صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 32

موضوع: شکایت از ir nic به کجا؟؟

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    3,299
    تشکر شده در
    1,408 پست

پیش فرض پاسخ : شکایت از ir nic به کجا؟؟

قابل توجه دوستان اینکه مرکز Nic.ir امکان مراجعه حضوری ندارد . از راه مکاتبه میتوانید مشکل را پیگیری نمایید .

اطلاعات تماس : https://www.nic.ir/Contact

سیستم ticketing :

IPM/IRNIC .ir ccTLD registry - Powered by Kayako Fusion Help Desk Software

2. # ADS

عضو انجمن camelian77 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    148
    تشکر تشکر شده 
    934
    تشکر شده در
    622 پست

من تو مرکز تحقیقات فیزیک نظری کار می‌کردم و تا جایی که می‌دونم امکان مراجعه‌ی حضوری نیست. سعی کنید مدارکی که خواستند رو براشون بفرسنید ! و بسیار در موارد بوروکراتیک دقیق هستند.

در ضمن دوستان عزیز!! ایرنیک شرکت نیست!! بخشی از پژوهشگاه ئه ....
    کمپین یاد آوری زبان فارسی به وب هاستینگ تالک !

چگونه از هاست / سرور مجازی خود شکایت کنیم؟ (طنز) http://www.webhostingtalk.ir/f118/92986/
    ----------------------------------------------------------

عضو انجمن 3245 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    479
    تشکر تشکر شده 
    927
    تشکر شده در
    569 پست

من دقیقا با delta موافقم، ایرنیک یکی از مسخره ترین شرکت ها در سطح جهان است، تاحالا اینجورش ندیده بودم...

دلیل:
    1-تلفن تو سایت گذاشتن، میزنگی روی صدای اتوماتیک هست، میگه همه چیز روی سایت هست، از اونجا ببینید، خوب شرکت محترم، میتونستی تلفن نگذاری و از جیب بیت المال برای بیت الحال خودت استفاده نکنی(گاهی اوقات میزنگم اشغاله، زنگ میزنن حال میکنن)
    2- دامنه را ست میکنی، پس از 6 تا 24 ساعت ست میشه، روزهای تعطیل هم فداش بشم، خونه لالا هستن(مثلا اینا دامنه برای آنلاین بود ارائه میدن(خودشون معنی آنلاین رو نمیفهمن)
    3- دامنه را میخوای انتقال بدی( همه مدارک درست باشه و فردی که کنترل میکنه از هفت خان رستم بگذرونت، که عمرا کسی تاحالا رد شده باشه، مگر در تهران باشه، و ببخشید سگدو بزنه...) پس از 1 هفته انتقال رو انجام میدن.
    4- چت آنلاینش اصلا تا حالا آنلاین نبوده و نخواهد بود، چون اون درک لازم رو ندارن و سختی نکشیدن
    5- ایمیل را پس از 6تا 24 ساعت کاری(دقت کنید، کاری....) پاسخ میدن، اونم انگار از خواب پا شده، بخدا یجوری جواب میدن که ارث باباش دست منه انگار...
    6- چندین بار ایمیل زدم و مشکلاتشون رو بهشون گوش زد کردم، اما اصلا به ایمیل پاسخ نمیدن که ممنون از کمک و ...

دوستانی که پایه هستن، باهم از پلیس فتای شهرامون شکایت کنیم، نامه ها هم به یک صورت باشه، یک فعال پیدا بشه و نامه رو تایپ کنه
    بخدا خیلیا هستن که حاضرن 24 ساعته آنلاین و اینکارو انجام بدن، اما دیگه پارتی و ... کار خودشو اونجا کرده...
    حالا این مشکلاتی که گفتم کدومش در دامنه بین المللی وجود داره؟ میخوان امنیتشون بیشتر باشه از دامنه جهانی؟(شتر در خواب بیند پنبه دانه...)
    امنیت با محدودیت فرق میکنه، ایرنیک اینو بفهم....

online24 بیا این مشکلات رو توجیح کن برادر...، برادر ارجمند من، ما دیدیم بهتر رو که بر بدتر ایراد میگیریم، میگی مدارک رو دقیق بفرستید، تورو خدا خودت تاحالا انتقال دومین داشتی از ایرنیک؟ حتما در تهرانی آره؟(یعنی اثر انگشت، فتو شناسنامه، کارت ملی و هزار تا چیز دیگه که بنده خدا از شهر دیگه فرستاده، فقط بخاطر امضا مونده؟اونا اگه امضا باشه مطمئنن که این خودشه و مدارک جعلی نبوده؟اثر انگشت بدبخت روی فتو شناسنامه بوده روی کاعذم زده(عجب...)

امیدوارم کسی که در ایرنیک کارارو انجام میده برداشته و کسی که صلاحیت داره بره انجام بده...(آمیــــــــــــــن...)
    ویرایش توسط 3245 : January 31st, 2012 در ساعت 02:14

5. تعداد تشکر ها از3245 به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    3,299
    تشکر شده در
    1,408 پست

میگی مدارک رو دقیق بفرستید، تورو خدا خودت تاحالا انتقال دومین داشتی از ایرنیک؟ حتما در تهرانی
    بنده N بار انتقال دامین رو انجام دادم ، روش ارسال مدارک هم به این صورت بوده که متنی را تایپ میکردم و درخواست انتقال دامنه را محترمانه در آن درج و امضا کردم ، فضای بالای کاغذ را هم خالی گذاشتم و در آنجا کارت ملی رو قرار دادم و باهم در یک برگه کپی تهیه کردم و فکس کردم . تایید هم به راحتی انجام شده است . مشکلات این دوست ما هم به این دلیل پیچیده شده که اطلاعاتشون کامل نیست ( پسوند نام خانوادگی رو درج نکردند )

در کل registrar پای تلفن به شما هیچ کمکی در این زمینه نمیتواند بکند . تمام راهنمایی ها در سایت درج شده و باید طبق روال معرفی شده پیش روید .

توضیحات بنده درباره پلیس فتا و مراجعه حضوری به nic.ir هم مطالعه نمایید .

ولی در کل سازمان بسیار محترمی هستند .
    ویرایش توسط Online24 : February 12th, 2013 در ساعت 11:57

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    47
    تشکر تشکر شده 
    109
    تشکر شده در
    72 پست

سلام من هم چنین مشکلی رو داشتم حساب کاربریم بدون پسوند بود بعد که خواستیم دامنه رو منتقل کنم به یک حساب دیگه گفتن که تو کارت ملی شما پسوند فامیلی دارید ولی تو شناسه نیست ، کپی کارت ملی رو با نامه درخواست اضافه کردن دادم درست شد .
    اما واقعا این قوانین بخاطر حفظ حقوق خود مالک هست

عضو انجمن 3245 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    479
    تشکر تشکر شده 
    927
    تشکر شده در
    569 پست

خوب چطور دایرکتی بدون اینکارا حقوق مشتری رو حفظ و رعایت میکنه؟
    شایدم دایرکتی حفظ نمیکنه؟ ها؟

عضو جدید root آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    230
    تشکر شده در
    104 پست

سلام
    کلا تو رشته IT می خوان یه درس 3 واحدی بزارن آشنایی با رفتار و قوانین من در آورده ایرنیک
    اگر همه رو بلد باشی یه علمه همونطور که دوست خوبم online24 گفت باید روالش رو خیلی حرفه ای یاد بگیری
    اگر بخوای نقد کنی ایرنیکو میتونم کتاب بنویسم براش
    کافیه یک هفته وقت بزاری دامنه های منقضی شده رو بخونی به ارزش تایید ایرنیک آشنا میشی
    مخلصیم
    ارائه راه حل های جامع میزبانی وب و خدمات دیتاسنتر
    شرکت نگاه روشن پارس (سهامی خاص )

10. تعداد تشکر ها از root به دلیل پست مفید

عضو انجمن mehrshad.ho آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,553
    تشکر تشکر شده 
    4,179
    تشکر شده در
    3,167 پست

من اگه بودم بی خیال دامنه میشدم میرفتم یه دات کام ثبت می کردم
    من یه بار قبلا یه مشکل پیدا کردم 1 روزه پسورد جدید رو بهم دادند فقط هم مشتخصات و کارت ملی رو با درخواستم فکس کردم البته بماند 30 باری زنگ زدم توی 1 روز تا پیگیری شد
    مرکز میزبانی وب نیک سرور NikServer.COM | شماره تماس : 9109.9713-021
    هاست و نمایندگی هاست لینوکس | هاست و نمایندگی هاست دانلود | سرور مجازی ایران و اروپا

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    27
    تشکر تشکر شده 
    91
    تشکر شده در
    69 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrshad.ho نمایش پست ها
    من اگه بودم بی خیال دامنه میشدم میرفتم یه دات کام ثبت می کردم
    من یه بار قبلا یه مشکل پیدا کردم 1 روزه پسورد جدید رو بهم دادند فقط هم مشتخصات و کارت ملی رو با درخواستم فکس کردم البته بماند 30 باری زنگ زدم توی 1 روز تا پیگیری شد
    البته فکر نکنم زیاد بصرفه الان

ir چهار تومانی رو برای دات کامش باید 18 تا 20 تومان پول بدی

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Online24 نمایش پست ها
    قضیه داشتن عکس با شورت ورزشی هستش ؟ :دی

بنده N بار انتقال دامین رو انجام دادم ، روش ارسال مدارک هم به این صورت بوده که متنی را تایپ میکردم و درخواست انتقال دامنه را محترمانه در آن درج و امضا کردم ، فضای بالای کاغذ را هم خالی گذاشتم و در آنجا کارت ملی رو قرار دادم و باهم در یک برگه کپی تهیه کردم و فکس کردم . تایید هم به راحتی انجام شده است . مشکلات این دوست ما هم به این دلیل پیچیده شده که اطلاعاتشون کامل نیست ( پسوند نام خانوادگی رو درج نکردند )

در کل registrar پای تلفن به شما هیچ کمکی در این زمینه نمیتواند بکند . تمام راهنمایی ها در سایت درج شده و باید طبق روال معرفی شده پیش روید .

توضیحات بنده درباره پلیس فتا و مراجعه حضوری به nic.ir هم مطالعه نمایید .

ولی در کل سازمان بسیار محترمی هستند .
    داداش من د مشکل همینجاست... به من میگن با دست خط خودت بنویس!! بنده تایپی نوشتم براشون بار اول گفتند با دست خط خودت و امضای دستی خودت بنویس!!حالا یک چیز دیگه. از سازمان پژوهش بعیده جواب نامه رو فینگلیش بده!! به غیر این نمیدونم چرا حس میکنم اینا منو دارند سر کار میزارند..این همه مدارک واقعا برای یک جواب محرمانه کفایت نمیکنه؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.e نمایش پست ها
    سلام من هم چنین مشکلی رو داشتم حساب کاربریم بدون پسوند بود بعد که خواستیم دامنه رو منتقل کنم به یک حساب دیگه گفتن که تو کارت ملی شما پسوند فامیلی دارید ولی تو شناسه نیست ، کپی کارت ملی رو با نامه درخواست اضافه کردن دادم درست شد .
    اما واقعا این قوانین بخاطر حفظ حقوق خود مالک هست
    چه قدر راحت و ملایم..برادر من 2 بار کتبی فرستادم 3 بار ضمیمه کردم و اسکن شده.. بعد میگی کپی فرستادید تمام؟؟؟ برابر اصل میخوان!! یعنی برو ثبت اسناد و ... من واسه سند ماشینمم نرفتم ثبت اسناد خود نمایشگاه کارهاشو کرد.. بعد اینا واسه یک جواب حرف محرمانه اینطوری میکنند..
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

14. تعداد تشکر ها از delta به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)