صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 100

موضوع: آسیاتک یا مخابرات یا ... مساله این است (هم‌فکری)

عضو انجمن jenatmilad آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    87
    تشکر تشکر شده 
    168
    تشکر شده در
    151 پست

پیش فرض پاسخ : آسیاتک یا مخابرات یا ... مساله این است (هم‌فکری)

نقل قول نوشته اصلی توسط ParsNetwork نمایش پست ها
    والا من صحبت کردم هیچ پلانی ندارند که 700 کیلوبایت سرعت دانلود بده 2 مگ نامحدود طلایی شون خودشون میگن نهایت بده 400 کیلوبایت اگر همچین چیزی رو تایید کرده بودند بنده خریداری کرده بودم تا حالا
    من خودم تو خونه با 512 800 900 kb سرعت دانلود دارم. بستگی به پهنای باندی که از طرف ما براتون در نظر گرفته میشه داره. اگر 4مگ بدن زیر 600 کیلوبایت دارید.اگر 6مگ بدن تا 1مگابایت سرعت دانلود دارید
    تلفن همراه: 09397061112
    " آی دی یاهو : jenatmilad "
    نمایندگی رسمی کشوری آسیاتک در ایران

2. # ADS

عضو جدید DownloadCenter آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    87
    تشکر تشکر شده 
    111
    تشکر شده در
    77 پست

از مخــــابرات فقط نگیرین که عجیب د ز د ی میکنن

4. تعداد تشکر ها از DownloadCenter به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    14
    تشکر شده در
    10 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط jenatmilad نمایش پست ها
    امکاناتی که ما داریم جای دیگه نداره.شاتل در شهر ما مشترکانی که در شب بیش از 1گیگ دانلود کنند برای چند روز یا چند هفته بن میکنه.اما ما هنوز همچین سیستمی رو ایجاد نکردیم.
    سلام
    قراره این سیستم رو اجرا کنید؟
    ------------------------------------
    مخابرات توصیه نمیشه.پکت لاست داره عین چی...
    ولی نمیدونم چرا از ساعت 1-2 شب تا حدود 7-8 همه چی خوب میشه پینگ 100~150 با خارج و بدون هیچ پکت لاستی!
    انگار برای نت هم دارن پـــــــــارازیــــــــــ ـتــــــــــ میفرستن!

6. تعداد تشکر ها از Isthmic به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    146
    تشکر شده در
    104 پست

من خودم تو خونه با 512 800 900 kb سرعت دانلود دارم. بستگی به پهنای باندی که از طرف ما براتون در نظر گرفته میشه داره. اگر 4مگ بدن زیر 600 کیلوبایت دارید.اگر 6مگ بدن تا 1مگابایت سرعت دانلود دارید
    از طرف شما ؟! خوب عزیز این اطلاعاتیه که خود شرکت داره میده و تمام بخش پشتیبانی و فروشش شما رو چه حساب می گی سرعت دانلود تا این حد میاد وقتی اصلا همچین سرویسی ارائه نمیکنند و اصلا همچین سرعتی رو ندارند
    تماس بگیرید بپرسید 400 کیلوبایت نهایت سرعتیه که به شما میده برای دانلود اشتراک گذاری در این شرکت بر خلاف قوانین هست وقتی 2 مگ نامحدود رو میگن بین 60 تا 120 کیلوبایت سرعت دانلود باید بده یعنی اشتراک به چه شکله ؟!
    بعد ما همیشه از دولت و ... بد می گیم ما خودمون مشکل داریم همیشه آشغال ترین سرویس رو به مردم ارائه میدیم و بالاترین وجه رو طلب می کنیم. شما قبلش یک تماس با این شرکت بگیر با بخش های مختلف صحبت کنید بعد قضاوت کنید

حتی بلد نیستن جواب بدن و با صحبت های پوچ و بی معنی جوابتون رو میدن اول 2048 مگ تقسیم به 8 میشه بعد دوباره تقسیم میشه بعد میگم خوب عزیز شما اینو 1 - 14 کردید دیگه چرا میپیچونید بگید همینیه که هست
    قصد تخریب شرکتی رو ندارم ولی وقتی 256 زیر 32 کیلوبایت نمیاد 2048 هم نباید زیر حداقل 200 کیلوبایت بیاد

8. تعداد تشکر ها از ParsNetwork به دلیل پست مفید

عضو انجمن HadishWeb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    110
    تشکر شده در
    90 پست

وایمکس مبین نت که خیلی قطعی داره و به درد نمیخوره
    منم ۲ سالی میشه آسیا تک دارم و قطعی چندانی نداشته.

10. تعداد تشکر ها ازHadishWeb به دلیل پست مفید

عضو انجمن DATAFARM.IR آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    425
    تشکر تشکر شده 
    981
    تشکر شده در
    649 پست

با سلام. لازم به ذکر هست که بگم مشکل اینترنت شما ربطی به سرعت یا کیفیت ما نداره. چون ما تا 6 مگابایت پهنای باند ارائه میدیم.

در شرایطی کند میشه یا بد میشه که برای همه رخ بده. مشکل خطوط ، کانفیگ اشتباه بعضی از مودم ها+ تنظیم نبودم نرم افزار ها 100% در سرعت شما تاثیر داره.

ما تا الان مشتری نداشتیم که از سرعت ناراضی باشه.چون جز شرکت هایی هستیم که در حالت رایگان از 1 صب به بعد هم سرعت دانلودش با روزش فرقی نداره.یعنی اگر روز 400 کیلوبایت دارید شب هم همون قدر
    دارید. امکاناتی که ما داریم جای دیگه نداره.شاتل در شهر ما مشترکانی که در شب بیش از 1گیگ دانلود کنند برای چند روز یا چند هفته بن میکنه.اما ما هنوز همچین سیستمی رو ایجاد نکردیم.
    متاسفانه باید عرض کنم، کیفیت آسیاتک به شدت بد و ناکافی است.
    علل:
    - بالا نگه داشتن پینگ تعمدی(!)
    - تعداد ای‌پی کمتر از یوزر(مثلا بنده برای آیپی گرفتن باید نیم ساعت معطل باشم)
    - بخش ساپورت اسیاتک شکایات را حذف می‌کند.
    - تریس روت به صورت تعمدی دارای لوپ‌های زیادتر است، حال اگر از یک پورت خاص(!) تریس روت دهید تعداد این لوپ‌ها به شدت افزایش پیدا می‌کند.
    - سرویس دو مگ بنده در روز سرعتی حدود 5.5 مگابیت دارد، که درشب سرعت در یک مگابیت محدود می‌شود.

به نظر میرسه روند کاهش کیفیت اسیاتک شدت می‌گیرد.

همین الان پس از 3ساعت قطعی سرویس وصل شد(هر 24ساعت 1تا 2 ساعت نهادینه است)

عضو انجمن DATAFARM.IR آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    425
    تشکر تشکر شده 
    981
    تشکر شده در
    649 پست

از طرف شما ؟! خوب عزیز این اطلاعاتیه که خود شرکت داره میده و تمام بخش پشتیبانی و فروشش شما رو چه حساب می گی سرعت دانلود تا این حد میاد وقتی اصلا همچین سرویسی ارائه نمیکنند و اصلا همچین سرعتی رو ندارند
    تماس بگیرید بپرسید 400 کیلوبایت نهایت سرعتیه که به شما میده برای دانلود اشتراک گذاری در این شرکت بر خلاف قوانین هست وقتی 2 مگ نامحدود رو میگن بین 60 تا 120 کیلوبایت سرعت دانلود باید بده یعنی اشتراک به چه شکله ؟!
    بعد ما همیشه از دولت و ... بد می گیم ما خودمون مشکل داریم همیشه آشغال ترین سرویس رو به مردم ارائه میدیم و بالاترین وجه رو طلب می کنیم. شما قبلش یک تماس با این شرکت بگیر با بخش های مختلف صحبت کنید بعد قضاوت کنید

حتی بلد نیستن جواب بدن و با صحبت های پوچ و بی معنی جوابتون رو میدن اول 2048 مگ تقسیم به 8 میشه بعد دوباره تقسیم میشه بعد میگم خوب عزیز شما اینو 1 - 14 کردید دیگه چرا میپیچونید بگید همینیه که هست
    قصد تخریب شرکتی رو ندارم ولی وقتی 256 زیر 32 کیلوبایت نمیاد 2048 هم نباید زیر حداقل 200 کیلوبایت بیاد
    متاسفانه سرویس‌های حجمی از ساعت 1 تا 9 صبح(سابق) 17 تا 18 گیگ شبانه دانلود داشتیم، الان حدود 3.5 گیگ از ساعت 1 تا 8 صبح(جدید) دانلود داریم.

قبلاً پینگ به 8.8.8.8 حدود 280 تا 300 بود، الان شده 380 به بالا :|

تشکر تشکر کرده 
    87
    تشکر تشکر شده 
    168
    تشکر شده در
    151 پست

داداشه گلم. خودم تو اسیاتک هستم. اینجوری که شما فکر میکنید نیست. خیلی ها از ما نمایندگی دارن. در شمن سیستم 1-8 وقتی اجرا میشه که تو اون مرکز رک کم باشه و نتونن پهنای باند کامل ارائه بدن. اما وقتی تکمیله نیازی نیست سیستم 1- 8 بشه. سرعت فقط مربوط به ارائه دهنده سرویس نیست. " خط+ پهنای باند+ نویز " خیلی مهمه

تشکر تشکر کرده 
    87
    تشکر تشکر شده 
    168
    تشکر شده در
    151 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DATAFARM.IR نمایش پست ها
    متاسفانه باید عرض کنم، کیفیت آسیاتک به شدت بد و ناکافی است.
    علل:
    - بالا نگه داشتن پینگ تعمدی(!)
    - تعداد ای‌پی کمتر از یوزر(مثلا بنده برای آیپی گرفتن باید نیم ساعت معطل باشم)
    - بخش ساپورت اسیاتک شکایات را حذف می‌کند.
    - تریس روت به صورت تعمدی دارای لوپ‌های زیادتر است، حال اگر از یک پورت خاص(!) تریس روت دهید تعداد این لوپ‌ها به شدت افزایش پیدا می‌کند.
    - سرویس دو مگ بنده در روز سرعتی حدود 5.5 مگابیت دارد، که درشب سرعت در یک مگابیت محدود می‌شود.

به نظر میرسه روند کاهش کیفیت اسیاتک شدت می‌گیرد.

همین الان پس از 3ساعت قطعی سرویس وصل شد(هر 24ساعت 1تا 2 ساعت نهادینه است)
    والا اگر اسیاتک مشکل داشت ای اس پی اول ایران نمیشد. در ضمن دی ان اس های ما هر ماه تغییر میکنه. تماس بگیرید باهاشون دی ان اس های جدید رودریافت کنید. و چیز دیگه اینکه از 4.2.2.4 برای پینگ گرفتن استفاده نکنید.چن در بعضی از مراکز مخابراتی این سیستم برداشته شده. بیشتر 8.8.8.8 مورد قبول هست

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    46
    تشکر تشکر شده 
    120
    تشکر شده در
    102 پست

مشتری های من هم اصلا از اسیاتک راضی نیستن
    میگن که چندماه اخیر به شدت افت کیفیت فاحش داشته جوری که اکثرشون سرویسشون رو عوض کردن

16. تعداد تشکر ها از پارس وی پی اس به دلیل پست مفید

صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)