صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 42

موضوع: های وب یا اسیاتک یا شاتل

عضو جدید leberman آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    109
    تشکر تشکر شده 
    149
    تشکر شده در
    109 پست

پیش فرض پاسخ : های وب یا اسیاتک یا شاتل

سلام و تشكر از همه عزيزان ، با توجه به نيازي كه داشتم فعلا از هاي وب بسته ٣ ماهه گرفتم و اينكه من هميشه دانلود نميكنم با اينكار هزينه هاي من ميشه گفت نصف شد.
    فقط الان ميمونه مشكل كيفيت سرويس دهيشون كه از يكي از دوستان پرسيدم ميگفتن كه خيلي خوب بوده در اين موكز.

2. # ADS

عضو انجمن peym@n آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    675
    تشکر تشکر شده 
    892
    تشکر شده در
    625 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nima17701 نمایش پست ها
    سلام
    / آپلود رایگان /
    موفق باشید
    از 19 بهمن آپلود رایگان حذف شده هست در آسیاتک
    پارس وب هاست با 6 سال سابقه درخشان در زمینه هاست,دامین,سرور مجازی,سرور اختصاصی
    تلفن:02195119965
    پارس وب هاست

تشکر تشکر کرده 
    109
    تشکر تشکر شده 
    149
    تشکر شده در
    109 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Oscar نمایش پست ها
    سلام
    من مخابرات همدان دارم راضیم البته من از مرکز بعثت سرویس میگیرم
    ولی دوستم صبانت داره شهرک بهشتی کیفیت سرویس اون از سرویس منم بیشتره (فکر کنم 6 تا 10 صبح هم رایگانه طرح جشنواره بود)
    سلام عوض كنيد و از شركت هاي خصوصي بگيريد بهترهست. ديروز دعوايي كه من با ٢٠٢٠ داشتم در نهايت متوجه شدن كه واقعا سرورهاشون مشكل داره.
    مشكل كش DNS داشتن ٢ ماه پيش كه بعد از ٤ روز خودم شخصا تماس گرفتم با كارشناسشون و مشكل رو شرح دادم كه مرد حسابي كانفيگتون مشكل داره. شما دقت بفرماييد مشكل در حدي بود كه اگر isp بنده و يك نفر ديگه از همدان يكي بود و نمزمان در سايتي بوديم يوزر هاي ما جابجا ميشد! يعني من راحت ميتونستم به اطلاعات اكانت شما در هر سايتي كه پاتونو گذاشتيد دسترسي پيدا كنم!
    اين مشكل براي سايت بانك ها هم رخ ميداد فكرشو كنيد!!

٧ سال من اينترنت مخابرات داشتم يك مگابايت هديه ندادن، تمام قرعه كشي هاشون براي اشخاصيه كه ١ ماه هست سرويس تهيه كردن.
    مورد بعدي باز نشدن خيلي از سايت هاهست مخصوصا سرور هاي خارجي كه بايد از روش هاي دور زدن ******** استفاده كنيد كه بتونه بازش كنه و خيلي مشكل ديگه

مشكل بعدي اين بود كه من بسته ٢ مگ ١٧ گيگ برداشته بودم كه بعد از ٦-٧ ماه خودشون بدون اجازه طرح رو برام عوض كرده بودن ٢ مگ ٧ گيگ !شبانه هم كه كلا برداشتن كردنش ماهي ٨ گيگ !
    از نظر من اينا همه توهين به شعور مشتريه
    ویرایش توسط leberman : February 24th, 2017 در ساعت 11:34

عضو جدید emperor3508 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    295
    تشکر تشکر شده 
    182
    تشکر شده در
    146 پست

یه موضوعی هست به اسم " سرعت تک کانکشن "
    پیشنهاد میکنم قبل از خرید از هر شرکتی ، در مورد سرعت تک کانکشن اون شرکت تحقیق کنید
    بنده خودم از شرکت های وب ، آسیاتک ، شاتل ، صبانت و مخابرات سرویس داشتم
    شاتل و صبانت بهترین کیفیت و پشتیبانی رو دارن
    های وب سرعت تک کانکشن خوبی نداره ولی پشتیبانی خوبی داره
    آسیاتک نه پشتیبانی خوبی داره و نه کیفیت خوبی
    مخابرات هم بستگی به منطقه داره ، در بعضی از شهرها خیلی خوبه و در بعضی افتضاح
    Falling Into Dreams

6. تعداد تشکر ها از emperor3508 به دلیل پست مفید

عضو انجمن Oscar آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    199
    تشکر تشکر شده 
    169
    تشکر شده در
    117 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط leberman نمایش پست ها
    سلام عوض كنيد و از شركت هاي خصوصي بگيريد بهترهست. ديروز دعوايي كه من با ٢٠٢٠ داشتم در نهايت متوجه شدن كه واقعا سرورهاشون مشكل داره.
    مشكل كش DNS داشتن ٢ ماه پيش كه بعد از ٤ روز خودم شخصا تماس گرفتم با كارشناسشون و مشكل رو شرح دادم كه مرد حسابي كانفيگتون مشكل داره. شما دقت بفرماييد مشكل در حدي بود كه اگر isp بنده و يك نفر ديگه از همدان يكي بود و نمزمان در سايتي بوديم يوزر هاي ما جابجا ميشد! يعني من راحت ميتونستم به اطلاعات اكانت شما در هر سايتي كه پاتونو گذاشتيد دسترسي پيدا كنم!
    اين مشكل براي سايت بانك ها هم رخ ميداد فكرشو كنيد!!

٧ سال من اينترنت مخابرات داشتم يك مگابايت هديه ندادن، تمام قرعه كشي هاشون براي اشخاصيه كه ١ ماه هست سرويس تهيه كردن.
    مورد بعدي باز نشدن خيلي از سايت هاهست مخصوصا سرور هاي خارجي كه بايد از روش هاي دور زدن ******** استفاده كنيد كه بتونه بازش كنه و خيلي مشكل ديگه

مشكل بعدي اين بود كه من بسته ٢ مگ ١٧ گيگ برداشته بودم كه بعد از ٦-٧ ماه خودشون بدون اجازه طرح رو برام عوض كرده بودن ٢ مگ ٧ گيگ !شبانه هم كه كلا برداشتن كردنش ماهي ٨ گيگ !
    از نظر من اينا همه توهين به شعور مشتريه
    سلام
    اتفاقا این مشکل جابجایی یوزر رو منم تجربه کردم ولی فکر نمیکنم به isp و مشکل کش مربوط باشه چون خودم تجربه کردم این مورد رو
    توی سایتی که اسمش رو نمیبرم عضو بودم و وقتی با فـیلترشـکن لاگین میکردم و یهو فـیلترشـکن رو قطع میکردم وارد اکانت کاربر دیگه ای میشد که این مورد رو به مدیر سایت گزارش دادم و سریع رفعش کردن

تو منطقه ما مخابرات عالی جواب میده نسبت به شرکتای دیگه
    طراح رابط کاربری و برنامه نویس وب

عضو انجمن salar123-user8 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    184
    تشکر تشکر شده 
    307
    تشکر شده در
    257 پست

های وب کیفیتی حرف نداره. سرور کشش جوریه هر 12 ساعت تا 24 ساعت 1 بار خالی میشه که قابل تحمل هست نسبت به کیفیت. گیگ هاش اگه فشفشه بزنید در میاد 500 تا 600 تومن که نرخش عالیه. سرعت هم بستگی به ثبات خط شما داره.
    بنده اسیاتک هم دارم دانلود شبانه + دانلوداز سایت asiadl خوبه یک ماه پیش یکدفعه پهنای باند کم اورده بودن 4 روز اینترنتم قطع بود اسیاتک + یک هفته هم سرعت دانلود منیجرم بود 5-6 میبینی 4-5 ماه کیفیت خوبه یکدفعه میترکه.
    شاتل هم تعرفه رو ماهانه بخرید خوبه سالانه از خیلی چیزاش کثر میکنه کیفیتش عالیه اپتایم 99 درصد. ولی نسبت به هزینه ای که میدی به نظر بنده ارزش نداره.

9. تعداد تشکر ها از salar123-user8 به دلیل پست مفید

عضو جدید pbx9798 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    64
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    8 پست

شاتل چند سالیه دارم عالیه و تا حالا اصلا به مشکلی بر نخوردم و سرعتش هم عالی

11. تعداد تشکر ها از pbx9798 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    109
    تشکر تشکر شده 
    149
    تشکر شده در
    109 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Oscar نمایش پست ها
    سلام
    اتفاقا این مشکل جابجایی یوزر رو منم تجربه کردم ولی فکر نمیکنم به isp و مشکل کش مربوط باشه چون خودم تجربه کردم این مورد رو
    توی سایتی که اسمش رو نمیبرم عضو بودم و وقتی با فـیلترشـکن لاگین میکردم و یهو فـیلترشـکن رو قطع میکردم وارد اکانت کاربر دیگه ای میشد که این مورد رو به مدیر سایت گزارش دادم و سریع رفعش کردن

تو منطقه ما مخابرات عالی جواب میده نسبت به شرکتای دیگه
    اون كش خود سايت بوده. سوتي كه اينها داده بودن اگر زياد سر و صداش درميومد ممكن بود حتي كار به جاهاي باريك بكشه!
    ما همين مشكل هم داخل سيستم هاي اموزشكده فني داشتيم اوپراتور ها كانكشنشون باهم عوض ميشد. مشكل بعد از چند روز رفع شد.

انشالله كه بدون مشكل باشه براي شما
    ویرایش توسط leberman : February 24th, 2017 در ساعت 21:03

عضو انجمن X2Maxer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    143
    تشکر تشکر شده 
    156
    تشکر شده در
    109 پست

سلام
    بستگی داره برای چه کاری می خواید ! برای بازی آنلاین شاتل و پارس آنلاین رو اکثرا تائید می کنند.
    از مخابرات نت داشتم اوایل خوب بود ولی از بس مشترک گرفت افتضاح شد. کارشناسهای 2020 مخابرات از تمام شرکت بدتر هستند و اصلا نمی تونن جواب درستی بدن فقط یکیو قرار دادن که تلفن جواب بده.
    وقتی هم از مشکل افت سرعت و تایم اوت پینگ تایم بالا شکایت کردم هیچ کس پیگیری نمی کرد و اصلا براشون اهمیت نداشت.

با این شرایط از مخابرات تخلیه کردم الان از های وب سرویس دارم های وب برای گیم خوب نیست چون پینگش بالاست ولی برای وبگردی و دانلود سرویس مناسبی میده در صورتی که بیشتر از حد مشترک نگیره. چون انوقت اگه شکایت هم کنی هیچی دستتو نمی گیره. البته نمیخواستم از های وب سرویس بگیرم ناچارا گرفتم چون الان چند ماهه که شاتل اومده تجحیزاتشو نصب کرده و میخواد سرویس بده ولی مخابرات پهنا نمیده و همین جوری بیش از 5 ماهه که منتظریم.

یک سرویس دیگه هم از آسیاتک دارم ! فوق افتضحاحه که حتی برای باز کردن یک صفحه وب باید کلی منتظر بمونی ! از طریق سامانه 195 شکایت کردم مشخص شد حتی نصف تعداد کاربرایی که گرفته پهنا نداره با این شکایت درخواست افزایش پهنا رو به مرکز مخابراتی دادن ( مخابرات هم اصلا پهنا نمیده الان یک ماهه گذشته و هیچ خبری نشده).

تا حالا هیچ جا ندیدم از یک شرکت ایرانی ارائه دهنده سرویس اینترنت 100% همه راضی باشن بعضی ها میگن منظقه به منطقس ولی ربطی به منطقه نداره بلکه به تعداد کاربرایی که میگیرن و پهنا چقدر تو اون مرکز ارائه دادن ربط داره. در کل باید بین بد و بدتر انتخاب کنی.
    ....

14. تعداد تشکر ها از X2Maxer به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    67
    تشکر تشکر شده 
    106
    تشکر شده در
    81 پست

سلام.
    دوست عزیز شهر به شهر و استان به استان خدمات سرویس دهنده ها متفاوته.حتی در یک شهر مناطقی هستن که یک ای اس پی خدمات خوبی رو ارائه میده در بعضی نقاط خدمات ضعیف.
    ما هم مشترک مخابرات بودیم،در یک کلام افتضاح.اما در شرق شهر ما کیفیت خدماتش خوب بود.در مورد سایر آی اس پی ها هم به نظر همین مشکل وجود داره.اما خوب بعضی از آی اس پی ها تلاش می کنن خدمات یکسانی ارائه بدن که شما باید دنبال چنین سرویس دهنده هایی باشید.ما در حال حاضر از آسیاتک سرویس میگیریم که واقعا تا اینجا خوب بوده.
    این تنظیم مقررات هم هر روز یک قانون...آپلود رایگان حذف شده،ساعات رایگان بعضی از آی اس پی ها رو حذف کردن و ...

16. تعداد تشکر ها از dynabanner.com به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)