صفحه 4 از 9 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 88

موضوع: نظرسنجي در مورد چند ديتاسنتر

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    542
    تشکر شده در
    412 پست

پیش فرض پاسخ : نظرسنجي در مورد چند ديتاسنتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Aria نمایش پست ها
    سلام.

متاسفانه من شماره تیکت رو ندارم ولی از همکارم می پرسم که اگر مشکلی نداشت، به من بدتش که به شما ارائه کنم.

در مورد نوع پاسخگویی هم، شما درست می فرمایید.

در واقع همین موضوع برای همکار من هم رخ داد که متاسفانه غیر قابل قبول بود و برای جواب به یک سوال ساده، پرداخت هزینه، حتی 10 دلار هم، برای کسی که مشتری اون شرکت هست، به نظر شخصی من جالب نمیاد.

درواقع ارف کار این هست که جواب سوال را بدن و در صورت تمایل کاربر، در ازای دریافت هزینه مشخص، اون کار رو روی سرورش انجام بدن.

در هر حال، این نظر شخصی من هست و هیمن کار رو هم برای کاربران خودمون انجام میدیم و نمی زاریم به خاطر چنین موردی، ناراحت و دلگیر بشن و از شرکت ما برن جای دیگه !

با تشکر.
    متاسفانه این نوع مطرح نمودن موضوعات ( مثل اینکه از یکی از دوستان شنیده شده و یا اینکه دوستانی گفته اند و ... که در تمامی آنها موضوع به افراد سوم شخص که حاضر نیستند مربوط می شود و بدون ارائه دادن مدرک درست و ... ) تنها این را به نظر من می آورد که هدف تخریب برای یک دیتا سنتر وجود دارد. ما نماینده Caro هستیم و مواردی که کاربر ها ( چه از ما خرید کرده باشند و یا مستقیم گرفته باشند ) را پیگیری می کنیم چراکه هدف ما رضایت مشتری ها از خدمات Caro است.

علت اینکه من از شما شماره تیکت Caro را درخواست کردم این بود که دوستانی که این تاپیک را مشاهده می کنند دقیقا ببینند که چه سوالی ( آیا واقعا فقط سوال بوده ؟؟ ) مطرح شده و چه جوابی قسمت پشتیبانی Caro چه جوابی داده است ( آیا واقعا چند ساعت تاخیر داشته ؟؟ آیا واقعا به سوال جواب داده نشده ؟؟ آیا برای حل اشکال اعلام قیمت نشده است ؟؟ )
    در حالت عادی نحوه عملکرد ساپورت Caro این است که اول در صورتی که امکان آن وجود داشته باشد توضیح می دهند و یا اینکه لینکی ارسال می کنند در صورت تایید مشتری هزینه دریافت می کنند.

فقط یک موضوع را هم فکر می کنم بهتر است توضیح بدهم هزینه های مدیریت Caro بیشتر از 10 دلار است.

برای من خیلی جالب است که شما در مورد دیتا سنتر خودتان هم بیشتر توضیح دهید ؟ آدرس سایتتون و ... را هم بفرمایید . البته من پیشنهاد می کنم که شما یک تاپیک جدا برای این موضوع باز کنید تا همه دوستان سوال خودشان را بپرسند . خود من سوالات خیلی زیادی دارم قبل از اینکه به موضوع نحوه پشتیبانی شما از کاربرهاتون برسیم

با تشکر

2. # ADS

عضو انجمن Fazaha آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    89
    تشکر تشکر شده 
    195
    تشکر شده در
    136 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nikan نمایش پست ها
    متاسفانه این نوع مطرح نمودن موضوعات ( مثل اینکه از یکی از دوستان شنیده شده و یا اینکه دوستانی گفته اند و ... که در تمامی آنها موضوع به افراد سوم شخص که حاضر نیستند مربوط می شود و بدون ارائه دادن مدرک درست و ... ) تنها این را به نظر من می آورد که هدف تخریب برای یک دیتا سنتر وجود دارد. ما نماینده caro هستیم و مواردی که کاربر ها ( چه از ما خرید کرده باشند و یا مستقیم گرفته باشند ) را پیگیری می کنیم چراکه هدف ما رضایت مشتری ها از خدمات caro است.

علت اینکه من از شما شماره تیکت caro را درخواست کردم این بود که دوستانی که این تاپیک را مشاهده می کنند دقیقا ببینند که چه سوالی ( آیا واقعا فقط سوال بوده ؟؟ ) مطرح شده و چه جوابی قسمت پشتیبانی caro چه جوابی داده است ( آیا واقعا چند ساعت تاخیر داشته ؟؟ آیا واقعا به سوال جواب داده نشده ؟؟ آیا برای حل اشکال اعلام قیمت نشده است ؟؟ )
    در حالت عادی نحوه عملکرد ساپورت caro این است که اول در صورتی که امکان آن وجود داشته باشد توضیح می دهند و یا اینکه لینکی ارسال می کنند در صورت تایید مشتری هزینه دریافت می کنند.

فقط یک موضوع را هم فکر می کنم بهتر است توضیح بدهم هزینه های مدیریت caro بیشتر از 10 دلار است.

برای من خیلی جالب است که شما در مورد دیتا سنتر خودتان هم بیشتر توضیح دهید ؟ آدرس سایتتون و ... را هم بفرمایید . البته من پیشنهاد می کنم که شما یک تاپیک جدا برای این موضوع باز کنید تا همه دوستان سوال خودشان را بپرسند . خود من سوالات خیلی زیادی دارم قبل از اینکه به موضوع نحوه پشتیبانی شما از کاربرهاتون برسیم

با تشکر
    آقا خودتو ناراحت نکن!
    [SIZE=2][COLOR=DarkGreen][B]شرکت ایده پرداز عصر پارسه ( فضاها ) پیشرو در ارائه خدمات وب
    خدمات میزبانی وب
    نمایندگی میزبانی وب
    سروراختصاصی

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Nikan نمایش پست ها
    متاسفانه این نوع مطرح نمودن موضوعات ( مثل اینکه از یکی از دوستان شنیده شده و یا اینکه دوستانی گفته اند و ... که در تمامی آنها موضوع به افراد سوم شخص که حاضر نیستند مربوط می شود و بدون ارائه دادن مدرک درست و ... ) تنها این را به نظر من می آورد که هدف تخریب برای یک دیتا سنتر وجود دارد. ما نماینده Caro هستیم و مواردی که کاربر ها ( چه از ما خرید کرده باشند و یا مستقیم گرفته باشند ) را پیگیری می کنیم چراکه هدف ما رضایت مشتری ها از خدمات Caro است.

علت اینکه من از شما شماره تیکت Caro را درخواست کردم این بود که دوستانی که این تاپیک را مشاهده می کنند دقیقا ببینند که چه سوالی ( آیا واقعا فقط سوال بوده ؟؟ ) مطرح شده و چه جوابی قسمت پشتیبانی Caro چه جوابی داده است ( آیا واقعا چند ساعت تاخیر داشته ؟؟ آیا واقعا به سوال جواب داده نشده ؟؟ آیا برای حل اشکال اعلام قیمت نشده است ؟؟ )
    در حالت عادی نحوه عملکرد ساپورت Caro این است که اول در صورتی که امکان آن وجود داشته باشد توضیح می دهند و یا اینکه لینکی ارسال می کنند در صورت تایید مشتری هزینه دریافت می کنند.

فقط یک موضوع را هم فکر می کنم بهتر است توضیح بدهم هزینه های مدیریت Caro بیشتر از 10 دلار است.

با تشکر
    دوست عزیز.

برای من هم خیلی جالب هست که در مورد شرکت Caro که عملاً متالق به شما هم نیست، 99% تعریف کردم و یک انتقاد !

من در دو پاسخ قبل هم عرض کردم که من "شخصاً از این شرکت سرویس ندارم" !!!!

این بدین معنا است که درصد خطا نیز وجود دارد.

در ضمن، منظور من از 10 دلار، مقدار پایینی بود که برای شما و دیگر همکاران مبلغی به حساب نمی آید و منظرو بی ارزش بودن گرفتن یک جواب ساده در حد یک لینک بود (به گفته شما) !

در هر حال، من حتماً سعی می کنم که شماره تیکت را از همکارم بگیرم و اگر هم نشد، عکس از تصویر را برای شما تهیه کنم.

در مورد دیتاسنتر خودمان هم به شما هر اطلاعاتی لازم دارید، ارائه خواهم کرد.

نکته: هدف ما تنها نشان دادن نقاط قوت و ضعف شرکت های مختلف است و با این کار در صورت امکان خود شرکت را در راه اصلاح مشکلات یاری می کنیم و یا از بروز اشتباهات مشابه توسط کاربران جلوگیری می کنیم.

در هر حال، بهتر هست غیرت بی جا خرج نکنیم، در نهایت این دیتاسنتر ها متعلق به هیچ یک از ما نیستند و نهایتاً سهمی در آنها داریم. پس اینگونه بحث و جدل ها لازم نیست دوستان !

با تشکر.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    542
    تشکر شده در
    412 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط fazaha نمایش پست ها
    آقا خودتو ناراحت نکن!
    من ناراحت نیستم فقط خیلی دوست دارم موضوعات شفاف و درست و دقیق مطرح شود

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    542
    تشکر شده در
    412 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Aria نمایش پست ها
    دوست عزیز.

برای من هم خیلی جالب هست که در مورد شرکت Caro که عملاً متالق به شما هم نیست، 99% تعریف کردم و یک انتقاد !

من در دو پاسخ قبل هم عرض کردم که من "شخصاً از این شرکت سرویس ندارم" !!!!

این بدین معنا است که درصد خطا نیز وجود دارد.

در ضمن، منظور من از 10 دلار، مقدار پایینی بود که برای شما و دیگر همکاران مبلغی به حساب نمی آید و منظرو بی ارزش بودن گرفتن یک جواب ساده در حد یک لینک بود (به گفته شما) !

در هر حال، من حتماً سعی می کنم که شماره تیکت را از همکارم بگیرم و اگر هم نشد، عکس از تصویر را برای شما تهیه کنم.

در مورد دیتاسنتر خودمان هم به شما هر اطلاعاتی لازم دارید، ارائه خواهم کرد.

نکته: هدف ما تنها نشان دادن نقاط قوت و ضعف شرکت های مختلف است و با این کار در صورت امکان خود شرکت را در راه اصلاح مشکلات یاری می کنیم و یا از بروز اشتباهات مشابه توسط کاربران جلوگیری می کنیم.

در هر حال، بهتر هست غیرت بی جا خرج نکنیم، در نهایت این دیتاسنتر ها متعلق به هیچ یک از ما نیستند و نهایتاً سهمی در آنها داریم. پس اینگونه بحث و جدل ها لازم نیست دوستان !

با تشکر.
    سلام

من از اینکه شما می خواهید نقاط ضعف و قدرت را از دید خودتان مطرح کنید خیلی خوشحال هستم ولی این موضوع بایستی با طرح موارد دقیق و شفاف باشد. علت اینکه من از شما درخواست اطلاعات دقیق در این مورد را داشتم به خاطر جدل و ... نبود متاسفانه در طی چند وقت قبل بعضی از دوستان در مورد Caro موضوعات عجیبی را مطرح می کردند زمانی که ما با آنها تماس می گرفتیم و از آنها در خواست می کردیم که لطفا دقیق توضیح دهید تا بتوانیم به شما کمک کنیم و موضوع را پیگیری کنیم جواب درستی داده نمی شد و موضوع را با Caro پیگیری می کردیم اصلا اطلاعاتی مشابه آن وجود نداشت . به هر حال شاید فقط به همین دلیل بود که من در این مورد حساس شده ام و خیلی سریع از شما درخواست اطلاعات دقیق کردم.

همانطور که در پست قبلی هم عرض کردم ما نماینده Caro هستیم و تمام تلاش خودمان را در این زمینه انجام می دهیم و این موضوع اصلا ارتباطی به غیرت و .... ندارد.

به هر حال اگر باعث ناراحتی شما شدم شرمنده . ببخشید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Nikan نمایش پست ها
    سلام

من از اینکه شما می خواهید نقاط ضعف و قدرت را از دید خودتان مطرح کنید خیلی خوشحال هستم ولی این موضوع بایستی با طرح موارد دقیق و شفاف باشد. علت اینکه من از شما درخواست اطلاعات دقیق در این مورد را داشتم به خاطر جدل و ... نبود متاسفانه در طی چند وقت قبل بعضی از دوستان در مورد Caro موضوعات عجیبی را مطرح می کردند زمانی که ما با آنها تماس می گرفتیم و از آنها در خواست می کردیم که لطفا دقیق توضیح دهید تا بتوانیم به شما کمک کنیم و موضوع را پیگیری کنیم جواب درستی داده نمی شد و موضوع را با Caro پیگیری می کردیم اصلا اطلاعاتی مشابه آن وجود نداشت . به هر حال شاید فقط به همین دلیل بود که من در این مورد حساس شده ام و خیلی سریع از شما درخواست اطلاعات دقیق کردم.

همانطور که در پست قبلی هم عرض کردم ما نماینده Caro هستیم و تمام تلاش خودمان را در این زمینه انجام می دهیم و این موضوع اصلا ارتباطی به غیرت و .... ندارد.

به هر حال اگر باعث ناراحتی شما شدم شرمنده . ببخشید
    سلام.

ای بابا، دوست عزیز اسم این انجمن WebHostingTalk هست و همه چیز از این اسم مشخص است.

من کلاً از هیچ شرکتی دفاع نمی کنم و دلیل قاطعی هم دارم.

کدام یک از شرکت های خارجی برای کاربران ایرانی دل می سوزانند ؟

حال چرا ما که ایرانی هستیم، باید به خاطر مقداری سود و یا کسب شهرت و یا به هر دلیل دیگری در دنیای مجازی اینترنت، به برادران و خواهران خود خیانت کنیم و سروری را در اختیار ایشان قرار دهیم که با مشکلات فراوان رو به رو است و پس از مدتی این برادر یا خواهر ما را دچار مشکل می کند ؟

واقعاً این درسته ؟؟

من شخصاً مشتری 2 ساله شرکت ThePlanet هستم و با اینکه خودم دیتاسنتر در اختیار دارم و از همه چیزش هم اطمینان دارم، باز هم برای بعضی از کاربران و دوستانی که اسرار بر خرید سرور از ThePlanet دارند، به صورت واسطه، خرید می کنم تا به مشکل ایرانی بودن و محدود شدن و ... بر نخورند !

ولی هیمن شرکت ThePlanet هم با این همه عضمت و قدرت و با اینکه دوستانی در آن شرکت دارم (مثل Davisson N و Andrew D) باز هم دو مشکل بزرگ این شرکت را انکار نمی کنم.

1. گرمای بیش از حد محیط نگهداری سرور ها که باعث مشکلات بسیار زیادی از جمله از بین رفتن هارد دیست ها میشه.

2. سیستم Billing بسیاااااااااااااااار ضعیف این شرکت که اشک من یکی رو رسماً در آورده.

از جمله اشتباهاتشون، همین مدت پیش بود که سرور من رو که پول 6 ماه رو جلو داده بودم، به مدت 1 سال پیش پرداخت حساب کرده بود و وقتی این مورد رو به یکی از دوستانم (Davisson N) که در شرکت ThePlanet کار می کنه، گفتم، داشت روانی میشد !!!

خلاصه هر شرکتی مشکلاتی داره، حتی خود ما.

مثلاً مشکل ما اینه که چون فضای دیتاسنترمون یکم بیشتر از حد پر شده و هنوز مکان جدید برای دیتاسنتر دوم (به امید خدا) حاظر نیست، Standby Generator برق رو بیرون از دفتر و پایین ساختمان دیتاسنتر پارک کردیم که پلیس ازمون اشکال گرفت و مجبود شدیم پارکینگ ماهیانه کنار خیابون براش بخریم

خلاصه اینکه، ما به جای اینکه با هر روشی پول ایرانی ها رو بگیریم و تو جیب خارجی ها بریزیم واسه مقداری سود، بهتر هست چشممون رو باز کنیم و از کلاه سرمون رفتن جلوگیری کنیم دوستان.

با تشکر.

8. تعداد تشکر ها ازAria به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    89
    تشکر تشکر شده 
    195
    تشکر شده در
    136 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط aria نمایش پست ها
    سلام.

ای بابا، دوست عزیز اسم این انجمن webhostingtalk هست و همه چیز از این اسم مشخص است.

من کلاً از هیچ شرکتی دفاع نمی کنم و دلیل قاطعی هم دارم.

کدام یک از شرکت های خارجی برای کاربران ایرانی دل می سوزانند ؟

حال چرا ما که ایرانی هستیم، باید به خاطر مقداری سود و یا کسب شهرت و یا به هر دلیل دیگری در دنیای مجازی اینترنت، به برادران و خواهران خود خیانت کنیم و سروری را در اختیار ایشان قرار دهیم که با مشکلات فراوان رو به رو است و پس از مدتی این برادر یا خواهر ما را دچار مشکل می کند ؟

واقعاً این درسته ؟؟

من شخصاً مشتری 2 ساله شرکت theplanet هستم و با اینکه خودم دیتاسنتر در اختیار دارم و از همه چیزش هم اطمینان دارم، باز هم برای بعضی از کاربران و دوستانی که اسرار بر خرید سرور از theplanet دارند، به صورت واسطه، خرید می کنم تا به مشکل ایرانی بودن و محدود شدن و ... بر نخورند !

ولی هیمن شرکت theplanet هم با این همه عضمت و قدرت و با اینکه دوستانی در آن شرکت دارم (مثل davisson n و andrew d) باز هم دو مشکل بزرگ این شرکت را انکار نمی کنم.

1. گرمای بیش از حد محیط نگهداری سرور ها که باعث مشکلات بسیار زیادی از جمله از بین رفتن هارد دیست ها میشه.

2. سیستم billing بسیاااااااااااااااار ضعیف این شرکت که اشک من یکی رو رسماً در آورده.

از جمله اشتباهاتشون، همین مدت پیش بود که سرور من رو که پول 6 ماه رو جلو داده بودم، به مدت 1 سال پیش پرداخت حساب کرده بود و وقتی این مورد رو به یکی از دوستانم (davisson n) که در شرکت theplanet کار می کنه، گفتم، داشت روانی میشد !!!

خلاصه هر شرکتی مشکلاتی داره، حتی خود ما.

مثلاً مشکل ما اینه که چون فضای دیتاسنترمون یکم بیشتر از حد پر شده و هنوز مکان جدید برای دیتاسنتر دوم (به امید خدا) حاظر نیست، standby generator برق رو بیرون از دفتر و پایین ساختمان دیتاسنتر پارک کردیم که پلیس ازمون اشکال گرفت و مجبود شدیم پارکینگ ماهیانه کنار خیابون براش بخریم

خلاصه اینکه، ما به جای اینکه با هر روشی پول ایرانی ها رو بگیریم و تو جیب خارجی ها بریزیم واسه مقداری سود، بهتر هست چشممون رو باز کنیم و از کلاه سرمون رفتن جلوگیری کنیم دوستان.

با تشکر.
    آریا جان این دیتاسنتر شما در کجاست؟
    [SIZE=2][COLOR=DarkGreen][B]شرکت ایده پرداز عصر پارسه ( فضاها ) پیشرو در ارائه خدمات وب
    خدمات میزبانی وب
    نمایندگی میزبانی وب
    سروراختصاصی

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    1,037
    تشکر تشکر شده 
    2,649
    تشکر شده در
    1,633 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Fazaha نمایش پست ها
    آریا جان این دیتاسنتر شما در کجاست؟
    کد PHP:
    OrgName:    WeHostWebSites.com 
    OrgID
    :      WEHOST-1
    Address
    :    1801 California Street
    Address
    :    Suite 240
    City
    :       Denver
    StateProv
    :  CO
    PostalCode
    80202
    Country
    :    US 

11. تعداد تشکر ها از HugeServer به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    89
    تشکر تشکر شده 
    195
    تشکر شده در
    136 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bestserver.ir نمایش پست ها
    کد PHP:
    orgname:    Wehostwebsites.com 
    orgid
    :      Wehost-1
    address
    :    1801 california street
    address
    :    Suite 240
    city
    :       Denver
    stateprov
    :  Co
    postalcode
    80202
    country
    :    Us 
    دوست عزیز ،
    ایشون گفتند در دبی زیندگی می کنند و دیتاسنتر دارند!
    اما این دیتا سنتر در خارج از دبی و در دنور می باشد !
    یعنی در امارات نیست!
    خدمات میزبانی وب
    نمایندگی میزبانی وب
    سروراختصاصی

عضو انجمن Domain آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    420
    تشکر شده در
    303 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط fazaha نمایش پست ها
    دوست عزیز ،
    ایشون گفتند در دبی زیندگی می کنند و دیتاسنتر دارند!
    اما این دیتا سنتر در خارج از دبی و در دنور می باشد !
    یعنی در امارات نیست!
    اونطور که من یادمه و پست های جناب آریا رو دنبال کرده بودم، ایشون با چند نفر دیگه در این دیتاسنتر (که در آمریکا واقع شده) شریک هستند و خودشون در دبی اقامت دارن!
    ^_^

▃ ▅ ▇ ▓ WebHostingTalk.ir ▓ ▇ ▅ ▃

صفحه 4 از 9 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)