صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 35 , از مجموع 35

موضوع: از هتزنر abuse اومده برا کپی رایت

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    6 پست

پیش فرض پاسخ : از هتزنر abuse اومده برا کپی رایت

دوست عزیز شما چه مدت هستش از هتزنر سرویس ارایه میدید؟که اینجوری در باره راه حل بحث میکنید؟
    تا جایی که من میدونم اینجوری اصلا مشکل برطرف نمیشه!!!!تو همون دیتا سنتر با همون فایل با همون قوانین با همون شرایط باز سرویس تهیه کنه یعنی مشکل حل شده؟!!!!!!
    واقع جالبه تو همین تاپیک خیلیا هستن که 6 ساله از هتزنر دارن سرویس میدن میگن این کار اشتباهه ولی ....
    حالا باز یه متن ابیوز فرستادن که قربونش برم 1 ساعت هم زمان نمیبره برای حلش.فقط کافیه کاری کنن دیتا سنتر نبینه لینکو !!!
    فکر کنم جناب سنجری(yasit) یه توضیح کامل دادن در مورد روند ابیوز و رفع ان و راه دسترسی به سرور بلاک شده(که در این مورد امکان نداره تا 48 ساعت بلاک کنه )

2. تعداد تشکر ها از sinask به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    524
    تشکر تشکر شده 
    1,363
    تشکر شده در
    624 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mobinhost.in نمایش پست ها
    اگر سایتتون قانونی هست و مشکل ندارید می توانید فایل هاتون رو در ایران میزبانی کنید

اگر هم که سایتتون در ساماندهی ثبت نیست بهترین گزینه بعد از هتزنر ، رد استیشن و او وی اچ هست
    مشکل سرور های ایران معمولا هارد هست
    شما مثلا از هتزنر اگر سرور تهیه کنید با 24 ترابایت هارد و 30 ترابایت پهنای باند هزینه حدود 300 تومان رو میدید
    حالا همین هارد داخل ایران چندین برابر قیمت داره
    حتی به ما با 20 ترابایت ترافیک مصرف قیمت های فضایی دادند

بهترین آپشن همون هلند هست که درگیری کمتری داره
    البته باز هم می گم معمولا با حذف فایل یا حتی عوض شدن اسم فایل مشکل بر طرف میشه و خود هتزنر هم مشکلی برای استفاده داخل ایران نداره
    می تونید آی پی های خارج از ایران رو هم مسدود کنید البته

عضو انجمن Farid Saadat آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    816
    تشکر شده در
    599 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_gh نمایش پست ها
    دوست عزیز بنده در جریان این مسائل قرار دارم
    دقیقا آقای کفایتی گفتن حاجی اینطوری حل میشه با این مقدار هزینه دوس داری بسم الله.... یارو خودش زده تلفن رو قطع کرده .. کسی رو مجبور به کاری نکردن..حالا همه هم امام زاده شدن و میگن اینطوری حل میشه وگرنه اخاذی هست...
    بیخود یکی رو مورد اتهام و سرکوب قرار ندین که خودتون رو آدم خوبه بکنین و جذب مشتری کنین تو این وضعیت گل آلود !!!!

- - - Updated - - -

دلیل درخواست تا ساعت 4 بعد از ظهر، سفارش دادن سرور هست که ایشون سریعا انجام دادن تا صاحب سایت کارش سریع راه بیفته و تا اون موقع باید هزینه به هتزنر پرداخت میشد تا سرور رو تحویل بدن و توی 48 ساعت فرصت بتونن فایل رو انتقال بدن به سرور جدید
    دوست عزيز ، اولا بنده امامزاده نشدم ، دوما شما خوب ولى قبل از اظهار نظر ، بخونيد. به خود ايشون هم اعلام شد كه من اطلاعاتى كه گفتم راجع بهش و دارم ، در حد جملات استارتر هست و طبق حرف ايشون صحبت كردم.
    نكته بعد ، من دقيقا به دليل ديدن تغيير روال فروش در ايران و كلا هبردارى هاى فراوان بود كه خودم ٢.٥ سال پيش ، تمام مشتريام رو به صورت رايگان انتقال دادم به يكى از همكاران پس دليلى نداره بخوام مشترى جذب كنم چون ديگه وارد حوضه نميشم.
    بنده هم هر موقع همچين موضوعاتى پيش بياد (چون سياست بنده در فروش و اعتقاد شخصى خودم اين هست كه حق با مشترى هست ) ، شركت ميكنم و اگر مشترى اشتباه كنه ، ميگم اشتباه از سمت ايشون بوده و يا از طرف هاستينگ ، چون هيچوقت يك مشترى شاكى ، حرف فروشنده رو قبول نميكنه ولى وقتى يك نفر بى طرف اعلام كنه ، هر دو طرف قانع ميشن. مثلا وقتى من هيچكدوم از اين دو فرد رو نشناسم و نظر بدم ، مطمئنا دليل هم دارم واسه حرفم ولى اگر طرف يكى از اينها باشم اونوقت بى عدالتى ميشه. بنده هم هيچوقت به اين روش ها مشترى جذب نكردم تو دورانى كه كار ميكردم. همه مشتريان من ، فقط بخاطر صداقت بنده و اينكه تابحال پول حتى يك نفر و به ميزان يك ريال رو هم نخوردم ، من رو انتخاب كرده بودند.
    شما هم بهتره قبل از ارسال ديدگاهتون ، ديدگاه هاى قبلى رو يك نگاه اجمالى بكنيد.
    با آرزوى موفقيت
    کارشناس سئو، مشاور خدمات و خرید سرور

6. تعداد تشکر ها ازFarid Saadat به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,435
    تشکر تشکر شده 
    1,898
    تشکر شده در
    1,328 پست

پیشنهاد بنده انتقال کلی اطلاعات رو دیتا سنتر رد استیش یا دیتا سنتر های هلندی هستش ، اگر توانایی هزینه دارید او وی اچ و هلند جوابگو هستن
    اطلاعاتتون اگر ارزش داره ، هرچه سریعتر انتقال بدید

8. تعداد تشکر ها ازfarssub به دلیل پست مفید

عضو انجمن redhat10 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    291
    تشکر تشکر شده 
    769
    تشکر شده در
    586 پست

هتزنر هرگز سرور رو پاک نمیکنه و با عدم پاسخ به ابیوز ها هم فقط ای پی بلاک میشه و 15 دقیقه طول میکشه بازش کرد و هزینه ای هم ندارد
    برای برخی موارد امکان داره درخواست کنند که کلا سایت خاصی منتقل بشه از شبکه هتزنر اما این مورد هم قابل مذاکره هست
    shidserver.com
    @shidserver

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)