صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

موضوع: ارائه ماژول فایروال whmcs - فراسو سامانه پاسارگاد

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    22
    تشکر تشکر شده 
    188
    تشکر شده در
    103 پست

پیش فرض ارائه ماژول فایروال whmcs - فراسو سامانه پاسارگاد

با سلام خدمت کاربران گرامی وب هاستینگ تالک ایران
    شرکت فراسو سامانه پاسارگاد یکی از شرکت های پیشرو در زمینه خدمات دیتاسنتر در کشور عزیزمان ایران می باشد. شرکت فراسو سامانه پاسارگاد مفتخر می باشد که از سال 1385 تا به امروز میزبان بیش از 20 هزار کاربر ایرانی باشد .
    یکی از شاخه فعالیت های شرکت در زمینه ارائه سرویس های مرتبط با whmcs بوده و تا به امروز بیش از 100 ماژول و ادانز عمومی اختصاصی طراحی و در اختیار همکاران گرامی قرار داده است

امکانات ماژول فایروال نسخه اول
    +کپچا بر روی صفحه لاگین کاربر
    + بن آی پی بر روی whmcs
    # پس از تلاش ناموفق که تعداد توسط شما در تنظیمات مشخص میشه به مدتی که در تنظیمات مشخص کرده اید آی پی شخص یا ربات اتکر بر روی whmcs شما بن خواهد شد
    + بن آی پی بر روی csf
    # پس از تلاش ناموفق که تعداد توسط شما در تنظیمات مشخص میشه به صورت دائم آی پی شخص یا ربات اتکر بر روی csf سرور شما بن خواهد شد
    + بن آی پی بر روی cloud flare
    # پس از تلاش ناموفق که تعداد توسط شما در تنظیمات مشخص میشه به صورت دائم آی پی شخص یا ربات اتکر توسط اکانت cloudflare سایت شما بن خواهد شد
    آپدیت های ماژول رایگان بوده و شامل هزینه جداگانه نخواهد بود
    به طور کل این ماژول بر روی صفحه لاگین whmcs شما در ناحیه کاربری کپچا اضافه میکند و در صورت ورود اشتباه آی پی اتکر را بن میکند در زیر میتوانید تصویر صفحه تنظیمات ماژول را مشاهده کنید
    فایل پیوست 33508
    نسخه اول این ماژول با امکانات فوق ارائه شده بزودی این ماژول کاملتر خواهد شد و امکانات بیشتری بر روی آن اضافه میشود.(امکانات زیادی مدنظر خودمان هست که در نسخه های بعدی افزوده میشود)
    نحوه نصب و کارکرد با ماژول بسیار ساده بوده و پس از سفارش در نسخه pdf آموزش های لازم ارائه میشود .
    برای سفارش این ماژول از لینک زیر استفاده کنید :
    سفارش
    ویرایش توسط faraso : September 19th, 2016 در ساعت 18:54 دلیل: افزودن توضیح در مورد آپدیت
    فروش ویژه فراسو سامانه پاسارگاد
    برای دریافت آخرین اطلاعیه ها عضو کانال تلگرام فراسو شوید

2. تعداد تشکر ها ازfaraso به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    22
    تشکر تشکر شده 
    188
    تشکر شده در
    103 پست

پیش فرض پاسخ : ارائه ماژول فایروال whmcs - فراسو سامانه پاسارگاد

نقل قول نوشته اصلی توسط tikweb.ir نمایش پست ها
    این ها حرف های داخل تاپیک فراسو هست
    اما چیزی که اتفاق افتاده اینه که بعد گذشت بیشتر از یکسال فقط چند تا اپدیت فیکس دادن و هیچ امکانی اضافه نکردن !و اگر درست خاطرم باشه هنوز در ورژن 1 هستن ! و حتی مشخص نیست با اخرین نسخه whmcs تداخلی داشته باشه یا نداشته باشه ، اگر هم داشته باشه باید یوزر اینقدر پیگیر بشه تا توسعه دهنده هاشون باور کنن و یه نگاهی بندازن به ماژولشون که شـــــــاید تداخلی داشته باشد !
    تجربه این رو داشتیم که یک ماژول رو خواستیم با ioncube جدید encode کنن تا بتونیم نسخه php جدید در سایت استفاده کنیم و این مورد بعد از چند ماه انجام شد !

و ظاهرا مثلا خیلی از ماژول های دیگشون توسعش رو با دلایلی مثل (ماژول پایدار است و مشکلی ندارد ، نیاز به امکان خاصی وجود ندارد ، در لیست توسعه قرار گرفته و بزودی و طبق برنامه ریزی بروز خواهد شد و...) از این حرف ها که فقط کاربر را دست به سر میکنندمتوقف کرده اند ...

همان موقع که پست اول تاپیک خدمتشون گفتیم چرا لایف تایم نزاشتن میدونستیم که این مجموعه در زمینه توسعه مستمر و مداوم ماژول هاشون خیلی ضعیف هستند
    البته منظورم این نیست که ماژول هاشون مشکلی دارن یا خراب هستن ، منظور این هست که وقتی ماژولی بصورت ماهانه یا سالانه با قیمت نسبتا زیاد فروش میره باید حداقل سالی یکبار یک اپدیت بزرگ با تغییرات قابل توجه داشته باشه

قصدم از این پست هم فقط این بود که کسانی که قصد خرید دارن این نکته رو در نظر داشته باشن
    سلام
    متن شمارو خوندم سعی کردم از دید مثبت بهش نگاه کنم و به عنوان یک رویویی که یک کاربر براش شرکت فراسو نوشته بهش نگاه کنم که البته خیلی سخت بود چئن 90% حرفهای شما کاملا غلط

1 . فک میکنم شما اصلا این سرویس رو ندارید که از آپدیتهاش بیخبرید و اطلاع ندارید که با آخرین نسخه whmcs هم سارگار است که نسخه 7.4.1 است پس نوشتن ریویو برای سییتمی که ازش استفاده نکردید و نمیکنید صحیح نیست و صرفا به احترام کاربران دیگر پاسخ صحبتهای شمارو میدهم

2 . تمام ماژول های ارائه شده توسط ما همیشه و متداوم جهت هماهنگی با اخرین نسخه ارائه شده whmcs آپدیت میشوند فاصله زمانی آپدیتهای ما با آپدیت whmcs بین 3 روز الی 15 روز پس از ارائه نسخه جدید از سوی whmcs است عمدتا .

و ظاهرا مثلا خیلی از ماژول های دیگشون توسعش رو با دلایلی مثل (ماژول پایدار است و مشکلی ندارد ، نیاز به امکان خاصی وجود ندارد ، در لیست توسعه قرار گرفته و بزودی و طبق برنامه ریزی بروز خواهد شد و...) از این حرف ها که فقط کاربر را دست به سر میکنندمتوقف کرده اند ...
    لطفا نام ببرید کدوم ماژول مارو دارید که آپدیت نشده

همان موقع که پست اول تاپیک خدمتشون گفتیم چرا لایف تایم نزاشتن میدونستیم که این مجموعه در زمینه توسعه مستمر و مداوم ماژول هاشون خیلی ضعیف هستند
    البته منظورم این نیست که ماژول هاشون مشکلی دارن یا خراب هستن ، منظور این هست که وقتی ماژولی بصورت ماهانه یا سالانه با قیمت نسبتا زیاد فروش میره باید حداقل سالی یکبار یک اپدیت بزرگ با تغییرات قابل توجه داشته باشه
    فک میکنم این حرف شما برای مجموعه و افرادی که از ماژول های ما استفاده میکنند موجب خنده و شادمانی باشه چرا که طی حدود 8 سال گذشته از نسخه whmcs 4 تا به الان هیچ یک از ماژول ها نیست که آپدیت نشده باشه اگر هست نام ببرید .(حتی ماژول درگاه شارژ ریسلر کلابی که عملا منسوخ محسوب میشه کاربرانی که هنوز ازش استفاده میکنند براشون آپدیت و ارائه میشه )

باشد که رستگار شویم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mizbanwebhost نمایش پست ها
    همین ماژول را فرانویس به صورت لایف تایم داره میده 40.000 تومان .
    جهت اطلاع .
    البته این ماژول فراسو کامل هست و مشکلی هم ندارد . ولی هم قیمت آن بالا هست و هم به قول دوستمون هیچ آپدیتی در طول یکسال ارایه نشده است
    فک نمیکنید معرفی محصول یک شرکت دیگر در تاپیک فروش شرکت همکار کار بسی غیر حرفه ای باشد ؟
    ماژول آپدیت شده و امکاناتی نظیر ریکپچای گوگل هم بهش افزوده شده است اگر از یک سیستم استفاده نمیکنید در خصوصش نظر ندید این خیلی بهتر از انجام صحبتهایی هست که عکس اون به سادگی قابل اثبات میباشد .
    ویرایش توسط faraso : December 17th, 2017 در ساعت 13:20

عضو دائم majidisaloo1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    558
    تشکر تشکر شده 
    4,623
    تشکر شده در
    3,198 پست

با سلام و احترام

همکار محترم جناب زین العابدینی از مجموعه فراسو سامانه پاسارگاد تشکر بابت ماژول خوبی که انتشار دادید .
    در یک برهه زمان خاصی برای ما نیاز بود و ازش استفاده کردیم و انصافا اوکی بوده و مشکلی نداشته به غیر از یکبار که آی پی خوده سرور رو در whmcs بن کرد که خوب ممکنه اختلالی از هر قسمتی باشه و صرفا باگ ماژول نباشه توی کارکردش مشکلی وجود نداشته است

با سپاس
    عیسی لو
    شرکت میزبان داده پاسارگاد با نام تجاری آنلاین سرور | شماره ثبت : 5315 | تلفن تماس : 54634 - 021 | onlineserver.ir
    آدرس : تهران -شهریار-خیابان مصطفی خمینی(کرشته) - پلاک 101 - مجتمع اداری نور-طبقه 3 -واحد 12

6. تعداد تشکر ها از majidisaloo1 به دلیل پست مفید

عضو انجمن tikweb.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    358
    تشکر تشکر شده 
    1,045
    تشکر شده در
    663 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط faraso نمایش پست ها
    سلام
    متن شمارو خوندم سعی کردم از دید مثبت بهش نگاه کنم و به عنوان یک رویویی که یک کاربر براش شرکت فراسو نوشته بهش نگاه کنم که البته خیلی سخت بود چئن 90% حرفهای شما کاملا غلط
    اخرین باری که ماژول SUBRESELLER ثبت دامنه ایرنیک رو بروز کردید کی بوده ؟(2011) منظور رفع مشکلات و اپدیت جدی و اضافه کردن یه امکان بوده ! نه دو خط تغییر کد و اینکد با ورژن جدید اینکدر
    ماژول های درگاه چی ؟(2013)
    یه عکس پیوست میکنم تا بدونید که رو هوا حرف نمیزنیم

و مورد اخر ، شما که میفرمایید این ماژول فایروال مدام اپدیت شده لطفا یک چنج لاگ کامل بزارید ازش ببینیم چه تغییراتی رو به خودش دیده توی این یک و نیم سال
    بنده این ماژول فایروال رو تهیه نکردم اما یکی از دوستان نزدیکم از شما تهیه کرده و تستش هم کردم شخصا !
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    ویرایش توسط tikweb.ir : December 17th, 2017 در ساعت 14:50
    :: گروه فناوری اطلاعات تیک وب | ارائه انواع خدمات وب هاستینگ و کانفیگ سرور و cms | طراحی انواع وب سایت
    :: دارنده نماد اعتماد دائم از وزارت صنعت ، معدن و تجارت

8. تعداد تشکر ها از tikweb.ir به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    22
    تشکر تشکر شده 
    188
    تشکر شده در
    103 پست

اخرین باری که ماژول SUBRESELLER ثبت دامنه ایرنیک رو بروز کردید کی بوده ؟(2011) منظور رفع مشکلات و اپدیت جدی و اضافه کردن یه امکان بوده ! نه دو خط تغییر کد و اینکد با ورژن جدید اینکدر
    ماژول های درگاه چی ؟(2013)
    یه عکس پیوست میکنم تا بدونید که رو هوا حرف نمیزنیم

و مورد اخر ، شما که میفرمایید این ماژول فایروال مدام اپدیت شده لطفا یک چنج لاگ کامل بزارید ازش ببینیم چه تغییراتی رو به خودش دیده توی این یک و نیم سال
    بنده این ماژول فایروال رو تهیه نکردم اما یکی از دوستان نزدیکم از شما تهیه کرده و تستش هم کردم شخصا !
    شما بگید دقیقا دنبال چی هستید !؟ اگر از سال 2013 ماژول آپدیت نشده بود که الان اصلا کار نمیکرد من فک کنم شما حال خوشی ندارین .
    ضمن اینکه شما همین اسکرین شات رو هم کاملا با قصدئ قرض کرفتید چون اگر آخرین نسخه رو از سایت در یافت کنید و از مودیفای شاخه اصلی اسکرین بگیرید تاریخ رو میبینید که کی هست و همچنین حتی اگر همین اسکرین شاتتونرو پایینش رو نمیبریدید کاملا واضح بود که فایل آخری که در این شاخه هست کی بروز شده

قضاوت با دیگران

به روش خودتون اسکرین شات گرفتم
    2017-12-17_15-31-42.jpg

2017-12-17_15-23-46.jpg

2017-12-17_15-23-46.jpg
    ویرایش توسط faraso : December 17th, 2017 در ساعت 15:35

تشکر تشکر کرده 
    358
    تشکر تشکر شده 
    1,045
    تشکر شده در
    663 پست

شما بگید دقیقا دنبال چی هستید !؟ اگر از سال 2013 ماژول آپدیت نشده بود که الان اصلا کار نمیکرد من فک کنم شما حال خوشی ندارین .
    ضمن اینکه شما همین اسکرین شات رو هم کاملا با قصدئ قرض کرفتید چون اگر آخرین نسخه رو از سایت در یافت کنید و از مودیفای شاخه اصلی اسکرین بگیرید تاریخ رو میبینید که کی هست و همچنین حتی اگر همین اسکرین شاتتونرو پایینش رو نمیبریدید کاملا واضح بود که فایل آخری که در این شاخه هست کی بروز شده

قضاوت با دیگران
    اگر بخواید از ساب دایرکتوری های زیرینش هم عکس میگیرم نسخه اخری هست ، اما از اونجایی که همه فایل ها کد شده هستن و شما هم هیچ جایی چنج لاگ قرار ندادید خیلی غیرشفافه
    اینقدر سخته یک چنج لاگ قرار دادن از یک ماژول؟
    :: گروه فناوری اطلاعات تیک وب | ارائه انواع خدمات وب هاستینگ و کانفیگ سرور و cms | طراحی انواع وب سایت

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    22
    تشکر تشکر شده 
    188
    تشکر شده در
    103 پست

اگر بخواید از ساب دایرکتوری های زیرینش هم عکس میگیرم نسخه اخری هست ، اما از اونجایی که همه فایل ها کد شده هستن و شما هم هیچ جایی چنج لاگ قرار ندادید خیلی غیرشفافه
    اینقدر سخته یک چنج لاگ قرار دادن از یک ماژول؟
    قصدو نیت شما مشخصه من دیگه حرفی با شما ندارم

تشکر تشکر کرده 
    358
    تشکر تشکر شده 
    1,045
    تشکر شده در
    663 پست

قصدو نیت شما مشخصه من دیگه حرفی با شما ندارم
    خودتونم میدونید تاریخ modify یک فایل اصلا ملاک خوبی برای اپدیت بودن ماژول نیست !!
    بنده قصد و نیت خاصی ندارم
    اما چرا وقتی بقول خودتون این همه ماژول حرفه ای نوشتید و به گفته خودتون مدام هم بروز کردید چرا یک چنج لاگ ساده برا هیچکدمشون نزاشتید که بنده هم بفهمم دارم اشتباه میکنم؟
    چیز عجیبی نخواستیم از شما که بهتون برمیخوره
    بنده به عنوان کاربر یا حتی خریدار حق دارم بدونم روند اپدیت و توسعه یک ماژول به چه شکله ! الان حتی نسخه جدید هم بدید اصلا مشخص نیست چی اضافه شده چی حل شده و...
    قرار دادن لیست تغییرات بعد از هربروزرسانی یک چیز مرسومه
    موفق باشید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)