صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 26

موضوع: کامل ترین پکیج سئو سایت

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    157
    تشکر تشکر شده 
    94
    تشکر شده در
    56 پست

پیش فرض کامل ترین پکیج سئو سایت

پس از مدت ها تصمیم و قرار بر این شد تا بتوانیم یک پکیج کاملا حرفه ای را برای شما کاربران حاضر کنیم .

میخواهید سایت خود را در بالاترین نتایج جستجو ها بیابید؟

میخواهید قالب سایت خود را به صورت بهینه کدنویسی کنید؟

میخواهید محتوا ، عناصر سایت و … سایت خود را بهینه سازی کنید؟

میخواهید سایت خود را همیشه در بالاترین قسمت نتایج موتور های جستجو پیدا کنید و دیگر افت وب سایت خود را نبینید؟

میخواهید اطلاعاتی که افراد متخصص در سئو میدانند و به شما نمیگویند را بدانید؟

ما تمامی کارهایی که سئو کاران حرفه ای روی وب سایت شما اعمال میکنند را برایتان تمام و کمال و با راهنمای کامل گام به گام نوشته ایم!

اکثر سایت های سئو و بهینه سازی ، سایت ها را با مبلغی هنگفت سئو میکنند که اگر آن سایت معتبر باشد نتیجه ی خوبی برای سایت شما دارد!

قبلا از هر چیزی باید بگویم که هیچ کسی دلسوز تر از خود شما نیست که بخواهد سایت شما را سئو کند.

حال اگر نظر بهترین سئو کاران داخلی یا خارجی را بپرسید که در سئو چی از همه مهم تر است 80 درصد چنین پاسخی دریافت میکنید.

ارائه مطالب با کیفیت

خوب حال ما در این پکیج 40 مطلب آموزشی را به صورت فایل پی دی اف به شما آموزش می دهیم .

برخی از مهم ترین فایل های این بسته :

10 روش برای ارائه کردن مطلب با کیفیت (به صورت باور نکردنی)

بهینه سازی لینک ها

بهینه سازی تصاویر

انتخاب بهترین متاتگ ها

شبکه های اجتماعی و نوع تبلیغ در آن ها

انتخاب بهترین برچسب ها برای مطالب سایت
    چگونه گوگل ما را پیدا می کند ؟

صفحات 404

ساخت و تنظیم فایل Robots.txt

ساخت و تنظیم فایل Site Map. XM L

بررسی بهترین افزونه برای سئو وردپرس

و بیشتر از 30 آموزش دیگر برای سئو سایت که شما را به صورت کاملا تضمینی به یک سئو کار حرفه ای تبدیل میکند.

قیمت پایه این پک : 55 هزار تومان (به دلیل ایام سوگواری)

خریداری این محصول :

ما به شما تضمین میکنیم که بسته ی آموزشی ، کامل تر از این بسته در هیچ جای اینترنت نخواهید یافت!سایت خود را در کمترین زمان توسط خودتان سئو کنید و حتی سفارش سئو دیگر سایت ها را هم بگیریدو کسب و کار خود را راه اندازی کنید!

هم اکنون این گنجینه ی آموزشی را خریداری کنید و کار بهینه سازی سایت خود را شروع کنید

آیدی پشتیبانی در یاهو : info.stylefa@yahoo.com
    ویرایش توسط StyleFa.iR : October 30th, 2014 در ساعت 21:26

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    157
    تشکر تشکر شده 
    94
    تشکر شده در
    56 پست

پیش فرض پاسخ : کامل ترین پکیج سئو سایت

نقل قول نوشته اصلی توسط M-Sadeghi نمایش پست ها

تاپیک فروش؟ چیو می خوای بفروشی؟ آموزش بهینه سازی لینک که لینک بهینه سازی نمی خواد فقط باید طبق مطلب پیوند درست انتخاب کنی ، تصویر هم که کاملا مشخصه بهینه سازیش.

بعد متاتگ ها از قانون گوگل حذف شده اونوقت شما می خوای آموزش بدی؟ و سایت مپ و فایل ربات آموزش داره؟؟؟

دوما موقعی که من ازدواج کرده بود تو هنوز توی فکرها بودی.
    دوست عزیز بزرگترین سایت های دنیا و سایت های داخلی تنها زمانی میتونن در گوگل پیشرفت کنن که متاتگ ها در قالبشون به صورت کاملا درست ایجاد شده باشه شما هیچ سایتی رو نمیبینی که بدون متاتگ بالا اومده باشه !!!
    در این پکیج آموزش مطالب با کیفیت بالا که سایت های بزرگ ارائه میدن به صورت 10 نکته که مطمئنم خودتونم نمیدونین ارائه شده و بنده الان سایت خود شما رو نگاه کردم نه کد هاتون بهینست نه لینک های داخلی به خوبی انجام شده پس بهتره به پسرتون بگید بیاد براتون لینک های داخلی رو اوکی کنه.
    آموزش هایی گفته شده که خیلی از دوستانی که میخوان سئو یاد بگیرن آموزش داده شده مانند ایجاد لینک های داخلی که گوگل واقعا اهمیت میده به سئو و .... این پک شامل 42 آموزش می باشد که بنده مقاله هایی شخصا مینویسم و به صورت آپدیت هر چند تا چند تا ایمیل میکنم.

عضو انجمن M-Sadeghi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    185
    تشکر تشکر شده 
    438
    تشکر شده در
    336 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط StyleFa.iR نمایش پست ها
    از قدیم گفتن باید با هر کسی مانند خودش رفتار کرد. بنده کاملا فکر میکنم و سپس پاسخ میدم. دلیل این همه دشمن تراشی و ... رو نمیدونم چرا زمانی که هنوز با ما همکاری نکردید این جوری به تیم ما تهمت و .... می زنید ؟
    چند بار هم گفتم قالب جدید 1 ماه دیگه رونمایی میشه و فعلا از قالب لیمو وب استفاده میشه که بنده خودم شخصا با مدیریت لیمو وب صحبت کردم.
    طراحی سایت و ... هم همه میدونن این صحبت 3 ماه پیشه که پس از رونمایی قالب دوباره با این کلمات بالا میاد. خواهش میکنم تا زمانی که با ما همکاری نکرده اید در مورد تیم ما اظهار نظر نکنید.

بچه جون ، عمو جون ، عزیزم ، قندعسل چرا آخه اینقدر دروغ میگی؟ تو پول توجیبی تو ماهانه از بابات می گیری اونوقت اومدی دلالی کنی که از سایت پولی در نمیاد میای اینجا تاپیک فروش میزنی!

کار تو دو دلیل بیشتر نداره یکی اینکه انگار با قانون کار کردن آشنا نیستی یا فکر می کنی می تونی با تاپیک های شر و ورت از کاربرا پول بگیری که باید عرض کنم الافی اینجا همچین خبرایی نیست.

- - - Updated - - -

دوست عزیز بزرگترین سایت های دنیا و سایت های داخلی تنها زمانی میتونن در گوگل پیشرفت کنن که متاتگ ها در قالبشون به صورت کاملا درست ایجاد شده باشه شما هیچ سایتی رو نمیبینی که بدون متاتگ بالا اومده باشه !!!
    در این پکیج آموزش مطالب با کیفیت بالا که سایت های بزرگ ارائه میدن به صورت 10 نکته که مطمئنم خودتونم نمیدونین ارائه شده و بنده الان سایت خود شما رو نگاه کردم نه کد هاتون بهینست نه لینک های داخلی به خوبی انجام شده پس بهتره به پسرتون بگید بیاد براتون لینک های داخلی رو اوکی کنه.
    آموزش هایی گفته شده که خیلی از دوستانی که میخوان سئو یاد بگیرن آموزش داده شده مانند ایجاد لینک های داخلی که گوگل واقعا اهمیت میده به سئو و .... این پک شامل 42 آموزش می باشد که بنده مقاله هایی شخصا مینویسم و به صورت آپدیت هر چند تا چند تا ایمیل میکنم.

آخه چقدر شر میگی نمی خواستم منبع بذارم ولی از رو نمیری مجبورم.

اینم سایت گوگل درباره حذف متاتگ از قوانینش.

http://googlewebmastercentral.blogsp...-meta-tag.html
    به خدا که او می آید ......
    میزبانی وب وطن وب هاست

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    157
    تشکر تشکر شده 
    94
    تشکر شده در
    56 پست

بچه جون ، عمو جون ، عزیزم ، قندعسل چرا آخه اینقدر دروغ میگی؟ تو پول توجیبی تو ماهانه از بابات می گیری اونوقت اومدی دلالی کنی که از سایت پولی در نمیاد میای اینجا تاپیک فروش میزنی!

کار تو دو دلیل بیشتر نداره یکی اینکه انگار با قانون کار کردن آشنا نیستی یا فکر می کنی می تونی با تاپیک های شر و ورت از کاربرا پول بگیری که باید عرض کنم الافی اینجا همچین خبرایی نیست.
    ببینید دوست عزیز طرز صحبت شما مال زمان شاه پهلویه چی را دروغ میگم ؟ بنده خودم وام میدم بخوام پول تو جیبی بگیرم ؟ بنده جهت اطلاع رسانی زدم و کسی که واقعا بخواد سئو را یاد بگیره میتونه با این پکیج به یک سئو کار ماهر تبدیل بشه. مثل این که شما نمیدونی تیم ما چه سایت هایی رو که الان بالان را سئو کرده

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

آخه چقدر شر میگی نمی خواستم منبع بذارم ولی از رو نمیری مجبورم.

اینم سایت گوگل درباره حذف متاتگ از قوانینش.

http://googlewebmastercentral.blogsp...-meta-tag.html
    دوست عزیز الان شما چه قدر پافشاری میکنی ؟ بنده میگم بزرگترین سایت های دنیا با متاتگ داررند من نمیگم تمام سئو متاتگه یا نمیگم متاتگ نباشه پیشرفت نمیکنی میگم متاتگ باشه زمین به آسمون نمیاد و شما بزرگترین سایت هارو نگاه کنی متاتگ درشون استفاده شده. این پکیج فقط متاتگ نیست که
    :Sچه گیری شما ددادی به متاتگ ؟ از پسرتون یاد بگیرید یکم
    ویرایش توسط StyleFa.iR : October 31st, 2014 در ساعت 15:10 دلیل: غلط املایی

تشکر تشکر کرده 
    185
    تشکر تشکر شده 
    438
    تشکر شده در
    336 پست

ببینید دوست عزیز طرز صحبت شما مال زمان شاه پهلویه چی را دروغ میگم ؟ بنده خودم وام میدم بخوام پول تو جیبی بگیرم ؟ بنده جهت اطلاع رسانی زدم و کسی که واقعا بخواد سئو را یاد بگیره میتونه با این پکیج به یک سئو کار ماهر تبدیل بشه. مثل این که شما نمیدونی تیم ما چه سایت هایی رو که الان بالان را سئو کرده

- - - Updated - - -

دوست عزیز الان شما چه قدر پافشاری میکنی ؟ بنده میگم بزرگترین سایت های دنیا با متاتگ بالا هستن من نمیگم تمام سئو متاتگه یا نمیگم متاتگ نباشه پیشرفت نمیکنی میگم متاتگ باشه زمین به آسمون نمیاد و شما بزرگترین سایت هارو نگاه کنی متاتگ درشون استفاده شده. این پکیج فقط متاتگ نیست که
    :S

نمی دونم چرا تیم گرامی و حرفه ای شما سایت خودتون رو سئو نمی کنند.

اهان راستی دوتا نمونه سایت سئو شده ی تیم تون رو بذارید ببینیم.

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

دوست عزیز الان شما چه قدر پافشاری میکنی ؟ بنده میگم بزرگترین سایت های دنیا با متاتگ داررند من نمیگم تمام سئو متاتگه یا نمیگم متاتگ نباشه پیشرفت نمیکنی میگم متاتگ باشه زمین به آسمون نمیاد و شما بزرگترین سایت هارو نگاه کنی متاتگ درشون استفاده شده. این پکیج فقط متاتگ نیست که
    :Sچه گیری شما ددادی به متاتگ ؟ از پسرتون یاد بگیرید یکم

إ إ إ إ الان شما میگی متاتگ نباشه سایت ها پیشرفت نمی کنه حالا نظرتون عوض شد؟ خب دیگه همین کافیه به قدر کافی سابقه ات خراب شد که کسی گول نخوره.
    میزبانی وب وطن وب هاست

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    157
    تشکر تشکر شده 
    94
    تشکر شده در
    56 پست

نمی دونم چرا تیم گرامی و حرفه ای شما سایت خودتون رو سئو نمی کنند.

اهان راستی دوتا نمونه سایت سئو شده ی تیم تون رو بذارید ببینیم.

- - - Updated - - -

إ إ إ إ الان شما میگی متاتگ نباشه سایت ها پیشرفت نمی کنه حالا نظرتون عوض شد؟ خب دیگه همین کافیه به قدر کافی سابقه ات خراب شد که کسی گول نخوره.
    اولین مرجع بازی جنگ قبایل | clash of clans

دانلود فیلم جدید • دانلود سریال

عکس | مد و لباس | اس ام اس | عاشقانه

انیم ها مرجع دانلود زیرنویس ترجمه انیمه مانگا کمیک و انیمیشن

و .....

این نمونه کار ها
    ------

و قبلا هم گفتم یک ماه دیگه پس از رونمایی قالب جدید سایت سئو میشه. دقیقا میشه بگید کی گفتم متاتگ نباشه سایت پیشرفت نمیکنه ؟ سابقه ما با صحبت با شما به هم نمیخوره

8. تعداد تشکر ها از StyleFa.iR به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

دوستا لطلفا بحث رو کش ندید لطفا یه صلوات ختم کنین بیخیال همه چی بشین.

10. تعداد تشکر ها از info_oneserver به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    185
    تشکر تشکر شده 
    438
    تشکر شده در
    336 پست

اولین مرجع بازی جنگ قبایل | clash of clans

دانلود فیلم جدید • دانلود سریال

عکس | مد و لباس | اس ام اس | عاشقانه

انیم ها مرجع دانلود زیرنویس ترجمه انیمه مانگا کمیک و انیمیشن

و .....

این نمونه کار ها
    ------

و قبلا هم گفتم یک ماه دیگه پس از رونمایی قالب جدید سایت سئو میشه. دقیقا میشه بگید کی گفتم متاتگ نباشه سایت پیشرفت نمیکنه ؟ سابقه ما با صحبت با شما به هم نمیخوره

ای داد بی داد نامردا کپی رایتم پاک کردن برو بچه جون به فروش ادامه بده موفق باشی.
    میزبانی وب وطن وب هاست

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    157
    تشکر تشکر شده 
    94
    تشکر شده در
    56 پست

ای داد بی داد نامردا کپی رایتم پاک کردن برو بچه جون به فروش ادامه بده موفق باشی.
    هزینه ای اضافه تر برای حذف کپی رایت در نظر گرفته میشه

13. تعداد تشکر ها از StyleFa.iR به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    185
    تشکر تشکر شده 
    438
    تشکر شده در
    336 پست

هزینه ای اضافه تر برای حذف کپی رایت در نظر گرفته میشه

خوشم میاد برای هر چیزی دلیلی آب دوغ خیاری داری
    میزبانی وب وطن وب هاست

15. تعداد تشکر ها از M-Sadeghi به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    157
    تشکر تشکر شده 
    94
    تشکر شده در
    56 پست

خوشم میاد برای هر چیزی دلیلی آب دوغ خیاری داری
    از مدیرانشون سوال کنید. هر کدوم گفتن نه من پیام های یاهو را براتون قرار میدم.

- - - Updated - - -

up.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)