صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: مشکل، لود و ارور های سایت!

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل، لود و ارور های سایت!

نقل قول نوشته اصلی توسط RoobinaServer نمایش پست ها
    به مدیر هاستتون بگید. مشکل از csf هست که درست کانفیگ نشده و اگر ادامه داشته باشه مطمئنا فقط شما دسترسیتون قطع نمیشه کاربراتون هم میشه و رفته رفته بازدید کم میشه.

یا حق
    نقل قول نوشته اصلی توسط yastheme نمایش پست ها
    ربطی به فایل htaccess نداره, به احتمال خیلی زیاد بر می گرده به CFS ! باید با هاستینگتون مطرح کنید
    فعلا که منو کرده موش ازمایشگاه!!!! تمام تست های بهینه سازی و کانفیگ و ... رو رو سایت من داره انجام میده! تتنها سایت موود تو اون سرور هم سایت منه!
    یه سری از بازدید کننده هام پردن! ایراد نداره!

دوستان عزیز ..... هاست خوب سراغ دارید .. جایی که مدیرش واقعا کانفیگ و این چیزا رودرست حسابی بلد باشه ... سرورا در بهترین حالت خودشون باشن و قیمت مناسبی هم داشته باشه ... حرفه ای .... البته هاست فعلیم خوبه ... این مشکلاتم واسه اینه که تازه شروع به کار کردن!

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    100
    تشکر تشکر شده 
    123
    تشکر شده در
    98 پست

دوست عزیز داخل بخش آموزش نمیشه آفر داد لطف کنید در بخش درخواست سرویس مطرح کنید تا دوستان آفر بدن
    مرجع دانلود فیلم و سریال : دانلود فیلم
    کانفیگ حرفه ای گیم سرور های کانتر استرایک
    سرور کانتر استرایک مالتی مود : 10.201.28.51:27015
    آیدی یاهو : master.movie@att.net

4. تعداد تشکر ها از csmaster به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط csmaster نمایش پست ها
    دوست عزیز داخل بخش آموزش نمیشه آفر داد لطف کنید در بخش درخواست سرویس مطرح کنید تا دوستان آفر بدن
    آفر ؟! .... آفر = پیشنهاد پارسی را پاس بداریم ..............

------------------------------------------------

دوستان با هاست صحبت کردم: این جواب هاست اصلی تو آمریکاست» البته از تنظیمات و کانفیگ سرور اطلاعی ندارم ..........

At this point, your sites are just using heavy MySQL

This is due to plugins installed under the sites and there wouldn't be anything we can do about it on our end

You need to optimize your server for wordpress to decrease the MySQL usage

This link will explain how to do this:

WordPress Optimization « WordPress Codex

---------------------------------------------------------
    سایت و بهینه کردم و مشکلم بلوک شدن IP سایت با رفش مجدد سایت هنوز حل نشده!! حتما باید مودم و ریست کنم تا مشکل حل بشه ....................... استاید لطفا کمک کنید. بشه فهمید این مشکل لعنتی از چیه بالاخره ............... اعصاب نذاشته برامون .....
    کد های سایت مشکل ندارن .. افزونه های سایت مشکلی ندارن .....
    کسی تا حالا با چنین مشکلی مواجه شده؟ مورد مشابهی داشته؟
    همه چیو بررسی کردم .......... نمیدونم دیگه چیگار کنم

- - - Updated - - -

دوستانی که هاست دارن یا سرور دارن .... یا حرفه ای هستن ... یه لطفی کنید تنظمیات استاندارد
    CFS برای سایت های وردپرسی یا سایت و انجمن و بگید من بفرستم واسه هاست که درست تنظیمش کنن .................

عضو انجمن CentralClubs آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    218
    تشکر شده در
    100 پست

چيزي که به نظر ميرسه بر اساس توضيحات شما، اينه که سايت شما Queryهاي سنگيني روي mysql داره و احتمالا از يک مرورگر لينکهاي زيادي به ديتابيس يا وب سرور زده ميشه و به همين دليل IP شما رو بلاک ميکنه هاستينگ و به همين خاطر هم هست که وقتي با يک IP بالا نمياد، مودم رو ربست ميکنيد و IP جديد ميگيريد و مشکل حل ميشه. احتمالا اسکريپت‌هاي چت مثل cometchat و يا چت روم داريد که اينها اگر ترافيک زياد باشه، حتما بايد سرور push داشته باشند، وگرنه لود شديدي ايجاد خواهند کرد. البته با cache ها هم ميشه اون رو بهبود داد. اما بايد ديد دقيقا چه اسکريپتي مشکل ايجاد ميکنه

7. تعداد تشکر ها ازCentralClubs به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط CentralClubs نمایش پست ها
    چيزي که به نظر ميرسه بر اساس توضيحات شما، اينه که سايت شما Queryهاي سنگيني روي mysql داره و احتمالا از يک مرورگر لينکهاي زيادي به ديتابيس يا وب سرور زده ميشه و به همين دليل IP شما رو بلاک ميکنه هاستينگ و به همين خاطر هم هست که وقتي با يک IP بالا نمياد، مودم رو ربست ميکنيد و IP جديد ميگيريد و مشکل حل ميشه. احتمالا اسکريپت‌هاي چت مثل cometchat و يا چت روم داريد که اينها اگر ترافيک زياد باشه، حتما بايد سرور push داشته باشند، وگرنه لود شديدي ايجاد خواهند کرد. البته با cache ها هم ميشه اون رو بهبود داد. اما بايد ديد دقيقا چه اسکريپتي مشکل ايجاد ميکنه

من مشکلم حل شده ... ممنونم از توضیحات خوبی که دادین .... اینجور توضیحات همیشه آموزنده و راهگشاست ....
    فقط برای افزایش اطلاعات خودم میخوام بدونم از کجا میشه فهمید سایت خودم چه قدر کوئری مصرف میکنه و این مقدار مصرف از چه افزونه یا چه کدی هست؟ ایا افزونه یا دستور خاصی برای این کار هست؟
    طی تست GTMatrix ای که گرفتم مشخص شد تعداد در خواست های سرور 123 تاهستن! شاید این میزان کوئیری هم از این همه درخواست سرور باشه که نمیدونم چیه!!! اصن درخواست سرور و چه طوری باس کم کرد؟
    دقیقا همین درخواست های زیاد کوئیری از یه مرورگر و البته درست کانفیگ نشدن cfs برای cms هایی همچون وردپرس موجب بلوک شدن ip آدرس سایت بنده میشد که با تغییر ip مشکل حل میشد! اما سوالم اینه که این push ای که میگید چیه و چه فرقی با کش داره؟ کدومش بهتره؟

در آخرم میخوام یه پیشنهاد کلی در رابطه به بهینه سازی سایت بهم بدین .....

ممنونم ....

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)