صفحه 2 از 7 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 61

موضوع: پـیـشنهاد ویژه سرور مجازی لینوکس و ویندزو از فرانسه با پورت 1 گیگابیت فقط 11 تومان

عضو انجمن rayannet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    275
    تشکر تشکر شده 
    235
    تشکر شده در
    183 پست

پیش فرض پـیـشنهاد ویژه سرور مجازی لینوکس و ویندزو از فرانسه با پورت 1 گیگابیت فقط 11 تومان

سرور های فـــــرانــــســـــه دارای پورت 1 Gbps اختصاصی می باشد.
    جهت دریافت سرویس های تست با ایمیل info.rayannet@gmail.com مکاتبه کنید.

مشخصات سرور :
    Cpu : Xeon 3360
    Ram : 8 Gig

پیشنهادات زیر فقط برای مدتی مـــــــــــــــــــحــــ ــــــدود می باشد.

پیشنهاد ویژه فوق العاده از سرور فرانسه
    هارد دیسک : 17گیگابایت
    رم : 256مگابایت
    پهنای باند : 3 TB بر روی پهنای باند 1000 مگابیت در ثانیه - استفاده بیشتر از 4 TB پورت بر روی 10 مگابیت در ثاینه محدود خواهد شد.
    موقعیت سرور : فرانسه
    پورت ارتباطی سرور : 1000Mbps
    سیستم عامل : ویندوز یا لینوکس
    پشتیبانی : 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته
    پشتیبانی و مدیریت کامل
    ماهانه : 11000تومان
    تعداد این سرویس محدود می باشد.

پیشنهاد ویژه 1 از سرور فرانسه
    هارد دیسک : 15 گیگابایت
    رم : 384 مگابایت + 64 مگابایت رم رایگان
    پهنای باند : 2 TB بر روی پهنای باند 1000 مگابیت در ثانیه - استفاده بیشتر از 4 TB پورت بر روی 10 مگابیت در ثاینه محدود خواهد شد.
    پشتیبانی و مدیریت کامل
    ماهانه : 15000تومان

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=

پیشنهاد ویژه 2 از سرور فرانسه
    هارد دیسک : 30 گیگابایت
    رم : 512 مگابایت + 64 مگابایت رایگان
    پهنای باند : 4 TB بر روی پهنای باند 1000 مگابیت در ثانیه - استفاده بیشتر از 4 TB پورت بر روی 10 مگابیت در ثاینه محدود خواهد شد.
    پشتیبانی و مدیریت کامل
    ماهانه : 20000

پیشنهاد ویژه 3 از سرور فرانسه
    هارد دیسک : 80 گیگابایت
    رم : 1024 مگابایت
    پهنای باند : 6 TB بر روی پهنای باند 1000 مگابیت در ثانیه - استفاده بیشتر از 4 TB پورت بر روی 10 مگابیت در ثاینه محدود خواهد شد.
    پشتیبانی و مدیریت کامل
    ماهانه : 32000تومان

هر IP اضافه ماهانه 1500تومان میباشد.

لایسنس Kloxo or LxAdmin رایگان

لایسنس Directadmin ماهانه 7000 تومان

دسترسی برای لینوکس از طریق SSH خواهد بود. و برای ویندوز از Remote Desktop

نصب نرم افزار mikrotik : نصب رایگان

نصب نرم افزار Nttacc Free Install (V-P+N تومان [یکبار برای همیشه]

نصب رایگان IBSng رایگان جهت سرور مجازی با سیستم عامل لینوکس جهت ارایه V.P-N

نصب امکانات امنیتی از جمله دیوار اتشین به صورت " رایگان " بر روی کلیه پلانها انجام خواهد شد.

جهت خرید با ما تماس بگیرید
    تلفن تماس : 0791-3336739
    تلفن همراه : 09364360796
    ایمیل : info.rayannet@gmail.com

آبـــــــــــــــــــــــ دیت شد.

---------- Post added at 11:58 PM ---------- Previous post was at 11:58 PM ----------

ویرایش توسط rayannet : March 10th, 2010 در ساعت 11:54 دلیل: آبدیت

2. تعداد تشکر ها ازrayannet به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید iman_n21 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    6 پست

پیش فرض پاسخ : پـیـشنهاد ویژه سرور مجازی لینوکس و ویندزو از فرانسه با پورت 1 گیگابیت فقط 11 تومان

ضعيف ترين و بى مسئوليت ترين پشتيبانى رو از اين گروه ديدم
    اصلا راضى نبودم
    به دليل انتقاد و دادن pm هم سرويس بنده رو حذف كردن
    سريس بنده بعد از 27 ساعت تحويل داده شد؛ اونم ناقص
    تيكت داديم، انگار نه انگار
    ميل زديم ، بازهم هيچ
    pm ميديم ميگن تيكت بزنيد
    و اين حلقه ادامه داشت تا اينكه سرويس ما بعد از سه روز حذف شد و 15000 هم ...

اما خوشحالم كه بالاخره از دستشون راحت شدم
    فكر ميكنن علامه ان و معلم اخلاق !!!

به جاى وى پى اس درس اخلاق ميدن

5. تعداد تشکر ها ازiman_n21 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    44
    تشکر شده در
    32 پست

پیش فرض پاسخ : پـیـشنهاد ویژه سرور مجازی لینوکس و ویندزو از فرانسه با پورت 1 گیگابیت فقط 11 تومان

سلام آقای رایان نت !

الان 6 روز هست که وی پی اس بنده بسته شده و کاری به مشکلاتی که برام به این دلیل پیش اومده و یا اینکه شما اصلا جواب تیکت ها و ایمیل ها و پیام ها رو در حالی که آنلاین هستین نمیدین ندارم ! اما میخوام بدونم که تکلیف 35 گیگ اطلاعات من که روی وی پی اس شرکت شما بوده چی مشه ؟ منتظر پاسخ شما هستم

7. تعداد تشکر ها ازdatabase به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    32
    تشکر شده در
    26 پست

با سلام

من هم مشکلی مثل شما دارم
    من از این آقا 1 vps آلمان و امریکا داشتم الان 2 هفته هست که سرعت vps آلمان به شدت سرعتش پائین آمده و اصلا" پاسخگو نیستند هر چه ایمیل و تماس میگیریم نه جوابی میگیریم نه چیزی واقعا" متاسفم برای چنین شخصی.

vps آلمان رو از هفته گذشته قطع کردند و vps فرانسه به جاش برای ما دادند و از روزی که فرانسه رو تحویل دادند:

1. فایلهای ما روی vps آلمان معلوم نیست چی شده

2. vps فرانسه هم هر 1-2 ساعت یک بار داون میشه و بعد از ارسال ایمیل بعد از چند ساعت بالا میاد، امروز هم که کلا" از صبح vps فرانسه قطع شده و ایمیل مسخره ای از این شخص دریافت کرده ام که در زیر ارسال می کنم:

Block IP
    ...
    From:
    RayanNet Online Support <info.rayannet@gmail.com>
    ...
    View Contact
    To: amir <.....@yahoo.com>
    Salam,

Restart shodan pey dar pey server be dalil in bood ke moratab shoma dar hal attack va Spam bodid va goftim port 445 bebandid va tavajoh nakardid alan Datacenter IP Shoma Block karda ast

نه کسی attack انجام داده و نه اسپم ....
    الان که اینجا رو خوندم دیدم متوجه شدم جریان از چه قراره !!!
    این آقا مشکلش معلوم نیست چی هست ... ایمیلهای عجیب ارسال می کنه و به راحتی مشکل خودش رو سر گردن افراد دیگر میندازه ....

دوستانی که مایل هستند میتوانیم 1 سرور خریداری کنیم و آن را تقسیم نمائیم به این شکل اصلا" به چنین مشکلاتی مواجه نخواهیم شد.

باز هم برای آقای رحمانیان متاسف هستم با این کار بچه گانه و غیر حرفه ای ایشان ....

9. تعداد تشکر ها ازuefa به دلیل پست مفید

عضو انجمن AfraWeb.net آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    478
    تشکر تشکر شده 
    1,026
    تشکر شده در
    664 پست

با صحبت هایی که با مسول فروش رایان نت داشتیم
    مثل اینکه مشکلی روی سرور فرانسه دارند و به احتمال زیاد اکانت ها رو انتقال میدن روی سرور جدید و مشکل حل خواهد شد . این مشکل برای همه ممکن هست پیش بیاد و با شناختی که از ایشون داریم سعی در حل مشکل دارند و متاسفانه مشکلات از طرف سرور های ovh هست. که ما هم بنا به همین دلایل همکاری خودمون را با این دیتا سنتر قطع کردیم .
    مطمعنا روز های از دست رفته به شما برخواهد گشت و از سرور های جدید از یک دیتا سنتر دیگر ارائه خواهد شد .
    [LEFT]AfraWeb, Since December 18 2007
    Managed & Unmanaged VPS and Dedicated Servers in Canada
    Netelligent Hosting Services Inc
    Iran office : 98-21-66841497

11. تعداد تشکر ها از AfraWeb.net به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    275
    تشکر تشکر شده 
    235
    تشکر شده در
    183 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iman_n21 نمایش پست ها
    ضعيف ترين و بى مسئوليت ترين پشتيبانى رو از اين گروه ديدم
    اصلا راضى نبودم
    به دليل انتقاد و دادن pm هم سرويس بنده رو حذف كردن
    سريس بنده بعد از 27 ساعت تحويل داده شد؛ اونم ناقص
    تيكت داديم، انگار نه انگار
    ميل زديم ، بازهم هيچ
    pm ميديم ميگن تيكت بزنيد
    و اين حلقه ادامه داشت تا اينكه سرويس ما بعد از سه روز حذف شد و 15000 هم ...

اما خوشحالم كه بالاخره از دستشون راحت شدم
    فكر ميكنن علامه ان و معلم اخلاق !!!

به جاى وى پى اس درس اخلاق ميدن
    بله، همانطور که گفتید سرور شما کاملا حذف شد. به دلیل استفاده کردن از کلمات رکیک و توهین به ما.
    در صورت نیاز اگر لازم باشد تصاویر جهت اثبات پیوست خواهد شد. هر فردی بخواهد توهین کند ما سرویس انان بدون اخطار قبلی حذف خواهیم کرد.
    شما گفتید به ویندوز تغییر سیستم عامل بدیم بعد اومدید میگید IBSng چرا نصب نیست ؟!

---------- Post added at 02:12 AM ---------- Previous post was at 02:09 AM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط database نمایش پست ها
    سلام آقای رایان نت !

الان 6 روز هست که وی پی اس بنده بسته شده و کاری به مشکلاتی که برام به این دلیل پیش اومده و یا اینکه شما اصلا جواب تیکت ها و ایمیل ها و پیام ها رو در حالی که آنلاین هستین نمیدین ندارم ! اما میخوام بدونم که تکلیف 35 گیگ اطلاعات من که روی وی پی اس شرکت شما بوده چی مشه ؟ منتظر پاسخ شما هستم
    میتونم بپرسم ایمیل شما چی هست ؟ چون شما رو اصلا نمی شناسم.
    35 گیگ اطلاعات مطمئن هستید از بین رفته ؟ چون ما به تک تک کاربران ایمیل زده بودیم و انانی که گفته بودند سرویس خام تحویل دهید ما سرویس خام تحویل دادیم و 48 ساعت بعد از ان هم سرویس انان فعال بود تا بتوانند اگر اطلاعاتی دارند انتقال دهند.
    یادم نمی یاد کسی اطلاعاتش از بین رفته باشه و همچین ایمیلی زده باشه که پس اطلاعات 35 گیگی من چی شد

---------- Post added at 02:19 AM ---------- Previous post was at 02:12 AM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط uefa نمایش پست ها
    با سلام

من هم مشکلی مثل شما دارم
    من از این آقا 1 vps آلمان و امریکا داشتم الان 2 هفته هست که سرعت vps آلمان به شدت سرعتش پائین آمده و اصلا" پاسخگو نیستند هر چه ایمیل و تماس میگیریم نه جوابی میگیریم نه چیزی واقعا" متاسفم برای چنین شخصی.

vps آلمان رو از هفته گذشته قطع کردند و vps فرانسه به جاش برای ما دادند و از روزی که فرانسه رو تحویل دادند:

1. فایلهای ما روی vps آلمان معلوم نیست چی شده

2. vps فرانسه هم هر 1-2 ساعت یک بار داون میشه و بعد از ارسال ایمیل بعد از چند ساعت بالا میاد، امروز هم که کلا" از صبح vps فرانسه قطع شده و ایمیل مسخره ای از این شخص دریافت کرده ام که در زیر ارسال می کنم:

Block IP
    ...
    From:
    RayanNet Online Support <info.rayannet@gmail.com>
    ...
    View Contact
    To: amir <.....@yahoo.com>
    Salam,

Restart shodan pey dar pey server be dalil in bood ke moratab shoma dar hal attack va Spam bodid va goftim port 445 bebandid va tavajoh nakardid alan Datacenter IP Shoma Block karda ast

نه کسی attack انجام داده و نه اسپم ....
    الان که اینجا رو خوندم دیدم متوجه شدم جریان از چه قراره !!!
    این آقا مشکلش معلوم نیست چی هست ... ایمیلهای عجیب ارسال می کنه و به راحتی مشکل خودش رو سر گردن افراد دیگر میندازه ....

دوستانی که مایل هستند میتوانیم 1 سرور خریداری کنیم و آن را تقسیم نمائیم به این شکل اصلا" به چنین مشکلاتی مواجه نخواهیم شد.

باز هم برای آقای رحمانیان متاسف هستم با این کار بچه گانه و غیر حرفه ای ایشان ....

شما اول بهتر است در ارسال ایمیل و نوشتن متن و طرز صحبت تجدید نظر کنید.

2- فایل شما معلوم نیست چی شده است ؟
    from amir karimi <bulgaria_amir@yahoo.com> hide details Mar 12 (4 days ago)
    to RayanNet Online Support <info.rayannet@gmail.com>
    date Mar 12, 2010 1:57 PM
    subject Re: transfer
    signed-by yahoo.com
    mailed-by yahoo.com

Ba salam,
    lotfa" baraye injaneb server kham nasb nemaeid.

شما گفتید سرور مجازی خام تحویل بدهید و توجه کنید سرویس شما تا 48 ساعت بعد از ان هم فعال بوده است و حتی بیشتر حداقل 48 ساعت !!!

به هر حال ما کارخانه Log سازی نداریم. و تمامی Log ها برای شما ارسال کردیم همان Log هایی هستند که Hugeserver برای ما ارسال کرده اند. و Restart سرور هم OVH برای جلوگیری از Attack میکرد که ما گفتیم IP ها را Block کنند. اما سرور را Restart ندهند.

Log ها و ... چیزی است که Hugeserver برای ما ارسال میکند میتوانند تشریف بیارند و جواب دهند.

3-4 ماهی که بهترین سرویس به شما با بالا ترین کیفیت میدادیم یادتان نبود تشکر کنید اما الان که به مشکلاتی بر خوردیم اومدید اعتراض می کنید !
    سرور طی 3-4 ماهی که روی گیگا بودیم حتی 30 ثانیه هم Down شد ؟ اما متاسفانه بزرگترین اشتباه ما خرید از Hugeserver و خرید نکردن مستقیم سرور و عدم اشنایی با OVH بود که امیدوارم دیگر دوستان از تجریه ما استفاده کنند و دچار این مشکلات نشوند.

---------- Post added at 02:27 AM ---------- Previous post was at 02:19 AM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط AfraWeb.net نمایش پست ها
    با صحبت هایی که با مسول فروش رایان نت داشتیم
    مثل اینکه مشکلی روی سرور فرانسه دارند و به احتمال زیاد اکانت ها رو انتقال میدن روی سرور جدید و مشکل حل خواهد شد . این مشکل برای همه ممکن هست پیش بیاد و با شناختی که از ایشون داریم سعی در حل مشکل دارند و متاسفانه مشکلات از طرف سرور های ovh هست. که ما هم بنا به همین دلایل همکاری خودمون را با این دیتا سنتر قطع کردیم .
    مطمعنا روز های از دست رفته به شما برخواهد گشت و از سرور های جدید از یک دیتا سنتر دیگر ارائه خواهد شد .
    تشکر از شما دوست عزیز AfraWeb
    تمامی مشکلات ما یکی این بود که سرور را با واسطه از Hugeserver خریداری کردیم. و قوانین و ایراد های مزخف دیتاسنتر OVH بود.
    امیدوارم دوستان و همکاران به هیچ وجه سرور را با واسطه خریداری نکنند. و از یک دیتاسنتر معتبر و خوب تهیه کنند.
    و خواهشمندیم گول این تایید های الکی که در انجمن تایید میکنند نخورید ! این Hugeserver در 2 تاپیک همه 100% تایید کرده بودند اما وقتی خرید کردیم دیدیم و تجربه خوبی شد واسمون ... و تعهدات قبل و بعد ؛ جواب دادن در پشتیبانی انلاین قبل از خرید و بعد از خرید و شاید این یک سیاست کاریشون باشه و جواب و مشکلات افرادی که مشتری خودشون نیستند بدن که فقط بیان تایید اش کنند یا ...
    به هر حال تجربه خوبی شد و شرکتی که همه 100% تایید اش میکردن رو شناختیم

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    32
    تشکر شده در
    26 پست

آقای محترم
    من همیشه به موقعش از شما تشکر کردم خودت هم خوب میدونی !!!
    امروز کل سرور قطع شده به من ایمیل زدی که شما attack می کنید دیتا سنتر بسته؟! و از این صحبت هائی که خیلی راحت مشکل رو بندازید گردن کس دیگری؟!

از بعد از ظهر هر قدر ایمیل ارسال کردم و تماس با موبایل شما گرفتم 1 باز هم جواب ندادی عزیز من، می تونستید 1 ایمیل بزنید و جریان رو شرح بدهید و یا 2 ماین گوشی رو جواب بدهید و توضیح بدهید!!

به هر حال متاسفم از وضع به وجود آمده هم از سرور امریکا و هم از سرور آلمان که فایلها معلوم نیست چی شده و هر چه در مورد VPS آلمان ایمیل زدم به شما که فایلهای ما چی شده جوابی ندادید؟!

همان روز که vps فرانسه رو تحویل دادید چند ساعت بعدش آلمان قطع شد و تا کنون فایلعای ما معلوم نیست که چه بلائی سرش آمده.

در ضمن ساپورت خوب به جائی می گویند که:
    1. به ایمیل ها به صورت شفاف جواب بدهند
    2. به تلفن پاسخگو باشند

من دوست داشتم با شما کار کنم اما متاسفانه امروز بهتر بگویم طی این چند روز اصلا" خوب با ما طا نکردید.
    موفق و پیروز باشید در پناه حق !

---------- Post added at 03:31 AM ---------- Previous post was at 03:17 AM ----------

آقای رحمانیان!
    خودت هم خوب میدونی من هم خوب میدونم زمانی که سرور تحویل دادی قرار بود تا 48 ساعت سرور باز باشد تا من backup های خود را بردارم اما متاسفانه بهد از اینکه فرانسه را تحویل دادید ساعاتی بعد آلمان نیز قطع شد و هر چه ایمیل زدم در رابطه با سرور آلمان هیچ جوابی به من ندادید این رو هم انکار می کنید؟!

من همیشه برای شما و دیگران احترام قائل بوده ام اما روز گذشته چنان کار غیر حرفه ای انجام دادید که به کل از دست شما ناراحت و شاکی هستم و علت آن عدم پاسخ گوئی به تلفن و ایمیل می باشد.

اگر مشکلی داشتید خیلی راحت می توانستید بیان کنید که مشکل دارید نه اینکه بگوئید attack ارسال کرده اید؟!

---------- Post added at 03:40 AM ---------- Previous post was at 03:31 AM ----------

در ضمن اگر انکار می کنید بگوئید تا تمامی ایمیلهای ارسال شده برای شما را همینجا ارسال کنم به ساعت و تایم؟
    کپی پرینت تماسهای گرفته شده هم اگر لازم است بگوئید تا فردا از مخابرات تهیه کنم و برایتان بفرستم؟!

1 سرویس دهنده باید پاسخگوی مشکلات بوجود آمده به یوزر خود باشد نه اینکه تفره رفته و به ایمیل و تلفنهای خود جواب ندهد، این مسئله احترام قائل نشدن به طرف مقابل می باشد و امر پسندیده ای نمی باشد.

امیدوارم از این به بعد چنین مسائلی نداشته باشید من روک و شفاف صحبتهای خود را بیان می کنم چنانچه روک و شفاف پاسخگوی تک تک کاربران حود هستم !

یا علی

14. تعداد تشکر ها ازuefa به دلیل پست مفید

عضو انجمن AfraWeb.net آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    478
    تشکر تشکر شده 
    1,026
    تشکر شده در
    664 پست

مسولیت بک اپ و گرفتن بک اپ با خود مشتری هست اگر اطلاعات روی سرور برای شما اهمیت داشته باشد مطمعنا سرور بک اپ خریداری میکنید و روزانه از اطلاعات خود بک اپ میگیرید ایشان توضیح دادند این دیتا سنتر قوانین بسیار سختگیرانه ای دارد و ای پی ها بلوک نموده و این مشکل بوجود امده و در مواقعی که سعی در حل مشکل هست جوابگویی به یوزر ها کار بسیار سخت و دشواری هست . پس باید صبر کنید تا مشکلات رفع شود .
    [LEFT]AfraWeb, Since December 18 2007
    Managed & Unmanaged VPS and Dedicated Servers in Canada
    Netelligent Hosting Services Inc
    Iran office : 98-21-66841497

16. تعداد تشکر ها از AfraWeb.net به دلیل پست مفید

عضو جدید iman_n21 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rayannet نمایش پست ها
    بله، همانطور که گفتید سرور شما کاملا حذف شد. به دلیل استفاده کردن از کلمات رکیک و توهین به ما.
    در صورت نیاز اگر لازم باشد تصاویر جهت اثبات پیوست خواهد شد. هر فردی بخواهد توهین کند ما سرویس انان بدون اخطار قبلی حذف خواهیم کرد.
    شما گفتید به ویندوز تغییر سیستم عامل بدیم بعد اومدید میگید IBSng چرا نصب نیست ؟!

---------- Post added at 02:12 AM ---------- Previous post was at 02:09 AM ----------

استاد !
    پرفسور !
    دكتر !
    علامه !
    رفيق !
    بنده اول از شما يه VPS لينوكس خواستم + IBSng، كه بعد از 27-28 ساعت كه در نوع خودش بى نظيره (خدا ميدونه چقدر PM دادم ميل زدم، يكى نبود بگه VPS شما مثلا يه هفته ديگه آماده ميشه، يه ماه ديگه، يه سال ديگه؛ آدم بدونه بايد چيكار كنه جواب مردم رو چى بده) اومدين يه IP و يه پسورد ميل كردين و به حساب خودتون تمام، رفتم نگاه كردم نگاه كردم ميبينم خدايا اينكه هيچى روش نيست !، قرار چيز ديگه اى بوده !
    خبر دادم (به هر سه روش!) هيچ اتفاقى نيافتاد
    32-33 ساعت گذشت
    از دوباره درخواست دادم (به هر سه روش) كه بابا جون بيا VPS ت رو بردار پول ما رو بده؛ اينجورى هم شما راحتى هم من
    كه اين دفعه معجزه ميشه و در يه چشم بهم زدن پى ام مياد كه پول پس داده نميشه مخصوصا شما كه دليل ندارى !!
    من هم گفتم دليل تاخير + پشتيبانى ضعيف ( كه به شما برخورد و تهديد كرديد اگر يه بار ديگه اينجورى صحبت كنم آسمون و زمين رو به هم ميدوزيد )
    باز خوشحال شدم فهميدم اونور يه نفر هست
    بى سر و صدا (!) 24 ساعت منتظر مونديم خبرى نشد
    گفتم سرور ما رو عوض كنيد با WIN2003 و NTtac و ... (با ميل عرض كردم)
    فرموديد تيكت بزن
    تيكت زديم (تو تيكت NTtac رو هم حذف كردم)
    24 ساعت صبر كرديم
    عصبانى شديم (ديوار كه نيستيم، آدميم، برعكس شما)
    پيگيرى كرديم
    چت
    يكى من يكى شما
    يكى من يكى شما (تو همين ميون هم گفتيد كه من گفتم WIN2003 + IBSng خواستم(!) و اين نميشه، بهمين دليل فلان و بهمان )
    گفتم IBSng رو براى لينوكس گفته بودم، هنوز هم VPS لينوكس هست بدون IBS
    درس آخلاق دادى
    دانش آموز خوبى نبودم
    گفتى سرورت مسدود شد
    گفتم به جهنم (كلمه ركيك از ديد شما)
    گفتى حذف شد
    گفتم به درك، بهتر (كلمه ركيك)
    گفتم پول
    گفتى نميدم
    گفتم پس ***يش (كلمه ركيك)
    گفتم به اين ميگن ***ى، *** (كلمه ركيك)
    گفتم كلاهبردار (كلمه ركيك)
    هنوزم رو حرفم هستم
    پشيمون هم نيستم
    هنوزم ناراضى ام
    هنوزم ناراحتم
    هنوزم عصبانيم
    هنوزم كه فكرش رو ميكنم 5 روز وقت من رو هدر دادى آتيش ميگيرم
    نه تنها پول من رو بالا كشيدى بكه وقت من رو هم ***يدى
    15000 از من گرفتى بدون هيچ سرويسى يا خدماتى كه ارائه بدى، و اين يعنى كلاه بردارى، برو از هر كى ميخواى بپرس
    اگر هم جايى حرف زده شد كه به مذاقت خوش نيومد، حق ندارى جاش پول مردم رو بخورى، اينم از هر كى ميخواى بپرس

عكس هم دوس دارى بزار ولى همه چيز رو كامل بزار نه كه دو دره بازى دربيارى مثل VPS ت
    (واى مامانش اينا، بازم توهين كردم، من چه پسر بدى شدم، آقاى رايانت بيا من ادب كن !!!)

خجالت داره به خدا
    هر چيزى يه حدى داره
    شما سرا پا كرامتى و ماها سراپا تقصير ؟؟؟!!!!

اصلا ميدونى چيه ؟!
    تو راست ميگى، حق با توئه، فقط راحتم بزار كه روانى شدم تو اين 5 روز كه با شما در تماس بودم
    ویرایش توسط iman_n21 : March 17th, 2010 در ساعت 13:39

18. تعداد تشکر ها از iman_n21 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    275
    تشکر تشکر شده 
    235
    تشکر شده در
    183 پست

امروز کل سرور قطع شده به من ایمیل زدی که شما attack می کنید دیتا سنتر بسته؟! و از این صحبت هائی که خیلی راحت مشکل رو بندازید گردن کس دیگری؟!
    شما هر طور راحتید میتونید فکر کنید. اما کسایی که با ovh کار کردند خواهند فهمید مشکل از کجاست.

از بعد از ظهر هر قدر ایمیل ارسال کردم و تماس با موبایل شما گرفتم 1 باز هم جواب ندادی عزیز من، می تونستید 1 ایمیل بزنید و جریان رو شرح بدهید و یا 2 ماین گوشی رو جواب بدهید و توضیح بدهید!!
    موبایل شخصی بنده هست دوست ندارم جواب بدم. در ضمن راجب ایمیل یکبار گفتیم ip بلاک شده است ایا باز در هر ایمیل باید بگوییم ip بلاک شده است ؟

به هر حال متاسفم از وضع به وجود آمده هم از سرور امریکا و هم از سرور آلمان که فایلها معلوم نیست چی شده و هر چه در مورد vps آلمان ایمیل زدم به شما که فایلهای ما چی شده جوابی ندادید؟!
    سرور آلمان تا 17-3-2010 اعتبار داشته است. و امروز بسته شده

در ضمن ساپورت خوب به جائی می گویند که:
    1. به ایمیل ها به صورت شفاف جواب بدهند
    2. به تلفن پاسخگو باشند
    پس بهتر است برید جایی سرویس بگیرید که ساپورت خوبی ارایه کنند. و به تلفن پاسخگو باشند. سرویس شما2-3 روز دیگر هم اتمام خواهد شد پس بهتر است سرویس خود را جای بهتری تهیه کنید.

تشکر تشکر کرده 
    275
    تشکر تشکر شده 
    235
    تشکر شده در
    183 پست

استاد !
    پرفسور !
    دكتر !
    علامه !
    رفيق !
    بنده اول از شما يه VPS لينوكس خواستم + IBSng، كه بعد از 27-28 ساعت كه در نوع خودش بى نظيره (خدا ميدونه چقدر PM دادم ميل زدم، يكى نبود بگه VPS شما مثلا يه هفته ديگه آماده ميشه، يه ماه ديگه، يه سال ديگه؛ آدم بدونه بايد چيكار كنه جواب مردم رو چى بده) اومدين يه IP و يه پسورد ميل كردين و به حساب خودتون تمام، رفتم نگاه كردم نگاه كردم ميبينم خدايا اينكه هيچى روش نيست !، قرار چيز ديگه اى بوده !
    سرویس های ما معمولا بیت 24 الی 48 ساعت کامل تحویل خواهیم داد. شما یکبار درخواست تغییر سیستم عامل میکردید یکبار نصب IBSng در ضمن کلا قبل از خرید برخورد شما کاملا معلوم بود که اول میگفتید سرور مجازی بده من بعدا پول میدم یا ...

كه اين دفعه معجزه ميشه و در يه چشم بهم زدن پى ام مياد كه پول پس داده نميشه مخصوصا شما كه دليل ندارى !!
    جانم !؟

من هم گفتم دليل تاخير + پشتيبانى ضعيف
    همانطور که به شما گفتم در Gmail جواب نخواهم داد و فقط جواب تیکت هاتون خواهم داد که این کار هم انجام دادیم. و شما توجه نمی کردید فقط به Gmail ارسال می کردید.

درس آخلاق دادى
    من درس اخلاق بهت ندادم باید بابات بهت درس اخلاق میداد که معلومه درست ادبت نکرده که چطور صحبت کنید

گفتى سرورت مسدود شد
    نگفتم مسدود شد ! گفتم کامل حذف شد

گفتم به جهنم (كلمه ركيك از ديد شما)
    گفتى حذف شد
    گفتم به درك، بهتر (كلمه ركيك)
    گفتم پول
    گفتى نميدم
    گفتم پس ***يش (كلمه ركيك)
    گفتم به اين ميگن ***ى، *** (كلمه ركيك)
    گفتم كلاهبردار (كلمه ركيك)
    هنوزم رو حرفم هستم
    پشيمون هم نيستم

دوستان ببینید جمله دقیق در چت به این صورت بوده و بالا به چه صورت دیگه نوشتن :
    3:23 PM iman: ticket konam key javab midin ?
    1 hafte dige ?!
    me: bale , 2 haftai diga
    3:24 PM ensha allah hafta ayanda ok misha ticket konid
    iman: به به
    به به
    چه زود
    چه سريع
    بابا پرفسور
    شما حقه بازيد
    3:25 PM گول مردم ميزنيد
    حروم خورها
    بريد به جهنم
    me: aziz ro windows key ta hala ibs nasb misha ?
    iman: قشنگ رو لينوكس بود
    نه ويندوز
    آخه چرا اينقدر اذيت ميكنى
    3:26 PM چرا نميزاري با هم كار كنيم ؟

وقتی اینجور صحبت میکند چه انتظاری دارید ؟!

هنوزم عصبانيم
    چون ادب نداری...

نه تنها پول من رو بالا كشيدى بكه وقت من رو هم ***يدى
    15000
    پول شما بالا نکشیدیم خودتون باعث اینکار شدید

پاز من گرفتى بدون هيچ سرويسى يا خدماتى كه ارائه بدى، و اين يعنى كلاه بردارى، برو از هر كى ميخواى بپرس
    شما از هرجا سرویس بگیری و بهشون بی احترامی کنی سرویس شما متوقف خواهند کرد اینو مطمئن باشید.

(واى مامانش اينا، بازم توهين كردم، من چه پسر بدى شدم، آقاى رايانت بيا من ادب كن !!!)
    من بابات نیستم که بخوام ادبت کنم. باید بابابت ادبت کنه

---------- Post added at 12:55 PM ---------- Previous post was at 12:53 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط amiri113 نمایش پست ها
    رايانت عزيز، اين استدلال اصلا درست نيست!
    به نظر خيلی غير حرفه ای مياد!
    پيشنهاد ميکنم اگر هم کسی رکاکی کرد، بهش بک اپ بديد و ديگه بهش سرويس نديد!
    اما اينکه ميگيد حذف ميکنيد به نظر من اصلا کار درستی نيستش!

با تشکر
    علی امیری
    شاید از نظر شما مشکلی نباشد. اما هرکس به ما توهین کند و ادب صحبت کردن نداشته باشد ما تحمل ان نخواهیم داشت و سریعا سرویس اون را حذف خواهیم کرد. این قانون ماست اگر دوست داشت با ما کار کند نداشت به سلامت

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)