صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 38

موضوع: نظر شما در مورد دیتاسنتر آسیاتک

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    77
    تشکر تشکر شده 
    316
    تشکر شده در
    205 پست

پیش فرض پاسخ : نظر شما در مورد دیتاسنتر آسیاتک

دوستان عزیزی که در این تاپیک شرکت کردند. در 6 ماه گذشته سروری روی آسیاتک داشتند؟
    یه سری توضیحات درباره آسیا تک میدم خدمت دوستان
    آسیاتک در قسمت دیتاسنتر دارای 2 مرکز داده هست. یک مرکز داده در دفتر مرکزی آسیاتک واقع در خیابان بهشتی و یک مرکز داده در شرکت ارتباطات زیرساخت ( بیشتر شبیه روم سرورهست که البته ساختمان دیتاسنتر آسیاتک در فاصله 450 متری از شرکت ارتباطات زیرساخت در خیابان شریعتی تهران در حال ساخت هست.

حالا آسیاتک از این مراکز برای 2 منظور استفاده میکنه. مرکز داده دفتر مرکزی رو برای سایت ها و مشتریان عادی استفاده میکنه. و مرکز داده زسر ساخت رو برای سایت های پربازدید رتبه بالا و مشتریان ویژه خودش استفاده میکنه. که این به سیاست شرکت آسیاتک برمیگرده که در حال جذب سایت های بزرگ هست و تمرکز خودش رو بر این سایت ها گذاشته . دوستانی هم که میگند پشتیبانی ضعیف هست به نظر بنده اینطور نیست پشتیبانی دیتاسنتر آسیاتک یکی از قوی ترین ها هست. بنده با شرکت پارس آنلاین هم کار می کردم یک بار از این شرکت درخواست کردیم یک روتر برای سرورهای ما قرار بده پشتیبانیشون توانایی این کار رو نداشت و دقیقا گقتن ما بلد نیستیم که رنج آی پی رو با روتر ست کنیم (چند بار انجام دادن کاملا همه چیز رو به هم ریختن) بعد از 48 ساعت خودمون رفتیم پردیس و ست روتر رو انجام دادیم. ( جدا از اینکه آی پی کم میاوردن از ما و باقی مشتریا درخواست میکردن آی پی بهشون بدیم)
    حالا آسیاتک در مرکز داده دفتر مرکزی تا 6 ماه قبل مشکل برق داشت (ژنراتور پشتیبان ضعیف و نبود برق با قدرت مناسب برای سرورها ) که از 6 ماه پیش مشکل برق کاملا حل شده و حداقل چیزی هم که میتونم بگم اینه که کیفیت در این مرکز اگر از پارس آنلاین و یا افرانت بالاتر نباشه حداقل هم سطح اونها هست. ( این موضوع از 6 ماه پیش هست ها نگید قطعی برق و اینها) دیتاسنتر زیرساخت هم خب مشخصه. فعلا در ایران داره حرف اول رو میزنه از لحاظ uptime کشش پورت ها پشتیبانی و ... که البته پشتیبانی این مرکز داده از پشتیبانی مرکز داده دفتر مرکزی به دلیل حساسیت سایت های میزبانی شده بهتر و قوی تر هست.

2. تعداد تشکر ها از facenama به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن bmi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    235
    تشکر تشکر شده 
    324
    تشکر شده در
    231 پست

با سلام

آپ تایم سرور های افرانت بیشتر از دیتاسنتر های دیگه هست
    توصیه میشود از افرانت قرار داد ببندید

5. تعداد تشکر ها از bmi به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    41
    تشکر شده در
    35 پست

اقای facenama عزیز دلم خودت یک دقت بکن به جمله هات
    اول میگی پارس انلاین بده و اینا :
    بنده با شرکت پارس آنلاین هم کار می کردم یک بار از این شرکت درخواست کردیم یک روتر برای سرورهای ما قرار بده پشتیبانیشون توانایی این کار رو نداشت و دقیقا گقتن ما بلد نیستیم که رنج آی پی رو با روتر ست کنیم (چند بار انجام دادن کاملا همه چیز رو به هم ریختن) بعد از 48 ساعت خودمون رفتیم پردیس و ست روتر رو انجام دادیم. ( جدا از اینکه آی پی کم میاوردن از ما و باقی مشتریا درخواست میکردن آی پی بهشون بدیم)

بعدش میگی اسیاتک در حد پارس انلاین و افرانت هست :
    حالا آسیاتک در مرکز داده دفتر مرکزی تا 6 ماه قبل مشکل برق داشت (ژنراتور پشتیبان ضعیف و نبود برق با قدرت مناسب برای سرورها ) که از 6 ماه پیش مشکل برق کاملا حل شده و حداقل چیزی هم که میتونم بگم اینه که کیفیت در این مرکز اگر از پارس آنلاین و یا افرانت بالاتر نباشه حداقل هم سطح اونها هست. ( این موضوع از 6 ماه پیش هست ها نگید قطعی برق و اینها) دیتاسنتر زیرساخت هم خب مشخصه. فعلا در ایران داره حرف اول رو میزنه از لحاظ uptime کشش پورت ها پشتیبانی و ... که البته پشتیبانی این مرکز داده از پشتیبانی مرکز داده دفتر مرکزی به دلیل حساسیت سایت های میزبانی شده بهتر و قوی تر هست.

یعنی قبول داری که پارس انلاین عالی هست که داری مثال میزنیش(همچنین افرانت).. بهتره اول راجع به جملات یک زره فکر هم بکنی که تناقضی نداشته باشه + چرا شایعه سازی میکنی شما؟:| من خودم با پارس انلاین کار کردم . روتر هم نصب کردن واسم بدون مشکل :| خواهشا افکار عمومی رو منحرف نکن . اگه اسیاتک خوب بود سرعت نتش اون نبود و واسه دیتاسنتر هاش عین پارس انلاین کلی مشتری میداشت . چیزی که عوض داره گله نداره
    موفق باشید

7. تعداد تشکر ها از f.saadat به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    146
    تشکر تشکر شده 
    829
    تشکر شده در
    387 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط facenama نمایش پست ها
    دوستان عزیزی که در این تاپیک شرکت کردند. در 6 ماه گذشته سروری روی آسیاتک داشتند؟
    یه سری توضیحات درباره آسیا تک میدم خدمت دوستان
    آسیاتک در قسمت دیتاسنتر دارای 2 مرکز داده هست. یک مرکز داده در دفتر مرکزی آسیاتک واقع در خیابان بهشتی و یک مرکز داده در شرکت ارتباطات زیرساخت ( بیشتر شبیه روم سرورهست که البته ساختمان دیتاسنتر آسیاتک در فاصله 450 متری از شرکت ارتباطات زیرساخت در خیابان شریعتی تهران در حال ساخت هست.

حالا آسیاتک از این مراکز برای 2 منظور استفاده میکنه. مرکز داده دفتر مرکزی رو برای سایت ها و مشتریان عادی استفاده میکنه. و مرکز داده زسر ساخت رو برای سایت های پربازدید رتبه بالا و مشتریان ویژه خودش استفاده میکنه. که این به سیاست شرکت آسیاتک برمیگرده که در حال جذب سایت های بزرگ هست و تمرکز خودش رو بر این سایت ها گذاشته . دوستانی هم که میگند پشتیبانی ضعیف هست به نظر بنده اینطور نیست پشتیبانی دیتاسنتر آسیاتک یکی از قوی ترین ها هست. بنده با شرکت پارس آنلاین هم کار می کردم یک بار از این شرکت درخواست کردیم یک روتر برای سرورهای ما قرار بده پشتیبانیشون توانایی این کار رو نداشت و دقیقا گقتن ما بلد نیستیم که رنج آی پی رو با روتر ست کنیم (چند بار انجام دادن کاملا همه چیز رو به هم ریختن) بعد از 48 ساعت خودمون رفتیم پردیس و ست روتر رو انجام دادیم. ( جدا از اینکه آی پی کم میاوردن از ما و باقی مشتریا درخواست میکردن آی پی بهشون بدیم)
    درود بر شما ،

خیلی متن نوشتم اما به همین چند جمله بسنده کردم .

دوست من بنده یک بار تجربه داشتم تو اسیاتک .......... همیشه از این که سخت افزار سرور نسوخت خیلی خدارو شکر میکردم . (اخه یکی نیست بگه بی وجدان ها وفتی زیر ساختت اماده نیست چرا سرویس میدی ؟ )

پشتیبانی ضعیف هست به نظر بنده اینطور نیست پشتیبانی دیتاسنتر آسیاتک یکی از قوی ترین ها هست :|

میشه بگید شما به چی میگید پشتیبانی ؟؟؟؟؟؟

نرید سمتش پیشنهاد من به شما . اقا این همه دیتاسنتر خوب مثل افرانت ، پارس انلاین ، تبیان و ..... حد اقل اسم اینها دیتاسنتر هست یک ساختمان دارند نه اینکه :| ...

9. تعداد تشکر ها از zartosht به دلیل پست مفید

عضو انجمن isoroush آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    95
    تشکر تشکر شده 
    348
    تشکر شده در
    198 پست

بنده الان بیش از 14 ماه هست سرور کولو کرده در آسیاتک دارم و تنها در همان مدت مشکلات برقی آن هم به مدت 3 بار موجب شد سرور برای دقایقی از دسترس خارج شود که در 6 ماهه گذشته گفته دوستمون رو تایید میکنم و سرور ها مشکلی از بابت شبکه و آپ تایم نداشتند

مزیت دیگر آسیاتک ، یک بار یکی از سرور ها را ریستارت کرده بودم چند لحظه بعد از پشتیبانی idc تماس گرفتند گفتن که مصرف ترافیک سرور شما افتاده ، چک کنید ببینید مشکلی رخ داده که گفتم خودم ریست کردم سروررو ، حداقل 4 بار طی این 14 ماه رخ داده که اینگونه اطلاع داده اند.

ازلحاظ قیمتی هم مناسب هست قیمت هاش

دوستانی که واقعا مشکل داشته اند بیان کنند که ما نیز مطلع باشیم ( فک کنم ، گمان کنم ، حس می کنم ، شنیدم نشد دلیل ! )

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط zartosht نمایش پست ها
    درود بر شما ،

پشتیبانی ضعیف هست به نظر بنده اینطور نیست پشتیبانی دیتاسنتر آسیاتک یکی از قوی ترین ها هست :|

میشه بگید شما به چی میگید پشتیبانی ؟؟؟؟؟؟

میشه بپرسم چه مشکلاتی داشتید که پشتیبانی ضعیف عمل کرده ؟

بنده هرگاه تماس گرفتم پشتیبان ها ، یا پشتیبان ارشد (آقای اکبری) مشکلات شبکه و سخت افزاری ویا موارد مربوط به لیست شدن آی پی ها را به طور دقیق حل کرده اند .

البته هیچگاه مسائل نرم افزاری مربوط به سرور را به پشتیبانی انتقال ندام چون در حیطه وظایف آنها نیست
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...

11. تعداد تشکر ها ازisoroush به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    77
    تشکر تشکر شده 
    316
    تشکر شده در
    205 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط f.saadat نمایش پست ها
    اقای facenama عزیز دلم خودت یک دقت بکن به جمله هات
    اول میگی پارس انلاین بده و اینا :
    بعدش میگی اسیاتک در حد پارس انلاین و افرانت هست :

یعنی قبول داری که پارس انلاین عالی هست که داری مثال میزنیش(همچنین افرانت).. بهتره اول راجع به جملات یک زره فکر هم بکنی که تناقضی نداشته باشه + چرا شایعه سازی میکنی شما؟:| من خودم با پارس انلاین کار کردم . روتر هم نصب کردن واسم بدون مشکل :| خواهشا افکار عمومی رو منحرف نکن . اگه اسیاتک خوب بود سرعت نتش اون نبود و واسه دیتاسنتر هاش عین پارس انلاین کلی مشتری میداشت . چیزی که عوض داره گله نداره
    موفق باشید[/COLOR][/RIGHT]
    دوست خوبم متن من رو کامل بخونید. گفتم دیتاسنتر دفتر مرکزی آسیاتک حداقل در حد پارس آنلاین و افرانت هست. در پایان هم گفتم که دیتاسنتر زیرساخت آسیاتک از همه لحاظ حرف اول رو میزنه. لطفا متن رو کامل بخونید

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط f.saadat نمایش پست ها
    چرا شایعه سازی میکنی شما؟:| من خودم با پارس انلاین کار کردم . روتر هم نصب کردن واسم بدون مشکل :| خواهشا افکار عمومی رو منحرف نکن .
    موفق باشید[/COLOR][/RIGHT]
    دوست گلم فکر میکنم شما حرف های من رو خوب نخوندید. بنده از تجربه شخصی خودم در دیتاسنتر پارس آنلاین گفتم که به هیچ وجه رضایت نداشتم. نمیدونم شایعه از کجا پیدا شد این وسط. چیزی که تجربه کردم و اتفاق افتاده رو نوشتم. اتفاق مشابه هم برای یکی از همکاران افتاده بود . سرورهاشون رو از افرانت انتقال دادن به پارس آنلاین باز هم مشکل ست کردن و کانفیگ روتر رو شبکه داشتن که باعث شد سرورهاشون 72 ساعت داون بشه.
    معنای کلمه شایعه با تجربه بسیار متفاوت هست

13. تعداد تشکر ها از facenama به دلیل پست مفید

عضو دائم asrhosting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    562
    تشکر تشکر شده 
    2,399
    تشکر شده در
    1,443 پست

سلام .
    دوستان مشکل برق تو خیابون شهید بهشتی رفع شده .
    همکارانی که الان رو این دیتا سنتر هستند از نحوه حساب و کتاب پهنای باند ، قطعی در ماه ،امکان ارائه کنسول ، و... بگین . همین طور کیفیت پهنای باندش چه طور هست ؟
    میزبانی هاست لینوکس و ویندوز | نمایندگی دایرکت ادمین ، سی پنل ، پلسک روی سرورهای ایران
    ارائه سرور مجازی از ایران با پهنای باند نامحدود و لایسنس رایگان دایرکت ادمین ، سی پنل ، پلسک

15. تعداد تشکر ها از asrhosting به دلیل پست مفید

عضو انجمن iran-developers آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    474
    تشکر تشکر شده 
    352
    تشکر شده در
    294 پست

درود
    اصلا فکر کنم مانیتورینگ ندارند
    ما چند ماهی بودیم ترافیک ترابایتی هم مصرف می کردیم ولی پوله کلو و برق رو می دادیم !
    پول ترافیک پایه رو هم می دادیم دیگه هزینه ای نمی گرفتند
    مشکل قطعی و این حرفا هم نبود ! ولی سخت افزار های نابودی داشتن ( شبکه )
    پینگ تایم کمو زیاد می شد !

موفقیت در ایران یعنی از داشته های دیگران!چه جالب!
    yahoo!:hostbama@yahoo.com Phone :09160891036/09037017351

17. تعداد تشکر ها از iran-developers به دلیل پست مفید

عضو دائم asrhosting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    562
    تشکر تشکر شده 
    2,399
    تشکر شده در
    1,443 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iran-developers نمایش پست ها
    درود
    اصلا فکر کنم مانیتورینگ ندارند
    ما چند ماهی بودیم ترافیک ترابایتی هم مصرف می کردیم ولی پوله کلو و برق رو می دادیم !
    پول ترافیک پایه رو هم می دادیم دیگه هزینه ای نمی گرفتند
    مشکل قطعی و این حرفا هم نبود ! ولی سخت افزار های نابودی داشتن ( شبکه )
    پینگ تایم کمو زیاد می شد !
    سلام .
    دقیقا همین حرفو یکی از همکاران زد که اینا اصلا لحظه ای حساب کتاب می کنن :دی
    یعنی مثلا مانیتورینگشون حوصله اش سر رفت می بینه داری 15 مگابیت اینترنت استفاده میکنی اینو ضربدر 30 روز میکنه تحویلت می ده به عنوان گراف یه ماه !!!
    پینگشم بالا پایین میشه دلیلش اینکه دیتاسنتر آسیاتک از بخشی از سند و ریستو کاربرای اینترنتش استفاده می کنه.
    میزبانی هاست لینوکس و ویندوز | نمایندگی دایرکت ادمین ، سی پنل ، پلسک روی سرورهای ایران
    ارائه سرور مجازی از ایران با پهنای باند نامحدود و لایسنس رایگان دایرکت ادمین ، سی پنل ، پلسک

19. تعداد تشکر ها از asrhosting به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    146
    تشکر تشکر شده 
    829
    تشکر شده در
    387 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط isoroush نمایش پست ها
    بنده الان بیش از 14 ماه هست سرور کولو کرده در آسیاتک دارم و تنها در همان مدت مشکلات برقی آن هم به مدت 3 بار موجب شد سرور برای دقایقی از دسترس خارج شود که در 6 ماهه گذشته گفته دوستمون رو تایید میکنم و سرور ها مشکلی از بابت شبکه و آپ تایم نداشتند

مزیت دیگر آسیاتک ، یک بار یکی از سرور ها را ریستارت کرده بودم چند لحظه بعد از پشتیبانی idc تماس گرفتند گفتن که مصرف ترافیک سرور شما افتاده ، چک کنید ببینید مشکلی رخ داده که گفتم خودم ریست کردم سروررو ، حداقل 4 بار طی این 14 ماه رخ داده که اینگونه اطلاع داده اند.

ازلحاظ قیمتی هم مناسب هست قیمت هاش

دوستانی که واقعا مشکل داشته اند بیان کنند که ما نیز مطلع باشیم ( فک کنم ، گمان کنم ، حس می کنم ، شنیدم نشد دلیل ! )

- - - Updated - - -

میشه بپرسم چه مشکلاتی داشتید که پشتیبانی ضعیف عمل کرده ؟

بنده هرگاه تماس گرفتم پشتیبان ها ، یا پشتیبان ارشد (آقای اکبری) مشکلات شبکه و سخت افزاری ویا موارد مربوط به لیست شدن آی پی ها را به طور دقیق حل کرده اند .

البته هیچگاه مسائل نرم افزاری مربوط به سرور را به پشتیبانی انتقال ندام چون در حیطه وظایف آنها نیست

مشکلات DDOS بر روی لایه های شبکه و kvm و کیفیت شبکه ... اگر نیاز به اطلاعات و تیکت ها و ..... دارید بگوید ارسال کنم براتون

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)