صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 32

موضوع: نیاز به سرمایه گذاری و شریک مالی

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    672
    تشکر تشکر شده 
    3,375
    تشکر شده در
    2,200 پست

پیش فرض پاسخ : نیاز به سرمایه گذاری و شریک مالی

اینجا و در ایران من و شما نمیتونیم این حرکت رو بزنیم شاید اونایی دستشون به پهنای باند میرسه بتونن. واقع بین باش و دنبال شریکم نگرد

2. # ADS

عضو انجمن w.h.t آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,123
    تشکر تشکر شده 
    419
    تشکر شده در
    276 پست

سلام.ممنون از نظرتون
    قرار نیست سروری از ایران تهیه بشه که پهنای کم باشه و همچنین برای ایرانی ها فقط نیست که پهناشون کمه.برای همه فارسی زباناست.بهتره جلومو نگیرین چون پروژه طراحیش راه افتاده.بهتره انتقال و پیشنهاد بدید.قراره با رایتل که اینهمه وقته داره پشتیبان همه دنیا میشه صحبت کنم تا پشتیبان سرور های اختصاصیمون بشه وهمچنین پشتیبان مالی جهت افزایش کیفیت و بهبود اسکریپتمون.درخواست براشون ارسال شده.تایید شده ولی برای بررسی بیشتر به انجمن نمیدونم چیچیشون ارسال شده تا تایید رسمی بشه
    بروز باشید

عضو انجمن shakari آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    129
    تشکر تشکر شده 
    192
    تشکر شده در
    135 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط w.h.t نمایش پست ها
    سلام.دوستان قصد راه اندازی یک شبکه تلوزیونی اینترنتی رو دارم.هزینه ابتدایی کار حدود 550000 تومن در میاد که برای گسترشش هزینه بیشتری نیاز هست.البته قصد گسترش توی شش ماه اول رو ندارم و هزینه ای هم نیاز نیست.تضمینی ندارم که درآمد قطعی باشه ولی با توجه به نبود چنین سایتی در دنیا و یا کمبودش برای فارسی زبانان تصمیم به اه اندازیش گرفتم.طرز کار شبکه دقیقا عین شبکه تلوزیونی هست.یعنی مثلا فیلم فرار از زندان رو در ساعت 23 در تاریخ 5 اردیبهشت 94 میدیم به سیستم و سیستم طبق تاریخ و ساعت سرور پخش رو شروع میکنه.از لحاظ امنیت سرور و کد نویسی مورد بررسی خودم قرار میگیره و درصورت لذوم به یکی از دوستانم که عضو دیفیس تیم هک و امنیت آشیانه هست واگذار میشه.از لحاظ طراحی افکت های تبلیغاتی و میان برنامه ها برنامه ویژه ای دارم که پس از قبولی سرمایه گذاری و دادن حد اقل 300 تومن از مبلغ برنامه کامل در اختیار شریک قرار میگیره.کسانی که آماده همکاری هستند خوشحال میشم در پ.خ یا همینجا اعلام آمادگی کنند
    فقط خواهشا ، خواهشا ، خواهشا اسپم ندید
    بروز باشید

- - - updated - - -

درضمن برای اطمینان خاطر با استفاده از ورد فایل کاملی نوشته میشه از متن قرار داده و ... که به امضای دو طرف میرسه و همچنین گزارش تکمیل بخش های مختلف کار به صورت هفتگی در صورت درخواست شریک براش ارسال میشه

- - - updated - - -

آپدیت:
    4 تا پ.خ دریافت کردم بابت طرز درآمد سایت.همینجا اعلام میکنم تا برای دوستان کامل مشخص بشه

- - - updated - - -

هزینه ابتدایی کار کاهش یافت...
    خیلی وقت پیش این ایده رو کرده بودم. ولی جور در بیا نیس.
    دلیلشم هم اینه که برای تماشا آنلاین یه فیلم با کیفیت متوسط حالا حداقلش باید بین 700 کیلو بایت در ثانیه دانلود کنه! ( این هم وضیعت اینترنت ایران هست که شمار کمی اینگونه سرعت رو دارند.
    هزینه زیاد برنامه نویسی سایت! مننده فکرشو کردم ولی نتونستم بدون برنامه نویسی با یه ایده بتونم جور در بیام. اگه میتونین بسم الله اگه نه بدین برنامه نویس که هزینه بسیاری خواهد داشت! اگه یه چیز خوب بخواین حداقل 5 میلیون الی 10 میلیون!

خوب تا اینجاش بس هست.
    اگه شرایط بالا رو داشتی حتما بزن چون در نظر گرفته بودم همچین سایتی بتونم بزنم میام رو آنتن!
    ~ ~ تعطیل شد ~ ~

تشکر تشکر کرده 
    1,123
    تشکر تشکر شده 
    419
    تشکر شده در
    276 پست

سلام.دیگه دنبال شریک و سرمایه گذار نیستم!چون پولش رو خودم جور کردم و الان گروه ایگل تیم در حال طراحی و کدنویسش هست.الان فقط پیشنهاد برای بهتر بودن کار میخوام
    ممنون از نظرت دوست من
    بروز باشید

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    30
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    4 پست

ای بابا الان نون تو بازی انلایه
    چندوقت پیش یه بازیه آس فوقالعاده که فقط بخاطر تبلیغات بد و ناشناس موندن در وب مخصوصا بین گیمیرها مجبور شد 12 سرورش تو کشورهای دیگه رو قطع کنه ورشکست شد
    و اگر تیم تبلیغاتی خوب و صبر بیشتری داشت خیلی زود اسم در میکرد البته با سرمایه 50000 دلاری شروع کرد که بیخودی زیاد بوده و البته تیم کاری خوبی هم نبودند
    فقط بگم اگر این بازی در ایران و روی سرورهای ایرانی نصب و پخش بشه مثل بمب صدا میکنه و برای گیمیرهای ایرانی جذابیت زیادی داره که حاضر برای بهتر بازی کردن حسابی پول هم خرج کنند
    حتی خبر داشتم حداقل بیشتر از 200-300 تا گیمر ایرانی شاید هم بیشتر این بازی رو بصورت انلاین انجام میدادند که نهایت .......
    نهوه درامد سازنده از بازی هم خرج پول از طرف بازیکن برای داشتن سلاح و مهمات بهتر و قویتر برنامه ریزی شده بود که الان خیلی از بازیهای انلاین روز دنیا همین سیستم درامدزایی رو دارند

بدبختانه سورس بازی رو ندارم گشتم نبود ایمیل هم به شرکتش زدم جواب ندادند نمیدونم شاید کلا کسی نبوده که جواب بده

الان فقط فایلهای کلاینت بازی موجوده که نمیدونم میشه دستکاریش کرد که بصورت سرور کار کنه یا نه

تشکر تشکر کرده 
    1,123
    تشکر تشکر شده 
    419
    تشکر شده در
    276 پست

سلام.یه مدت خودم هم رفتم توی همین فکر ک بازی آنلاین بزنم و ایده های جالبی هم داشتم ولی متاسفانه بیش از حد هزینه بر میداره.برای مثال کمترین میزان هزینه رو در نظر میگیرم
    کد نویسی:1 ملیون
    گرافیک ساده:1ملیون
    3سرور:1ملیون
    تبلیغات در سایتی مثل دانلود ها:1ملیون
    یعنی ماه اول و دوم ب راحتی 4 ملیون آبخورد.تازه اگه کد نویسی پیشرفت بخواد ، گرافیک پیشرفته بخواد ، سرور فول کانفیگ امنیتی بخواد با سخت افزار های عالی ، تبلیغات در چندین سایت بخواد حد اقل 10-12 ملیون هزینه بر میداره ک زیاده!!!
    بروز باشید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    110
    تشکر شده در
    78 پست

مجوز به کجا رسید ؟
    چون به نظر من دقدقه اصلی این هست که شما دارین کار مالتی مدیا می کنین

پخش فیلم آنلاین میشه رسانه !!

تا اینجا دو تا مجوز حتمی می خواد

مگه اینکه به نظر من کلا انگلیسی بزن، کاربر بتونه زیر نویس انتخاب کنه
    پرداخت از پی پال باشه فقط
    و اسم و رسمی از ایران نباشه

برای پشتیبانی حتما نیاز به تلفن داری که می تونی از تلفن های بین الملل استفاده کنی
    خارج از کشور بدون پشتیبانی یه قرون هم نمی دن

این ایده بیشتر شبیه این فیلم هاست که از پخش آنلاین پول در میارن

شما در اینده می تونی حتی سریال ، مصاحبه ، برنامه های مخصوص خودت رو درست کنی

و کدینگ ویدئو و صوت خیلی مهمه ... مثل یوتیوب و flv و ... که خیلی بیشتر از خود سایت باید روش کار بشه

این دوستانی که میگن اونور دنیا اینترنت مفته ، دقیقا کدوم کشورها رو میگن ؟؟؟؟؟؟؟
    والا من هرجا رفتم اینترنت گرون بود ، ایران اینترنت خیلی هم ارزون بود ، فقط اون ها پهنای باند های بالاتر هم می فروختن که الان تو ایران هم دارن تا 10 مگ میدن
    در کل توهم سازی نکنید

- - - Updated - - -

یه مساله دیگه
    اگر واقعا فکر می کنی 10 - 12 میلیون زیاده ... کلا دنبال این کار نرو ...

تبلیغات این پروژه فقط باید 5 6 تومن باشه

کدینگ و کد نویسی سایت باید روی 10 تومن باشه حداقل

من پروژه های سنگین 6 8 میلیونی زدم ، می دونم که دارم میگم وسعت پروژه رو

اول سرمایه گذار رو اوکی کن

با یکی دو تومن کار به هیچ جا نمیرسه

عضو انجمن M-Sadeghi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    185
    تشکر تشکر شده 
    438
    تشکر شده در
    336 پست

الان سایت کینگ سرا من بامدیرش صحبت کردم تو جشنواره گفت ماهانه راحت 30 میلیون درمیارند. گفتم چجوری نگفت
    به خدا که او می آید ......
    میزبانی وب وطن وب هاست

تشکر تشکر کرده 
    1,123
    تشکر تشکر شده 
    419
    تشکر شده در
    276 پست

سلام.ممنون از کمک و نظرات دوستان.پروژه دادم طراحی و از لحاظی مالی هم خداروشکر کم نیاوردم توی طراحیش ولی برای خرید سرور مطمئنا کم میارم.چون طبق تحقیقاتی ک کردم 3 تا کشور پینگ خوب ب ایران دارن.3 تا سرور حد اقل ماهی 1 تومن در میاد ک بتونم خیلی هزینه کنم ماهی 500 میتونم پول سرور بدم.شاید در صورت کمبود بودجه پروژه رو بفروشم و پروژه بهتر دیگه ای ک در ذهنم دارمو عملیش کردم.
    بروز باشید

- - - Updated - - -

درضمن کسانی ک خریدار این پروژه هستند ممنون میشم پ.خ بدن و قیمتاشونو ارسال کنند.درضمن به خریداران واقعی پیشنهاد 3 سرور از 3 کشور مختلف با پینگ مناسب داده میشود و همچنین نزدیک به 30 فیلم بروز و برتر دنیا + 50-60 فیلم فارسی شده توسط ایران فیلم به رایگان اهدا خواهد شد
    بروز باشید

تشکر تشکر کرده 
    1,123
    تشکر تشکر شده 
    419
    تشکر شده در
    276 پست

سلام.دوستان نصف پروژه کاملا تموم شده.دوستانی که ایده دارن یا میخوان پروژه رو بخرن در پ.خ با من در ارتباط باشن
    بروز باشید

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)