صفحه 4 از 12 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 112

موضوع: خريد از BurstNET™

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    90
    تشکر تشکر شده 
    897
    تشکر شده در
    560 پست

پیش فرض پاسخ : خريد از BurstNET™

عجب ایرانی دوست های خوبی هستند تو 10 دقیقه گفتن که با ایران کار نمیکنیم به من بگن مفتی اطلاعاتت رو بزار تو این دیتا سنتر نمیزارم چون دنبال ریسک و حادثه جویی نیستم دوست دارم وقتی شب خوابیدم صبح بلند شدم ببینم اطلاعاتم هست و به خاطر ایرانی بودم شوتم نکرده باشن بیرون

Please preserve the subject line. This is important.

-----------------------------------------------
    (Shaun C.)
    Hello,

There are current sanctions in place and I apologize however we are not able to do business with Iranian's at this time.

--
    Shaun C
    Customer Support Representative
    BurstNET Technologies, Inc.
    Customer Support/Billing is available 8am - 5pm(Eastern Time) Monday - Friday

2. # ADS

عضو انجمن raspinah آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    21
    تشکر تشکر شده 
    172
    تشکر شده در
    137 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط LoveLife نمایش پست ها
    عجب ایرانی دوست های خوبی هستند تو 10 دقیقه گفتن که با ایران کار نمیکنیم به من بگن مفتی اطلاعاتت رو بزار تو این دیتا سنتر نمیزارم چون دنبال ریسک و حادثه جویی نیستم دوست دارم وقتی شب خوابیدم صبح بلند شدم ببینم اطلاعاتم هست و به خاطر ایرانی بودم شوتم نکرده باشن بیرون

Please preserve the subject line. This is important.

(Shaun C.)
    Hello,

There are current sanctions in place and I apologize however we are not able to do business with Iranian's at this time.

--
    Shaun C
    Customer Support Representative
    BurstNET Technologies, Inc.
    Customer Support/Billing is available 8am - 5pm(Eastern Time) Monday - Friday
    دوست من
    من نميدونم چرا شما با اين شركت اينقدر مشكل داريد ،
    من حساب بانكي آمريكا دارم ، و خودم سرور وي پي ان اختصاصي هم گرفتم ، و خريدم را به راحتي انجام دادم ....
    چه جوري مي فهمن ، حتما يكي از اينجا مي خواد بهشون گزارش بده ،هه ( شوخي بود )

ببين رفيق گلم ، شما هم بهتره يه سرور براي بك آپ گيري بگيري و بيا من برات از اين شركت بخرم ، كه شما هم هزينه هاي زياد ندي ، اگه هم خواستي سرور بك آپ رو رايگان بهت ميدم كه اينقدر بهش فكر نكني ، روزانه بگير و خيالت راحت ، الانم با اجازتون سي پنل نصب شده ، بايد ويزارد بشه ، البته يكم تو اين مثله مشكل دارم ، ايا مطلبي در مورد ويزارد تو انجمن هست؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    90
    تشکر تشکر شده 
    897
    تشکر شده در
    560 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط raspinah نمایش پست ها
    دوست من
    من نميدونم چرا شما با اين شركت اينقدر مشكل داريد ،
    من حساب بانكي آمريكا دارم ، و خودم سرور وي پي ان اختصاصي هم گرفتم ، و خريدم را به راحتي انجام دادم ....
    چه جوري مي فهمن ، حتما يكي از اينجا مي خواد بهشون گزارش بده ،هه ( شوخي بود )

ببين رفيق گلم ، شما هم بهتره يه سرور براي بك آپ گيري بگيري و بيا من برات از اين شركت بخرم ، كه شما هم هزينه هاي زياد ندي ، اگه هم خواستي سرور بك آپ رو رايگان بهت ميدم كه اينقدر بهش فكر نكني ، روزانه بگير و خيالت راحت ، الانم با اجازتون سي پنل نصب شده ، بايد ويزارد بشه ، البته يكم تو اين مثله مشكل دارم ، ايا مطلبي در مورد ويزارد تو انجمن هست؟
    من نه وی پی اس فروش هستم نه هاست .علاقه ای هم به این کار ندارم این حرفه هایی که میزنم هم بر اساس تجربه هست . شما خوشحالی که وی پی اس ارزون خریدی مبارکت باشه ولی وقتی تبلیغش رو میکنی این باعث میشه یه عده هم به دور از واقعیت به فکر خرید بیفتن و وقتی مشکلی پیش اومد اون موقع نه شما جوابگو هستی نه دیتا سنتر چون اونا اولش میگن که ما به ایران سرویس نمیفروشیم .پس زوری نمیشه یه چیزی رو خریداری کرد .
    در ضمن من جاهایی سرور دارم البته برای پروژه هایی که دارم انجام میدم که وقتی درخواست پشتیبانی مینم کمتر از 10 دقیقه بهم جواب میدن اگر هم پول زیادی دارم میدم اونجاها فقط برای پشتیبانی و اپ تایم و پورت اختصاصی هست مگرنه دیتا سنتر ارزون تر از اینها هم زیاد هست دوست داری برات خریداری کنم سرور 4 دلار یا کمتر هم شاید بتونی پیدا کنی . تو همین فروم بگردی یه دیتا سنتر هایی هم هستند با 49 دلار میتونی سرور اختصاصی هم بگیری .

تشکر تشکر کرده 
    21
    تشکر تشکر شده 
    172
    تشکر شده در
    137 پست

من نه وی پی اس فروش هستم نه هاست .علاقه ای هم به این کار ندارم این حرفه هایی که میزنم هم بر اساس تجربه هست . شما خوشحالی که وی پی اس ارزون خریدی مبارکت باشه ولی وقتی تبلیغش رو میکنی این باعث میشه یه عده هم به دور از واقعیت به فکر خرید بیفتن و وقتی مشکلی پیش اومد اون موقع نه شما جوابگو هستی نه دیتا سنتر چون اونا اولش میگن که ما به ایران سرویس نمیفروشیم .پس زوری نمیشه یه چیزی رو خریداری کرد .
    در ضمن من جاهایی سرور دارم البته برای پروژه هایی که دارم انجام میدم که وقتی درخواست پشتیبانی مینم کمتر از 10 دقیقه بهم جواب میدن اگر هم پول زیادی دارم میدم اونجاها فقط برای پشتیبانی و اپ تایم و پورت اختصاصی هست مگرنه دیتا سنتر ارزون تر از اینها هم زیاد هست دوست داری برات خریداری کنم سرور 4 دلار یا کمتر هم شاید بتونی پیدا کنی . تو همین فروم بگردی یه دیتا سنتر هایی هم هستند با 49 دلار میتونی سرور اختصاصی هم بگیری .
    خيلي ممنون از توضيحات كامل شما ،
    شما از اين شركت تا حالا سرويسي گرفتيد ؟
    آيا با سرويساش كار كرديد ؟
    مطمئن هستيد كه آپ تايمش پايينه ،
    بزاريد دوستاني كه گرفتن و الان دارن استفاده مي كنن نظرشونو بگم ، من مطمئنم تو اين انجمن خيلي از دوستان از اين شركت استفاده مي كنند ، پس ازشون خواهش ميكنم بيان و نظرشونو بگن ،‌، دوستاني كه استفاده نكردن چطوري مي تونن نظر بدن ، البته نظر شما خيلي درست است و داريد با صحبت ديگران اين نظريان را مي ديد ، بهتون پيشنهاد مي كنم يه سرويس ازشون بگيريد و تست كنيد ، اگه خواستيد من يه وي پي اس از اين شركت دارم كه داره خاك مي خوره ، مي تونم بهت بدم تا امتحان كنيد ،

من قسم مي خورم ، هرهفته نحوه كار اين شركت را بگم و اگه حسابم را هم بستن بگم كه كسي از اين شركت سرويسي خريداري نكنه ،......
    به شما هم پيشنهاد مي كنم از اين شركت خدمات بگيريد و بعدا در مورد خوب يا بود بودن اين شركت نظر خودتون را بگيد ، درسته كه ايران را تحريم كرده ، پس ما از پي پال هم استفاده نكنيم ، چون ايران را تحريم كرده و ممكنه يهو حسابمونو تعطيل كنه ، درسته !!!!

ما ك نمي تونم با چوب كسانيكي اين تحريم را درست كردن بسوزيم ، مي تونيم و سرويس ازشون مي گيريم ، و بهتره كساني كه باعث تحريم شدن ، يه ديتاسنتر خوب توي ايران با كيفيت و قيمت مناسب ارائه بدن تا همه استفاده كنند ، نه اين كه مثلا صدا و سيما بياد ديتاسنتر راه بندازه و ديتاسنترشون مثل برنامه هاي تلويزيونيشون باشه ...

پس اين بحث همينجا به پايان ميرسه ، خيلي ممنونم از راهنمايي هاي دلسوزانه شما.
    اگه وي پي اس تست خواستي ،‌ پي ام بده ، من از همون شركت بهتون بدم .
    خواهش مي كنم بحث را هيمنجا تموم كنيم و اين پست بشه تجربه شخصي من از خريد اين شركت و من هر هفته و هر ماه تجربه خدا را صادقانه قرار مي دم تا اگه كسي خواست خريد كنه مطمئن باشه ...

يا علي

عضو انجمن Mostafa آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    365
    تشکر شده در
    147 پست

سلام

من 3 تا سرور مجازی از این سرویس دهنده دارم.
    روی یکی License سیپنل هم گرفتم.لایسنس cPanel رو 12$ می دهند و به صورت مکانیزه پس از پرداخت فعال میشه !
    همه سرویس ها با IP ایران هستند. cPanel هم با آی پی ایران از اول لاگین کردم و کلا همه چیز تابلو که ما ایرانی هستیم.
    هیچ مشکلی تا الان نداشتیم.
    پرداخت از این سایت هم اگه خواستی بگو انجام می دم برات.
    اون که بعضی وقت ها پیغام High Risk میده دلیلش اینه که IP ثبت نام شما با کشوری که انتخاب می کنین یکی نیست.
    الحق که سرعت VPS هاشون نسبت به قیمتی که دارند بیسته !
    فقط تو پنل سرور مجازی شون SolusVM پهنای باند رو اشتباه میزنه که مشکل پنل SolusVM هست و الان باسه من زده 5 ترابایت مصرف کردم ! ولی خوب مشکلی پیش نمیاره.

تشکر تشکر کرده 
    21
    تشکر تشکر شده 
    172
    تشکر شده در
    137 پست

خيلي ممنون مصطفي عزيز ،
    و دوستان عزيزي مثل مصطفي هستند كه گفته ها را تائيد مي كنند ، قابل توجه دوست گل ما كه بدون اينكه از سرويس استفاده كني ، نظرات محترامانه خودشو گفت ، ولي من به اين دوست عزيز پيشنهاد مي كنم استفاده كنه ، اره مصطفي جان منم با اي پي ايران ثبت كردم و هيچ خيالي نيست ، تازه ميخوام يه ساله بگيرم ;-)

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    90
    تشکر تشکر شده 
    897
    تشکر شده در
    560 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط raspinah نمایش پست ها
    خيلي ممنون مصطفي عزيز ،
    و دوستان عزيزي مثل مصطفي هستند كه گفته ها را تائيد مي كنند ، قابل توجه دوست گل ما كه بدون اينكه از سرويس استفاده كني ، نظرات محترامانه خودشو گفت ، ولي من به اين دوست عزيز پيشنهاد مي كنم استفاده كنه ، اره مصطفي جان منم با اي پي ايران ثبت كردم و هيچ خيالي نيست ، تازه ميخوام يه ساله بگيرم ;-)
    بسیار خوبه که راضی هستید . من نیازی به وی پی اس و استفاده از اون ندارم کارم هاستینگ و فروش نیست . ترجیح میدم هیچ موقع ریسک نکنم حتی اگر 0/5 درصد باشه . برای من خرید یعنی اینکه مشتری درجه 2 نباشم - بهم به عنوان یه ایرانی احترام بزارن از کلک و مخفی کاری و دو دوزه بازی در اوردن به خاطر اینکه از ایران هتم بدم میاد - ساپورت خوبی داشته باشم-اپ تایم و سرعت گارنتی شده باشه-ترجیح هم میدن از شرکت ایرانی خرید کنم و قرار داد و فاکتور ازشون بگیرم تا اگر مشکلی بود طرف حسابم شرکت ایرانی باشه و شخصا دنبال ارزونی نیستم چون میدونم دیتا سنتر های درجه 1 دنیا ارزون فروش نیستند مثل کشور خودمون شرکت های هاستینگ و معتبر چیزی به اسم ارزونی ندارند .
    پیشنهاد میکنم با همین دیتا سنتر قرار داد ببنید و سرور هاشون رو ریسل کنید تو ایران سرور ارزون تو ایران خوب فروش داره .کاش همه دیتا سنتر ها مثل rackspace.com بودن

تشکر تشکر کرده 
    21
    تشکر تشکر شده 
    172
    تشکر شده در
    137 پست

بسیار خوبه که راضی هستید . من نیازی به وی پی اس و استفاده از اون ندارم کارم هاستینگ و فروش نیست . ترجیح میدم هیچ موقع ریسک نکنم حتی اگر 0/5 درصد باشه . برای من خرید یعنی اینکه مشتری درجه 2 نباشم - بهم به عنوان یه ایرانی احترام بزارن از کلک و مخفی کاری و دو دوزه بازی در اوردن به خاطر اینکه از ایران هتم بدم میاد - ساپورت خوبی داشته باشم-اپ تایم و سرعت گارنتی شده باشه-ترجیح هم میدن از شرکت ایرانی خرید کنم و قرار داد و فاکتور ازشون بگیرم تا اگر مشکلی بود طرف حسابم شرکت ایرانی باشه و شخصا دنبال ارزونی نیستم چون میدونم دیتا سنتر های درجه 1 دنیا ارزون فروش نیستند مثل کشور خودمون شرکت های هاستینگ و معتبر چیزی به اسم ارزونی ندارند .
    پیشنهاد میکنم با همین دیتا سنتر قرار داد ببنید و سرور هاشون رو ریسل کنید تو ایران سرور ارزون تو ایران خوب فروش داره .کاش همه دیتا سنتر ها مثل rackspace.com بودن
    خوبه ، چون منم براي فروش نميخوام ، همه اين وي پي اسي كه گرفتم فقط براي يك سايت هست ، نيازي نمي بينم اطلاعات بيشتري بدم .
    در مورد گرون بودن ، آره داداش شما پولش را داري بفرمائيد و خريد كنيد ، ما پولمون در همين حد هست
    در مورد ساپورت اين شركت ، 3 ساعت از زماني كه من سفارش دادم گذشت و وي پي اسم را بهم تحويل دادن ، ( اين در نظر بگيريد كه زمان سفارش من ساعت 3 كله صبح بوده و ساعت 6 نيم 7 به من تحويل دادن ، 2 ساعت بعدش سي پنلم نصب شد .. ) اين از نظر تحويل ، از نظر ساپورت و پشتيباني ، من وقتي سي پنلم فعاش شد ، 3 تا مشكل برخوردم ، و 3 تا تيكت فرستادم ، 2 تا براي پشتيباني و يكي براي فروش ، و هر كدوم را در كمتر از 5 دقيقه بهم جواب دادن ، و هر جواب تيكتي كه من مي دادم ، 3 الي 5 دقيقه بعد جوابمو مي دادن ، فكر كنم شما تو ايران اينجوريشو نديدي ، من با خيلي ها تو ايران كار كردم ، ولي واقعا اينا خيلي بهترن ، يكي ميگفت ، مثل اينكه اين بورستي ها از دماغ فيل افتادن ، ولي واقعا از خيلي از پشتيباني هاي ديگه بهتر هستن و خوب جوابتو مي دن ، من تمام حرفام را راست و صادقانه مي زنم ، خواستي بيا پسورد بخش تيكت هام را بهت بدم ، زمان و تاريخ جواب اونارا زده ، ببيني كه مطمئن بشي .
    در مورد پنهان كردن هويت ، اصلا اين حرف شما را قبول ندارم ، چون من و دوست عزيزي كه اومد و گفت من چند تا وي پي اس خريدم ، هر دو با اي پي ايران خريد كرديم ، پس هويت خدمونو مخفي نكردم ،...زيادم غيرتي نباش ، البته اين شوخي بود.
    در مورد سرعتم كه دوست گلم اومد و گفت ،‌ بازهم اگه بخواي خيلي از دوستان ديگه تو اين انجمن هستند كه مي توني ازشون بپرسي.
    منم اگه يه سرور مجاني تو ايران بهم بدن و يه پارتي گنده پشت سرم باشه مي گم قربون دست و پنجشون ( سرور خارجي چيه ) ايرانيام داريم ، ماله دولت و ملته بزار بفروشم .
    در كل بازهم اگه ما و دوستان در بورست مشكلي داشتيم همينجا اعلام مي كنيم ،‌ ولي انصافا ،‌هم سرويشون عاليه كه هيچ جا تو ايران نمي توني پيدا كني ، هم پشتيبانيشون ،‌

يا علي
    ویرایش توسط raspinah : June 30th, 2010 در ساعت 02:45

عضو انجمن Mostafa آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    365
    تشکر شده در
    147 پست

بابا طومار ننویسین . من نوشته هایی که بیشتر از 4 خط باشن رو نمی خونم !
    این Burst مشکلی نداره با ایران چون ded24.com سرور اختصاصی ها شو می فروشه و از ded24 پرسیدم برای ایران گفت تحریمی در کار نیست. حالا مثل اینکه تو سیستم جدیدشون xlhost و fdc دارن فعلا. لیست fdc شون هم آپدیت نیست ، سایتشون رو تازه دارن طراحی جدید می کنند.
    ضمنا این Burst روزانه حداقل 100 تایی VPS می فروشند و بیکار نیستند چک کنند مشخصات رو. مردم آزار هم نیستند.
    توی webhostingtalk.com ببینین کارشون درسته ! از اون قدیمی ها .
    ویرایش توسط Mostafa : June 30th, 2010 در ساعت 10:42

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    90
    تشکر تشکر شده 
    897
    تشکر شده در
    560 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa نمایش پست ها
    بابا طومار ننویسین . من نوشته هایی که بیشتر از 4 خط باشن رو نمی خونم !
    این Burst مشکلی نداره با ایران چون ded24.com سرور اختصاصی ها شو می فروشه و از ded24 پرسیدم برای ایران گفت تحریمی در کار نیست. حالا مثل اینکه تو سیستم جدیدشون xlhost و fdc دارن فعلا. لیست fdc شون هم آپدیت نیست ، سایتشون رو تازه دارن طراحی جدید می کنند.
    ضمنا این Burst روزانه حداقل 100 تایی VPS می فروشند و بیکار نیستند چک کنند مشخصات رو. مردم آزار هم نیستند.
    توی webhostingtalk.com ببینین کارشون درسته ! از اون قدیمی ها .
    اینجا هم همین سوال رو پرسیدن میتونید با دقت بخونید و ببنید چه جوابی داده شده . من تنها دلیلم اینه که نمیخوام مشکلی برای کسی بوجود بیاد ادم عقل داره عقل هم میگه ریسک نکنید بهتره .Burst Reseller In Europe Or Asia - Web Hosting Talk

صفحه 4 از 12 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)