صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 41

موضوع: "نماد اعتماد" نقض حریم خصوصی؛ ارسال شکایت و درخواست به نماد اعتماد برای مخفی کردن آدرس و تلفن ثابت

عضو انجمن chaleshtor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    204
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    217 پست

پیش فرض پاسخ : "نماد اعتماد" نقض حریم خصوصی؛ ارسال شکایت و درخواست به نماد اعتماد برای مخفی کردن آدرس و تلفن ثابت

کلا که برای دامین های آی آر اس اس ال معتبر وجود نداره
    .|.|. .|.|.

2. # ADS

عضو جدید asiasazan آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    31
    تشکر تشکر شده 
    45
    تشکر شده در
    29 پست

پیش فرض پاسخ : "نماد اعتماد" نقض حریم خصوصی؛ ارسال شکایت و درخواست به نماد اعتماد برای مخفی کردن آدرس و تلفن ثابت

با سلام

بهانه گیری کار خوبی نیست !!
    به هر حال کسب و کار همینه ، یکی مغازه میزنه و پای همه مسائل هست و ادرس و تلفنشم مشخصه ...
    کسب و کار اینترنتی هم باید آدرس و تلفنش مشخص باشه ، تو این مورد نباید شک کرد ...
    هر کسی کسب و کار اینترنتی راه میندازه بایستی طوری عمل کنه که مشتری نیاد دم خونه ...
    و اگرم از شماره و ادرس ناراحتی دارید میتونید بجای تلفن ثابت از شماره همراه استفاده کنید که بنده شخصا همینکارو کردم و مشکلی نداشت و تایید شد !!

موفق باشید

4. تعداد تشکر ها از asiasazan به دلیل پست مفید

عضو انجمن 3245 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    479
    تشکر تشکر شده 
    927
    تشکر شده در
    569 پست

1- بله تایید میشه، متاسفانه این طرح سر تا پا دارای ایراد است، ایراد اولی همان موقت بود که خدا را شکر رفع کردند که مضحکه خاض و عام بودند.
    2- این سایت حداقل موارد اینرتنتی رو رعایت نکرده، فقط به دلیل اینکه به دستور مقامات دادستانی و وزارت صنعت و معدن پایه گذاری شده خودش را معتبر میداند. در صورتی که این مقامات در اینترنت جایگاهی در کل کشورها ندارند، و اینترنت مثل bitcoin ماهیتش ناشناس بودن است، وگرنه V-P-N ایجاد نمیشد.
    3- مگر فقط با آدرس و شماره تلفن میتوانند شخص را پیدا کنند؟ الان شماره ملی و در کل مشخصات شناسنامه ما اینجا دقیقا چه ویژگی دارند؟
    4- مگر پشتیبانی با شماره تلفن ، پشتیبانی است؟ در کل جهان، پشتیبانی تلفنی را به عنوان پشتیبانی اصلی نمیدانند و به مشتری میفرمایند تیکت بزن، این یکی از خصوصیات اینترنت است.
    5- بعید نیست از فردا بفرمایند درآمد افرادی که در اینترنت فعالیت دارند، نباید از X مقدار بیشتر بشود، مثل همان قضیه غیر مجاز بودن سرور مجازی که کل اینترنت را برد زیر سوال!!
    6- این سایت فقط قصد مترسک را دارد، زیرا اگر ارزنی به قوانینش اهمیت میداد، بند غیرمجاز بودن سرور محازی را عملی میکرد که کل دارندگان نماد را بی ارزش میکرد.
    7- بدتر از همه، آن جمله نامربوط هست که باید همه در سایتشان بزارند، واقعا ننگ بر انگیز است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! وقتی نماد را میگذارند، پس جمله این جا چه کاره است؟
    8- این سیستم زمانی خوب است که حداقل ارزش را برای مشخصات کارت ملی و شناسنامه ای قائل بشیم، نه اینکه سوراخ های داخل خونه را هم از مشترک دریافت میکنند تا در زمان تخلف اول بروند سراغ سوراخ ها!!!!!
    9- اگر ورازت صنعت و معدن ارزنی قوی می بود، آقای (ب ز) الان سوت بلبلی نمیزد. و از پول جیب ما، بانک و هتل نمیزد ان هم در زمین بیگانه که میگوییم، مرگ بر آن کشور.

یعنی دقیقا ماهی نیست که ما از دادستانی تماس نداشته باشیم مبنی بر اینکه این سایت را سرویس ندید، آن را ندید.
    همچنین جدیدا مد شده که افرادی را اجیر میکنند تا بیان سوال کنند که ایا به سایت های فلان هم سرویس میدید؟ اگر بگی اره که فاتحهه. فردا باهم میرین بیرون گپ زنی.

اگر بخواهیم لیست کنیم، شاهنامه درست خواهد شد. خواهشمند است مسئولین مربوطه، بجای اختلال در سرعت اینترنت توسط زیرساخت و سخت گیری در کار توسط وزارت صنعت و معدن و دادستانی و سودجویی از حساب های بانکی توسط بانک ها و ...... کمی از لقمه درشت ها (ب ز) بگیرند و به این ملت بیچاره بدهند، شاید فرجی شد ما هم سخت گیری هایتان را تحمل کنیم.

و من الله التوفیق
    ویرایش توسط 3245 : June 11th, 2014 در ساعت 17:40

6. تعداد تشکر ها از3245 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    348
    تشکر شده در
    238 پست

کاملا موافقم
    بله قبول دارم دادن این اطلاعات ضروریه ولی نمایش اونا واسه عموم کار درستی نیست

عضو انجمن chaleshtor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    204
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    217 پست

من کلا برام این سوال هست که کسب و کار اینترنتی چه ربطی به وزارت صنعت و معدن داره
    .|.|. .|.|.

9. تعداد تشکر ها از chaleshtor به دلیل پست مفید

عضو انجمن 3245 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    479
    تشکر تشکر شده 
    927
    تشکر شده در
    569 پست

ارسال کردیم، پاسخی فعلا دریافت نشده است،
    امیدواریم دوستان دیگر هم ارسال کنند.

11. تعداد تشکر ها از 3245 به دلیل پست مفید

عضو انجمن persiancoder آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    314
    تشکر تشکر شده 
    546
    تشکر شده در
    361 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط chaleshtor نمایش پست ها
    من کلا برام این سوال هست که کسب و کار اینترنتی چه ربطی به وزارت صنعت و معدن داره
    نکته ظریفی بود
    دوستان هرچند من هم مخالفم با نمایش عمومی مشخصات اما فک کنم تضمین خوبی برای بازدیدکننده و مشتری باشه. و اگر همه درست کار کنیم و خریدار یا مشتری راضی باشه مشکلی پیش نخواهد اومد.
    طراحی قالب وردپرس | طراحی وب‌سایت | طراحی گرافیک | تبدیل PSD به WP
    تماس با من: i.alivakili@gmail.com ، 0912 932 8839 ، تلگرام: redgraphic@

عضو انجمن Kian آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    672
    تشکر تشکر شده 
    524
    تشکر شده در
    340 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط persiancoder نمایش پست ها
    نکته ظریفی بود
    دوستان هرچند من هم مخالفم با نمایش عمومی مشخصات اما فک کنم تضمین خوبی برای بازدیدکننده و مشتری باشه. و اگر همه درست کار کنیم و خریدار یا مشتری راضی باشه مشکلی پیش نخواهد اومد.
    وزارت صنعت معدن و تجارت، به خاطر کلمه (تجارت) میگند ربط داره !
    باران که می بارد تو می آیی --*-- باران گل، باران نیلوفر
    باران مهر و ماه و آئینه --*-- باران شعر و شبنم و شبدر

عضو انجمن 30SecondToMars آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    314
    تشکر تشکر شده 
    449
    تشکر شده در
    244 پست

پیش فرض پاسخ : &quot;نماد اعتماد&quot; نقض حریم خصوصی؛ ارسال شکایت و درخواست به نماد اعتماد برای مخفی کردن آدرس و تلفن ثابت

یادش بخیر
    یک سال پیش که این تاپیک رو ایجاد کردم، مشکل فقط این بود که اطاعات خصوصی مون در اختیار ملت قرار میگیره!

حالا دقدقه ها چی شده؟!
    باید هر سال یه 30-40 تومن هزینه باج بدیم به اینا، بابت تایید ادرس و غیره!
    حالا هم که یه چند ماهی مساله مالیات پیش اومده!

من که همه نماد اعتماد هام رو از سایت هام حذف کردم؛ یکی از سایتهام هم رو کلا کنسل کردم و بیخیال درامدش شدم.

البته چون سایتهای ما، سایتهای کالا نبود راحت تونستیم با این قضیه کنار بیایم؛ ولی خدا برسه به داد کسانی که فروشگاه کالا دارند

از طرفی هم که فشار به درگاه های واسط زیاد شده، از جمله ***** کردن یا مسدود کردن سرویسهاشون. مثل پی لاین ، جهان پی و غیره....
    خدا میدونه چه خوابی دیدن برای وبسمتر ها...!

اصلا این نماد اعتماد از پایه اشتباه بود و معلوم بود به ضرر ما وبمستر ها تموم میشه. هیچ جای دنیا از این کارها انجام نمیدن!
    فقط چند تا ارگان ، برای اینکه کار خودشون رو راحت کنن برای رسیدگی به شکایات مالباخته هایی که از وبمسترهایی شکایت کردن، این جنگولگ بازی هارو دراوردن...!

حرف آخر :
    نماد اعتماد = خیانت به کسب و کارهای دانش بنیان

- - - Updated - - -

یک مساله هم که باید بهش اشاره کنم؛ چون خودم از این دسته ها بودم اینه:

نماد اعتماد با این کارش واقعا خیانتی بزرگ رو به کسب و کارهای دانش بنیان و نوپا وارد میکنه.
    چون سایتهای بزرگی که دارای ثروت زیادی هستند و پتانسیل پرداخت مالیات و هزینه های مختلف رو دارند بسیار کم هست.
    فضای اینترنت بیشتر پر شده از دانش اموزان و دانشجویانی که اغلب هم ثروت مالی چندانی ندارند و اصلا به خاطر ِ همین نیاز های مالی بوده که به سمت تجارت الکترونیک رو اورده اند.
    اما نماد اعتماد با سختگیری هایی که داره ، امکان اخذ درگاه بانکی رو بسیار سخت کرده و اسیب جدی ای به بسیاری از وبمستر های خرد وارد میکنه.
    این باعث میشه شرکت های قوی پابرجا بمونند و خرده ها از بین بروند.
    اینگونه خواهد شد که عدالت تجاری در فضای مجازی در خاک ایران از بین خواهد رفت....!
    خلاقیت ، نو آوری هم همراه با آن نابود خواهند شد.
    دیگر هیچ پتانسیلی برای فقرا در بخش اینترنت وجود نخواهد داشت....

15. تعداد تشکر ها از30SecondToMars به دلیل پست مفید

عضو انجمن payamkutah آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    624
    تشکر تشکر شده 
    328
    تشکر شده در
    245 پست

ب نظر من در خود پنل میتونن گزینه فعال و غیر فعال رو درج کنند تا مدیر بصورت دلخواه هر یک از اطلاعات رو غیر فعال یا فعال کنه.

من با نشان دادن ادرس مخالفم ولی نشان دادن شماره تماس ثابت خیلی هم بهتر هست به نظر من.
    اعطاء پنل SMS رایگان ، ارائه تعرفه 8/5 تومان
    ارسال SMS به بلک لیست | پشتیبانی سریع | 7 سال فعالیت | شرکت اعلان پیام 49239
    تماس: 4478089-0413 | تلگرام: ELANAK.ir | @ELANAKSMS

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)