صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 35 , از مجموع 35

موضوع: سوال درمورد دیتاسنتر netelligent.ca

عضو انجمن mojiz آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    295
    تشکر شده در
    230 پست

پیش فرض پاسخ : سوال درمورد دیتاسنتر netelligent.ca

کلا امریکا رو بیخیال شو
    چرا از همین کسی که میگه از نت الیجنت میده نمیگیری؟ یه آفر خوب ازش بگیر لیزوب هم گرون هست هم پشتیبانی جالبی نداره

هاست اشتراکی از 4 کشور http://aradrayan.net
    هاست ضد DDOS
    آراد رایان شماره ثبت 381424

2. تعداد تشکر ها از mojiz به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,245
    تشکر تشکر شده 
    1,541
    تشکر شده در
    882 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط javadk نمایش پست ها
    دوست عزیز نیاز نیست در مورد چیزی که ازش اطلاع ندارید ابزار عقیده کنید.
    یه ایمیل بزن بهشون ببین به تورنت حساس هستن یا نه.
    مرد نیستی اگه 1000$ رو بهم ندی.
    من قبل از اینکه کولو کنم چند بار در این زمینه ازشون سوال کردم.گفتن به تورنت و فایل شرینگ کاری ندارن.
    تو این 6--7 ماه که به ما کاری نداشتن.
    اول یه نکته بگم که هیچ دیتا سنتری تو جهان پیدا نمیشه که به تورنت حساس باشه و بگه تورنت غیر قانونیه. تمامی مشکلاتی که هست سر کپی رایت هست! و این که فایل های دارای کپی رایت از طریق تورنت رد و بدل میشن!
    تا حالا شده کسی ابیوس داشته باشه و توی ابیوس نوشته باشن چون تورنت رفتی ابیوس اومده؟ خیر! مینویسن فلان فیلم که دارای کپی رایت بوده رو دانلود کردی از پوروتوکل تورنت!
    پس هیج جای دنیا به تورنت حساس نیستند! حتی مرکز آمریکا و دیتا سنتر های دولتی آمریکا!
    منتها این که میگن فلان دیتا سنتر خیلی گیر میده فلانی کمتر بله... این حقیقت هست. دیتا سنتر سینگل هاپ بدون مبالغه خودشون هم میشینن مانیتور میکنن!!!! و بسیار گیر میدن به کپی رایت. اما نت الیجنت خیلی خیلی کم گیر میده اما بازم میگم وارز نیست!!! یعنی کاملا تابع قوانین بین الملل هست. تا جایی که ببینه ضرری که از این کاربر بهش میرسه بیش از سودش نیست باهاش کار میکنه! ولی وقتی منافعش در خطر بیفته 24 ساعت وقت برای برطرف سازی مشکل میده وگرنه نال روت میکنه آی پی رو!
    در کل هیچ دیتا سنری در جهان نیست که رسما بگه ما وارز ساپورت هستیم! و هیچ دیتا سنتری هم نیست که بگه تورنت خلافه!
    امیدوارم منظورم رو رسونده باشم

---------- Post added at 11:06 PM ---------- Previous post was at 11:01 PM ----------

دیتا سنتر لیس وب که در هلند هست خیلی کم گیر میده به کپی رایت دلیلش هم قوانین بسیار سخت برای شکایت هست در هلند. اما چون الآن لیس وب در آمریکا هم فعالیت داره فکر میکنم گیرشون به کپی رایت بالا تر رفته باشه. اما در کل هلند خوب سرویس میده با پورت عالی و قیمت ها هم هرکی میگه گرونه مشخصه که از سرویس دهنده های درجه 1 دنیا سرویس نداشته
    در مورد تورنت هم شما فایل .torrent رو دانلود کن ولی با این آی پی seed نکن! هیچ کسی کاری باهات نداره! حتی از سافت لایر هم که سرور بگیری و این مورد رو رعایت کنی هیچ مشکلی پیش نمیاد.
    در کل اگه شما میگفتین استفادتون از سرور برای چی هست من دقیقا راهنماییتون میکردم (حالا یا من یا دوستان)
    تونلــــینگ؟ کارتون سایت دانلود هست و واسه دانلود از تورنت روی خود وی پی اس نیاز دارید؟ واسه آپلود سنتر نیاز دارید؟...

---------- Post added at 11:08 PM ---------- Previous post was at 11:06 PM ----------

در مورد اینکه کاری نداره نت الیجنت به ابیوس ها. شما اگر در بازه ی زمانی 1 ماه از 1 آی پی 3 تا ابیوس داشته باشی ، ابیوس چهارم که اومد آی پی نال روت میشه. اینکه تو ایمیل ابیوس ذکر نمیکنن "اگر نبستی سرور رو خودمون میبندیمت" دلیل بر این نمیشه که شما برداشت سوء بکنی! احترام بهتون میذاره و میگه خودتون متوجه میشید که باید با متخلف برخورد کنید!
    در کل سعی کنید به جای قد بودن و کل کل کمی از تجربه ی دیگران استفاده کنید در جهت پیشرفت کارتون

5. تعداد تشکر ها ازm_dg_farari به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    53
    تشکر تشکر شده 
    239
    تشکر شده در
    163 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط m_dg_farari نمایش پست ها
    اول یه نکته بگم که هیچ دیتا سنتری تو جهان پیدا نمیشه که به تورنت حساس باشه و بگه تورنت غیر قانونیه. تمامی مشکلاتی که هست سر کپی رایت هست! و این که فایل های دارای کپی رایت از طریق تورنت رد و بدل میشن!
    تا حالا شده کسی ابیوس داشته باشه و توی ابیوس نوشته باشن چون تورنت رفتی ابیوس اومده؟ خیر! مینویسن فلان فیلم که دارای کپی رایت بوده رو دانلود کردی از پوروتوکل تورنت!
    پس هیج جای دنیا به تورنت حساس نیستند! حتی مرکز آمریکا و دیتا سنتر های دولتی آمریکا!
    منتها این که میگن فلان دیتا سنتر خیلی گیر میده فلانی کمتر بله... این حقیقت هست. دیتا سنتر سینگل هاپ بدون مبالغه خودشون هم میشینن مانیتور میکنن!!!! و بسیار گیر میدن به کپی رایت. اما نت الیجنت خیلی خیلی کم گیر میده اما بازم میگم وارز نیست!!! یعنی کاملا تابع قوانین بین الملل هست. تا جایی که ببینه ضرری که از این کاربر بهش میرسه بیش از سودش نیست باهاش کار میکنه! ولی وقتی منافعش در خطر بیفته 24 ساعت وقت برای برطرف سازی مشکل میده وگرنه نال روت میکنه آی پی رو!
    در کل هیچ دیتا سنری در جهان نیست که رسما بگه ما وارز ساپورت هستیم! و هیچ دیتا سنتری هم نیست که بگه تورنت خلافه!
    امیدوارم منظورم رو رسونده باشم

---------- Post added at 11:06 PM ---------- Previous post was at 11:01 PM ----------

دیتا سنتر لیس وب که در هلند هست خیلی کم گیر میده به کپی رایت دلیلش هم قوانین بسیار سخت برای شکایت هست در هلند. اما چون الآن لیس وب در آمریکا هم فعالیت داره فکر میکنم گیرشون به کپی رایت بالا تر رفته باشه. اما در کل هلند خوب سرویس میده با پورت عالی و قیمت ها هم هرکی میگه گرونه مشخصه که از سرویس دهنده های درجه 1 دنیا سرویس نداشته
    در مورد تورنت هم شما فایل .torrent رو دانلود کن ولی با این آی پی seed نکن! هیچ کسی کاری باهات نداره! حتی از سافت لایر هم که سرور بگیری و این مورد رو رعایت کنی هیچ مشکلی پیش نمیاد.
    در کل اگه شما میگفتین استفادتون از سرور برای چی هست من دقیقا راهنماییتون میکردم (حالا یا من یا دوستان)
    تونلــــینگ؟ کارتون سایت دانلود هست و واسه دانلود از تورنت روی خود وی پی اس نیاز دارید؟ واسه آپلود سنتر نیاز دارید؟...

---------- Post added at 11:08 PM ---------- Previous post was at 11:06 PM ----------

در مورد اینکه کاری نداره نت الیجنت به ابیوس ها. شما اگر در بازه ی زمانی 1 ماه از 1 آی پی 3 تا ابیوس داشته باشی ، ابیوس چهارم که اومد آی پی نال روت میشه. اینکه تو ایمیل ابیوس ذکر نمیکنن "اگر نبستی سرور رو خودمون میبندیمت" دلیل بر این نمیشه که شما برداشت سوء بکنی! احترام بهتون میذاره و میگه خودتون متوجه میشید که باید با متخلف برخورد کنید!
    در کل سعی کنید به جای قد بودن و کل کل کمی از تجربه ی دیگران استفاده کنید در جهت پیشرفت کارتون
    با تشکر از توضیحات مفصل شما.
    دوست عزیز ما رسیلر این دیناسنتر هستیم و از قوانین این دیتاسنتر بیشتر از شما اطلاع داریم.وقتی دیتاسنتر میگه با تورنت و فایل شرینگ کاری نداره فکر کنم منظورش کاملا مشخصه. در کل: نتلیجنت = تورنت آزاد
    نتلیجنت فقط و فقط گزارهای تورنتی که براشون میل میشه رو برای کاربر میفرستن (فقط جهت اطلاع)
    دوستان اگر در مورد این دیتاسنتر سوالی داشتید در خدمتیم. Iranian@netelligent.ca

7. تعداد تشکر ها از javadk به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    97
    تشکر تشکر شده 
    535
    تشکر شده در
    420 پست

قیمت ها کمی بالا هست

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    107
    تشکر تشکر شده 
    178
    تشکر شده در
    159 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DeltaGostar نمایش پست ها
    تورنت میخوای دانلود کنی و یا seed بزاری؟‌

یا لینک مستقیم روی همون سرور کنی ؟‌ کدومش ؟‌خیلی تفاوت داره حالا چرا اینجا‌؟‌انقدر گران و مشخصات ضعیف !
    میخوام یک سرور با منابع پایین فقط روش l2tp , pptp نصب کنم همین ! پشنهاد شما چیه؟

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)