صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 45

موضوع: هک شدم دو تا دومینم

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,245
    تشکر تشکر شده 
    1,541
    تشکر شده در
    882 پست

پیش فرض پاسخ : هک شدم دو تا دومینم

بله کسی که بخواد دیفیس کلی کنه سایت رو که اصلا کاری براش نداره! ما داریم رو این بحث میکنیم که از طریق کانفیگ یوزر پس ادمین رو به دست بگیره و توی سی ام اس یه مطلب دیفیسینگ اضافه کنه!
    به هر حال من گفتم ، نه کارم اینه نه چیزی ، خودم بعضی جاها از این استفاده کردم و میکنم و بهم جواب هم داده ...
    قبل از ارسال هم گفتم جناب مهندس:
    دوستان من 2 3 تا دیکودر داشتم (البته نسبتا قدیمی) روش تست کردم دیکودش نکرد! دوستان نالر ها نیان بگن کی گفت حرف مفت بزنی ها
    روش خوش

2. تعداد تشکر ها از m_dg_farari به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن Masoud.B آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    246
    تشکر تشکر شده 
    875
    تشکر شده در
    497 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hello نمایش پست ها
    نميخوام ضد حال بزنم ها ! ولي اين با base64 و پيچوندن متغير ها كار مي كنه ،‌حتي دستي هم ميشه null كرد !‌شما ته اسمش يك decoder بزن و دانلود كن ،‌هر برنامه كد شدش رو تو چند ثانيه با دقت خيلي خيلي بالا ديكود ميكنه !‌مثل ioncube من نديدم بتونه با دقت بالا ديكد كنه هميشه يك سري اشتباهات داشته!
    حالا يك سوال :‌كد كردن config چه كمكي مي كني ؟ اگر ديكد هم نشه طرف وقتي اكسس داره كه روي فايلي مثل config بياد و write/edit كنه ديگه چه فايده داره!؟
    در اكثرا مواقع كه از بيخ و بن سرور رو ميزنن معمولا يك كوچلو كد مي زنن و تمام فايل هاي config رو پاك و كد خودشون رو كه همون صفحه هك باشه داخلش مي ذارن...
    اينجوري تمام آدرس هاي سايت با اون صفحه مياد بالا
    اگر هم config نداشته باشه سايتي ميرن سراغ index يا موارد مشابه !
    حالا يك راه خوب اينه كه فايل config رو rename كنيم و يك كانفينگ جعلي بسازي و اميدوارم باشيم هكر عزيز يكي سايت ها رو تست نكنه تا صفحه خوشگل هكش رو ببينه وگرنه اينم بيفايدست !
    امنيت رو بايد از بيخ و بن تامين كنيم و اين راهها فقط دلداري دهنده هستند.

---------- Post added at 07:15 AM ---------- Previous post was at 07:13 AM ----------

غلط املايي :‌يكي = يكي يكي .
    در حالتی که طرف رو سرور شل داشته باشه و از طریق خوندن فایل های config شروع میکنه به زدن سایت های روی سرور کد کردن config خیلی کمک میکنه (99% هک شدن وردپرس ازین راهه که با کد کردن config عملا" دسترسی هکر بسته میشه )

5. تعداد تشکر ها از Masoud.B به دلیل پست مفید

عضو دائم Rezash آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    889
    تشکر تشکر شده 
    2,385
    تشکر شده در
    1,535 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ParsHost نمایش پست ها
    در حالتی که طرف رو سرور شل داشته باشه و از طریق خوندن فایل های config شروع میکنه به زدن سایت های روی سرور کد کردن config خیلی کمک میکنه (99% هک شدن وردپرس ازین راهه که با کد کردن config عملا" دسترسی هکر بسته میشه )
    هكر مياد محتواش رو ميخونه و بعد از روش مي زنه ؟
    فقط فايل رو پيدا مي كنه محتوياتش رو كلا پاك مي كنه صفحه خودش رو مزنه تهش يك die ميذاره و راحت كل سايت ديفيس ميشه ! كسي كه ميتونه ديفيس كنه نمياد مثل اينجكشن عمل كنه و ديتابيس رو گير بياره تا يك پست بده...
    البته !‌ مگر اينكه بخواد به اطلاعات ديتابيس دسترسي پيدا كنه . كه در اين حالت هم اگر كمي php بدونه (!)‌فايل config رو include مي كنه وصل ميشه به ديتابيس و راحت...
    حالا كد كردنش سودي نداره ديگه تازه كد كردن خالي بدون تغيير متغير ها هم فايده اي نداره چون include مي كنه اسم متغير رو echo ميكنه يوزر وپس ديتابيس هم نشون داده ميشند.
    بک آپ بگیرید قبل از آنکه پشیمان شوید!
    تشخیص سیستم مدیریت محتوای سایت - سایت شخصی

7. تعداد تشکر ها از Rezash به دلیل پست مفید

عضو انجمن Masoud.B آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    246
    تشکر تشکر شده 
    875
    تشکر شده در
    497 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hello نمایش پست ها
    هكر مياد محتواش رو ميخونه و بعد از روش مي زنه ؟
    فقط فايل رو پيدا مي كنه محتوياتش رو كلا پاك مي كنه صفحه خودش رو مزنه تهش يك die ميذاره و راحت كل سايت ديفيس ميشه ! كسي كه ميتونه ديفيس كنه نمياد مثل اينجكشن عمل كنه و ديتابيس رو گير بياره تا يك پست بده...
    البته !‌ مگر اينكه بخواد به اطلاعات ديتابيس دسترسي پيدا كنه . كه در اين حالت هم اگر كمي php بدونه (!)‌فايل config رو include مي كنه وصل ميشه به ديتابيس و راحت...
    حالا كد كردنش سودي نداره ديگه تازه كد كردن خالي بدون تغيير متغير ها هم فايده اي نداره چون include مي كنه اسم متغير رو echo ميكنه يوزر وپس ديتابيس هم نشون داده ميشند.

خوب ببینید همه سرور ها که دسترسی go to dir یا آپلود به اکانت های دیگه رو نداره ، مثلا" هکر از یک سایت روی سرور شل داره میخواد یک اکانت دیگه رو هک کنه یا دیفیس کنه ، وقتی نه پرم داره نه میتونه چیزی آپلود کنه نه روت اکسس بگیره و نه فایلی رو ادیت کنه تنها کاری که میتونه بگنه اینه که بیاد فایل کانفیگ رو سیملینک کنه تا با خوندن یا عوض کردن پسورد بتونه از پنل ادمین سایت رو بزنه و شل هم آپلود کنه رو سایت

به همین دلیل بهتره فایل config رو کد کرد ، که حق با شماست باید خیلی حرفه کد بشه تا هکر نتونه دیکد کنه

9. تعداد تشکر ها از Masoud.B به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    5 پست

خوشم می اد هی وردپرس بر عکس این همه گفتن مدیرانش که قدرت دست ماست و این چیزا باز هک می شه البته مشکل سرور هم باید در نظر گرفت

عضو جدید msitman آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    18
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    4 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط irhost نمایش پست ها
    خوشم می اد هی وردپرس بر عکس این همه گفتن مدیرانش که قدرت دست ماست و این چیزا باز هک می شه البته مشکل سرور هم باید در نظر گرفت
    شما بهتره جای پست دادن مطالب رو از ابتدا بخونی.
    من همچین گفته ای رو تا حالا ازمدیران وردپرس نشنیدم. اگرم همچین چیزی بوده بخاطر انعطاف پذیره این سی ام اسه که دقیقا گفته درستیه.

راستی ممنون از اینکه اینقدر حکیمانه ضعف سرور رو هم دخیل دونستی!!!
    ویرایش توسط msitman : September 12th, 2010 در ساعت 14:20

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    171
    تشکر تشکر شده 
    595
    تشکر شده در
    424 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط m_dg_farari نمایش پست ها
    پیوست شد.
    دوستان من 2 3 تا دیکودر داشتم (البته نسبتا قدیمی) روش تست کردم دیکودش نکرد! دوستان نالر ها نیان بگن کی گفت حرف مفت بزنی ها
    چیزی که خودم استفاده کردم رو میذارم شاید به درد کس دیگه هم بخوره
    شب خوش.
    پ ن: برین بخوابین دیگه ا
    لطفا یه فایل php با این برنامه کد کنید و قرار بدید.
    با تشکر

عضو دائم Rezash آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    889
    تشکر تشکر شده 
    2,385
    تشکر شده در
    1,535 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط irhost نمایش پست ها
    هر كي بگه ما هك نميشيم ، ما 100 درصد امنيم اگر هر كسي مي خواد باشه ، چه بزرگترين چه كوچكترين هكر دنيا بهت قول ميدم يا دروغ گويي بيش نيست يا چيز زيادي بارش نيست !‌چون بزرگترين سايت هخا دنيا با تيم هاي اكتيو 24 ساعته هم هك ميشند ، حالا يك سي ام اس هر چقدر هم حرفه اي نوشته بشه باز ممكنه توش مشكل پيش بياد
    وقتي مايكروسافت و گوگل كه دو قول بزرگ اينتنتي هستند باگ xss سوتي ميدند ، ديگه چه انتظاري از بقيه ميره !
    پ.ن :‌به ورد پرس كاري ندارم ! در كل خيلي قبولش دارم ولي خوب نيست از آب گل آلود ماهي بگيريم !‌:دي
    نقل قول نوشته اصلی توسط Talahost.Com نمایش پست ها
    لطفا یه فایل php با این برنامه کد کنید و قرار بدید.
    با تشکر
    کد PHP:
    <?php /* WARNING: This file is protected by copyright law. To reverse engineer or decode this file is strictly prohibited. */
    $o="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";eval(base64_decode("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"));return;?>

---------- Post added at 06:42 PM ---------- Previous post was at 06:39 PM ----------

پ.ن : تند تايپ مي كنم ببخشيد به خاطر حجم بالاي غطل هاي املايي
    بک آپ بگیرید قبل از آنکه پشیمان شوید!
    تشخیص سیستم مدیریت محتوای سایت - سایت شخصی

14. تعداد تشکر ها از Rezash به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط msitman نمایش پست ها
    اولا که شما بهتره جای پست دادن مطالب رو از ابتدا بخونی.
    دوما یکی از همین دوستان به من لطف کرد و دیروز ناموس سرورهای زرتینا !! رو در عرض 20 دقیقه کشید بیرون.
    سوما من همچین گفته ای رو تا حالا ازمدیران وردپرس نشنیدم. اگرم همچین چیزی بوده بخاطر انعطاف پذیره این سی ام اسه که دقیقا گفته درستیه.

راستی ممنون از اینکه اینقدر حکیمانه ضعف سرور رو هم دخیل دونستی!!!
    شما هم حکیمانه می تونید سایت cms magazin بخونید طی مصاحبه ای که با مدیر وردپرس داشتند و گفتند که وردپرس سیستم بلاگ دهی نیست و یک پرتال حتی developer های wordpress هم همچین ادعایی نکردند و می توانید ببینید که چه تهمت های به نیوک مشهد زدند مبنی بر بدی این سیتم نا امن بودن و یا هرچی ....
    خوشحالم دوست من مشکلت حل شد

عضو جدید msitman آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    18
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    4 پست

مشکل من هنوز حل نشده. در حال حل شدنه...
    تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها.
    دعوای بقیه هم به من بی ربطه چون تعصبی ندارم. حتی وردپرس اما واسه من از بقیه cmsها را دست تره.

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)