صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 30

موضوع: سرویس با پهنای باند نامحدود ارائه نکنید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

پیش فرض پاسخ : سرویس با پهنای باند نامحدود ارائه نکنید

نقل قول نوشته اصلی توسط alfavps نمایش پست ها
    سلام

پست من پاک شد به دلیل (اسپم)
    پس من پست رو تصحیح میکنم تا پاک نشه
    جناب رحمان شما به عنوان یک فروشنده و سرویس دهنده بهتره از همون اول سیاست های کاریتون رو مشخص کنید تا امروز به مشکل برنخورید به عنوان مثال همون اول در آفرتون مقدار پهنای باند رو ذکر کنید تا مشتری بر طبق نیازش بخره !وقتی شما پهنای باند رو نامحدود اعلام میکنید به نظرم دیگه حقی ندارید به مشتری گیر بدید که چرا زیاد مصرف کردید اما همون اول (جنگ اول به از صلح آخر ) کنید به نظر منطقی تر باشه !
    و در آخر این طرز حرف زدن شما در مورد حتی همون مشتری های بی جنبه هم درست نیست چون خود شما برای دیتاسنتر ایرانی خطاب میشید ، بهتره حداقل حتی در مورد همون مشتری ها کمی با سیاست گفتاری برخورد کنید به هر رو موفق باشید.
    اجازه بدید من پاسخ این دوستمون رو بدم.

1. قوانین جهانی ایجاب می کنه که افراد از سیاست های فروش که توسط بزرگترین اقتصاد دان های جهان ایجاد و تایید شده استفاده کنند از جمله اعلام فروش نامحدود ***اما در 4 چوب قوانین وضع شده*** که اصلاً کار اشتباهی نیست و در واقع کاربران رو با نادانی خودشون به دردسر میندازه.

2. ایشان، بنده، شما، همه و ... اگر ایرانی خطاب میشند، تا به حال ایرانی بد خطاب نشدند ... ما برای پرداخت هزینه اضافه به شریک خارجی مشکلی نداریم، مثل خیلی از کاربران نوپا نیستیم که تصور کنیم اگر الان 1 میلیون تومان خسارت بدم، دیگه کارم تموم هست و به همین دلیل تصمیم بگیریم شریک خارجی رو دور بزنیم.

توجه داشته باشید که هر کشوری خوب و بد داره، شما اگر میخواید بگید همه در ایران خوب هستند، لطفاً نظریات شخصیتون رو در تاپیک دیگران مطرح نکنید و سعی کنید تاپیک جدید ایجاد کرده و مورد رو به بحث بزارید.

کاربرانی که سوء استفاده می کنند باید باهاشون برخورد بشه، هفته گزشته ما کاربری داشتیم که در طول 2 روز 33 گزارش abuse دریافت کرد و ما هم برخورد بسیار محکمی با ایشان کردیم و بهشون اخطار دادیم که اگر مجدداً به همچین افرادی VPS بفروشند و زود رسیدگی نکنند، دیگر اجازه تمدید سرویس را به ایشان نخواهیم داد.

با تشکر.

2. تعداد تشکر ها ازAria به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن iNicz.Com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    204
    تشکر تشکر شده 
    1,297
    تشکر شده در
    776 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Aria نمایش پست ها
    اجازه بدید من پاسخ این دوستمون رو بدم.

1. قوانین جهانی ایجاب می کنه که افراد از سیاست های فروش که توسط بزرگترین اقتصاد دان های جهان ایجاد و تایید شده استفاده کنند از جمله اعلام فروش نامحدود ***اما در 4 چوب قوانین وضع شده*** که اصلاً کار اشتباهی نیست و در واقع کاربران رو با نادانی خودشون به دردسر میندازه.

2. ایشان، بنده، شما، همه و ... اگر ایرانی خطاب میشند، تا به حال ایرانی بد خطاب نشدند ... ما برای پرداخت هزینه اضافه به شریک خارجی مشکلی نداریم، مثل خیلی از کاربران نوپا نیستیم که تصور کنیم اگر الان 1 میلیون تومان خسارت بدم، دیگه کارم تموم هست و به همین دلیل تصمیم بگیریم شریک خارجی رو دور بزنیم.

توجه داشته باشید که هر کشوری خوب و بد داره، شما اگر میخواید بگید همه در ایران خوب هستند، لطفاً نظریات شخصیتون رو در تاپیک دیگران مطرح نکنید و سعی کنید تاپیک جدید ایجاد کرده و مورد رو به بحث بزارید.

کاربرانی که سوء استفاده می کنند باید باهاشون برخورد بشه، هفته گزشته ما کاربری داشتیم که در طول 2 روز 33 گزارش abuse دریافت کرد و ما هم برخورد بسیار محکمی با ایشان کردیم و بهشون اخطار دادیم که اگر مجدداً به همچین افرادی VPS بفروشند و زود رسیدگی نکنند، دیگر اجازه تمدید سرویس را به ایشان نخواهیم داد.

با تشکر.
    کاملا با شما موفق هستم.
    در شمن Aria و همکارانی که سرور اختصاصی میفروشند . میدونند که اکثر دیتاسنتر ها خبر نمیدند که مثلا فلان سرور پهنای باند زیادی مصرف کرده و ببندن ! کاربر باید پهنای باند مصرفی رو کنترل کنه تا جریم نشه. مثلا در leaseweb همین 28 ترا بایت پهنای باند اضای برابر با 2800 یورو جریمه هستش.
    یا اینکه این رو بگم که بعضی ها سرور های ovh رو با پهنای باند نا محدود میفرشند با اینکه همچین چیزی وجودنداره و تا حددی که تو سایت درج کردن پهنای باند میتونید مصرف کنید و بعد از اتمام این مقدار پورت مربوطه به 10mbps سوئیچ میشه.
    یادتون باشه تنها چیزی که در جهان نامحدود هستش خداست
    Contact Me: Tell : 044-32341756 **9149600789 \ Mail : Sup.inicz[at]gmail.com \ Y!ID : hadi_gby\ Old Inicz.com
    شرکت فرانوآوران : اولین و قدیمی ترین فروشنده سرور های هتزنر در ایران با 6 سال سابقه

5. تعداد تشکر ها ازiNicz.Com به دلیل پست مفید

عضو انجمن RezaFH آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,032
    تشکر تشکر شده 
    2,817
    تشکر شده در
    1,444 پست

سلام

تاپیک رو خوندم و پست ها طبق معمول منطقی هستند (اکثرا")
    اما از من میشنوید، همه حرف بود و بس !
    معلوم نیست کِی میخوان جامه عمل بپوشانند به حرفهاشون ...

یکی دو سال پیش بحث روی سرویس های اسپانسری و درخواست اسپانسری زیاد بود که یک قانون به انجمن اضافه شد مبنی بر غیر قانونی بودن این بحث ها و درخواست ها
    همینطور بحث روی سرویس های رایگان بود که اون هم ممنوع شد
    و تعداد پست ها و تعداد تاپیک فروش و ... که الان هر کدام قوانین خودش رو داره و خیلی هم خوب هست

حالا برای من دو تا سوال پیش میاد:

1- اگر یک شخص به عنوان فروشنده یا خریدار، به اندازه کافی فهیم بود، آیا چنین چیزهایی نیاز به قانون و منع داشت ؟
    جواب قطعی من این هست که : خیر نیازی نبود!
    پس چرا این قوانین وضع شد؟ چون برخی از اشخاص به عنوان فروشنده یا خریدار، به اندازه کافی فهیم نبودند!

2- آیا شخص فروشنده یا خریدار در مورد قانون فروش نامحدودی که "نداره"! فهیم هست ؟
    جواب قطعی من این هست که : خیر، به هیچ وجه درک درستی وجود نداره.
    پس چرا قانون منع فروش نامحدود وضع نمیشه؟

3- آیا شخص فروشنده یا خریدار در مورد قیمت ارز و هزینه سرور و پشتیبانی فهیم هست ؟
    جواب قطعی من این هست که : خیر، به هیچ وجه درک درستی وجود نداره.
    پس چرا قانون منع فروش برای قیمت های زیر 7-8 دلار وضع نمیشه؟

(البته سوء تفاهم نشه، بنده منظورم هیچ شخص خاصی نبود و کلی عرض کردم)

نتیجه ای که میخوام بگیرم این هست:
    وقتی چیزی اشتباه هست و افرادی اون رو انجام میدن، باید قانونی برای جلوگیری از اون وضع بشه وگرنه هیچ کس از اشتباه خودش برنخواهد گشت!

حرف شما کاملا منطقی و صحیح
    اما مشکل اینجاست که رحمان عزیز، قوانینی که خودش وضع کرده رو زیر پا میگذاره
    قانون اگر هست، باید اجرا بشه (همانطور که دیتاسنتر در مورد ایشون قانون خودش رو اجرا کرد)
    اگر نیاز به اجرا نیست، پس نیازی به وجودش هم نیست!

-------------------
    ما هم مشتری سرور اختصاصی داریم که سرور رو با 10 ترابایت پهنای باند اولیه در اختیارشون گذاشتیم
    اما مصرف ایشون خیلی بالا هست (ماه اول 30 ترابایت، ماه دوم 40 ترابایت و ماه سوم 55 ترابایت و ... )
    و هر ماه هم افزایش داره و ایشون هزینه ای که برای شارژ پهنای باند به توافق رسیدیم رو بدون کوچکترین سوال پرداخت میکنند و خیلی هم راضی هستند

یا میزبان چند سایت دانلود هستیم که اونها هم به همین صورت پهنای باند اضافی براشون شارژ میکنیم و پرداخت میکنند...

7. تعداد تشکر ها ازRezaFH به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط RezaFH نمایش پست ها
    سلام

حرف شما کاملا منطقی و صحیح
    قانون اگر هست، باید اجرا بشه (همانطور که دیتاسنتر در مورد ایشون قانون خودش رو اجرا کرد)
    اگر نیاز به اجرا نیست، پس نباید وجود باشه!

-------------------
    ما هم مشتری سرور اختصاصی داریم که سرور رو با 10 ترابایت پهنای باند اولیه در اختیارشون گذاشتیم
    اما مصرف ایشون خیلی بالا هست (ماه اول 30 ترابایت، ماه دوم 40 ترابایت و ماه سوم 55 ترابایت و ... )
    و هر ماه هم افزایش داره و ایشون هزینه ای که برای شارژ پهنای باند به توافق رسیدیم رو بدون کوچکترین سوال پرداخت میکنند و خیلی هم راضی هستند

یا میزبان چند سایت دانلود هستیم که اونها هم به همین صورت پهنای باند اضافی براشون شارژ میکنیم و پرداخت میکنند...
    دقیقاً صحبت بنده هم همین هست، رحمان جان و هر سرویس دهنده دیگری، تا زمانی که قوانین رو زیر پا میزارند (چه قوانین دیتاسنتر ها، چه قوانین داخلی، چه قوانین جهانی که عرف کار هست) این مشکلات پایدار خواهد بود.

ما و شما و خیلی از سرویس دهنده های دیگه که دارند در حالت 95th percentile هزینه پرداخت می کنند کاملاً واقف هستند که این گونه "دل رحمی" ها منجر به اتمام تجارتشون میشه و چیزی براشون به جز سر افکندگی باقی نمیزاره و اون کاربر هم در نهایت طلبکار خواهد بود و حتی یک تشکر هم نخواهد کرد.

مجدداً عرض می کنم، به نظر من باید هر چه سریعتر با این کاربران برخورد بشه و تا ریال آخر از ایشان دریافت بشه تا این انتظار بیجا رو از سرویس دهندگان بعدی نداشته باشند.

با تشکر.

9. تعداد تشکر ها ازAria به دلیل پست مفید

عضو انجمن CityKala.net آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    215
    تشکر تشکر شده 
    1,171
    تشکر شده در
    880 پست

دقیقاً صحبت بنده هم همین هست، رحمان جان و هر سرویس دهنده دیگری، تا زمانی که قوانین رو زیر پا میزارند (چه قوانین دیتاسنتر ها، چه قوانین داخلی، چه قوانین جهانی که عرف کار هست) این مشکلات پایدار خواهد بود.

ما و شما و خیلی از سرویس دهنده های دیگه که دارند در حالت 95th percentile هزینه پرداخت می کنند کاملاً واقف هستند که این گونه "دل رحمی" ها منجر به اتمام تجارتشون میشه و چیزی براشون به جز سر افکندگی باقی نمیزاره و اون کاربر هم در نهایت طلبکار خواهد بود و حتی یک تشکر هم نخواهد کرد.

مجدداً عرض می کنم، به نظر من باید هر چه سریعتر با این کاربران برخورد بشه و تا ریال آخر از ایشان دریافت بشه تا این انتظار بیجا رو از سرویس دهندگان بعدی نداشته باشند.

با تشکر.
    با سلام
    2 هفته پیش یک مشتری یک سرور مجازی ویندوز از ما خریداری کرد که بعد کانفیگ سرور که تحویل داده شد کارایی باهاش کردند که ابیوز دریافت کردیم برای ایشون فاکتور صادر کردیم برای دریافت جریمه که ایشان ادعا کردند که قوانین رو نخونده اند مثل همین مشتریه آقای هوشیار منتها قضیه ما فرق میکرد سری اول آیپی رو بازکردیم و جریمه نگرفتیم و گفتیم در صورتی که بار دیگر پیش بیاد ما مبلغ دو بار جریمه را از شما میگیریم که کلی هم تشکر کردند
    ایشون کلا 20 هزار تومان به بنده داده بودند استفاده از سرورشون نشده بود که دومین ابیوز رو یک آیپی دیگه اومد برامون که ای پی براشون عوض کرده بودیم تا ای پی قبلی باز شه این سری براشون فاکتور کردیم میگیم که هزینه دو جریمه رو باید پرداخت کنید پرداخت که نمیکنه هیچ میگه پولمم برگشت بدید دو بار ضرر رو یک سرور توی یک روز خلاصه ما آخرش با این آدم نتونستیم همکاری کنیم و سرویس دهی رو ادامه ندادیم و دیگه چیزی در اختیارشون قرار نگرفت میگه این همه داون تایم داشتم (عاملش هم خودش بوده)
    این ماجرارو گفتم که الان آقا رحمان میبخشی شاید این سری مشتری از روی خجالت یک تشکر هم بزور بکنه ولی سری بعد تشکر که نمیکنه هیچی پولشم میخواد تازه

این موضوع رو کلی گفتم
    ویرایش توسط CityKala.net : April 8th, 2012 در ساعت 18:53
    فناوری اطلاعات پاسارگاد 74-88558318
    خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان عرفان، شماره 9
    (ملاقات با هماهنگی)
    (فعالیت مجدد بزودی)

11. تعداد تشکر ها ازCityKala.net به دلیل پست مفید

عضو دائم Warez-Host.IR آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,177
    تشکر تشکر شده 
    4,167
    تشکر شده در
    2,036 پست

سلام

پست من پاک شد به دلیل (اسپم)
    پس من پست رو تصحیح میکنم تا پاک نشه
    جناب رحمان شما به عنوان یک فروشنده و سرویس دهنده بهتره از همون اول سیاست های کاریتون رو مشخص کنید تا امروز به مشکل برنخورید به عنوان مثال همون اول در آفرتون مقدار پهنای باند رو ذکر کنید تا مشتری بر طبق نیازش بخره !وقتی شما پهنای باند رو نامحدود اعلام میکنید به نظرم دیگه حقی ندارید به مشتری گیر بدید که چرا زیاد مصرف کردید اما همون اول (جنگ اول به از صلح آخر ) کنید به نظر منطقی تر باشه !
    و در آخر این طرز حرف زدن شما در مورد حتی همون مشتری های بی جنبه هم درست نیست چون خود شما برای دیتاسنتر ایرانی خطاب میشید ، بهتره حداقل حتی در مورد همون مشتری ها کمی با سیاست گفتاری برخورد کنید به هر رو موفق باشید.
    سلام
    اول در مورد قوانینی و ... که خود من نوشتیم در وارزهاست
    وقتی نوشتم بودیم نامحدود مثل تمام دیتاسنتر در قوانین و پی نوشت اعلام کرده بود مثلاً تا x ترابایت و ...
    که در این مورد زیاد توضیح ارائه کردیم و فکر نمی کنم بیش از این نیازی به توضیح باشه

اما در مورد طرز حرف زدن :
    من سعی میکنم با هرکسی مثل خودش صحبت و برخورد کنم و همانطور که میدونید وقتی به یک نفر احترام بزارید اگر به تکامل عقلی رسیده باشه اون هم در مقابل به همان شکل برخورد میکنه
    ولی زمانی که یک فرد هیچ زبانی و گویشی را نمی فهمه و فقط تنها چیزی که متوجه میشه صحبتهای خودش هست باید با این الفاظ نام برد
    البته شاید هم یک درصد تندی کردم یا شما برداشت نامناسب داشتید از گفته های من که به خاطر همون یک درصد از کاربران عذرخواهی می کنم

یا اینکه این رو بگم که بعضی ها سرور های ovh رو با پهنای باند نا محدود میفرشند با اینکه همچین چیزی وجودنداره و تا حددی که تو سایت درج کردن پهنای باند میتونید مصرف کنید و بعد از اتمام این مقدار پورت مربوطه به 10mbps سوئیچ میشه.
    یادتون باشه تنها چیزی که در جهان نامحدود هستش خداست
    خوشحال شدم که هادی جان شما هم اومدی
    این مثل اون قضیه ای می مونه که مدام میان تو انجمن تاپیک ایجاد میکنن :
    سرور وارز از آلمان
    سرور فول وارز از هتزنر
    سرور وارز از سوئیس
    و ...
    اخه اینا کی گفتم که هر کاری دوست دارید انجام بدید ؟؟
    بعد طرف میاد با هزار و یک دروغ و روش اقدام به فروش میکنه

بگذریم بازار دیگران را خراب نکنیم
    اگر نیاز به اجرا نیست، پس نیازی به وجودش هم نیست!
    رضا جان هرچیزی که نوشتیم عیناً ارجا میشه و این میشه گفت جزء تنها مواردی هست که خودم گفتم همکارا سخت گیری نکنن
    چرا ؟؟
    چون 30 درصد قضیه تقصیر خودم هم هست که این ماه به دلیل تعطیلات و کمبود نیرو پشتیبانی و تعداد زیاد سرویس ها قادر به بررسی تمام سرورها نبودیم
    رضا جان ما هم اونفدر نباید نامرد باشیم و خیلی چیزهای زیر پا بزارید که به خاطر اشتباهی که شاید 30 درصدش تقصیر خودمون هست تمام مشکل را به گردن دیگران بندازیم
    این دور از انصاف و مردونگی هست

با تشکر.
    چشم آریا جان حتماً جامعه عمل به صحبت های شما و دیگر دوستان که صمیمانه راهنمایی می کنند می پوشانم
    در مورد پلن هامون نیز این موارد را به صراحت و طوری که کاربر مشاهده کنه اعمال کردم تا بعداً حرفی و حدیثی نباشه
    هرچند که کاربران شاید با سخت گیری هایی که در قوانین جدید اعمال خواهیم کرد منتقدانه برخورد کنند اما برای اینکه به تعادل و ثبات عمومی برسیم حتماً طبق صحبت های شما عمل خواهم کرد

تا این لحظه بیش از 568 نفر این تاپیک را مشاهده کردن و احتمالاً تمام پست های موجود را مطالعه نمودند
    امیدوارم حداقل چند درصد این تاپیک تونسته باشه با صحبت هایی که اساتید انجام دادن بر روی سرویس دهندگان و سرویس گیرندکان تاثیر گذاشته باشه تا آگاهانه اقدام به خرید و فروش کنند
    ایجاد و بحث کردن در مورد چنین موضوعاتی هر چند وقت به نظر من بد نیست , حداقل کارایی که داره شاید روی 10% از افراد تاثیر مثبت بزاره که همین میزان هم برای ما کافیه
    اگر بتونی حقایق را به صراحت بیان کنیم خیلی بهتر از این است که بگیم , پهنای باند نامحدود , هاست نامحدود , فول وارز و ...

موفق باشید

☼☺☼ به زودی دوباره با هم خواهیم بود بهتر از قبل به همراه ارائه تسهیلات بانکی خاص به هموطنان عزیز ☼☺☼

.:::. نسخه جدید ماژول مجازی ساز ESXI برای سیستم WHMCS تحت وب = Module W3esxi For ESXI .:::.

13. تعداد تشکر ها ازWarez-Host.IR به دلیل پست مفید

عضو جدید alfavps آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    199
    تشکر شده در
    147 پست

درود
    من و شما خوب میدونیم کاربر ایرانی حوصله قوانین خوندن رو نداره البته من جمع نمیبندم اما میشه گفت تقریبا 60%
    پس بهتره همون اول لینک قوانین رو بهشون بدید ..

این پاسخ چه ربطی به بحث ما داشت ؟!!!

اولا بنده نگفتم ایرانی ها همشون خوبن توصیه میکنم دوباره متن من رو بخونید. دوما من همچین فرنودی نداشتم ، برداشت شما اینجوری بوده که فکر کردین مسئله در حد شخصی هستش !

کسی منکر این رفتار نبوده
    من طرز سخن گفتن رو گوشزد کردم همین !

البته فروشندگان درغگو هم زیاد داریم که تا مشکلی پیش میاد داستان رو جور دیگه ای جلوه میدن فکر میکنن مردم... تشریف دارن !
    (در واقع فقط مشکل پهنای باند و این داستان نیست ، مشکل فرهنگ کار درست هستش .فرهنگ راستگویی و درستکاری !)
    دو خط بالا کلی بود ربطی به کسی نداره

---------- Post added at 11:22 PM ---------- Previous post was at 11:15 PM ----------

ول در مورد قوانینی و ... که خود من نوشتیم در وارزهاست
    وقتی نوشتم بودیم نامحدود مثل تمام دیتاسنتر در قوانین و پی نوشت اعلام کرده بود مثلاً تا x ترابایت و ...
    که در این مورد زیاد توضیح ارائه کردیم و فکر نمی کنم بیش از این نیازی به توضیح باشه

در واقع بحث همینجاست
    کاربر شاید وسعش نرسه بیشتر پرداخت کنه مثلا من الان از isp سرویس نامحدود گرفتم و بالاترین مصرف رو دارم اما هیچوقت شرکت نگفته چرا زیاد مصرف کنید مگر قانون خاصی بذار اونوقت همه باید تبعیت کنن همین!

اما در مورد طرز حرف زدن :
    من سعی میکنم با هرکسی مثل خودش صحبت و برخورد کنم و همانطور که میدونید وقتی به یک نفر احترام بزارید اگر به تکامل عقلی رسیده باشه اون هم در مقابل به همان شکل برخورد میکنه
    ولی زمانی که یک فرد هیچ زبانی و گویشی را نمی فهمه و فقط تنها چیزی که متوجه میشه صحبتهای خودش هست باید با این الفاظ نام برد
    البته شاید هم یک درصد تندی کردم یا شما برداشت نامناسب داشتید از گفته های من که به خاطر همون یک درصد از کاربران عذرخواهی می کنم

ببینید الان اگر شما بیایید به دیتاسنتر فحاشی کنی ایا دیتاسنتر همون حرفها رو به شما برمیگردونه ؟؟؟ امکان نداره
    دقیقا منم حرف همینه قبل از همه ی این بحث ها باید فرهنگ رو درست کرد ار یکی فحاشی میکنه اونم راه داره میتونید سرویسش رو قطع و ازش شکایت کنید و هزار راه دیگه در کل فکر کنم متوجه بحث شدیم!
    منظور بنده هم این نبود که اینجا بخاطر اون 1 درصد معذرت خواهی کنید من فقط یک بحث کلی رو پیش کشیدم همین.

15. تعداد تشکر ها ازalfavps به دلیل پست مفید

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

یعنی از این به بعد چیکار کنیم؟ قبل از خرید اول بهش لینک قوانین رو میدیم میگیم بخون تا تهش رو قبول داری بهت سرویس میدیم؟ همه میدونن کسی اصلا قوانین رو نمیخونه..برای جلب مشتری هم متاسفانه خیلی ها رو دیدم که به دروغ هاست نامحدود قدرتمند میفروشند و چند روز نشده سایت طرف رو ساپ میکنند و بلا سر مشتری میارند!! یعنی مشتری واسش مهم نیست و سایتش هم برای طرف ارزشی نداره و این وسط پول هست که مهم هست.. حالا میمونه دو راه!! یا قبل خرید قوانین رو نشونشون بدیم. یا بیخیال قوانین اول بفروشیم بعد مشکل ساز شد خرمون از پل گذشته و میتونیم راحت ساپ کنیم طرف رو!!

بهتر نیست اول بفروشیم. بعد تا 12 ساعت آینده بهش قراردادنامه بدیم و قبول کنه؟
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

17. تعداد تشکر ها از delta به دلیل پست مفید

عضو دائم Warez-Host.IR آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,177
    تشکر تشکر شده 
    4,167
    تشکر شده در
    2,036 پست

در واقع بحث همینجاست
    کاربر شاید وسعش نرسه بیشتر پرداخت کنه مثلا من الان از isp سرویس نامحدود گرفتم و بالاترین مصرف رو دارم اما هیچوقت شرکت نگفته چرا زیاد مصرف کنید مگر قانون خاصی بذار اونوقت همه باید تبعیت کنن همین!
    سلام
    کاربری که توان هزینه بیشتر نداره باید بعد از زمان سررسید به سرویس دهندگاهی که سرویس میدن سه تا 100 تومان مراجعه کنه
    نه اینکه هم سرویس خوب بخواد هم قیمت مناسب
    برای کاربرانی که اخطار ارسال میکنیم نیز اعلام کردیم از ماه بعد شرایط به این شکل هست در صورتی که تمایل داشتند اقدام به تمدید نمایند در غیراینصورت قبل از سررسید از اطلاعات خود بک آپ تهیه کنند و به سرویس دهنده دیگری مراجعه کنند
    هیچ زمان نه تنها بنده بلکه هیچ سرویس دهنده ای سرویسی که تنها ضرر داشته باشه و هیچ سودی هم براشون نداشته باشه نگه داری نمی کنه
    ببینید الان اگر شما بیایید به دیتاسنتر فحاشی کنی ایا دیتاسنتر همون حرفها رو به شما برمیگردونه ؟؟؟ امکان نداره
    دقیقا منم حرف همینه قبل از همه ی این بحث ها باید فرهنگ رو درست کرد ار یکی فحاشی میکنه اونم راه داره میتونید سرویسش رو قطع و ازش شکایت کنید و هزار راه دیگه در کل فکر کنم متوجه بحث شدیم!
    منظور بنده هم این نبود که اینجا بخاطر اون 1 درصد معذرت خواهی کنید من فقط یک بحث کلی رو پیش کشیدم همین.
    ما اگر 1% اشتباهی کنیم حتماً فرهنگ عذرخواهی را هم دارید و اونقدر از خودمون می فهمیم که باید این کار را انجام بدیم
    اما برای چند نفر اخطار فرستادیم شما در ماه گذشته این میزان پهنای باند استفاده کردید برای ماه بعد باید یا حداقل x ترابایت پهنای باند اضافه تهیه کنید یا قبل از سررسید به فکر سرویس دهنده دیگری باشید
    فکر میکنه دروغ می گیم و ...
    با یک چنین افرادی دقیقاً مثل خودشون برخورد میکنیم و فرقی نداره دوستم صمیم هست یا مشتری قدیمی اگر قرار باشه به خاطر چند نفر حتی 1 ریال هم ضرر کنیم بدون هیچ تعارفی اعلام میکنیم که از میزبانی در ماه بعد معذوریم

بهتر نیست اول بفروشیم. بعد تا 12 ساعت آینده بهش قراردادنامه بدیم و قبول کنه؟
    دلتا جان برای کسانی که مشتری زیاد ندارن کار ساده ای هست
    مثلاً ما شاید در بعضی از روزها تا 20 سرویس جدید هم ارائه کنیم
    به نظرت برای ما با یک تیم 6 نفره که یک نفر یک نفر برای شیفت شب هست و خودم هم که کارهای خاص را انجام میدم می مونه 4 نفر با حجم بالای درخواستی ها نصب مجدد و پشتیبانی موارد مختلف این کارها را انجام بدیم ؟؟
    بعد اینکه اگر قرار هست قرار داد رسمی ارائه بشه 100% به دلیل مالیات و ... شاهد افزایش سرویس ها خواهیم بود
    این مورد برای همه واقعاً امکان پذیرنیست

نظری بود در خدمتم
    موفق باشید

☼☺☼ به زودی دوباره با هم خواهیم بود بهتر از قبل به همراه ارائه تسهیلات بانکی خاص به هموطنان عزیز ☼☺☼

.:::. نسخه جدید ماژول مجازی ساز ESXI برای سیستم WHMCS تحت وب = Module W3esxi For ESXI .:::.

19. تعداد تشکر ها ازWarez-Host.IR به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

سلام.

تصور می کنم پیغامی که این تاپیک باید به کاربران و سرویس دهندگان میداد، داده شده!

برای جلوگیری از انحراف مبحث و تشنج در تاپیک، تاپیک بسته شد.

باز کننده تاپیک در صورتی که نیاز به باز کردن مجدد تاپیک داشتند، از طریق پیغام خصوصی با بنده در ارتباط باشند.

با تشکر.

21. تعداد تشکر ها ازAria به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)