صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 23

موضوع: فروش سرور مجازی ssd از آلمان شروع قیمت ها از 16 هزار تومان با کیفیت بالا و پورت 1 گیگابیت گارانتی

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    496
    تشکر تشکر شده 
    1,485
    تشکر شده در
    1,171 پست

پیش فرض فروش سرور مجازی ssd از آلمان شروع قیمت ها از 16 هزار تومان با کیفیت بالا و پورت 1 گیگابیت گارانتی

با سلام خدمت کاربران محترم میزبان سرور ؛ با آفر سرور نیمه اختصاصی VDS FULL SSD از دیتا سنتر هتزنر آلمان در خدمت شما هستیم .
    قیمت های ارائه شده در این صفحه همراه تخفیف بوده و قیمت تا پایان دوره ی سر رسید سرور و تمدید آن ثابت است .

نمایی از دیتاسنتر هتزنر آلمان :

مشخصات سرور اصلی :
    Intel® Core™ i7-6700 Quad-Core Skylake
    RAM 64 GB DDR4 RAM
    Hard Drive 2 x 500 GB 6 Gb/s SSD
    Guaranteed Bandwidth 1 Gbit/s

VDS-SSD1
    Cpu : Intel® Core™ i7-6700 2 Core
    RAM: 1 GB RAM ddr4
    Disk Space: 20 GB SSD
    Bandwidth : Unlimited
    Network Port : 1 Gbps Guaranteed
    99.9% Uptime Guarantee
    Location Server : GERMANY
    Data Center : HETZNER
    مجازی سازی توسط Vmware ESXi V5.5
    تحویل پس از پرداخت و با راه اندازی رایگان
    +پشتیبانی 24 ساعته واقعی
    +منابع کاملا اختصاصی
    +تمامیه کانفیگ ها به مدت یک هفته رایگان میباشد
    20,000 تومان ماهانه
    سفارش
    کد تخفیف : WHT

VDS-SSD2
    Cpu : Intel® Core™ i7-6700 2 Core
    RAM: 2 GB RAM ddr4
    Disk Space: 30 GB SSD
    99.9% Uptime Guarantee
    +پشتیبانی 24 ساعته واقعی
    +منابع کاملا اختصاصی
    30,000 تومان ماهانه
    سفارش

VDS-SSD3
    Cpu : Intel® Core™ i7-6700 4 Core
    RAM: 4 GB RAM ddr4
    Disk Space: 40 GB SSD
    99.9% Uptime Guarantee
    +پشتیبانی 24 ساعته واقعی
    +منابع کاملا اختصاصی
    40,000 تومان ماهانه
    سفارش

VDS-SSD4
    Cpu : Intel® Core™ i7-6700 4 Core
    RAM: 6 GB RAM ddr4
    Disk Space: 50 GB SSD
    99.9% Uptime Guarantee
    +پشتیبانی 24 ساعته واقعی
    +منابع کاملا اختصاصی
    60,000 تومان ماهانه
    سفارش

VDS-SSD5
    Cpu : Intel® Core™ i7-6700 6 Core
    RAM: 8 GB RAM ddr4
    Disk Space: 60 GB SSD
    99.9% Uptime Guarantee
    +پشتیبانی 24 ساعته واقعی
    +منابع کاملا اختصاصی
    80,000 تومان ماهانه
    سفارش

VDS-SSD6
    Cpu : Intel® Core™ i7-6700 8 Core
    RAM: 16 GB RAM ddr4
    Disk Space: 70 GB SSD
    99.9% Uptime Guarantee
    +پشتیبانی 24 ساعته واقعی
    +منابع کاملا اختصاصی
    149,000 تومان ماهانه
    سفارش

توجه: قیمت ها بدون احتساب تخفیف ماه اول درج شده اند.برای محاسبه تخفیف در هنگام سفارش کد تخفیف وارد کنید

عکس از تست سرعت :

دیگر امکانات ما :

• مدت زمان تحویل دادن سرویس بین ۳۰ دقیقه تا ۱ ساعت خواهد بود.
    • هزینه هر آی پی اضافی 10000 تومان میباشد
    • هزینه هر 100 گیگابایت هارد اضافی 10000 تومان میباشد
    • نصب مجدد سیستم عامل 1بار در ماه رایگان میباشد
    • تمامی سرور های ویندوز همراه نصب نرم افزار های ضروری و کاملا آپدیت شده ارائه می شوند
    • پشـتیبانی به صورت 24 ساعنه از طریق تیکت یا تماس تلفنی می باشد
    • ارائه پنل تحت وب کنسول به کاربر

راه های ارتباطی ما:

پشتیبانی آنلاین یاهو:
    info.aryaserver

سیستم تیکتینگ:
    ارسال تیکت پشتیبانی

تلگرام :09039126726

چت آنلاین سایت فعال می باشد.

سوالی بود در خدمتتون هستیم.
    ارادتمند شما
    گروه فناوری اطلاعات میزبان سرور

ویرایش توسط mizban97 : August 29th, 2016 در ساعت 17:43
    کانفیگ فنی و امنیتی سیستم عامل و انواع کنترل پنل های لینوکس cPanel - Directadmin همراه با 8 سال تجربه پذیرفته می شود .
    Telegram: @ramezanniay_mehrshad

2. تعداد تشکر ها ازmizban97 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

پیش فرض پاسخ : فروش سرور مجازی ssd از آلمان شروع قیمت ها از 16 هزار تومان با کیفیت بالا و پورت 1 گیگابیت گارانتی

نقل قول نوشته اصلی توسط mornabo نمایش پست ها
    به علت عدم پاسخگویی شفاف من محبور هستم اینجا فیدبکم رو قرار بدم
    من چند وقت پیش از این شرکت سرویس گرفته بودم که اوایل تقریبا پشتیبانی خوبی داشتن (مخصوصا موقع خرید !)
    برای آخرین باری که خواستم تمدید کنم بعلت مسافرت در پرداخت اینویس تاخیر ایجاد شد که ایشون هم هزینه دیرکرد رو به فاکتور اضافه کرده بودن بعد از پرداخت هزینه فاکتور وی پی اس قابل استفاده نبود و ایشون غیر قابل دسترس بودن
    من درخواست لغو سرویس و بازگشت هزینه رو داشتم که جواب تیکت من در اتچ قابل مشاهده است. البته من منظور ایشون رو متوجه نشدم ولی به هر حال وقتی سرویسی خریداری میشه و هنوز استفاده نشده درخواست لغو داده میشه باید هزینه اون مقدار کاری که انجام شده مثل نصب و راه اندازی کسر و ما بقی عودت داده شود که فعلا از طرف ایشون این کار انجام نشده است.
    فایل پیوست 33621فایل پیوست 33622
    جسارته ولی حرفتون شفاف نیست، ظاهراً حدود 2 هفته پس از انقضای سرویس آمدید حتی هزینه دیرکرد خودکار سیستم هم پرداخت کردید اما دیدید سرویس غیر قابل استفاده است و درخواست برگشت وجه دادید؟
    خب اینجا سوالی که پیش میاد اینه که منظور شما از غیر قابل استفاده بودن دقیقاً چیه؟ اگر مشکلی در سرور هست که این دوستمون گفتن که مشکل رو تیکت کنید براتون حل میکنن دیگه چرا خودتون رو اذیت میکنید؟
    اما اگر از جای دیگه سرور خریدید و به دلایلی پشیمون هستید که اینو تمدید کردید خب یک کلام راستش رو بگید مثلاً بگید آقا من از فلان هاست سرورم رو خریدم و الان نیازی به این سرور ندارم و خیلی خیلی هم ممنون که شما 2 هفته اطلاعات منو در صورتی که از لحاظ قانونی وظیفه ای هم نداشتی نگه داشتی حالا چون می دونم تقصیر از جانب بنده است و سرویس به با اینکه مشکلی نداره اما دیگه نیازش ندارم ازتون می خوام هزینه روز های باقی مانده سرویس را حساب کرده و برای من برگشت بزنید.این وسط ممکنه بعضی ها طبق قانون خودشون یه هزینه کنسلی هم که معمولاً 10 تا 30 درصد هست بگیرن.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض پاسخ : فروش سرور مجازی ssd از آلمان شروع قیمت ها از 16 هزار تومان با کیفیت بالا و پورت 1 گیگابیت گارانتی

نقل قول نوشته اصلی توسط iHSG نمایش پست ها
    جسارته ولی حرفتون شفاف نیست، ظاهراً حدود 2 هفته پس از انقضای سرویس آمدید حتی هزینه دیرکرد خودکار سیستم هم پرداخت کردید اما دیدید سرویس غیر قابل استفاده است و درخواست برگشت وجه دادید؟
    خب اینجا سوالی که پیش میاد اینه که منظور شما از غیر قابل استفاده بودن دقیقاً چیه؟ اگر مشکلی در سرور هست که این دوستمون گفتن که مشکل رو تیکت کنید براتون حل میکنن دیگه چرا خودتون رو اذیت میکنید؟
    اما اگر از جای دیگه سرور خریدید و به دلایلی پشیمون هستید که اینو تمدید کردید خب یک کلام راستش رو بگید مثلاً بگید آقا من از فلان هاست سرورم رو خریدم و الان نیازی به این سرور ندارم و خیلی خیلی هم ممنون که شما 2 هفته اطلاعات منو در صورتی که از لحاظ قانونی وظیفه ای هم نداشتی نگه داشتی حالا چون می دونم تقصیر از جانب بنده است و سرویس به با اینکه مشکلی نداره اما دیگه نیازش ندارم ازتون می خوام هزینه روز های باقی مانده سرویس را حساب کرده و برای من برگشت بزنید.این وسط ممکنه بعضی ها طبق قانون خودشون یه هزینه کنسلی هم که معمولاً 10 تا 30 درصد هست بگیرن.
    من بیشتر توضیح میدم که شفاف باشه
    من سرویس مورد نظر رو صبح تمدید کردم و به علت عدم کارایی فکر میکنم چند ساعت بعد بهشون اطلاع دادم که سرویس مشکل داره
    ایشون بعد از چند ساعت دوباره گفتن که مشکل نداره و من گفتم که همون مشکل پا برجاست ولی با توضیحاتی همچون اینکه الان زمان کاری نیس موضوع رو موکول کردن به روز بعد
    منم به دلیل عجله کاری همون شب حدود ساعت ۱۲ یه سرویس از همکارای دیگتون خریداری کردم و به ایشون گفتم که هزینه مورد نظر حالا هر چی که هست هزینه کانفیگ و این مسائل رو کسر و مابقی رو برام واریز کنید
    که ایشون یه توضیح کاملا بی معنی (عدم دیرکرد در پرداخت !) برای بنده ارسال کردند که نمیتونن پول رو برگشت بزنن احتمالا معنی جملشون این هست چون من دیرکرد داشتم در پرداخت هزینه نمیتونه برگشت داده بشه
    به هر حال یه قسمت لغو سرویس دارن ایشون در پنل که نمیدونم فایدش چیه و منم فرستادم که لغو بشه
    به هر حال به خاطر اینکه ایشون ۲ هفته یا یک سال سرویس من رو نگه داشتن و پاک نکردن هزینه دیرکرد گرفتن و هیچ گونه لطف و محبتی در کار نیست !
    به هر حال به هر دلیلی سرویس مورد نظر استفاده نشده و همون روز درخواست لغو و بازگشت هزینه داده شده که متاسفانه هیچ جوابی در این زمینه داده نمیشه

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mornabo نمایش پست ها
    من بیشتر توضیح میدم که شفاف باشه
    من سرویس مورد نظر رو صبح تمدید کردم و به علت عدم کارایی فکر میکنم چند ساعت بعد بهشون اطلاع دادم که سرویس مشکل داره
    ایشون بعد از چند ساعت دوباره گفتن که مشکل نداره و من گفتم که همون مشکل پا برجاست ولی با توضیحاتی همچون اینکه الان زمان کاری نیس موضوع رو موکول کردن به روز بعد
    منم به دلیل عجله کاری همون شب حدود ساعت ۱۲ یه سرویس از همکارای دیگتون خریداری کردم و به ایشون گفتم که هزینه مورد نظر حالا هر چی که هست هزینه کانفیگ و این مسائل رو کسر و مابقی رو برام واریز کنید
    که ایشون یه توضیح کاملا بی معنی (عدم دیرکرد در پرداخت !) برای بنده ارسال کردند که نمیتونن پول رو برگشت بزنن احتمالا معنی جملشون این هست چون من دیرکرد داشتم در پرداخت هزینه نمیتونه برگشت داده بشه
    به هر حال یه قسمت لغو سرویس دارن ایشون در پنل که نمیدونم فایدش چیه و منم فرستادم که لغو بشه
    به هر حال به خاطر اینکه ایشون ۲ هفته یا یک سال سرویس من رو نگه داشتن و پاک نکردن هزینه دیرکرد گرفتن و هیچ گونه لطف و محبتی در کار نیست !
    به هر حال به هر دلیلی سرویس مورد نظر استفاده نشده و همون روز درخواست لغو و بازگشت هزینه داده شده که متاسفانه هیچ جوابی در این زمینه داده نمیشه
    درسته عزیز شما جریمه پرداخت کردی اما از این نظر میگن لطف و محبت چون خیلی از هاستینگ های این انجمن یا حتی بعضی هاستینگ های معروف یادشون میره با توجه به قانون 48 یا 72 ساعت بعد انقضاء حذف شدن سرویسی که تو بخش قوانین خودشون گذاشتن ویژگی افزایش جریمه دیرکرد رو در سیستم مدیریت هاستینگ whmcs خودشون غیرفعال کنن برای همین این دوستمون میگه جریمه مال سیستم بوده و احتمالاً خودشون هم از اضافه شدن اون جریمه خبر نداشتن.برای همین طبق قوانین سایت خودشون عمل میکنن که میگن طبق قانون خودشون باید پس از 72 ساعت که سرویس منقضی شد تمامی فایل هاش حذف میشد برای همین میگن لطف کردن 2 هفته نگه داشتن که البته خب این مشکل شما هم نیست شما به عنوان یه خریدار اصلاً بهتون ربطی نداره که مدیر فلان هاستینگ از تنظیمات کامل سیستمش خبر داره یا نه اما حداقل این حق رو داشتید که قبل از تمدید درباره جریمه سوال کنید چون دیگه برای لطف کردن که جریمه نمیگیرن و اگه ایشون نگه داشتن اطلاعات رو لطف و محبتی که به شما داشتن می دونه وقتی شما درباره جریمه قبل از تمدید تیکت میدادی احتمالاً جریمه فاکتور رو حذف میکردن.

حالا جریمه به کنار اگر هزینه ای که دادید زیاده و نمیشه ازش گذشت که سعی کنید مدارا کنید و یه جوری مشکل رو حل کنید اما اگه هزینه آنچنانی نیست با عنایت به اینکه در اینترنت بی در و پیکر ما به احتمال زیاد بار های دیگه ای هم وجود داره که پولتون هدر میره پس بهتره سر 20 تومان 30 تومان اعصاب خودتون رو خورد نکنید و بذارید فروشنده (صرفاً منظورم با ایشون نیست کلاً هر فروشنده ای) تو همون خیال قوانین خودش بمونه فقط هم هاستینگ های این انجمن نیستن برای من بار ها حتی هاستینگ های معروف مثل آبتین وب هم پولم رو خوردن و ولشون کردم چون نه هزینه زیاد بوده که بشه شکایت کرد و نه دوست دارم از سمت یه کسایی که اصلاً نمی دونم کی هستن و چی هستن به طرف خودم انرژی منفی وارد کنم و اعصاب و روان خودم رو سر 20 تومان داغون کنم.برای همین هم همیشه کسایی که تو تاکسی سوار شدن سر 300 - 400 تک تومن هم دعوا میکنن رو اصلاً نمی فهمم مگه با این 300 تک تومان چه کاری میشه انجام داد که احتمال بروز مشکلات اعصاب و روان رو برای خودمون افزایش بدیم؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iHSG نمایش پست ها
    درسته عزیز شما جریمه پرداخت کردی اما از این نظر میگن لطف و محبت چون خیلی از هاستینگ های این انجمن یا حتی بعضی هاستینگ های معروف یادشون میره با توجه به قانون 48 یا 72 ساعت بعد انقضاء حذف شدن سرویسی که تو بخش قوانین خودشون گذاشتن ویژگی افزایش جریمه دیرکرد رو در سیستم مدیریت هاستینگ whmcs خودشون غیرفعال کنن برای همین این دوستمون میگه جریمه مال سیستم بوده و احتمالاً خودشون هم از اضافه شدن اون جریمه خبر نداشتن.برای همین طبق قوانین سایت خودشون عمل میکنن که میگن طبق قانون خودشون باید پس از 72 ساعت که سرویس منقضی شد تمامی فایل هاش حذف میشد برای همین میگن لطف کردن 2 هفته نگه داشتن که البته خب این مشکل شما هم نیست شما به عنوان یه خریدار اصلاً بهتون ربطی نداره که مدیر فلان هاستینگ از تنظیمات کامل سیستمش خبر داره یا نه اما حداقل این حق رو داشتید که قبل از تمدید درباره جریمه سوال کنید چون دیگه برای لطف کردن که جریمه نمیگیرن و اگه ایشون نگه داشتن اطلاعات رو لطف و محبتی که به شما داشتن می دونه وقتی شما درباره جریمه قبل از تمدید تیکت میدادی احتمالاً جریمه فاکتور رو حذف میکردن.

حالا جریمه به کنار اگر هزینه ای که دادید زیاده و نمیشه ازش گذشت که سعی کنید مدارا کنید و یه جوری مشکل رو حل کنید اما اگه هزینه آنچنانی نیست با عنایت به اینکه در اینترنت بی در و پیکر ما به احتمال زیاد بار های دیگه ای هم وجود داره که پولتون هدر میره پس بهتره سر 20 تومان 30 تومان اعصاب خودتون رو خورد نکنید و بذارید فروشنده (صرفاً منظورم با ایشون نیست کلاً هر فروشنده ای) تو همون خیال قوانین خودش بمونه فقط هم هاستینگ های این انجمن نیستن برای من بار ها حتی هاستینگ های معروف مثل آبتین وب هم پولم رو خوردن و ولشون کردم چون نه هزینه زیاد بوده که بشه شکایت کرد و نه دوست دارم از سمت یه کسایی که اصلاً نمی دونم کی هستن و چی هستن به طرف خودم انرژی منفی وارد کنم و اعصاب و روان خودم رو سر 20 تومان داغون کنم.برای همین هم همیشه کسایی که تو تاکسی سوار شدن سر 300 - 400 تک تومن هم دعوا میکنن رو اصلاً نمی فهمم مگه با این 300 تک تومان چه کاری میشه انجام داد که احتمال بروز مشکلات اعصاب و روان رو برای خودمون افزایش بدیم؟
    کاملا با صحبت های شما موافقم کاملا منطقی و متین
    موفق باشید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    496
    تشکر تشکر شده 
    1,485
    تشکر شده در
    1,171 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط yozar30f نمایش پست ها
    درود
    لایسنس دایرکت ادمین هم روی سرور ها ارائه میشه یا خیر؟
    سلام
    بله لایسنس دایرکت ادمین هم در صورت نیاز ارائه میشه.
    هزینه دایرکت ادمین با تخفیف ماهانه 15 هزار تومان هست.
    باتشکر
    کانفیگ فنی و امنیتی سیستم عامل و انواع کنترل پنل های لینوکس cPanel - Directadmin همراه با 8 سال تجربه پذیرفته می شود .

9. تعداد تشکر ها از mizban97 به دلیل پست مفید

عضو جدید DaNiaL.RiCaRoS آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    117
    تشکر تشکر شده 
    47
    تشکر شده در
    31 پست

سلام سرور برای سایت فیلم و سریال کره ایی موجود دارید؟ هارد بالا

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    496
    تشکر تشکر شده 
    1,485
    تشکر شده در
    1,171 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DaNiaL.RiCaRoS نمایش پست ها
    سلام سرور برای سایت فیلم و سریال کره ایی موجود دارید؟ هارد بالا
    سلام
    بله موجود هست
    چند ترا هارد نیاز دارید؟؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    496
    تشکر تشکر شده 
    1,485
    تشکر شده در
    1,171 پست

اینم تست پورت برای دوستانی که نیاز به تست سرور داشتند :
    شرمنده تو پست اول امکان ویرایش نبود.

ویرایش توسط mizban97 : November 15th, 2016 در ساعت 18:24

13. تعداد تشکر ها از mizban97 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

دوستان پشتیبانی عالی ، قیمت بسیار مناسب، سرور های عالی تنها چیزی هست که می تونم توی 3 کلمه در رابطه با میزبان سرور توصیف کنم توصیه میشه از این شرکت سرور تهیه کنید

15. تعداد تشکر ها از ErfanDevelop3r به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    204
    تشکر تشکر شده 
    91
    تشکر شده در
    76 پست

بنده از دوستمون سرویس گرفتم
    کیفیتش عالیه + پشتیبانی سریع و خوب

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)