صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 51

موضوع: اسکریپت xPay - درگاه پرداخت واسطه با امکانات کامل - ۲۰٪ تخفیف به مدت محدود

عضو انجمن secureconfig آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    309
    تشکر تشکر شده 
    754
    تشکر شده در
    462 پست

پیش فرض اسکریپت xPay - درگاه پرداخت واسطه با امکانات کامل - ۲۰٪ تخفیف به مدت محدود

ضمن عرض سلام و وقت بخیر.

(باتوجه به درخواست بستن تاپیک قبلی ،‌ این تاپیک ایجاد شده است. درصورت وجود هرگونه سوال در خدمتم)

همونطور که از عنوان تاپیک مشخص هست ، قصد معرفی و فروش اسکریپت درگاه پرداخت واسطه xPay رو دارم.

برخی از امکانات پنل کاربران :
    1_ ویرایش مشخصات (پروفایل) ۲ـ تغییر رمز حساب کاربری و رمز دوم ۳ـ افزایش موجودی
    ۴ـ تسویه حساب ۵ـ تسویه حساب اتوماتیک ۶ـ انتقال وجه بین کاربری ۷ـ انتقال وجه کارت به کارت
    ۸ـ حساب های بانکی ۹ـ‌لیست تراکنش ها ۱۰ـ دریافت گزارش تراکنش ها
    ۱۱ـ ایجاد درگاه ۱۲ـ ایجاد دکمه و لینک پرداخت ۱۳ـ لوگو تایید ۱۴ـ وب سرویس مشاهده موجودی
    ۱۵ـ سبد خرید - ایجاد محصول ۱۶ـ لیست محصولات و سفارشات ۱۷ـ تنظیمات هزینه پستی - دریافت لیست مشتریان
    ۱۸ـ تنظیمات اطلاع رسانی ۱۹ـ تراکنش های پیامک
    ۲۰ـ ای چک ۲۱ـ صدور ای چک ۲۲ـ لیست ای چک ها
    ۲۳ـ لاگین ۲ مرحله ای ۲۴ـ پشتیبانی ۲۵ـارسال تیکت

امکانات زیاد هست اما برای صرفه جویی در زمان تنها برخی از اونهارو ذکر کردم.

اسکریپت دارای ۱۸ پلاگین سیستم های مختلف و ۲ اسکریپت اسان پرداخت میباشد.

لینک دمو:
    http://panel.mahdi.work
    ایمیل:
    hi@mahdi.work
    رمز عبور :
    m@hdi112

لینک ثبت نام:
    http://panel.mahdi.work/signup

قیمت اسکریپت به صورت فروش عمومی ۲ میلیون تومان میباشد. * که برای مدت محدود با ۲۰٪ تخفیف ارائه میشود. (قیمت با تخفیف : ۱.۶۰۰ت )
    * سورس اسکریپت به صورت کد شده نیز ارائه میشود.

بعد از بررسی پنل کاربران ، میتونید از طریق تلگرام در تماس باشید تا لینک پنل مدیریت جهت بررسی خدمتتان ارسال شود.

ارتباط با من :
    شماره موبایل : 09215867105
    ایمیل :
    hi@mahdi.work
    تلگرام :
    http://telegram.me/mahdi_fakhrabadi

درصورت وجود هرگونه سوال در خدمتم.

ویرایش توسط secureconfig : April 1st, 2016 در ساعت 11:43
    اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد

xpayment.ir - اسکریپت درگاه پرداخت واسطه xPay
    اسکریپت تبلیغات کلیکی xAds

2. تعداد تشکر ها ازsecureconfig به دلیل پست مفید

3. # ADS

تشکر تشکر کرده 
    309
    تشکر تشکر شده 
    754
    تشکر شده در
    462 پست

پیش فرض پاسخ : اسکریپت xPay - درگاه پرداخت واسطه با امکانات کامل - ۲۰٪ تخفیف به مدت محدود

نقل قول نوشته اصلی توسط msl-ice نمایش پست ها
    شما دارین اسکریپت رو میفروشین و خریدار هم هزینه میده دیگه کد کردن اسکریپت چیه ؟ خریدار داره کامل میخره و حق داره هر طور خودش دوست داره تغییراتش رو اعمال کنه .....

شما نباید بنویسین فروش اسکریپت شما باید بنویسین فروش اکانت اسکریپت .... چون شما دارین ریسیلر میفروشین به این صورت
    دوست گرامی ،‌ هر طور شما نیاز داشته باشید ،‌اسکریپت رو تغییر میدم براتون.
    در این صورت پس اسکریپت whmcs و ip.board و... هم رسیلر میفروشن چون سورسشون کد شده هست ؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط viasky نمایش پست ها
    یک‌مورد و ایشون فراموش کرده اند
    هر خلافی عمدتا حروم‌نیست
    فروش وی پی ان...
    اکانت وی آی پی سایت فیلم
    فروش شارژ یا...
    مثل‌رد‌شدن از چراغ‌قرمز...
    اینا تخلف هست ولی حروم نیست....
    توجیح های قابل قبولی ارائه نمی دهند
    این‌پست پاک خواهد شد
    خلافی که منجر به کسب سود بشه ، ایا این در امد حلال هست ؟

بروز رسانی :
    http://www.webhostingtalk.ir/showthr...=1#post1513907
    ویرایش توسط secureconfig : May 16th, 2016 در ساعت 15:06

عضو انجمن peym@n آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    675
    تشکر تشکر شده 
    892
    تشکر شده در
    625 پست

پیش فرض پاسخ : اسکریپت xPay - درگاه پرداخت واسطه با امکانات کامل - ۲۰٪ تخفیف به مدت محدود

نقل قول نوشته اصلی توسط salar123-user8 نمایش پست ها
    چرا رو اسکزیپت سیستم لایسنس پیاده سازی نمیکنید که این همه مشکل پیش بیاد؟ دیگه سیستم لایسنس از یه اسکریپت پرداخت نوشتن راحتره.
    بعد 1600 برای یه اسکزیپت که قراره به چند نفر فروخته بشه!؟ خب شخص 2.5 بده یه اسکریپت اختصاصی براش میسازن قیمتش هم مناسبتره؟
    لایسنس؟
    whmcs به اون whmcs نال میشه
    پارس وب هاست با 6 سال سابقه درخشان در زمینه هاست,دامین,سرور مجازی,سرور اختصاصی
    تلفن:02195119965
    پارس وب هاست

6. تعداد تشکر ها ازpeym@n به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    608
    تشکر تشکر شده 
    585
    تشکر شده در
    432 پست

9
    نقل قول نوشته اصلی توسط secureconfig نمایش پست ها
    دوست گرامی ،‌ هر طور شما نیاز داشته باشید ،‌اسکریپت رو تغییر میدم براتون.
    در این صورت پس اسکریپت whmcs و ip.board و... هم رسیلر میفروشن چون سورسشون کد شده هست ؟

- - - Updated - - -

خلافی که منجر به کسب سود بشه ، ایا این در امد حلال هست ؟
    ببخشید.یک نکته
    اسکریپت شما با ip board یا whmcs فرق داره
    اسکریپت هایی که چندین ساله دارن کار میکنن،هیچ تاثیر بسیار زیادی روی خرید و فروش نمیذارن،اسکریپت هایی که جهانی هستند،
    با اسکریپت شما که فقط شخصی میفروشید و با خرید و فروش و کلا فاکتور و ..... کارکرد داره،یکی میگیرید؟
    اسکرسپت شما از کد در میاد و توسط یک نفر یک چیزی جایگذاری میشه،بعد به حالت اول بر میگرده،بعد به نام خودتون دوباره استفاده میشه.
    مثلا من از شما بگیرم.سر یک خصومت شخصی،دیکریپت میکنم،یک کد یذارم جاسوسی،بعد به حالت اول برمیگردونم.
    بعد یکی دوتا خرید و فروش،میرم شکایت نیکنم که من بهواین مشکوکم
    سیستم شما آنالیز میشه و بعد .......
    موفق باشید

8. تعداد تشکر ها از IrIsT به دلیل پست مفید

مدیر ارشد Ramin آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    745
    تشکر تشکر شده 
    4,987
    تشکر شده در
    1,513 پست

ضمن عرض سلام خدمت شما

دوست گرامی در تاپیک فروش قبلی مربوط به اسکریپت نیز که درخواست حذف با اصرار فراوان داشتید دقیقا همین مشکل وجود داشت اگر درست در خاطر بنده باشد. در تاپیک فروش اول اسکریپت نیز شرط گذاشته بودید : اسکریپت باید در سرور خودتان نصب شود و یا دسترسی کامل به سرور داشته باشید ! در حالی که قیمت فروش نیز یک قیمت چند میلیونی نجومی بود ! تا جایی که بنده در خاطر دارم در آن تاپیک نیز اعتراضات گسترده ای نسبت به این موضوع وجود داشت که از مواضع قبلی عقب نشینی نمودید و در این تاپیک شرایط دیگری را قرار داده اید !
    بنده به عنوان یک کاربر انجمن پس از مطالعه کل محتویات تاپیک علاقه داشتم نظر خود را اعلام کنم

شما روزها و شاید ماهها زمان صرف نموده اید و این اسکریپت را طراحی و پیاده سازی نموده اید بنده نیز این موضوع را درک می کنم و هیچ فردی نمی تواند منکر زحمات زیادی باشد که اجرای چنین سیستم هایی نیاز دارد . اما پیشنهاد دارم سیاست فروش خودتان را تغییر دهید . اعتقادات شما قابل احترام است اما منطقی نیست آنها را در کار خود وارد کنید و مواضع کاری را بر اساس آنها تعیین کنید !

شما پس از دریافت هزینه از خریدار دیگر وکیل و وصی نحوه استفاده از اسکریپت نمی باشید ! تنها وظیفه دارید در صورت وجود مشکل و .... پشتیبانی فنی آنرا را با درخواست و موافقت خریدار انجام دهید . مانند تمام اسکریپت های که در اینترنت در سایت های فارسی زبان و .... فروخته می شود !
    عذرخواهی می کنم بی پرده صحبت می کنم اما اینکه خریدار بعداً به چه شکل از اسکریپت استفاده کند به هیچ عنوان ارتباطی به شما ندارد . شاید فردی قصد داشته باشد بعد از خرید آن را در کامپیوتر خود بایگانی کند ، قصد داشته باشد به سایت های فروش اسلحه و مهمات سرویس دهد ، به سایت های شرط بندی و قمار سرویس دهد ، به سایت های فروش فیلم های ..... سرویس دهد و ....... به هر حال نحوه استفاده از آن بر عهده خریدار می باشد و مسئولیت آن نیز عرفاً ، شرعاً و قانوناً بر عهده همان شخص است و نه شما !! بنده متوجه نمی شوم شما چه منطقی در ذهن دارید که اصرار دارید به هر نحوی به اسکریپت فروخته شده دز زمانی که در مالکیت شخص خریدار قرار دارد نیز دسترسی داشته باشید ؟
    در تاپیک قبلی شما نیز بنده مجدداً پست ارسال نمودم و خدمت شما توضیح دادم که حتی دسترسی شما به سرور و در این تاپیک ، دسترسی شما به پنل ادمین اسکریپت مردم می تواند مشکلات بسیار زیادی را بعداً برای شخص شما ایجاد کند ! بهتر است به صورت واضح خدمت شما عرض کنم در تاپیک قبلی نیز شرح دادم که این اسکریپت قرار است در کارهای مالی استفاده شود . فرض کنید هزار تومان در حسابرسی شخصی که اسکریپت را خریداری نموده است دچار مشکل شود به هر دلیل، کسر باشد . صورت مراجعه خریدار به مراجع قضائی و انتظامی و پیگیری موضوع ، اولین فردی که احضار می شود شخص شما هستید ! آن زمان نمی توانید قاضی را با این صحیت ها قانع کنید که به دلایل منطقی که اکنون در ذهن دارید به پنل یا سرور دسترسی داشته اید ! بلافاصله به عنوان مظنون به سرقت ، تحت بازجویی قرار می گیرید . برای دلایلی که حالا عنوان کنید آن زمان هیچ اهمیتی قائل نخواهند شد !
    درخواست شما مانند این است که مثلا ایران خودرو بر روی تمام خودروهایی که تولید می کند یک دستگاه gps تحت دسترسی شرکت نصب کند و به شما اعلام کند : شاید شما از این ماشین برای سرقت استفاده نمودید ؟! ما باید پیگیر باشیم اگر تشخیص دادیم شما با این خودرو به جاهای بد تردد می کنید آنرا از راه دور خاموش و لاک کنیم !
    از بُعد دیگر هم اگر به موضوع نگاه کنید هیچ شخصی حاضر نخواهد شد هزینه پرداخت کند و جز خودش شما نیز همیشه به پنل دسترسی داشته باشید ! و البته منطقی است !

به هر حال پیشنهادی که برای شما گرامی دارم : یک هزینه معقول برای اسکریپت خود تعیین کنید ، سیستم لایسنس به جهت جلوگیری از عدم سوءاستفاده را اجرا کنید و اسکریپت را برای فروش قرار دهید . مانند تمام فروشنده های اسکریپت در اینترنت ( در تمام دنیا ) این بهترین راه برای رسیدن به اهداف مالی و جبران زحمات شما است . باور کنید با این شرط و شروط تنها منافع مالی خود را در بن بست قرار می دهید .

شما نه شرکت ثبت شده هستید ، نه مجور برای چنین اسکریپت مالی از مراجع دارید و نه موارد مشابه در نتیجه قرارداد رسمی نیز نمی توانید با فروشنده امضاء کنید چون شماره ثبت و کد اقتصادی و مجوز ندارید ! در نتیجه اگر پشتوانه شما ذکر شروط شما در قرارداد است که آن قرارداد نیز ارزش حقوقی نخواهد داشت !
    همین حالا نیز افرادی که درگاههای واسطه داشتند دچار مشکل شده اند و اکثرا مسدود و در حال مسدود شدن هستند . شما در این شرایط با قرار دادند چنین شروطی چطور می توانید مسئولیت فعالیت تعداد زیادی مشتری را نیز بعداً بر عهده داشته باشید؟
    ویرایش توسط Ramin : May 12th, 2016 در ساعت 23:17 دلیل: رفع ایرادات تایپی

ارتباط: Ramin@WebHostingTalk.IR

10. تعداد تشکر ها ازRamin به دلیل پست مفید

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

دوست‌گرامی‌فرمایش‌شما‌ص حیح هست
    ولی درگاه‌واسط مسئول شرعی‌بودن درآمدهای حاصل ‌از وب سایت ها نیست
    تمام‌موسسه ها و بانک های ایران در صورتی که قصد افتتاح حساب داشته باشید از‌شما پرسیده نمیشه این پول‌مال کی هست..
    چون‌بانک‌مسئول‌نیست
    خدمات‌گیرنده‌مسئول سلامت مالی هست...
    موفق باشید
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

12. تعداد تشکر ها ازviasky به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    309
    تشکر تشکر شده 
    754
    تشکر شده در
    462 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramin نمایش پست ها
    ضمن عرض سلام خدمت شما

دوست گرامی در تاپیک فوش قبلی همین اسکریپت نیز که درخواست حذف با اصرار فراوان داشتید دقیقا همین مشکل وجود داشت اگر درست در خاطر بنده باشد؟! در تاپیک فروش اول اسکریپت نیز شرط گذاشته بودید : اسکریپت باید در سرور خودتان نصب شود و یا دسترسی کامل به سرور داشته باشید ! در حالی که قیمت فروش نیز یک قیمت چند میلیونی نجومی بود ! تا جایی که بنده در خاطر دارم در آن تاپیک نیز اعتراضات گسترده ای نسبت به این موضوع وجود داشت که از مواضع قبلی عقب نشینی نمودید و در این تاپیک شرایط دیگری را قرار داده اید !
    بنده به عنوان یک کاربر انجمن پس از مطالعه کل محتویات تاپیک علاقه داشتم نظر خود را اعلام کنم

(کوتاه شد)
    سلام ،‌ صبح بخیر.

بسیار ازتون متشکرم که با رعایت انصاف و در کمال بی طرفی به انتقاد پرداخته اید.

صحبت هاتون کاملا منطقی هست.

شاید اگر در اولین پست در این رابطه ، یک کاربر مثل شما این حرف های منطقی رو میزد ، همون موقع نظر بنده تغییر میکرد. ادم باید انتقاد پذیر باشه. اما نه انتقاد هایی که بدون رعایت احترام بیان میشن یا بدون در نظر گرفتن حق و با خصومت شخصی بیان میشن.

در حال حاضر تصمیم گرفتم که به نحوه ی کسب در امد و اینکه حلال هست یا حروم دخالتی نکنم چون پولش به جیب بنده نمیره. همچنین طبق صحبت های شما و دیگر دوستان ، در قراردادی که به صورت حقیقی بسته میشه ، ذکر میشه که مسئولیت سو استفاده از اسکریپت به عهده ی خریدار ان میباشد.

در پایان متشکرم از همه ی دوستان عزیز و بزرگواری که با انتقاد های درست خودشون ، کمک به بهتر شدن این حقیر میکنن.

14. تعداد تشکر ها ازsecureconfig به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    37
    تشکر شده در
    23 پست

من پیشنهاد یک سیستم وب سرویس ارزان قیمت هم برای راه اندازی درگاه واسط شخصی بنویسید (بدون پنل برای کاربران و سایر امکانات و...)
    تا امثال من که یک درگاه مسقیم از بانک گرفتیم برای بقیه سایت ها هم از همون درگاه استفاده کنیم در سرورهای مختلف با ای پی های مختلف با توجه به وضعی که برای واسطها پیش اومده و بعضی سایت ها هم ارزش و بازدهی برای پیگیری نماد و درگاه گرفتن رو نداره
    با توجه به محدودیت این انجمن امکان پاسخ دادن به پیام خصوصی ندارم

16. تعداد تشکر ها از ali02 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    309
    تشکر تشکر شده 
    754
    تشکر شده در
    462 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali02 نمایش پست ها
    من پیشنهاد یک سیستم وب سرویس ارزان قیمت هم برای راه اندازی درگاه واسط شخصی بنویسید (بدون پنل برای کاربران و سایر امکانات و...)
    تا امثال من که یک درگاه مسقیم از بانک گرفتیم برای بقیه سایت ها هم از همون درگاه استفاده کنیم در سرورهای مختلف با ای پی های مختلف با توجه به وضعی که برای واسطها پیش اومده و بعضی سایت ها هم ارزش و بازدهی برای پیگیری نماد و درگاه گرفتن رو نداره
    چشم ، روی این مورد هم انشاا... در اینده کار میکنم.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    50
    تشکر شده در
    40 پست

راستش را بگید من این بحث کنترل و .. را که دیدم .فقط کلمه جاسوسی میشه روش گذاشت.با عرض معذرت. ولی کامه دیگه وجود ندارد. چون فقط این به ذهنم می رسه که بخواد ایمیل و اطلاعات همه خریدار ها رو جمع کنه. و حکم فرمایی کنه در آینده.
    متاسفانه تبلیغ منفی کردید با این قوانینتون
    maker از قدیمی های این کاره. اون چرا همچین کاری نکرده؟

لیچر اختصاصی و نامحدود
    FreeLeecher.ir

FreeTorrent.ir

تشکر تشکر کرده 
    309
    تشکر تشکر شده 
    754
    تشکر شده در
    462 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DjMohsen نمایش پست ها
    راستش را بگید من این بحث کنترل و .. را که دیدم .فقط کلمه جاسوسی میشه روش گذاشت.با عرض معذرت. ولی کامه دیگه وجود ندارد. چون فقط این به ذهنم می رسه که بخواد ایمیل و اطلاعات همه خریدار ها رو جمع کنه. و حکم فرمایی کنه در آینده.
    متاسفانه تبلیغ منفی کردید با این قوانینتون
    maker از قدیمی های این کاره. اون چرا همچین کاری نکرده؟
    دوست گرامی ، چرا تاپیک رو کامل مطالعه نمیکنید ؟
    http://www.webhostingtalk.ir/showthr...=1#post1513907

صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)