صفحه 5 از 10 نخستنخست 123456789 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 91

موضوع: سوال در مورد حساب پی پال و مدیریت و جلوگیری از لیمیت

عضو جدید behzad83 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    176
    تشکر تشکر شده 
    176
    تشکر شده در
    140 پست

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد حساب پی پال و مدیریت و جلوگیری از لیمیت

نقل قول نوشته اصلی توسط P30Amin نمایش پست ها
    با این حساب پی پال رو چطور باز کنیم که مشکلات لیمیت شدن رو نداشته باشیم؟
    اگر کسی خارج از کشور مثلا در ترکیه برامون کاراش رو انجام بده حله ؟

بعضی ها با گرین کارت باز میکنن اون یعنی چی ؟
    شما بگید دوستتون حساب پی پالُ از ترکیه باز کنه براتون با مشخصات خودشو همه مراحلشُ انجام بده. تهیه سرور ترکیه سخت نیست. کمکتون میکنم پیدا کنید. میشه از جای دیگه وصل بشید. اما برای اینکه با IP کشورهای دیگه وصل بشید باید حالت Travel حساب پی پالتونُ فعال کنید و تاریخ ورود و خروجتون به اون شهر و کشورُ بزنید. اکثر مواقع مشکلی ایجاد نمیشه، اما اگر این کارُ انجام بدین مطمئن تره.
    چیزی به اسم گرین کارت برای افتتاح حساب پی پال وجود نداره قربان.
    واسه اینکه حساب پی پالتون لیمیت نشه، چه با مدارک واقعی چه با مدارک ساختنی و چه بدون مدارک، باید به طرز صحبح ازش استفاده کنید.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط starting نمایش پست ها
    سلام
    بسیار عالی مدارک چی میدین؟

اسکن پاسپورت رنگی یا آی دی کارت - پروف آدرس ( قبض آب و برق و موبایل) - صورت حساب بانکی
    Telegram: gyftiran

2. تعداد تشکر ها ازbehzad83 به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    47
    تشکر تشکر شده 
    98
    تشکر شده در
    68 پست

برای vps تریکه ما از اینجا تهیه میکنیم http://client.vpsgroups.com کارشون خوب هست.
    وی پی اس ویندوز ترکیه رو بگیرید وارد پی پال بشید و ثبت نام کنید
    اسم ادرس دوستتون رو ازش بگرید و طبق قبضش وارد کنید.
    شماره موبایل دوستتون در ترکیه رو هم وارد کنید.
    حساب ابنکی داره تو ترکیه؟ باید ویزا کارتش رو ادد کنه بهتره بهش بگید اگر ایش بانکی حساب داره از داخل حساب براتون یک کارت مجازی بسازه
    چون بنده خودم اقامت و حساب بانکی ترکیه دارم اشنایی دارم با سیستم ترکیه اگر کمک خواستید پ خ بدید راهنمایتون کنم

5. تعداد تشکر ها ازdayapay.com به دلیل پست مفید

عضو انجمن starting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    612
    تشکر تشکر شده 
    371
    تشکر شده در
    245 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad83 نمایش پست ها

اسکن پاسپورت رنگی یا آی دی کارت - پروف آدرس ( قبض آب و برق و موبایل) - صورت حساب بانکی
    ممنون امروز وقعا بزرگواری کردین
    مگه پاسبورد برای پی پال از مال ما استفاده نمیشه؟ که اینو به خودمون باز پس میدین؟ یا به نام فردی دیگه باز میکنید؟

یعنی به اکانت پی پال یک حساب وصل میکنید؟ میشه بفرمائید منظورتون از صورت حساب بانکی چیه؟ و یک سوال دیگه شما میتونید شماره سنگاپور هم برامون بخرید؟ و هر وقت خواستیم شارژش کنید؟
    کلا شما الان کدوم شهر ایران تشریف دارید ای دی اسکایپ ندارید یا جی میل؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط dayapay.com نمایش پست ها
    برای vps تریکه ما از اینجا تهیه میکنیم http://client.vpsgroups.com کارشون خوب هست.
    وی پی اس ویندوز ترکیه رو بگیرید وارد پی پال بشید و ثبت نام کنید
    اسم ادرس دوستتون رو ازش بگرید و طبق قبضش وارد کنید.
    شماره موبایل دوستتون در ترکیه رو هم وارد کنید.
    حساب ابنکی داره تو ترکیه؟ باید ویزا کارتش رو ادد کنه بهتره بهش بگید اگر ایش بانکی حساب داره از داخل حساب براتون یک کارت مجازی بسازه
    چون بنده خودم اقامت و حساب بانکی ترکیه دارم اشنایی دارم با سیستم ترکیه اگر کمک خواستید پ خ بدید راهنمایتون کنم
    چطور میشه حساب ترکیه باز کرد؟ اصلا مقدوره؟ وی پی اس کیفیتش خوبه؟ قیمتهاش چطور؟

7. تعداد تشکر ها از starting به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    47
    تشکر تشکر شده 
    98
    تشکر شده در
    68 پست

مگه پاسبورد برای پی پال از مال ما استفاده نمیشه؟ که اینو به خودمون باز پس میدین؟ یا به نام فردی دیگه باز میکنید؟

یعنی به اکانت پی پال یک حساب وصل میکنید؟ میشه بفرمائید منظورتون از صورت حساب بانکی چیه؟ و یک سوال دیگه شما میتونید شماره سنگاپور هم برامون بخرید؟ و هر وقت خواستیم شارژش کنید؟

- - - Updated - - -

چطور میشه حساب ترکیه باز کرد؟ اصلا مقدوره؟ وی پی اس کیفیتش خوبه؟ قیمتهاش چطور؟
    اسم پاسپورت صاحب ویزا یا مستر کارت اسم روی قبض و اسم روی صورت حساب بانکی همه باید به نام یک نفر باشه.

بله برای ساخت و تایید حساب پی پال باید یک کارت بانکی ویزا یا مستر کارت به حساب پی پال وصل کنید و کارت رو ورفای کنید.(یک مبلغی از حسابتون برداشت میکنه ۱-۲ دلار داخل توضیحاتش یک کد میاد که تو صورت حساب ابنکی نگاه میکنید و کد رو میزنید تا تایید کنه)

حساب بانکی ترکیه؟
    بله مقدور هست ولی باید حتما دفترچه اقامت داشته باشید و خونه داشته باشید در ترکیه که قبض خونه به نامتون باشه( در شعبه بانک باید یک قبض با خودتون ببرین)
    بله کیفتشون خوب هست ما ۳-۴ تا وی پی اس متخلف ترکیه گرفتیم که همشون تا الان راضی کننده بوده.

9. تعداد تشکر ها از dayapay.com به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    176
    تشکر تشکر شده 
    176
    تشکر شده در
    140 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط P30Amin نمایش پست ها
    پس پیدا کردن سرور ترکیه که برامون سخته با سرور انگلیس یا آلمان میتونم کانکت بشم بهش ؟

الان یک نفر رو در اونجا دارم مراحل باز کردن حساب پی پال چیه ؟

یک اکانت باید بسازه در سایت پی پال.
    بعد از ساخت اکانت از طرف مدارک میخاد تا وریفای بشه اکانت؟ چه مدارکی ؟
    برای اینکه حساب بیزینس بشه چی کار باید کر د؟
    در ابتدا یک Sign Up ساده هستش و مدارکی از شما نمیخوان. مدارک فقط زمانی از شما خواسته میشه که نیاز به تایید هویت شما داشته باشن یا اینکه اکانتتون لیمیت بشه. فقط برای وریفای کردن حساب پی پال در ترکیه شما نیاز به یک ویزا یا مستر کارت مجازی یا غیر مجازی دارید. حساب بیزنس هم پروسه ایجادش مثل حساب پرسنال هستش ولی بعدا شما باید TAX ID و مدارک شرکت ارائه کنید که طبیعتا امکان پذیر نیست.

- - - Updated - - -

خواهش میکنم، پاسپورتی که واسه مدارک بهتون ارائه میشه به اسم فرد دیگری هستش. اصولا پاسپورت سنگاپوری هست. حسابتون هم به همون اسم باز میشه. صورت حساب بانکی هم براتون ساخته میشه اگر پی پال درخواست Statement بانکی کنه ازتون. شماره سنگاپور هم میتونم براتون تهیه کنم، مشکلی نیست. خودم مشهد هستم قربان. در اسکایپ میتونین با gyftiran در تماس باشید.
    افتتاح حساب بانکی در ترکیه برای افراد غیر مقیم هم امکان پذیره که به زودی راهکارشُ بهتون میگم.

11. تعداد تشکر ها ازbehzad83 به دلیل پست مفید

عضو جدید toopfile آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    37
    تشکر شده در
    16 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط omidppm نمایش پست ها
    سلام

متاسفانه پیمنت 24 اصلا مسئولیت پذیر نیست همانطور که 2سال پیش بود تمام پنل هایی که از ovh برای مشتریاتش باز کرده بود همه شان بسته شدند و حتی اگر کسی درخواست قبض میکرد ازشون میگفتند 50تومن بریزید حساب بعد یه قبض بهتون میدادند که ovh یا هیچ جای دیگه ای قبول نمیکردند
    و اما راهنمایی برای جلوگیری از عدم لیمیت پی پال

مشکلی در سقف تراکنش نیست هرچقدر میتونید بریزید تو حسابتون ولی اوایل سعی کنید زیاد نگه ندارید و زود خرج کنید وتا چند ماه بیشتر از 500دلار نریزید تو حسابتون،شما اگر میخواهید به حساب پب پال امارات تون وصل بشید سعی کنبد با ای پی امریکا وصل بشید ویادتون باشه همیشه با یک ای پی وصل بشید (البته اگه میتونستید با اب پب امارات وصل بشید خوب بود ولی شاید نتونید ای پی امارات گیر بیارید پس همان آمریکا بهتره)
    سعی کنید زیاد withraw نکنید به ویزا کارتتون چون گیر میدند و لیمیت میکنند و مدارک میخواهند
    مورد بعدی هروقت هم لیمیت شد با ما در تماس باش تا برات از لیمیت در بیاریم واصلا وهیچ وقت مدارک پیمنت 24 را ارسال نکنید که به دردسر میوفتید

موفق باشید
    سلام
    ببخشید باید نظر شمارو تکمیل کنم
    این که گفتید مشکلی در سقف ترانکش نیست

این مطلب سایت پیپال رو رو به دقت بخونید
    We’re required to collect and verify information from our customers. We must do this before our customers receive £1,900 into their PayPal account (in total) within a year of receiving their first payment.

To ensure there is no disruption to you or your business, we’ll notify you of this requirement when you receive £1,650 (in total) into your PayPal account.

If you expect to receive funds in excess of £1,650, you can deal with this requirement as soon as you open your account. We recommend taking this proactive approach to save any possible disruption in the future.

شما تا یک سقفی در طول ۱۲ ماه میتوانی پول رد و بدل کنید که بعد از اون باید یا صبر کنید برای سال جدید و یا کاربری خودتون رو ارتقاء بدید

با سپاس

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Pouria نمایش پست ها
    تشکر از دقت شما لطفا به NOT supported by OKPAY Card Service هم دقت میکردید

در کشور های اشاره شده امکان استفاده از کارت های OKpay وجود ندارد ...

در کشور هایی که در این لیست وجود دارند شما نمیتویند با استفاده از کارت OKpay پول برداشت کنید از خودپرداز ها ... (مثلا فرض کنید آمریکا تحریم باشه :D مگه داریم ؟! :D )

کشور هایی که اشاره شده هنوز آمادگی استفاده از این کارت رو ندارن اما شما میتونید کارتتون رو بگیرید یه رو رفتین مثلا روسیه یا دبی اونجا برید پولتون رو نقد کنید ...

- - - Updated - - -

درباره ترجمه که دوستان پاسخ دادن ...

قبض رو بفرستین اوکی هست خیلی چیزای دیگه هم میتونید بفرستید برای تایید آدرس ...
    خدمتتون بگم دوست عزیز Okpay یکی از سختگیر ترین گتوی هایی بوده که باهاشون کار کردم
    خیلی ساخت میگیرن واسه حساب باز کردن

و اینکه شما میگی با کارتش نمیشه کار کرد
    باید بگم پروویدرها مثلا مستر سرویس رو آراء میده و اگه جای این سرویس قبل قبول باشه کار میکنه و به این کاری ندارند که مستر یا ویزا یه okpay یا RBS یا بانکه دیگری هست

تجربه شخصی من این رو میگه که کار با پی پل بهتر هست تا okpay

- - - Updated - - -

[QUOTE=behzad83;1364252]در ابتدا یک Sign Up ساده هستش و مدارکی از شما نمیخوان. مدارک فقط زمانی از شما خواسته میشه که نیاز به تایید هویت شما داشته باشن یا اینکه اکانتتون لیمیت بشه. فقط برای وریفای کردن حساب پی پال در ترکیه شما نیاز به یک ویزا یا مستر کارت مجازی یا غیر مجازی دارید. حساب بیزنس هم پروسه ایجادش مثل حساب پرسنال هستش ولی بعدا شما باید TAX ID و مدارک شرکت ارائه کنید که طبیعتا امکان پذیر نیست.

- - - Updated - - -

خواهش میکنم، پاسپورتی که واسه مدارک بهتون ارائه میشه به اسم فرد دیگری هستش. اصولا پاسپورت سنگاپوری هست. حسابتون هم به همون اسم باز میشه. صورت حساب بانکی هم براتون ساخته میشه اگر پی پال درخواست Statement بانکی کنه ازتون. شماره سنگاپور هم میتونم براتون تهیه کنم، مشکلی نیست. خودم مشهد هستم قربان. در اسکایپ میتونین با gyftiran در تماس باشید.
    افتتاح حساب بانکی در ترکیه برای افراد غیر مقیم هم امکان پذیره که به زودی راهکارشُ بهتون میگم.[/QUOTE

ببخشید دوست عزیز پیپال برای وریفای کردن حساب بانکی که به پیپال وصل هست ۲ تا پیمانت کوچیک میفرسته که از شما میخواهد تایید کنید برای ارتقاء یا وریفای کردن
    پس این ۲ تا پیمانت به کجا واریز میشه و چطور قابل دست رسی هست؟

ممنون

13. تعداد تشکر ها ازtoopfile به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    47
    تشکر تشکر شده 
    98
    تشکر شده در
    68 پست

در ابتدا یک Sign Up ساده هستش و مدارکی از شما نمیخوان. مدارک فقط زمانی از شما خواسته میشه که نیاز به تایید هویت شما داشته باشن یا اینکه اکانتتون لیمیت بشه. فقط برای وریفای کردن حساب پی پال در ترکیه شما نیاز به یک ویزا یا مستر کارت مجازی یا غیر مجازی دارید. حساب بیزنس هم پروسه ایجادش مثل حساب پرسنال هستش ولی بعدا شما باید TAX ID و مدارک شرکت ارائه کنید که طبیعتا امکان پذیر نیست.

- - - Updated - - -

افتتاح حساب بانکی در ترکیه برای افراد غیر مقیم هم امکان پذیره که به زودی راهکارشُ بهتون میگم.
    افتتاح حساب بدون اقامت به چه صورت ؟!
    چون دو بانک ایش بانکی و زراعت بانک که واسه ایرانی ها حساب باز می کنند چند شعبش من رفتم حتما باید اقامت باشه و کد مالیاتی گرفته باشید. قبض نباشه ایش بانکی باز نمیکنه ولی زراعت بدون قبض هم باز میکنه

15. تعداد تشکر ها ازdayapay.com به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    176
    تشکر تشکر شده 
    176
    تشکر شده در
    140 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط toopfile نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید پول رد و بدل کنید که بعد از اون باید یا صبر کنید برای سال جدید و یا کاربری خودتون رو ارتقاء بدید
    ببخشید دوست عزیز پیپال برای وریفای کردن حساب بانکی که به پیپال وصل هست ۲ تا پیمانت کوچیک میفرسته که از شما میخواهد تایید کنید برای ارتقاء یا وریفای کردن
    پس این ۲ تا پیمانت به کجا واریز میشه و چطور قابل دست رسی هست؟

ممنون
    Statement بانكى رو فقط جزو مداركى كه واسه از ليميت خارج كردن حساب استفاده ميشه، واسه كاربر با اون اسمى كه اكانت باز شده ميفرستيم. چون حساب سنگاپور براى وريفاى شدن نياز به اضافه كردن حساببانكى نداره. اين موردى كه شما ميفرماييدُ واسه حسابهايى كه از امريكا باز ميكنيم استفاده ميكنيم چون اكانت پى پال امريكا واسه وريفاى شدن نياز به شماره تلفن و حساب بانكى داره. خوب شد شما پيغام داديد، من يك سوالى خدمتتون داشتم كه ميخواستم بپرسم، چه ساعتهايى روى ياهو جوابگو هستيد؟ چون انگليس تشريف داريد، با ساعت خودتون بفرماييد كه من مزاحمتون بشم، ممنون

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط dayapay.com نمایش پست ها
    افتتاح حساب بدون اقامت به چه صورت ؟!
    چون دو بانک ایش بانکی و زراعت بانک که واسه ایرانی ها حساب باز می کنند چند شعبش من رفتم حتما باید اقامت باشه و کد مالیاتی گرفته باشید. قبض نباشه ایش بانکی باز نمیکنه ولی زراعت بدون قبض هم باز میکنه
    تا يك ماه ديگه خدمتتون عرض ميكنم قربان. البته مجموعا پى پال تركيه به سود كاربران ايرانى نيست. چون تبديل لير به دلار و كارمزداش هزينه بر ميشه واسشون.

17. تعداد تشکر ها ازbehzad83 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    47
    تشکر تشکر شده 
    98
    تشکر شده در
    68 پست

Statement بانكى رو فقط جزو مداركى كه واسه از ليميت خارج كردن حساب استفاده ميشه، واسه كاربر با اون اسمى كه اكانت باز شده ميفرستيم. چون حساب سنگاپور براى وريفاى شدن نياز به اضافه كردن حساببانكى نداره. اين موردى كه شما ميفرماييدُ واسه حسابهايى كه از امريكا باز ميكنيم استفاده ميكنيم چون اكانت پى پال امريكا واسه وريفاى شدن نياز به شماره تلفن و حساب بانكى داره. خوب شد شما پيغام داديد، من يك سوالى خدمتتون داشتم كه ميخواستم بپرسم، چه ساعتهايى روى ياهو جوابگو هستيد؟ چون انگليس تشريف داريد، با ساعت خودتون بفرماييد كه من مزاحمتون بشم، ممنون

- - - Updated - - -

تا يك ماه ديگه خدمتتون عرض ميكنم قربان. البته مجموعا پى پال تركيه به سود كاربران ايرانى نيست. چون تبديل لير به دلار و كارمزداش هزينه بر ميشه واسشون.
    ما برای یکی از دوستامون که اقامت نداشت همه راه رو رفتیم حتی وکیل هم گفت نمیشه اخرش هم اقامت ۱ ساله تورسیتی گرفت و حساب باز کرد.

در حساب های بانکی ایش بانکی میشه به ۴ ارز لیر دلار پوند و یورو حساب و کارت باز کرد.
    مثلا دو تا کارت و حساب لیر و دلار باز می کنید داخل حساب دلار دلار میریزید و حساب لیر لیر (البته از اینترنت بانک میشه چنج هم کرد بهم که نرخ تبدیلش خیلی مناسب هست نسبت به پی پال )
    بهترین کار این هست که همشه حواله دلار بزنید به حسابتون و موجودی اصلی به دلار باشه اگر نیاز به استفاده از حساب لیر داشتید با موبایل بانک دلار رو به لیر چنج کنید.

وقتی هم می خواهید داخل پی پال دلاری پرداخت کنید از کارت دلاریتون برداشت میکنید. در نتیجه هیچ نرخ تبدیلی بهتون نمی خوره.

19. تعداد تشکر ها ازdayapay.com به دلیل پست مفید

عضو انجمن starting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    612
    تشکر تشکر شده 
    371
    تشکر شده در
    245 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط toopfile نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید باید نظر شمارو تکمیل کنم
    این که گفتید مشکلی در سقف ترانکش نیست

این مطلب سایت پیپال رو رو به دقت بخونید
    We’re required to collect and verify information from our customers. We must do this before our customers receive £1,900 into their PayPal account (in total) within a year of receiving their first payment.

To ensure there is no disruption to you or your business, we’ll notify you of this requirement when you receive £1,650 (in total) into your PayPal account.

If you expect to receive funds in excess of £1,650, you can deal with this requirement as soon as you open your account. We recommend taking this proactive approach to save any possible disruption in the future.

شما تا یک سقفی در طول ۱۲ ماه میتوانی پول رد و بدل کنید که بعد از اون باید یا صبر کنید برای سال جدید و یا کاربری خودتون رو ارتقاء بدید

با سپاس
    سلام و تشکر بابت اشتراک اطلاعاتیتون
    میشه بفرمائید امکانش هست الان ما که حساب معمولی داریم اونو به بیزنس تبدیلش کنیم؟
    یک مورد دیگه چرا بعضی دوستان با همین حساب پی پالشون تا سقف ماهیانه 1500 بعضا 2000 دلار ورودی خروجی داشتند و با اینکه حسابشون معمولی بوده باز مشکلی نداشتند؟ شانسیه یا طبق اصول و قانون به سقف که رسید گیر میده؟
    و آیا منظورشون کل گردش مالی هست یا فقط ورودی؟ مثلا 100دلار بیاد اونو خرج کنیم 200 دلار محسوبش میکنن؟

21. تعداد تشکر ها از starting به دلیل پست مفید

صفحه 5 از 10 نخستنخست 123456789 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)