صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20

موضوع: تجربه کار کردن با viasky

عضو انجمن bluehost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    89
    تشکر شده در
    84 پست

پیش فرض پاسخ : تجربه کار کردن با viasky

سلام
    دوست عزیز سیستم مالی شوخی بردار نیست
    من نه طرف شما هستم نه ایشون
    شما وقتی میخوای یه اسکریپت رو سورس بسته روی دامین سایتت بیاری بالا باید بدونی به هر حال به هزاران مشکل بر میخوری از طرفی چون سورس بسته هست راحت برنامه نویسش میتونه بک دور بزنه و هر موقع هم بخواد تغییر بده داخلش و ...
    شما بهتر بود بجای اینکار کمی هزینه میکردید و با یک تیم برنامه نویسی قرارداد امضا میکردید که پروژتون رو انجام بدهند
    موفق باشید

2. تعداد تشکر ها ازbluehost به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن BAMPA آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    41
    تشکر تشکر شده 
    132
    تشکر شده در
    105 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bluehost نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز سیستم مالی شوخی بردار نیست
    من نه طرف شما هستم نه ایشون
    شما وقتی میخوای یه اسکریپت رو سورس بسته روی دامین سایتت بیاری بالا باید بدونی به هر حال به هزاران مشکل بر میخوری از طرفی چون سورس بسته هست راحت برنامه نویسش میتونه بک دور بزنه و هر موقع هم بخواد تغییر بده داخلش و ...
    شما بهتر بود بجای اینکار کمی هزینه میکردید و با یک تیم برنامه نویسی قرارداد امضا میکردید که پروژتون رو انجام بدهند
    موفق باشید

دوست عزیز اگر پست رو کامل میخوندید بنده عرض کردم ، بصورت بتا خریداری کردیم تا یسری مرچنتا روش ست کنیم و یکسری تست ها انجام بدیم و قرار نبود کاربری روش بیاد
    الان هم که خدا رو شکر برنامه نویس استخدام کردیم بصورت حضوری تو شرکت کار میکنه ...

عضو انجمن bluehost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    89
    تشکر شده در
    84 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BAMPA نمایش پست ها
    دوست عزیز اگر پست رو کامل میخوندید بنده عرض کردم ، بصورت بتا خریداری کردیم تا یسری مرچنتا روش ست کنیم و یکسری تست ها انجام بدیم و قرار نبود کاربری روش بیاد
    الان هم که خدا رو شکر برنامه نویس استخدام کردیم بصورت حضوری تو شرکت کار میکنه ...
    پست رو کامل خوندم دوست عزیز
    کلی به شما جواب دادم
    شما بهتر بود از همون اول خودتون برنامه نویس استخدام میکردید
    به هر حال امیدوارم همیشه موفق باشید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    322
    تشکر تشکر شده 
    1,221
    تشکر شده در
    903 پست

بنظرم تاپیک زدن نداره !

یک شکایت ساده اس دو روز معطلی داره

در آخر شکایت بزنید با احتساب کلیه خسارت دادرسی کل هزینه رو میگیرید ازشون

البته ایشون میگن که خارج از کشور هستن ولی نمیدونم چرا پرداخت ها بنام شخص مشهدی هستش :|

یک کار واسه ما انجام داد در سراسر اینترنت پخش شد که مشکل شمارو فلانی حل کرده :|در حالی که دوبرابر حق شو هم بهش هزینه دادیم :|
    فعالیتی ندارم اینجاتاپیکی هم درمورد من زده شده ازش بگذرید مسلما تخریبه وگرنه کسی از پولش نمیگذره

عضو انجمن alfavps.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    323
    تشکر تشکر شده 
    620
    تشکر شده در
    357 پست

اگر تهران هستید به این دادسرا مراجعه کنید مخصوص جرایم اینترنتی هست و همون روز پرونده رو ارجا میدند برای فتا کلا شاید 4-5 ساعت وقتتون رو بگیره و کلا 20 هزارتومان هم هزینه نداره
    دادسرای ناحیه 31 ( جرایم رایانه ای ) : تهران – خیابان شریعتی - بالاتر از چهارراه طالقانی - نرسیده به بهار شیراز - نبش كوچه فرهاد 2
    داده پردازان اینترنت دوریس با مسئولیت محدود |‌ شماره ثبت : ۴۵۰۵۹۱ | دوریس وب https://www.doris.host
    به کانال رسمی دوریس وب در تلگرام بپیوندید: https://t.me/dorisweb

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    524
    تشکر تشکر شده 
    1,363
    تشکر شده در
    624 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط almandata نمایش پست ها
    بنظرم تاپیک زدن نداره !

یک شکایت ساده اس دو روز معطلی داره

در آخر شکایت بزنید با احتساب کلیه خسارت دادرسی کل هزینه رو میگیرید ازشون

البته ایشون میگن که خارج از کشور هستن ولی نمیدونم چرا پرداخت ها بنام شخص مشهدی هستش :|

یک کار واسه ما انجام داد در سراسر اینترنت پخش شد که مشکل شمارو فلانی حل کرده :|در حالی که دوبرابر حق شو هم بهش هزینه دادیم :|
    من کاری به ایشون ماجرای ایشون به خصوص ندارم ولی به طور کل به نظر من اطلاع رسانی کار بسیار درستی هم هست.
    چرا کاربرا نباید تجربه سایرین رو در اختیار داشته باشن؟ سرویس دهنده ها می ترسن گند کاریاشون پابلیک بشه؟
    یکی از مشکلات جدی که تو کشور وجود داره این هست که با انتقاد و اینجور تاپیک ها باهاتون برخورد میشه
    جالبتر از اون قوانین کشور هم به سرویس دهنده کمک می کنه و در نهایت انجمن هایی مثال این انجمن مجبور هستند اینجور تاپیک هارو حذف کنند تا به مشکل نخورند ....

9. تعداد تشکر ها ازnavid2zp به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,237
    تشکر تشکر شده 
    265
    تشکر شده در
    185 پست

با سلام . بله متاسفانه برای بار چندم شاهد اینجور موارد در سطح بازار هاستینگ و همین انجمن هستیم . جناب آقای عبید در میان جمعی از دوستان از اعتبار بالایی برخوردار هستن اما در جمع دیگه ای دقیقا بر عکس این مورد صادق هست!
    یکی از دوستان من هم چندین ماه قبل با ایشون به مشکل برخورد کرده بودن که البته پیگیری های تکمیلی انجام شد اما باز هم به نتیجه مشخصی نرسیدیم ...
    چیزی که خوب بود ، این بود که استارتر تاپیک به صورت کاملا شفاف سازی شده و با مدارک محکم دال بر اینکه کاربر viasky متهم هستن ، صحبت کردن و تاپیک رو ایجاد کردن . البته ما اینجا نیومدیم که قضاوت کنیم اما خب امیدوارم استارتر عزیز این موضوع رو از طریق مراجع قضایی پیگیری کنن تا دست شیادان از این بازار بزرگ کم بشه .

موفق باشید ...

11. تعداد تشکر ها ازldda company به دلیل پست مفید

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

1. اسکریپت شما آماده بود
    2. شما اصلا نماد نداشتید و بنده خودم قصد داشتم براتون درگاه تهیه کنم و این مورد و توجه شدم
    3. شما چون درگاه بانک نداشتید مرچند هم نداشتید و تازه همین هفته گذشته مستندات درگاه مبنا کارت و ارسال کردید که بنده عرض کردم زمانی که آماده شد اطلاع میدم خدمت شما
    مگه میشه وقتی اسکریپت آماده باشه و بنده دارم ازش استفاده میکنم بعد به شما پاسخی نداده باشم و یا آماده نباشه
    یک سری امکانات اضافه هم فرموده شد که بنده عرض کردم به صورت زمان بندی شده اضافه خواهد شد
    به صورت کاملا مستند عرض کنم:
    1. شما نه نماد داشتید نه درگاه نه مرچند که بنده برای شما گت وی آماده کنم
    http://uupload.ir/files/xgd5_namad.png
    2. بنده از زمانی که فرمودید درگاه مبنا کارت دارید در حال حاضر درخواست مستندات درگاه و کردم و نوشته بشه براتون ( 14 مارچ)
    http://uupload.ir/files/oopf_1.png
    3. مجدد بنده چند روز بعد از شما این درخواست و کردم و عرض کردم لطفا برای بنده مستندات و اطلاعات و ارسال کنید ( 29 مارچ)
    http://uupload.ir/files/efy6_2.png
    دوستان فاصله زمان و در تصور مشاهده می فرمایند
    4. نهایتا 8 آپرین ظاهرا درگاه شما آماده بوده و مرچند هم داشتید که برای بنده ارسال کردید که البته همچنان اطلاعات اتصال به درگاه و برای بنده ارسال نکردید
    http://uupload.ir/files/njq3_3.png
    پس از اون هم داخل گروه و خدمت شما و دوستان عرض کردم که تمام موارد در حال پیگری هست و لطفا به دلیل حجم بالای کاری لطفا پیغام ارسال نفرمایید ( پین هم شد)
    داخل عکسی که خودتون در پست اول قرار دادید هم موجود هست که بنده اعلام کردم لطفا پیغام ارسال نکنید و نمی تونم پاسخ بدم ( پین شده)
    http://s8.picofile.com/file/8292032726/site.jpg
    نهایتا شما 8 آپریل مشخصات و ارسال کردید و نهایتا چند باری پیغام دادید تا 10 آپریل یعنی 2 روز که بنده عرض کردم درخواست شما داره پیگیری میشه
    اگر هر درگاه دیگه ای بود بنده موجود داشتم ولی مبنا کارت باید نوشته بشه و لطفا صبر کنید
    در نهایت شما 11 آپریل داخل گروه به بنده حمله کردید و برخوردی مناسبی نداشتید
    بنده ترجیح دادم با این روحیه با شما کار کنم چون اجازه نمیدم هیچ عاملی از بیرون تیم کاری و مختل کنه
    خداروشکر از بنده سرور هم داشتید خودتون
    همچنان به عدم ارائه سرویس پافشاری میکنم
    تشریف ببرید شکایت کنید - بنده هم روز شنبه درواقع فردا هزینه پرداختی و برگشت می زنم
    عزیزانی هم که بدون آگاهی نظر ارسال کرده اند تشکر میکنم
    چون نظر ودیدگاه افراد ناآگاه جایگاهی نداره
    شاید شما به خاطر اینکه این شرایط و از دست داده اید ناراحت هستید و به هر نوعی قصد انتقام یا تخریب داشته باشید
    ولی برای من اهمیتی نداره - مهم جایگاهی هست که خداروشکر با این افراد ونظرات خراب نمیشه
    پیروز و موفق و سربلند باشید
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

13. تعداد تشکر ها ازviasky به دلیل پست مفید

عضو انجمن BAMPA آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    41
    تشکر تشکر شده 
    132
    تشکر شده در
    105 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط viasky نمایش پست ها
    1. اسکریپت شما آماده بود
    2. شما اصلا نماد نداشتید و بنده خودم قصد داشتم براتون درگاه تهیه کنم و این مورد و توجه شدم
    3. شما چون درگاه بانک نداشتید مرچند هم نداشتید و تازه همین هفته گذشته مستندات درگاه مبنا کارت و ارسال کردید که بنده عرض کردم زمانی که آماده شد اطلاع میدم خدمت شما
    مگه میشه وقتی اسکریپت آماده باشه و بنده دارم ازش استفاده میکنم بعد به شما پاسخی نداده باشم و یا آماده نباشه
    یک سری امکانات اضافه هم فرموده شد که بنده عرض کردم به صورت زمان بندی شده اضافه خواهد شد
    به صورت کاملا مستند عرض کنم:
    1. شما نه نماد داشتید نه درگاه نه مرچند که بنده برای شما گت وی آماده کنم
    http://uupload.ir/files/xgd5_namad.png
    2. بنده از زمانی که فرمودید درگاه مبنا کارت دارید در حال حاضر درخواست مستندات درگاه و کردم و نوشته بشه براتون ( 14 مارچ)
    http://uupload.ir/files/oopf_1.png
    3. مجدد بنده چند روز بعد از شما این درخواست و کردم و عرض کردم لطفا برای بنده مستندات و اطلاعات و ارسال کنید ( 29 مارچ)
    http://uupload.ir/files/efy6_2.png
    دوستان فاصله زمان و در تصور مشاهده می فرمایند
    4. نهایتا 8 آپرین ظاهرا درگاه شما آماده بوده و مرچند هم داشتید که برای بنده ارسال کردید که البته همچنان اطلاعات اتصال به درگاه و برای بنده ارسال نکردید
    http://uupload.ir/files/njq3_3.png
    پس از اون هم داخل گروه و خدمت شما و دوستان عرض کردم که تمام موارد در حال پیگری هست و لطفا به دلیل حجم بالای کاری لطفا پیغام ارسال نفرمایید ( پین هم شد)
    داخل عکسی که خودتون در پست اول قرار دادید هم موجود هست که بنده اعلام کردم لطفا پیغام ارسال نکنید و نمی تونم پاسخ بدم ( پین شده)
    http://s8.picofile.com/file/8292032726/site.jpg
    نهایتا شما 8 آپریل مشخصات و ارسال کردید و نهایتا چند باری پیغام دادید تا 10 آپریل یعنی 2 روز که بنده عرض کردم درخواست شما داره پیگیری میشه
    اگر هر درگاه دیگه ای بود بنده موجود داشتم ولی مبنا کارت باید نوشته بشه و لطفا صبر کنید
    بنده ترجیح دادم با این روحیه با شما کار کنم چون اجازه نمیدم هیچ عاملی از بیرون تیم کاری و مختل کنه
    خداروشکر از بنده سرور هم داشتید خودتون
    همچنان به عدم ارائه سرویس پافشاری میکنم
    تشریف ببرید شکایت کنید - بنده هم روز شنبه درواقع فردا هزینه پرداختی و برگشت می زنم
    عزیزانی هم که بدون آگاهی نظر ارسال کرده اند تشکر میکنم
    چون نظر ودیدگاه افراد ناآگاه جایگاهی نداره
    شاید شما به خاطر اینکه این شرایط و از دست داده اید ناراحت هستید و به هر نوعی قصد انتقام یا تخریب داشته باشید
    ولی برای من اهمیتی نداره - مهم جایگاهی هست که خداروشکر با این افراد ونظرات خراب نمیشه
    پیروز و موفق و سربلند باشید

دوست عزیز
    درمورد مرچنت باید خدمتتون عرض کنم که

این قضیه مرچنت که شما میفرمایید یه بازه 10-15 روزه بحثش هست که ما مرچنت گرفتیم !
    اگر خودمون وارد کار نبودیم یه چیزی ، اما مرچنت نوشتن فقط چند خط کده که وب سرویس psp مورد نظر رو جایگزین میکنید ، همین !

این 10-15 روزی که بنده برای دریافت مرچنت کارو هلد کردم به کنار !
    2 ماه مابقیش که هر روز کارو به تعویق مینداختید چی؟

شما حتی به ما یه آدرس ندادید که بالا بیاد ! بگیم بله این آقا به ما یه چیزی تحویل داده

بنده هم ادعایی ندارم ، شما قرار بوده یه سرویس به ما تحویل بدید بد قولی کردید(3 روز شد 3 ماه ...)
    شرایط کاری ما باهم همخوانی نداره ، سرویسمونو کنسل کردیم ، که انقدر زننده رفتار کردید !

- - - Updated - - -

نقل قول از شما :

خیلی جالبه !!!
    ملاک ایشون از برخورد نامناسب نمیدونم چیه !

مثل اینکه انتظار دارن مثل بقیه کاربران به چاپلوسی بپردازیم و هیچگونه اعتراضی هم نباشه !

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BAMPA نمایش پست ها
    دوست عزیز
    درمورد مرچنت باید خدمتتون عرض کنم که

این قضیه مرچنت که شما میفرمایید یه بازه 10-15 روزه بحثش هست که ما مرچنت گرفتیم !
    اگر خودمون وارد کار نبودیم یه چیزی ، اما مرچنت نوشتن فقط چند خط کده که وب سرویس psp مورد نظر رو جایگزین میکنید ، همین !

این 10-15 روزی که بنده برای دریافت مرچنت کارو هلد کردم به کنار !

شما حتی به ما یه آدرس ندادید که بالا بیاد ! بگیم بله این آقا به ما یه چیزی تحویل داده

بنده هم ادعایی ندارم ، شما قرار بوده یه سرویس به ما تحویل بدید بد قولی کردید(3 روز شد 3 ماه ...)
    شرایط کاری ما باهم همخوانی نداره ، سرویسمونو کنسل کردیم ، که انقدر زننده رفتار کردید !

- - - Updated - - -

نقل قول از شما :

خیلی جالبه !!!
    ملاک ایشون از برخورد نامناسب نمیدونم چیه !

مثل اینکه انتظار دارن مثل بقیه کاربران به چاپلوسی بپردازیم و هیچگونه اعتراضی هم نباشه !
    عزیزمیفرمایید آشنا هستید ولی بنده ثابت میکنم اینطور نیست
    برای نمونه:
    مرچند نوشتن؟
    دوست گرامی مرچند یک کد ترکیبی هست که از طرف درگاه برای شما ارسال میشه
    شما در اختیار بنده قرار خواهید داد با مستندات درگاه که بنده برای شما گت وی ایجاد کنم به عنوان درگاه فعال و متصل به اسکریپت
    مرچند نوشتن فقط چند خط کده....... ( کاملا بی معنا و مفهوم)
    شما اصلا اطلاع ندارید چی و باید از کی بخواهید
    2. این 10-15 روزی که بنده برای دریافت مرچنت کارو هلد کردم به کنار !

دوست گرامی چه 2 ماه و 15 روز چه 2 سال - شما تا برای بنده ارسال نکنید اون اطلاعات و بنده چطور به شما درگاه فعال بدم
    این بازه زمانی که می فرمایند بنده منتظر شما بودم و جالب تر اون که
    شما چرا طی اون 2 ماه مستندات و درگاه و ندادید و این 15 روز اخیر ارسال کردید؟
    اگر 2 ماه پیش ارسال کرده بودید یک حرفی و این نشون میده بنده منتظر اطلاعات از طرف شما بودم
    شما به راحتی می تونستید 10 ماه دیگه تاپیک بزنید و این موارد و بفرمایید و من مجدد عرض می کردم تا نبودم اون اطلاعات بنده نمی تونم درگاه براتون راه اندازی کنم
    روی هوا وصل بشه به شاپرک از توی آسون به کدوم PSP با کدام مرچند و....
    شما هیچ کدام مشخص نکرده بودید
    کاملا مشخص هست که رفتار زننده از طرف کی انجام شده و بنده توضیحات کامل و عرض کردم
    اگر فردی کمی فکر کنه کاملا توجه توضیحات بنده خواهد شد
    در مورد تاپیک هم بنده بسیار خوشحال هستم
    تجریب کار کردن با بنده شاید به شما بیاموزه که مشکلات و کوتاهی و تنبلی خودتون و به گردن دیگران بندازید اصلا صحیح نیست
    همچنین بعد از اون با شلوغ کاری و جمع کردن افراد به دور خودتون هم باز نمیشه اون اشتباه و جبران کرد
    بنده با شما این بحث و ادامه نمیدم و هر عزیزی هر تصمیم و نتیجه گیری هم کرد بنده احترام میزارم ولی هیچ نقشی داخل زندگی کاری بنده نداره
    موفق باشید
    ویرایش توسط viasky : April 14th, 2017 در ساعت 16:53
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

16. تعداد تشکر ها ازviasky به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)