاده شود مجدد دقیق ذکر کنید .

بهتر بود شما قبل از اقدام به طراحی قالب و پوسته با دوست و اشنایی که در زمینه سایت اطلاعات داشتند مشاوره می کردید شاید نیازی به 600 تومان هزینه نبود و همین تمپلت های آماده که زیباترین هم داره می تونست کار شما را راه اندازی کنه که هزینه ترجمه 60 تومان بیشتر نداره همه امکانات و فرم سازها هم روش فارسی سازی می شود .

برای قالب های اختصاصی شما می بایست اول طرح گرافیکی را به گرافیست می دادید تا پی اس دی آن انجام شود و کلیه متن ها و رنگبندی ها را روی طرح گرافیکی انجام می شد و شما روی طرح نهایی قالب نظر می دادین و بعد از تایید می دادین براتون کد نویسی شود که تا جواب شماره 2 را ندهید نمی تونم پاسخ قانع کننده بدم

در نتیجه تا دو مورد بالا مشخص نشود من به شخصه نمی تونم نظر بدم کدام یکی از شما مقصر هستید .
    من یک به یک پاسخ مواردی درخاستی شمارا میدهم .
    آنچه در ابتدا مد نظر ما بود ، این لینک است که ایشان قول اجرا و تحویل کامل در 17 روز به ما دادند . این لینک :
    Nutrition, Fitness, Beauty, Meditation, Inspiration, Wellness, Healthy Living | WorldLifestyle

و دقیقا چرب زبانی ایشان :

اما همانطور که بارها گفتم روز یازدهم به ایشان ایمیل زدم کو این اتود که قول داده بودی ؟
    پاسخ داد اتود زده شده و در آزمایشگاه !!!! خود مشغول تست نهایی هستیم !

هفده روز تمام شد و گفتم آقا زمانت تموم شده . کو سایت ؟
    پاسخ : جدا امروز روز هفدهم است ؟ من معذرت میخام . ببخشید سرم شلوغ بود . همین امشب ، آقا همین امشب قول میدم سایت رو نشون بدم !!
    آنشب گذشت ، فردای آنرورز هم گذشت ، و دو روز بعد ، سایتی که قرار بود این باشه :

Nutrition, Fitness, Beauty, Meditation, Inspiration, Wellness, Healthy Living | WorldLifestyle

رونمایی نشد . چیزی که نمایش داده شده بود .همین بود : بی نام نشان و خالی !
    پوسته مجله خبری و فروشگاهی فارسی 98Mag وردپرس - پرشین اسکریپت-پایگاه تخصصی اسکریپت

------------------------------------------------------

پاسخ سوال دیگر شما در مورد زمان :

سایت نهایی ایشون دیگر آن کار ناقص و با فونت مشکل دار و بی رنگ و لعاب نیست . بلکه من هزینه کردم و شخص جدیدی رو جایگزین کردم که انصافا هم به سرعت و دقت دقیقا طبق خواسته ما موارد رو " اجرا " کرد . در طول مدت کارش هم یکبار نگفت " من قوی هستم " ، " من حرفه ای هستم " ، " من رو دوست خود بدونید! " . دقیقا هر خواسته مارو یکی یکی به سرعت انجام داد . نهایتا بعد از چند روز زحمت ایشون ، نتیجه کار این شد :
    pezeshkashna.com

اما به گفته این شخص ، هنوز قالب ایراداتی داره .
    منم با ایشون قرار گزاشتم که یکماهه یک قالب سالم و تمیز برای ما آماده کنه و قالب فعلی رو بزاریم کنار .

کل زمان انجام مجدد که در واقع از زمانی که طبق خاسته " دیزاینا یا همان سعدونی شیاد " که بیاین دوباره براتون درست میکنم ، تاااا زمانی که با کم کاری و ناز و ادا اطوار ایشون مواجه شدم و دیگه رمز هاست رو عوض کردم و کار رو به کس دیگه ای سپردم . دقیقا : از 18 آگوست تا 15 سپتامبر (طبق تاریخ ایمیلها ) که جمعا میشود : 28 روز !!!!

در مورد بخش آخر حرف شما :
    کااااملا موافقم .
    دقیقا بی اطلاعی و عدم تحقیق و بررسی خودم بود که باعث شد 600 تومن پول رو دو دستی با احترام تقدیم کسی کنم که جواب اعتماد منو اینطور بده .
    بله . خودم مقصر بودم و تجربه گرانی بود برام . ولی حداقلش اینه که درپیام خصوصیهایی که اینجا به من ارسال شد و کسایی دیگه ای که مشورت گرفتم ، هم اطلاهاتم زیاد شد تا در دام کلاهبردارانی مانند دیزاینا دیگر گرفتار نشوم و هم با چند نفر طراح و کد نویس حرفه ای و با وجدان آشنا بشم .

اما پاسخی هم به آقای سعدونی :
    بله شما درست میفرمایید .
    شما تا لحظه آخر متن ایمیلهاتون بدین مضامین بود :
    ما قوی و پشتیبان شما هستیم . ما فونت را درست میکنیم .
    ما شکل و شمایل رو درست میکنیم
    درسته حتی فرم تماس هم وظیفه ما نیست و بقیه فرمهارا خودتان درست کنید و من وظیفم تحویل قالب بوده ! ولی ما را دوست خود بدانید .

قسم میخورم بهانه و درخواستی ایشون نداشتن که ما انجام نداده باشیم . هر چی خواست بلافاصله بهش دادیم : متن ، مقاله ، ریسایز کردن عکسها توسط خودمان ، عکس گنجینه مقالات ، اطلاعات فرمهای همکاری و هدیه ما ، اسکرین شات گرفتن از صفخات سایت و شماره گزاری و .... خلاصه هر چه که خواست . آنقدر مارا معطل کرد ( که پشت تلفن بهش گفتم شما اصلا بلد نیستی زمانبندی کنی کارت رو ) که در جواب ای آخر مستاصل شدم و چنین پاسخ دادم و کار را به کس دیگه ای واگذار کردم .

افزایش سئو
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg 11.JPG (22.6 کیلو بایت, 71 نمایش)
    • نوع فایل: jpg 22.JPG (70.9 کیلو بایت, 71 نمایش)
    • نوع فایل: jpg 33.JPG (97.5 کیلو بایت, 71 نمایش)
    ویرایش توسط mobomas : January 23rd, 2014 در ساعت 13:44

11. تعداد تشکر ها از mobomas به دلیل پست مفید

عضو انجمن iFire آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    61
    تشکر تشکر شده 
    188
    تشکر شده در
    143 پست

ببخشیدا آخه تو فضای مجازی که هیچ شناختی از طرف نداری پولو یجا واریز می کنن؟!!!
    طبق روال این جور کارها باید ۳۰٪ مبلغ پرداخت بشه پس از نسخه اولیه ۳۰٪ مابقی و پس از ارایه نسخه نهایی ۴۰٪ باقیمونده پرداخت بشه
    اینترنت هم یه چیزیش خیلی خوبه اینه که همه چیز رو آرشیو میکنه و نگه می داره! سوابق پیمانکار هم طبق همین اطلاعات آرشیو شده باید بررسی بشه!
    در هر صورت شما می تونید از طریق مراجع قانونی پیگیر باشید امیدوارم که بتونید به نتیجه برسید
    موفق باشید...
    طراحی و برنامه نویسی حرفه ای وب - سی ام اس اختصاصی - ساخت تجهیزات الکترونیکی - پرینترهای سه بعدی
    همه و همه در نگاره

13. تعداد تشکر ها از iFire به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    45
    تشکر تشکر شده 
    174
    تشکر شده در
    82 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iFire نمایش پست ها
    ببخشیدا آخه تو فضای مجازی که هیچ شناختی از طرف نداری پولو یجا واریز می کنن؟!!!
    طبق روال این جور کارها باید ۳۰٪ مبلغ پرداخت بشه پس از نسخه اولیه ۳۰٪ مابقی و پس از ارایه نسخه نهایی ۴۰٪ باقیمونده پرداخت بشه
    اینترنت هم یه چیزیش خیلی خوبه اینه که همه چیز رو آرشیو میکنه و نگه می داره! سوابق پیمانکار هم طبق همین اطلاعات آرشیو شده باید بررسی بشه!
    در هر صورت شما می تونید از طریق مراجع قانونی پیگیر باشید امیدوارم که بتونید به نتیجه برسید
    موفق باشید...

نگو دوست من . میدونم اشتباه کردم . نتیجه اعتماد به اشخاص غیر حرفه ای و بی اخلاق همین میشه .
    بزارید از چرب زبونی ایشون بازم بگم :

تماس تلفنی با سعدونی یا همان دیزاینا :

ما : آقا چرا چهل مورد مارو که برات لیست کرده بودیم ، بعد بیست روز تحویل نمیدی ؟

دیزاینا : ببخشید ، شما امر بفرمایید با قدرت انجام میدیم . الان کدوم در اولویته ؟

ما : فرمها و پیج گنجینه مقالات که باید دسته بندی بشه و گفتی عکسهاش رو بفرستید و منم که برات فرستادم

دیزاینا : اوکی . همین موارد رو به سرعت امروز انجام میدیم .

چند روز بعد در ایمیل ها :

ما : آقا کو فرمها ؟ کو پیج گنجینه مقالات ؟

دیزاینا : فرمها کدنویسی شدن در حال کامپایل د رندرینگ هستند !!!

ما : کو فونتها ؟

دیزاینا : کدام فونت ؟ چه فونتی دوست دارید

ما (با تعجب) : فونت رو بیست روز پیش دادم . همون رو بزار

چند روز بعد دیزاینا : ببخشید ولی فرم طولانیه . لطفا کوتاهترش کنین

ما : چشم . اینم فرم کوتاهتر . حالا بزار

دو روز بعددیزاینا : ببخشید ولی فرم محتواست و خودتون بزارین . آسونه !!! گنجینه مقالات هزینه جدا داره ، ما وظیفمون قالبه ، حتی فرم تماس هم نیست !!!

ما : برو به سلامت تاااا زمانی که با حکم دادگاه بیارمت مشهد .

خلاص

افزایش سئو
    ویرایش توسط mobomas : January 23rd, 2014 در ساعت 13:44

15. تعداد تشکر ها از mobomas به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    45
    تشکر تشکر شده 
    174
    تشکر شده در
    82 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط designA نمایش پست ها
    در مورد تغییر که ما جز بک گراند تغییری نمی بینیم ، وا اینکه اصلا لطف ما بوده که همین زمان نیز برای شما کار کردیم چرا که مدت پروژه ی شما 27 مرداد به پایان رسیده بود و شما از زمان خود ( 3 الی 4 هفته ای که ما برای شما در نظر گرفتیم ) استفاده ای نکردید .

تازه ما برای شما وقت اضافه در نظر گرفتیم و زمان بندی شما تا 27 مرداد به انتها رسیده بود اما شما با قهر و کناره گیری و ... از زمان خود استفاده ای نکردید .

ما که نمی توانیم هر موقع کارفرما اراده کرد کارها را اجرا کنیم . ما زمان بندی خود را داریم در آن 3 هفته ای که برای شما قرار دادیم گفتیم هر طرحی که می خواهید بگویید تا اجرا شود اما شما نیامدید .

بعد از آن آمدید و گفتید مثل این دو وب سایت ( که آدرس را ارسال کردید ) می خواهید . ما هم برای شما عینا و دقیقا مطابق نمونه های ارسالی دیزاین کردیم .

لطفا منصافنه نگاه کنید . در مورد ظاهر ، هرچیزی که شما می گفتید را انجام دادیم اعم از اسلایدر ، رنگ ، فونت ، دیزاین کلی قالب ، دیزاین همه ی جزیات قالب و کلا شما دیگر حرفی برای گفتن نداشتید و 5-6 بار هم که از شما پرسیدیم با زهم با لحنی غیر محترمانه اصرار بر فرم و صفحات محتوایی جداگانه داشتید .
    شما قبول کنی یا نکنی ،
    باور کنی یا نکنی ،
    در حداقل بیست تا پست قبلیم اینقدر از دروغهات و چرب زبونیهات گفتم که خسته شدم
    اگر جوابی داری به همون عکسها و مواردی که در یکی دو پست قبل و صفحه 4 نوشتم ، جواب بده .
    دیگه حوصله ندارم عکسها و نوشته و قولهات رو دوباره بزارم اینجا .

در هر صورت اگر امکانش هست ، آدرس دقیق پستی خودت رو به ایمیل من ارسال کن .

افزایش سئو
    ویرایش توسط mobomas : January 23rd, 2014 در ساعت 13:45

17. تعداد تشکر ها از mobomas به دلیل پست مفید

عضو دائم shivahost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

در مورد تغییر که ما جز بک گراند تغییری نمی بینیم ، وا اینکه اصلا لطف ما بوده که همین زمان نیز برای شما کار کردیم چرا که مدت پروژه ی شما 27 مرداد به پایان رسیده بود و شما از زمان خود ( 3 الی 4 هفته ای که ما برای شما در نظر گرفتیم ) استفاده ای نکردید .

بعد از آن آمدید و گفتید مثل این دو وب سایت ( که آدرس را ارسال کردید ) می خواهید . ما هم برای شما عینا و دقیقا مطابق نمونه های ارسالی دیزاین کردیم .
    ببخشید الان این سایت نهایی کار شماست و فقط برکگراند آن تغییر کرده؟ http://www.pezeshkashna.com

بر فرض که اینطور باشد کلا این طرح چه ربطی به این نمونه داره؟ Nutrition, Fitness, Beauty, Meditation, Inspiration, Wellness, Healthy Living | WorldLifestyle

من اگر چنین قالبی کار کنم اصلا روم نمیشه پایینش بنویسم که طراحش من بودم! البته الام هم نام شما نخورده! ولی کلا کار خیلی ضعیفه و اصلا در حد 600 تومان نیست!

الان شما داری منت میگذاری که این تصویر را با فتوشاپ درست کردی؟ http://www.pezeshkashna.com/wp-conte...ntitled-11.png فکر کنم paint ویندوز را با فتوشاپ اشتباه گرفتید!

بهتره بطور کلی بحث در اینجا را تمام کنید و همانطور قانونی پیگیر کار خود باشید!

19. تعداد تشکر ها ازshivahost به دلیل پست مفید

عضو دائم shivahost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

بعد 2 وب سایت دیگر معرفی کردند که گفتند مشابه همینها می خواهند ، ما دقیقا برای آن ها مشابه نمونه های درخواستی دیزاین نمودیم و این وب سایتی که در حال حاظر هست ، نمونه ای هست که دقیقا بر اساس وب سایت های معرفی شده و دقیقا مطابق میل و سلیقه ی آن ها دیزاین شده و در چندین مود این آقا رضایت خودشون از طرح انجام شده رو اعلام کردند .

یکی لینک اون دو نمونه را هم بده مقایسه ای بکنیم!

21. تعداد تشکر ها ازshivahost به دلیل پست مفید

صفحه 5 از 12 نخستنخست 123456789 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)