صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 38

موضوع: اتصال به اینترنت با استفاده از فیبر نوری

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    102
    تشکر تشکر شده 
    235
    تشکر شده در
    183 پست

پیش فرض پاسخ : اتصال به اینترنت با استفاده از فیبر نوری

خوب میشه بگین چطوری و از چه شرکتی و تو چه شهری و با چه هزینه ای و از چه طریقی؟ ممنون
    م ه و ا ر ه ای

هزینه هم فقط وسایل ما باقی ه ک کردم اکانت

2. # ADS

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    102
    تشکر تشکر شده 
    235
    تشکر شده در
    183 پست

من دوستم از یه شرکتی در اهواز استفاده میکنه

اسمشو ازش میپرسم بهت میگم

دانلودش 5 مگ هست نامحدود ماهی 320 تومان

4. تعداد تشکر ها از pspasp به دلیل پست مفید

عضو جدید peyman1959 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    23
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

میشه بگی مجورزشو از کجا گرفتی خیلی خوبه که یا اگه بی مجوز رفتی ایا کسی کارت داشت یا نه؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    97
    تشکر تشکر شده 
    535
    تشکر شده در
    420 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pspasp نمایش پست ها
    م ه و ا ر ه ای

هزینه هم فقط وسایل ما باقی ه ک کردم اکانت
    اکانت های هکی ست نهایت 5 روز کار می کنه تجربه 10 ساله ....

فیبر نوری می تونید بگرید به راحتی ولی هزینه خیلی بالا هست مثلا خودم در کار گرفتن فیبر برای یک شرکت بودم 900 متر 7 میلیون هزینه داشت البته در نطر بگرید فیبر برای انتقال دیتا بالا هست زیر 100 مگ می تونید وایرلس استفاده کنید هزینه کمتره .

فیبر نوری که به منازل داده می شه اسمش فیبر هست کاربرد مثل سیم مسی هست اومدن یک رشته سیم رو جدا کردن می دن به هر خونه که نهایت 22 مگ می شه استفاده کرد .

7. تعداد تشکر ها از diges به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    97
    تشکر تشکر شده 
    535
    تشکر شده در
    420 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mizbanirani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نمی دونم منظور بعضی از دوستان از اینترنت وایرلس چیه اما باید بگم اصلاً چیزی به نام اینترنت وایرلس وجود نداره.
    وایرلس (wireless) یعنی بی سیم و به این معنی است که شما بدون ارتباط سیمی به اینترنت وصل میشید و این اصلاً ربطی به سرویس اینترنت شما که adsl باشه یا wimax نداره چون در هر صورت باید مودم شما قابلیت wi-fi داشته باشه تا بتونید از اینترنت به صورت وایرلس یا بدون سیم استفاده کنید پس ما اینترنتی به نام وایرلس نداریم مودم وایرلس داریم.

درباره فیبر نوری هم که اصلاً در ایران خوب نیست چون فقط مخابرات می تونه بهتون سرویس بده که اونم حتی اگر 1024 هم بگیری سرعت افتضاح قعطی هم پشت سر هم داره پس در نتیجه در ایران خط مسی از همه بهتره چون شرکت های خصوصی می تونن باهاش اینترنت سریعتر و بدون قعطی اونم با پولی کمتر از فیبر نوری یا پورت اختصاصی بهتون بدن پس این موضوع را کلاً بی خیال بشید پورت اختصاصی هم چیزی نیست که من و شما بتونیم خریداری کنیم چون قیمت های خیلی بالایی مثلاً یکی از ارزونترین هاش 400 هزار تومان در ماه است.

وقتی داریم با همین اینترنت خودمون می سوزیم و می سازیم مگه سرمون درد گرفته که بریم چیزی بگیریم که حتی از کیفیتش خبر نداریم.

اینترنت وایرلس منظور ارتباط اختصاصی p2p هست که ساپورت پهنای باندش بستگی به مسافت و هزینه ای که می کنید داره .

فیر به صورت اختصاصی با فیبر جلوی درب منازل فرق می کنه فیبر اختصاصی می تونه تا stm16 ساپورت می کنه فیبر اختصاصی معمولا برای پهنای باند های بالا یک گیگ استفاده می شه .

فیبر که جلوی منازل هست مخابرات می یاد مثلا 100 رشته باشه دو تا جدا می کنه به هر خونه میده در حالی که فیبر زمانی ارزش داره از چند رشته برای انتقال دیتا استفاده کنی این روش مخابرات استفاده می کنه با سیم مسی فرقی نمی کنه .

9. تعداد تشکر ها از diges به دلیل پست مفید

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    102
    تشکر تشکر شده 
    235
    تشکر شده در
    183 پست

میشه بگی مجورزشو از کجا گرفتی خیلی خوبه که یا اگه بی مجوز رفتی ایا کسی کارت داشت یا نه؟
    بدون مجوز
    ولی سندم با وایمکس دریافتم با مه وا ره

بستگی به جهت شما هم داره و به کارت دی و بی که استفاده میکنید

11. تعداد تشکر ها از pspasp به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    23
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط diges نمایش پست ها
    اکانت های هکی ست نهایت 5 روز کار می کنه تجربه 10 ساله ....

فیبر نوری می تونید بگرید به راحتی ولی هزینه خیلی بالا هست مثلا خودم در کار گرفتن فیبر برای یک شرکت بودم 900 متر 7 میلیون هزینه داشت البته در نطر بگرید فیبر برای انتقال دیتا بالا هست زیر 100 مگ می تونید وایرلس استفاده کنید هزینه کمتره .

فیبر نوری که به منازل داده می شه اسمش فیبر هست کاربرد مثل سیم مسی هست اومدن یک رشته سیم رو جدا کردن می دن به هر خونه که نهایت 22 مگ می شه استفاده کرد .
    هزینش اصلا برام مهم نیست مهم اینه که پرسرعت ترین و مورد اعتماد ترین راه اتصال به اینترنت توی کشور باشه میشه بیشتر توضیح بدین مثلا این 900 متر یعنی چی ؟ از کجا تا کجا 900 متر بوده؟ اگه بخوام بگیرم خود شما میتونی برام انجام بدی ؟ حدود سرعتش چقدره هزینه ماهیانش چقدره

تشکر تشکر کرده 
    23
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MizbanIrani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نمی دونم منظور بعضی از دوستان از اینترنت وایرلس چیه اما باید بگم اصلاً چیزی به نام اینترنت وایرلس وجود نداره.
    وایرلس (Wireless) یعنی بی سیم و به این معنی است که شما بدون ارتباط سیمی به اینترنت وصل میشید و این اصلاً ربطی به سرویس اینترنت شما که ADSL باشه یا WiMax نداره چون در هر صورت باید مودم شما قابلیت Wi-Fi داشته باشه تا بتونید از اینترنت به صورت وایرلس یا بدون سیم استفاده کنید پس ما اینترنتی به نام وایرلس نداریم مودم وایرلس داریم.

درباره فیبر نوری هم که اصلاً در ایران خوب نیست چون فقط مخابرات می تونه بهتون سرویس بده که اونم حتی اگر 1024 هم بگیری سرعت افتضاح قعطی هم پشت سر هم داره پس در نتیجه در ایران خط مسی از همه بهتره چون شرکت های خصوصی می تونن باهاش اینترنت سریعتر و بدون قعطی اونم با پولی کمتر از فیبر نوری یا پورت اختصاصی بهتون بدن پس این موضوع را کلاً بی خیال بشید پورت اختصاصی هم چیزی نیست که من و شما بتونیم خریداری کنیم چون قیمت های خیلی بالایی مثلاً یکی از ارزونترین هاش 400 هزار تومان در ماه است.

وقتی داریم با همین اینترنت خودمون می سوزیم و می سازیم مگه سرمون درد گرفته که بریم چیزی بگیریم که حتی از کیفیتش خبر نداریم.
    نه وایرلس جدای از وایمکس و ای دی اس اله وایرلس رو خودمم استفاده میکردم یه رادیو با بردی که نیاز بود رو پشت بوم میزاشتیم و از شرکت ارائه دهنده اینترنت میگرفتیم

تشکر تشکر کرده 
    23
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

خوب بدون مجوز استفاده کردی برادران زحمتکش بهت گیر ندادن ؟ اخه من شنیدم دو طرفش خیلی زود ردیابی میشه و بعدشم گونی

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    97
    تشکر تشکر شده 
    535
    تشکر شده در
    420 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman1959 نمایش پست ها
    هزینش اصلا برام مهم نیست مهم اینه که پرسرعت ترین و مورد اعتماد ترین راه اتصال به اینترنت توی کشور باشه میشه بیشتر توضیح بدین مثلا این 900 متر یعنی چی ؟ از کجا تا کجا 900 متر بوده؟ اگه بخوام بگیرم خود شما میتونی برام انجام بدی ؟ حدود سرعتش چقدره هزینه ماهیانش چقدره
    دوست من شما نیار واقعی اینترنت به من بگید کجا تشریف دارید اگه بشه آدرس دقیق , با کمترین هزینه براتون هر پهنای باندی می خواهید اوکی می کنم .

لطفا پیام خصوصی ارسال کنید .

16. تعداد تشکر ها از diges به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)