صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 50

موضوع: درخواست هاست لینوکس

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست هاست لینوکس

نقل قول نوشته اصلی توسط zigma4000 نمایش پست ها
    با ایشون موافقم ، هر کس یه هفته هاست برای هرکاری نیاز داشت بیاد هاست بگیره بعد بگه نمیخوام پول رو پس بدین دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشه !

دقیقاً میشد سرویس تست . اگر خریدار دلیل منطقی میاوردن حق با خریدار بود و ایشون باید پول رو پس میدادن.

در مورد زمان پاسخ گویی هم ، هر شرکتی یه بازه زمانی برای پاسخ گویی داره ، با شرکت های خارجی هم کار کنید همون سر 5 دقیقه جواب نمیدن ، معمولاً چند ساعتی طول میکشه جواب دادنشون ، مگر اینکه پشتیبانی پرمیوم داشته باشند که در ازای اون پول بیشتری هم دریافت میکنند .

والله این قوانین اینماد هست خب ما هم همین حرف شما را زدیم گفتن همینی که هست :ی در کل ما هم به همین صورت هست کاربر تخلفی بکنه و سوء استفاده کلا هنوز درخواست هم نداده سرویس بسته میشه.

دیتاسنتر مثلا هتزنر خارج کشور هم همینطوره بازگشت وجه دارند ولی خب ابیوز بیاد و ... کلا سرویس یا آیپی بلاک بشه باید بدوئه مشتری دنبال رفع ابیوز و توضیح و ...

--------------

در مورد پاسخ گوئی خارج کشور هم برخی دیتاسنتر هایی که کار کردیم تیکت :

هتزنر بیشترین مدت زمان که پاسخ دادند : 48 ساعت بعد
    ovh : 48 ساعت بعد
    مای لوک : 72 ساعت بعد
    آی وب : 48 ساعت بعد

و ...

اکثر این 48 ساعت ها هم زمانی بوده که شنبه یعنی تعطیلات بوده اما به گفته خود دیتاسنتر یک واحد تکنسین باید پاسخ گو باشه و همیشه هم بوده اما برخی وقت ها کلا دو روز را جواب نمیدادند.

یا حق
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

2. تعداد تشکر ها از RoobinaServer به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید persiandroid آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    103
    تشکر تشکر شده 
    174
    تشکر شده در
    129 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط i-whost نمایش پست ها
    تشکر از شما بار ها به ایشان فرصت استفاده داده شده ولی در هر بار با الفاظ و توهین ها در پست روبرو بودیم تمام پست ها ایشون هم گزارش شده منتظر برخورد مدیران هستیم.

enamad در هنگام تایید صحفحه قوانین به طور کامل مشاهده و تمام بند تایید می کند در قوانین ما هم ذکر شده در صورت عدم عمل به تعدات که تا کنون کم کاری صورت نگرفته دلیل مطرح شده ایشون شامل قوانین ما نمی شود همان قوانینی که در ابتدا پذیرفتن
    15 واضح بودن روند برگرداندن كالا و یا انصراف از دریافت خدمت و روش‌های بازپرداخت وجه در خصوص روند برگرداندن کالا و یا انصراف از خرید خدمت، سیاست فروشگاه می‌بایست منطبق بر ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی باشد، که بیان می‌دارد: «در هرمعامله از راه دور مصرف کننده باید حداقل 7 روز کاری وقت برای انصراف از قبول خود بدون تحمل جریمه و یا ارائه دلیل داشته باشد در زمینه کالا تنها هزینه تحمیلی بر مصرف‌کننده، هزینه بازپس فرستادن کالا خواهد بود.» همچنین در خصوص روش‌های بازپرداخت وجه، سیاست‌های فروشگاه، می‌بایست شفاف بوده و به نحو مقتضی به اطلاع مشتریان رسانده شود. بند بيست و شش: ای وب هاست

خطاب به شواهاست:
    شما هنوز در روند ایتدا دریافت نماد هستید بهتر نبود تا تکمیل نشدن پرونده نظر بدهید؟ تا کنون در هیچ پست انتقادی سرویس دهنده شرکت نکردیم و هیچ نظری هم نسبت به سرویس دهنده ها دیگر نداشته ایم خوب نیست از روش تخریب استفاده کنید. ( شما به کاربرها بدون هیچ دلیل بازگشت وجه بدهید ما سرویس تست ارائه نمی دهیم تا هر کاربری به هر دلیل از سرویس سو استفاده سپس درخواست بازگشت وجه بدهد در حالی که ما اطلاعی از سو استفاده کاربر نداریم )
    سعی کنین حداقل به همکاران خودتا احترام بگذارید. ماشالله چه اشتیاقی برخی دوستان برای کمک در راه خدا دارند.
    نمی دونم چی باید بگم؟ نمی دونم باید با شما به چه زبانی صحبت کنم؟
    48 ساعت من رو علاف خودتون کردید، با اعصاب و روان مردم بازی کردید، بعد هم می فرمایید من به شما توهین کردم و گزارش دادید. نیازی به گزارش نیست چون فکر می کنم شما دسترسی حذف رو که دارید دسترسی بن کردن کاربر رو هم داشته باشید. حالا هاستینگ های دیگه رو نمی دونم که دسترسی حذف تاپیک ها و پست های خودشون رو دارند و یا خیر؟ چون شما در تاپیک "محروم شدن کاربران از بکاپ گیری" که تاپیکی در مورد کلاه برداری های پردیس بود اومدید و در پست 71 چنین بیان کردید: "نگران نباش دوست من درخواست حذف تاپیک بده حله" نمیدونم شما با دشمن خونی مشتری ها یعنی گردیس چه سنمی دارید اما دقیقا دیروز وقتی که لینک اون تاپیک رو بهتون دادم بعد از 2 دقیقه پست شما حذف شد که باعث تعجبه. همچنین پستی رو در همین تاپیک گذاشتید که بر فرض مدرکی رو قرار داده باشید که دیدید بر علیه شما در اومد بنابراین پس از 10 الی 15 دقیقه اون پست رو هم حذف کردید، باز این هم بماند.

اگر صدتا هاستینگ مانند شیوا هاست و ایران هاست و .... به جای کلاه بردارانی مثل شما و پردیس سرویس ارائه می دادند هیچ وقت شاهد این طور تاپیک ها نخواهید بود.
    من سرویس تست نخواستم جناب، اگر هم خواسته باشم من اصلا تستی از هاست شما نگرفتم چون بکاپی به هاست شما انتقال و ریستور نشده این رو متوجه میشید؟
    درثانی درست صحبت کن الان داری همینطور به من تهمت میزنی بعد میگی با الفاظ توهین آمیز: سوء استفاده رو شما کردی با نهایت کلاه برداری اومدی 22 هزارتومن از من گرفتی و اینطور حرکت ها رو کردی که هر وقت دلم خواست ریستور می کنم و دقیقا بعد از پرداخت من آفلاین بشید؟ بدون توجه به قولی که 1 ساعته گفتید الساعه ریستور می کنید؟
    حرکت های شما واقعا زشت و زننده هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط zigma4000 نمایش پست ها
    با ایشون موافقم ، هر کس یه هفته هاست برای هرکاری نیاز داشت بیاد هاست بگیره بعد بگه نمیخوام پول رو پس بدین دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشه !

دقیقاً میشد سرویس تست . اگر خریدار دلیل منطقی میاوردن حق با خریدار بود و ایشون باید پول رو پس میدادن.

در مورد زمان پاسخ گویی هم ، هر شرکتی یه بازه زمانی برای پاسخ گویی داره ، با شرکت های خارجی هم کار کنید همون سر 5 دقیقه جواب نمیدن ، معمولاً چند ساعتی طول میکشه جواب دادنشون ، مگر اینکه پشتیبانی پرمیوم داشته باشند که در ازای اون پول بیشتری هم دریافت میکنند .
    جناب هرکس من هاست یک هفته ای نگرتم این رو متوجه میشید؟ من به خاطر آن بودن دائم سایت و مشکل نداشتن هاست از 250 الی 260 هزار تومان که از هاست ایران طلب دارم گذشتم به خاطر اینکه بیام هاست دیگران رو تست بزنم؟ مگه من سازمان تستینگ و ساماندهی هاست های ایرانی هستم؟
    دلیل من منطقی نبود؟ منطق از نظر شما به چه شکلی هست؟
    ایشون بعد از 5 ساعت جواب من رو دادن

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    11
    تشکر شده در
    9 پست

آقا قیمت هاست های این شرکتو ببینید من خودم دارم استفاده میکنم و راضی هستم به منم یکی از رفیقام معرفی کرد
    ارزون هاست - صفحه اصلی پورتال

عضو دائم shivahost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

وقتی خریدار در بسته خریداری شده را باز کند و یا از هاست مصرف کند شما می توانید به اینماد بگید که به این دلیل که مصرف داشته و .... برگشت نمی دهیم. اما وقتی طرف هیچ استفاده ای نداشته شما هیچ دلیلی برای بازگشت وجه ندارید.

برای ما این مورد پیش آمده و طرف آمده ایمیل انبوه فرستاده و بعد درخواست کنسل کرده! ما هم نکردیم! و طرف به اینماد شکایت ما را کرده و ما هم لوگ های ایشان را برای اینماد ارسال کردیم و اینماد قانع شد.

کلا اینماد برای همین بوجود آمده. بگذارید ایشون به اینماد گزارش دهند بعد اینماد با شما تماس بگیرند و ببینیم شما چه دلیل قانع کننده ای برای پس نداد پول دارید!؟ چون ایشون هیچ استفاده از سرویس نکرده اند.

7. تعداد تشکر ها از shivahost به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

راستی ما اول راه اینماد نیستیم و بیش از یکسال هست که موقت داریم. دلیلش را هم اینماد در جریان هست که تمدید کرده! و دلیل اصلی آن هم تغییر آدرس جدید و ارسال مدارک جدید است. ضمن اینکه برای خیلی از مشتریانمان هم کارهای گرفتن اینماد را انجام داده ایم و برایشان گرفته ایم.

9. تعداد تشکر ها از shivahost به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

پرشین اندروید شما زودتر گزارش بده و اجازه ندهید که از 7 روز بگذرد. کافیه روی علامت enamad در سایت ایشون کلیک کنید و در صفحه ای باز می شود در پایین صفحه جلوی هشدار 1 روی اینجا کلیک کنید. توضیحات کامل هم بنویسید.

11. تعداد تشکر ها از shivahost به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    134
    تشکر تشکر شده 
    1,790
    تشکر شده در
    1,293 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shivahost نمایش پست ها
    وقتی خریدار در بسته خریداری شده را باز کند و یا از هاست مصرف کند شما می توانید به اینماد بگید که به این دلیل که مصرف داشته و .... برگشت نمی دهیم. اما وقتی طرف هیچ استفاده ای نداشته شما هیچ دلیلی برای بازگشت وجه ندارید.

برای ما این مورد پیش آمده و طرف آمده ایمیل انبوه فرستاده و بعد درخواست کنسل کرده! ما هم نکردیم! و طرف به اینماد شکایت ما را کرده و ما هم لوگ های ایشان را برای اینماد ارسال کردیم و اینماد قانع شد.

کلا اینماد برای همین بوجود آمده. بگذارید ایشون به اینماد گزارش دهند بعد اینماد با شما تماس بگیرند و ببینیم شما چه دلیل قانع کننده ای برای پس نداد پول دارید!؟ چون ایشون هیچ استفاده از سرویس نکرده اند.
    ایشون در cpanel لوگین داشتن ای پی هم در Cpanel درج شده کار با cpanel یاد دارید؟ رنج 151.244.*

موفق باشید شیوا عزیز احتمالا مشکل شما از جای دیگری هست که خودتان مطلع هستید

تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

ایشون در cpanel لوگین داشتن ای پی هم در Cpanel درج شده کار با cpanel یاد دارید؟ رنج 151.244.*

شما دلیلت را برای اینماد شرح بده، فکر نکنم لوگین شدن به کنترل پنل دلیل بشه شما پول طرف را پس ندهید!

همه مرا در این انجمن می شناسند و می دانند با کسی مشکل خاصی ندارم و فقط طرف حق را می گیرم و کمک می کنم.

14. تعداد تشکر ها از shivahost به دلیل پست مفید

عضو جدید persiandroid آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    103
    تشکر تشکر شده 
    174
    تشکر شده در
    129 پست

لاگین شدن دلیل بر مصرف از بسته مورد نظر نداره پس شما حق دیگران رو میخواهید ضایع کنید دقیقا کاری که پردیس انجام داد.

نقل قول نوشته اصلی توسط shivahost نمایش پست ها
    شما دلیلت را برای اینماد شرح بده، فکر نکنم لوگین شدن به کنترل پنل دلیل بشه شما پول طرف را پس ندهید!

همه مرا در این انجمن می شناسند و می دانند با کسی مشکل خاصی ندارم و فقط طرف حق را می گیرم و کمک می کنم.
    مثل اینکه ایشون با صحبت به جایی نمیرسند. الساعه اقدام می کنم

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    74
    تشکر شده در
    49 پست

جناب I-whost
    با بنده هم این کار را سه ماه پیش کردی در حالی که قبلش من بهت گفته بودم به این شرط میخرم
    زشته به خدا ارزش نداره برای این پول ها اون دنیا را خراب کنیم
    و اما خطاب به دوست عزیز شما همین لینک ها را به اینماد ارسال کنید صد در صد نمادشون را باطل میکنن
    منم فردا صبح تماس میگیرم و کاری با ایشون میکنم تا انقدر سواستفاده نکنت

17. تعداد تشکر ها از soltanp به دلیل پست مفید

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)