صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 71

موضوع: سما سی آر ام (نرم افزار مديريت فروش هاست و دامين و ...) + دروازه پرداخت آنلاين زرين پال

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    225
    تشکر تشکر شده 
    973
    تشکر شده در
    675 پست

پیش فرض پاسخ : سما سی آر ام (نرم افزار مديريت فروش هاست و دامين و ...) + دروازه پرداخت آنلاين زرين پال

نقل قول نوشته اصلی توسط m-soltani.ir نمایش پست ها
    سما مطابق با سلیقه کاربران ایرانی طراحی شده ( یوزر ایرانی فرندلی هست )
    ساپورت مستقیم فارسی داره
    همه این را هم می دانم هم قبول دارم !
    اما مشکل را نخوندی ! بحث سر قیمت هست !

مثلا : اگر whmcs که الان نسخه بدون کپی رایت میدهد 320000 تومان کامل کامل هم تا الان بوده و هست به جاش سما 220000 تومان بود هر چند ناقص اما به قول شما فرندلی و ایرانی پسند هست همه می گفتند خوب بهتر همین را برداریم سراغ خارجی هم نریم و امکاناتش هم مناسبه ...

امایکی مثل من می گوییم خوب whmcs به این کاملی قیمتش 320 تومان هست با نام خودم و طراحی ویژه حالا یک سیستم فارسی مانند سما شاید سرجمع 10 امکان اتصال به سرورهم نداشته باشه 420 تومان باید هزینه کنم ! خوب 00% نمی کنم این کارو خیلی هم همفکر من هستند !

شک داری تاپیک نظری سنجی بزن تا مطمئن شی !
    با این قیمت به هیچ عنوان نمی توانید روی دست whmcs بلند بشوید !
    منم سیستم سما را دوست دارم و حمایتش می کنم اما اصلا با صرفه نیست !
    من هم دوست دارم از سیستم ایرانی فارسی استفاده کنم اما وقتی قیمت انقدر بالاست نسبت به چیز کاملتر هیچ گاه سراغ سما نمیام !

2. تعداد تشکر ها از NovinServer به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    185
    تشکر تشکر شده 
    975
    تشکر شده در
    703 پست

پیش فرض پاسخ : سما سی آر ام (نرم افزار مديريت فروش هاست و دامين و ...) + دروازه پرداخت آنلاين زرين پال

نقل قول نوشته اصلی توسط NovinServer نمایش پست ها

مثلا : اگر whmcs که الان نسخه بدون کپی رایت میدهد 320000 تومان کامل کامل هم تا الان بوده و هست به جاش سما 220000 تومان بود هر چند ناقص اما به قول شما فرندلی و ایرانی پسند هست همه می گفتند خوب بهتر همین را برداریم سراغ خارجی هم نریم و امکاناتش هم مناسبه ...

امایکی مثل من می گوییم خوب whmcs به این کاملی قیمتش 320 تومان هست با نام خودم و طراحی ویژه حالا یک سیستم فارسی مانند سما شاید سرجمع 10 امکان اتصال به سرورهم نداشته باشه 420 تومان باید هزینه کنم ! خوب 00% نمی کنم این کارو خیلی هم همفکر من هستند !

من هم دوست دارم از سیستم ایرانی فارسی استفاده کنم اما وقتی قیمت انقدر بالاست نسبت به چیز کاملتر هیچ گاه سراغ سما نمیام !
    شما whmcs خریدی فقط میتونی داخل قالب تغییر بدی امکان به سیستم نیمیتونی اضافه کنی اما در سما میونی هر جاش که دوست داشتی تغییرات بدی چون برات open source نصب میکنند اما whmcs کد شدس

مدیر: ویرایش شد، در لحن خود دقت کنید، در صورت تکرار از استفاده از انجمن محروم میشید.
    ویرایش توسط Mohsen : July 29th, 2010 در ساعت 01:11

5. تعداد تشکر ها ازmr.he3am به دلیل پست مفید

عضو انجمن Mohsen آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    281
    تشکر تشکر شده 
    741
    تشکر شده در
    324 پست

جناب نوین سرور چرا فقط از این راویه نگاه میکنی؟
    از این زاویه نگاه کن که این سیستم چه هزینه‌هایی برای تولید کننده داره، چقدر پول دستمزد برنامه نویس و پشتیبان داره میده، هزنیه اجاره دفتر و تلفن و مالیات و ... . کمتر از این قیمت براشون صرفه نداره، با ضرر که نمی‌تونند بفروشند! البته منم مثل شما موافق‌ام که اگه تو بازه 200 تومن بود خیلی بیشتر فروش داشت تا حالا که 400 تومن هست.
    اما در مورد مقایسه با whmcs این نکته رو ببینید که اون خیلی چیزا می‌خواد تا مثل این بشه! درسته که امکانات خیلی بیشتری داره، اما مثلا شما چند تا ماژول پرداخت آنلاین می‌خواین باید پول بدین بگیرین(مگه اینکه خودتون بلد باشین راه بندازین، که در مورد اکثریت صدق نمی‌کنه)، قالب اختصاصی می‌خواین باید پول بدین (مثلا تو یه تاپیک یکی از بچه ها گفته بود 250 داده برای قالب whmcs) و ... . که اگه همه اینا رو حساب کنید با پشتیبانی فارسی می‌بینید اینم همون 400 یا بیشتر میشه!
    البته آقای امیری هم اگه یه جورایی بتونند قیمت رو کاهش بدند من با نوین سرور موافقم که فروش‌شون بالاتر میره و جبران کاهش قیمت میشه و .... .

7. تعداد تشکر ها از Mohsen به دلیل پست مفید

عضو دائم asrhosting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    562
    تشکر تشکر شده 
    2,399
    تشکر شده در
    1,443 پست

بله . سما جزء بهترین ها هست
    کاش امیر یه تخفیف 50% برا بچه ها می داد خودم اولی بودم می خریدم .

با تشکر
    میزبانی هاست لینوکس و ویندوز | نمایندگی دایرکت ادمین ، سی پنل ، پلسک روی سرورهای ایران
    ارائه سرور مجازی از ایران با پهنای باند نامحدود و لایسنس رایگان دایرکت ادمین ، سی پنل ، پلسک

عضو انجمن amiri113 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,315
    تشکر تشکر شده 
    1,642
    تشکر شده در
    853 پست

ببينيد من هم قبول دارم whmcs برنامه کاملی هستش ولی نه برای ما ايرانی ها!
    whmcs خيلی امکانات مختلفی داره که تو کمتر سايت ايرانی ازش استفاده ميشه.
    مزيت های سما نسبت به whmcs در پشتيبانی سما، نصب سما، ارائه طراحی اختصاصی (برای نسخه آنلاين)، راه اندازی سرويس های آنلاين (در نسخه آنلاين) هستش.
    برای whmcs شما بايد حداقل 70 تا 80 تومان هزينه طراحی قالب بديد در حالی که در نسخه آنلاين سما شما اين هزينه رو با خريد لايسنس آنلاين پرداخت کرديد.
    برای راه اندازی هر دروازه پرداخت آنلاين (به جز زرين پال :دی) شما بايد حداقل 50 هزار تومان هزينه کنيد در حالی که در سما شما ميتونيد دروازه هر تعداد بانکی رو که بخواين به صورت رايگان راه اندازی کنيد.
    و مهمتر از همه اينکه شما whmcs رو به صورت کد شده تحويل ميگيريد در حالی که در سما شما نرم افزار رو 100 درصد کد باز تحويل ميگيريد و ميتونيد در آينده اگر از همکاری با سامان سيستم راضی نبوديد خودتون نرم افزار رو توسعه بديد.
    در هر حال باز هم ميگم whmcs امکانات زيادی داره اما چيزی که بدرد کاربر ايرانی ميخوره رو نداره که نمونه اون دروازه های پرداخت آنلاين يا تاييد مالی آنلاين دامنه های ملی هستش که در whmcs هزينه جداگونه رو ميطلبه اما در سما اينطور نيست.

با تشکر
    علی امیری
    تاييد مالی آنلاين دامنه های ملی (ir) در سايت sa1601.ir
    مشاهده تعرفه های روزانه اس ای 1601

10. تعداد تشکر ها از amiri113 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    225
    تشکر تشکر شده 
    973
    تشکر شده در
    675 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.he3am نمایش پست ها
    شما whmcs خریدی فقط میتونی داخل قالب تغییر بدی امکان به سیستم نیمیتونی اضافه کنی اما در سما میونی هر جاش که دوست داشتی تغییرات بدی چون برات open source نصب میکنند اما whmcs کد شدس

مدیر: ویرایش شد، در لحن خود دقت کنید، در صورت تکرار از استفاده از انجمن محروم میشید.
    نمی دانم چی نوشتید که مدیر انجمن اینطوری رفتار کردم !
    اما شما هیچ اطلاعی از whmcs نداری ! شما یک جستجو کن می بینی قشنگ میشه هر چند تا صحفه که بخواهی به این سیستم اضاف و کم کنی ! یا درگاه انلاین را شما در نظر بگیر ! فایل های مربوطه را گذاشته گفته ویرایش کنید و اطلاعات بانک مربوطه را بگذارید داخل و راه اندازی کنید ...

یکم بیشتر تحقیق کنید میبینید همه چیز داره !

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen نمایش پست ها
    جناب نوین سرور چرا فقط از این راویه نگاه میکنی؟
    از این زاویه نگاه کن که این سیستم چه هزینه‌هایی برای تولید کننده داره، چقدر پول دستمزد برنامه نویس و پشتیبان داره میده، هزنیه اجاره دفتر و تلفن و مالیات و ... . کمتر از این قیمت براشون صرفه نداره، با ضرر که نمی‌تونند بفروشند! البته منم مثل شما موافق‌ام که اگه تو بازه 200 تومن بود خیلی بیشتر فروش داشت تا حالا که 400 تومن هست.
    اما در مورد مقایسه با whmcs این نکته رو ببینید که اون خیلی چیزا می‌خواد تا مثل این بشه! درسته که امکانات خیلی بیشتری داره، اما مثلا شما چند تا ماژول پرداخت آنلاین می‌خواین باید پول بدین بگیرین(مگه اینکه خودتون بلد باشین راه بندازین، که در مورد اکثریت صدق نمی‌کنه)، قالب اختصاصی می‌خواین باید پول بدین (مثلا تو یه تاپیک یکی از بچه ها گفته بود 250 داده برای قالب whmcs) و ... . که اگه همه اینا رو حساب کنید با پشتیبانی فارسی می‌بینید اینم همون 400 یا بیشتر میشه!
    البته آقای امیری هم اگه یه جورایی بتونند قیمت رو کاهش بدند من با نوین سرور موافقم که فروش‌شون بالاتر میره و جبران کاهش قیمت میشه و .... .
    محسن جان حرفت درسته اما یکم ارزون بده فروش خودش هم بالاتر میره !

نقل قول نوشته اصلی توسط mahallat نمایش پست ها
    قیمت نسخه آنلاین واقعا بالا هست
    نسخه عادی چه بدرد می خوره ؟
    ثبت نام تیکت را میشه با هر چیزی راه اندازی کرد !
    اصل اینه که کاربر بتوانه همه کارهای خودش را انلاین انجام بده !

نقل قول نوشته اصلی توسط takhoster نمایش پست ها
    بله . سما جزء بهترین ها هست
    کاش امیر یه تخفیف 50% برا بچه ها می داد خودم اولی بودم می خریدم .

با تشکر
    اگر اینکار بکنه که کلا بعید می دونم بکنه من هم خریداری می کنم !

نقل قول نوشته اصلی توسط amiri113 نمایش پست ها
    ببينيد من هم قبول دارم whmcs برنامه کاملی هستش ولی نه برای ما ايرانی ها!
    Whmcs خيلی امکانات مختلفی داره که تو کمتر سايت ايرانی ازش استفاده ميشه.
    مزيت های سما نسبت به whmcs در پشتيبانی سما، نصب سما، ارائه طراحی اختصاصی (برای نسخه آنلاين)، راه اندازی سرويس های آنلاين (در نسخه آنلاين) هستش.
    برای whmcs شما بايد حداقل 70 تا 80 تومان هزينه طراحی قالب بديد در حالی که در نسخه آنلاين سما شما اين هزينه رو با خريد لايسنس آنلاين پرداخت کرديد.
    برای راه اندازی هر دروازه پرداخت آنلاين (به جز زرين پال :دی) شما بايد حداقل 50 هزار تومان هزينه کنيد در حالی که در سما شما ميتونيد دروازه هر تعداد بانکی رو که بخواين به صورت رايگان راه اندازی کنيد.
    و مهمتر از همه اينکه شما whmcs رو به صورت کد شده تحويل ميگيريد در حالی که در سما شما نرم افزار رو 100 درصد کد باز تحويل ميگيريد و ميتونيد در آينده اگر از همکاری با سامان سيستم راضی نبوديد خودتون نرم افزار رو توسعه بديد.
    در هر حال باز هم ميگم whmcs امکانات زيادی داره اما چيزی که بدرد کاربر ايرانی ميخوره رو نداره که نمونه اون دروازه های پرداخت آنلاين يا تاييد مالی آنلاين دامنه های ملی هستش که در whmcs هزينه جداگونه رو ميطلبه اما در سما اينطور نيست.

با تشکر
    علی امیری
    حرف شما درست اما قیمت خیلی بالاست جناب امیری ...
    واقعا شما حساب کن 420000 تومان هر کسی نداره بده اون هم برای سیستم هاستینگش ...
    شما یک کپن تخفیف بزن یا اینکه اقساط کن یا ماهیانه یا .... باور کن فروشت میره بالا همه چیز را فراموش می کنی عزیز !

به هر حال پیشنهاد بود !

تشکر تشکر کرده 
    1,315
    تشکر تشکر شده 
    1,642
    تشکر شده در
    853 پست

حرف شما درست اما قیمت خیلی بالاست جناب امیری ...
    واقعا شما حساب کن 420000 تومان هر کسی نداره بده اون هم برای سیستم هاستینگش ...
    شما یک کپن تخفیف بزن یا اینکه اقساط کن یا ماهیانه یا .... باور کن فروشت میره بالا همه چیز را فراموش می کنی عزیز !

به هر حال پیشنهاد بود !
    مسئله اين هستش که بعد از فروش تازه کار شروع ميشه.
    آموزش ها و کانفيگ ها و طراحی ها رو در نظر بگيريد ميبينيد واقعا سود زيادی نيست.
    بيشتر درد سر هستش و مديريت ترجيح داده فعلا قيمت رو ثابت نگه داره و کيفيت کار رو پايين نياره.
    والا ميشه يک فايل داد دست مشتری گفت شما برو خودت نصب کن، همون کاری که الان در مورد "سامانه ساده پرداز" شرکت داره انجام ميده و هيچ راهنمايي خاصی نميکنه برای کاربر.
    اما فعلا ترجيح دادن فروش رو در حد متوسط نگه دارن و کيفت کار رو بالا.

با تشکر
    عی امیری

عضو انجمن h_zaman06 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    155
    تشکر تشکر شده 
    70
    تشکر شده در
    45 پست

با سلام
    این مورد که برای ثبت آنلاین هاست هست چه جوریاست ؟ یکم در موردش توضیح میدید ؟ یعنی برای هاست ویندوز هم میشه استفاده کرد یا فقط واسه لینوکسه ؟
    همه کس و همه چیز را دوست داشته باش ... اما به هیچ کس و هیچ چیز دل مبند !
    -------------------------------------------
    برای خود ، و وقت خود ارزش قائل شوید ... بزرگترین اشتباه بی ارزش کردن کار خود برای بدست آوردن مشتری است .

تشکر تشکر کرده 
    1,315
    تشکر تشکر شده 
    1,642
    تشکر شده در
    853 پست

بستگی به کنترل پنل شما داره.
    بگيد چه کنترل پنلی داريد تا بهتون در مورد ماژولش بگم!

با تشکر
    علی امیری

عضو انجمن h_zaman06 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    155
    تشکر تشکر شده 
    70
    تشکر شده در
    45 پست

خوب مثلا دایرکت ادمین واسه لینوکس و پلسک واسه ویندوز
    همه کس و همه چیز را دوست داشته باش ... اما به هیچ کس و هیچ چیز دل مبند !
    -------------------------------------------
    برای خود ، و وقت خود ارزش قائل شوید ... بزرگترین اشتباه بی ارزش کردن کار خود برای بدست آوردن مشتری است .

صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)