صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 35

موضوع: آفر ویژه آمریکا|رم 512 مگ 15000 تومان|رم 1 گیگ 20000 ت|رم 2 گیگ 24000 ت|*با کانفیگ رایگان

عضو جدید ALI-US آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    164
    تشکر تشکر شده 
    115
    تشکر شده در
    87 پست

55 آفرهای ویژه آمریکا|رم 512 مگ 15000 تومان|رم 1 گیگ 20000 ت|رم 2 گیگ 24000 ت|*با کانفیگ رایگان

سلام خدمت همه ی کاربران گرامی
    و عرض ادب ویژه خدمت همکاران عزیز انشالله ایام به کام و رزق و روزی تون پر برکت.

کاربران گرامی با آفر های ویژه سرور مجازی آمریکا در خدمتتون هستیم
    همه ی آفرها با کانفیگ رایگان و پنل ریبوت vmware ارائه می شود

تصویر پنل ریبوت[جهت مشاهده روی تصویر کلیک کنید]:

لیست پلان آفرهای ویژه سرور مجازی :

آفر ویژه سرور مجازی 512 مگابایت آمریکا

رم: 512 مگابایت

سی پی یو : 1Core

هارد: 20 گیگابایت

پهنای باند: کاملا نامحدود

پورت: 1000

پنل ریبوت : دارد

سیستم عامل انتخابی شما

به همراه کانفیگ رایگان

تحویل : حداکثر 5 ساعت

پشتیبانی : 24 ساعته

15000 تومان

سفارش دهید

آفر ویژه سرور مجازی 1024 مگابایت آمریکا

رم: 1024 مگابایت

هارد: 25 گیگابایت

سیستم عامل انتخابی شما

به همراه کانفیگ رایگان

20000 تومان

سفارش دهید

آفر ویژه سرور مجازی 2048 مگابایت آمریکا

رم: 2048 مگابایت

هارد: 25 گیگابایت

سیستم عامل انتخابی شما

به همراه کانفیگ رایگان

24000 تومان

سفارش دهید

جهت سفارش روی آفر مورد نظر کلیک کنید

جهت پشتیبانی و مطرح کردن سوالات قبل از خرید
    از طریق تیکت ، اس ام اس ، یاهو با ما در تماس باشید
    لطفا قبل از سفارش قوانین ما را مطالعه کنید

: ارسال تیکت
    : www.vps2.ir
    : 09381728968
    : vps2ir@yahoo.com

نکته مهم : از کاربران و همکاران عزیز خواهش میکنم تو این تاپیک طبق قوانین بخش فروش وب هاستینگ تاک پست بدین
    ویرایش توسط ALI-US : August 16th, 2013 در ساعت 12:24

2. تعداد تشکر ها از ALI-US به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

پیش فرض پاسخ : آفر ویژه آمریکا|رم 512 مگ 15000 تومان|رم 1 گیگ 20000 ت|رم 2 گیگ 24000 ت|*با کانفیگ رایگان

باسلام خدمت مدیریت محترم سایت
    خواهشمندم به این گونه اشخاص که یک شبه اقدام به راه اندازی سایت و ارائه خدمات سرور و هاستینگ میکنند و متاسفانه هیچگونه آشنایی و تجربه در این زمینه ندارند و فقط میخواهند از این طریق پول به جیب بزنند اجازه فعالیت در سایت را ندهید چون در این صورت به اعتبار سایت لطمه وارد میکنند
    باتشکر فراوان

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    207
    تشکر شده در
    167 پست

پیش فرض پاسخ : آفر ویژه آمریکا|رم 512 مگ 15000 تومان|رم 1 گیگ 20000 ت|رم 2 گیگ 24000 ت|*با کانفیگ رایگان

دوست عزیز رسیدگی پلیس فتا و مسولان این انجمن و .... رو ول کنید کسی وقتش رو نداره و کسی هم پیگیر کار شما نمیشه خودتون باید پیگیر باشید

دوستان این عکس رو ببینید
    از این عکس 2 تا نتیجه میگیرید
    1.ایشون حتی توانایی نصب یک سیستم عامل روی ماشین مجازی رو ندارن
    2. واسه اینکه پول رو پس ندن پشت سر هم داشتن داستان میبافتن

دانلود png
    دانلود png

در هر صورت من از جای دیگه سرور جایگزین گرفتم و دیگه نیازی به سرور شما ندارم خواستید هزینه رو کامل برگشت بزنید نخواستید نزنید
    من 2.5 ساله تو این انجمن حداقل از بییشتر از 50-60 فروشنده سرویس داشتم
    خیلی خوب یاد گرفتم لطف امثال شمارو چجوری جبران بکنم یجوری که دیگه نتونید کار کنید تا یاد بگیرید مردم رو مسخره خودتون نکنید
    سرور فروشی دقیقا شده بچه بازی

یکی 2تا عکس دیگه هم هست که اگه بگیرم بذارم همه میفهمن که شما نه تنها مسولیت پذیر نیستید بلکه از اداب معاشرت بالایی هم برخوردار نیستید

تشکر تشکر کرده 
    164
    تشکر تشکر شده 
    115
    تشکر شده در
    87 پست

این سرور از آقای عیسی لو خریداری شده، ایشون هم پیگیر هستن این مشکل حل کنند.
    ابتدا عرض کنم اگر واقعا فکر می کنید این مسائل که گفتین حقیقت داره ،شکایت کنید بنده در خدمتتون هستم اطلاعات کامل هم ارسال می کنم پیگیری کنید.
    تک تک مسائل که گفتین هم شفاف عرض می کنم
    مورد اول بنده یاهو عرض کردم سیستم عامل یکی از همکاران نصب کرده ، به دلیل مشغله کاری برخی کارها ایشون انجام میدن و پولشو میگیرن،
    منم بخاطر شما نمیتونم اینو از جیب بدم.
    هزینه نصب و کانفیگ رایگان هست اما در صورت عودت وجه کسر خواهد شد.
    حالا گیرم که شما درست گفتین و بنده سیستم عامل نمی تونم نصب کنم.
    چطور کانفیگی که 15000 تومان انجام میدن بنده رایگان برای شما انجام دادم
    در مورد عودت وجه هم عرض کردم
    من اهل نون حروم خوردن نیستم اون چیزی که حق شماست برگشت میدم و از حق خودم هم نمیگذرم

در مورد فایل 2000 مگابایت تست به آقای عیسی لو هم گفتم که سرور با دانلود این فایل تست مشکل داره، ایشون هم چک کردن گفتن مشکلی نیست.
    مسئله دیگه هم که به شما ارتباطی نداشت ولی چون بیان کردین منم توضیحاتی میدم اون سرور با پورت 100 ارائه شده بود. به ایشون هم گفتم جهت ارتقاء هم چند روزی طول میکشه تا پورت 1000 ارتقاء داده بشه که بعد از چند روز ارتقاء پیدا کرد اما ایشون صبر نکردن با مطرح کردن این مسائل قصد تخریب مارو داشتن که طبق قوانین سرور ایشون مسدود شد،شما هم که قصد تخریب داشتین طبق قوانین سایت عمل می کنیم.

تشکر تشکر کرده 
    164
    تشکر تشکر شده 
    115
    تشکر شده در
    87 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط yasin1364 نمایش پست ها
    باسلام خدمت مدیریت محترم سایت
    خواهشمندم به این گونه اشخاص که یک شبه اقدام به راه اندازی سایت و ارائه خدمات سرور و هاستینگ میکنند و متاسفانه هیچگونه آشنایی و تجربه در این زمینه ندارند و فقط میخواهند از این طریق پول به جیب بزنند اجازه فعالیت در سایت را ندهید چون در این صورت به اعتبار سایت لطمه وارد میکنند
    باتشکر فراوان
    به دلیل اینکه شما وجه تازه واریز کرده بودین
    و اطلاعاتی در مورد شما نداشتم منتظر بودم یاهو پیام بدین وجه کامل عودت کنم
    که متاسفانه الان دیدم شما هم جهت تخریب پست ارسال کردین که طبق قوانین عمل می کنیم

*هر کدام از مشتری ها صبر نمی کنند آقای عیسی لو سرور روشن کنن
    پ خ شماره حساب بفرستند وجه طبق قوانین عودت خواهد شد

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    207
    تشکر شده در
    167 پست

1. وقتی میگید کانفیگ رایگان یعنی رایگان وگرنه پولم اضافه نیست بیام بدم به کسی که بلد نیست سیستم عامل نصب کنه و به دیگران میده واسش نصب کنن
    کانفیگی که خودم بلدم رو واسم انجام بده رایگان یعنی رایگان
    2. مثل شما انقد بچه نیستم برم وقت بذارم شکایت کنم چون هیچکسی پیگیری نمیکنه خودم پیگیر سرور فروشی شما و باقی مشتریاتون تو این انجمن میشم که همه بدونن شما چجور ادمی هستید
    3. من سرویس گرفتم و 15 تومن به شما پول دادم شما توانایی ارایه دادن سرویس به من رو ندارید به من ربطی نداره شما به کی چه پولی دادید باید پول منو کامل برگشت بزنید
    وگرنه این موضوع رو انقدر کش میدم که چند برابر من شما از پریدن مشتریاتون ضرر کنید
    4. البته شما انقدر تو این 2 روز دروغ گفتید که دیگه این خرفتون هم دروغه و کی باور میکنه که سرور بفروشی 15 تومن بعد 8 تومن بدیم به یکی واسمون سیستم عامل نصب کنه
    بعد خودمون هیچی سود نکنیم و در راه خدا کار کنیم
    5. راجع به عمل کردن به قوانین سایتتون هم اون پول دیگه واسم ارزش نداره فقط میخوام به شما نشون بدم که بلد نیستید یه کاری رو انجام بدید انجام ندید
    یا مردونه بیاید بگید مشکل داریم هزینه رو برگشت میزنیم و پمسخره بازی در نیارید
    هر جور دوست دارید رفتار کنید میخواید سرویس ببندید میخواید هزینه بازگشت ندید اصلا واسم مهم نیست اون هزینه
    چیزی که واسم مهمه اینه که مشتریاتون بدونن از کی سرویس میگیرن
    6. شکایت هم از طریق سایت پی لاین کردیم و جناب سلطانی گفتن تا 36 اگه مشکل منو برطرف نکنید بهشون اطلاع بدیم که دیگه هر امری خودشون صلاح میدونن انجام بدن
    7. هدف من از ادامه این روند بازم میگم مطلع کردن تمامی مشتریان شما از عدم توانایی و بی سوادی شماس تا اخر زمان فروشندگی شما در خدمت شما هستیم
    من کلا تو این انجمن کم میام و کم پست میزنم زیاد هم شده پولم رو بخورن و کاری نکردم
    اما شما یه مورد استثنایی هستید که به صورت استثنایی پیگیر اعمالتون تو انجمن خواهم بود
    ویرایش توسط mahkoom021 : August 18th, 2013 در ساعت 01:12

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    207
    تشکر شده در
    167 پست

سرورا همچنان قطعن
    یاگه بگیم به قول خودشون مشکل از سمت دیتاسنتر هم باشه
    الان بعد 3 روزه که هنوز دیتاسنتر جواب اینارو نداده
    دیگه شورشو دراوردید

جالبه تلفنی بهم میگن که ابیوز اومده واسه سرورم ابیوز واسه همه سرورا میاد و ابیوز تقصیره صاحب سرور یعنی خودشون نیست و ابیوز تقصیره دیتاسنتره !!!!!!!!!!!!!
    من این حرفا رو فقط میزارم به حساب سواد کم ایشون
    بعید میدونم اصلا بدونن دیتاسنتر یعنی چی
    میگن اگر اون اقایی که هزینه سرور اختصاصی مارو پرداخت کرده پول مارو داد ما هم هزینه کاربرا رو میدیم
    ببین گیره چه ادمایی افتادیما
    ویرایش توسط mahkoom021 : August 18th, 2013 در ساعت 15:45

10. تعداد تشکر ها از mahkoom021 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

آقای ali-us که می فرمایید من جهت تخریب پست ارسال کردم اگر شما به فکر مشتری بودید حداقل یک ایمیل میفرستادید دیگه ایمیل من که هنگام ثبت نام تو سایتتون ثبت شده بود چطور بقیه ارائه دهنده های سرور کوچکترین مسئله رو سریع اطلاع رسانی می کنند اما شما بعد 48 ساعت به خودتون زحمت ندادید یک اطلاع رسانی ساده بکنید در ضمن اطلاعات حسابم رو از طریق ایمیل براتون میفرستم لطفا زحمت عودت وجه رو بکشید

در آخر هم بگم من مریض نیستم که بخوام کسی رو تخریب بکنم اگه کسی کارشو درست انجام بده ازش هم حمایت میکنم و هم قدردانی

عزت زیاد.
    ویرایش توسط yasin1364 : August 18th, 2013 در ساعت 16:27

12. تعداد تشکر ها از yasin1364 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    22
    تشکر تشکر شده 
    38
    تشکر شده در
    28 پست

دوست عزیز یا بگین سرور کی روشن میشه یا کل هزینه مارو بازگشت بدید هنوز استفاده نشده بود از سرور که خاموش شد

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    207
    تشکر شده در
    167 پست

به شما هم پیشنهاد میکنم بیخیال صجبت کردن مستقیم با این اقا شید ایشون کامل مشخص هست سن و سال پایینی دارن و نه معلوماتی در زمینه سرور دارن و نه اصلا از مسئولیت پذیری و نحوه بازگشت وجه به کاربران به خاطر قطعی سرور (زمانی که مقصر خودشون هستن) اطلاعی دارن
    و به قول خودشون میخواستن که ضرری که دیتاسنتر به ایشون وارد کردن رو از کاربران جبران کنن
    که به لطف جناب سلطانی (صاحب امتیاز سایت پی لاین) موفق نشدن
    به نظر من شما هم از سایت پی لاین پیگیر پرداختتون شید راحت تر و سریع تر جواب میگیرید مسئولین این سایت خیلی پیگیر هستن و هزینه من رو کامل به حساب من برگشت زدن

تشکر تشکر کرده 
    164
    تشکر تشکر شده 
    115
    تشکر شده در
    87 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mahkoom021 نمایش پست ها
    به شما هم پیشنهاد میکنم بیخیال صجبت کردن مستقیم با این اقا شید ایشون کامل مشخص هست سن و سال پایینی دارن و نه معلوماتی در زمینه سرور دارن و نه اصلا از مسئولیت پذیری و نحوه بازگشت وجه به کاربران به خاطر قطعی سرور (زمانی که مقصر خودشون هستن) اطلاعی دارن
    و به قول خودشون میخواستن که ضرری که دیتاسنتر به ایشون وارد کردن رو از کاربران جبران کنن
    که به لطف جناب سلطانی (صاحب امتیاز سایت پی لاین) موفق نشدن
    به نظر من شما هم از سایت پی لاین پیگیر پرداختتون شید راحت تر و سریع تر جواب میگیرید مسئولین این سایت خیلی پیگیر هستن و هزینه من رو کامل به حساب من برگشت زدن
    به دلیل تهدید از طریق پیام کوتاه و موضوعاتی که در این انجمن بیان کردین پلیس فتا شاکی تون شدیم
    شماره همراه شما هم جهت پیگیری در اختیارشون قرار گرفت.
    به پی لاین عرض کردیم که ارجاع کنند پلیس فتا که متاسفانه قانون سر خورد عمل کردند.
    شکایتی به همراه تصاویر تیکت ها آماده کردیم ارسال کنیم.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)