صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 35

موضوع: صدور ویزا کارت قابل شارژ+خرید وتمدید سفارش های سرور+وریفای پی پال+شارژ حساب پی پال

عضو جدید larsa.soft آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    219
    تشکر شده در
    160 پست

53 افتتاح حساب پی پال + حساب پی زا+ شارژ پی پال+خرید سرور+ویزا کارت مجازی

----------------- افتتاح حساب پی پال همراه با مدارک ( پاسپورت _ پروف آدرس _ آخرین فیش بانکی _ فیش موبایل _ آدرس _و....)+ مستر و ویزا کارت 4ساله --------------

خدماتی که ما جهت افتتاح و وریفای حساب پی پال ارائه میکنیم شامل موارد زیر است:

افتتاح اکانت پی پال از نوع پرسونال پرو و پریمیر میباشد.
    ارائه درگاه آنلاین برای سایت شما برای شروع تجارت بین المللی با ارز خارجی
    اختصاص یک آدرس خارج از کشور
    مدارک هویتی اصلی که دارای هولوگرام نقره ای و اختصاصی برای هر مشتری
    و با ویزا کارت معتبر 4 ساله با 3 دلار موجودی اولیه غیر قابل شارژ
    مدارک شامل اسکن پاسپورت وکارت شناسایی و پروف آدرس وقبض موبایل وصورت حساب بانکی میباشد _(

پاسپورت _ پروف آدرس _ آخرین فیش بانکی _ فیش موبایل _ آدرس _و.... )
    مشاوره رایگان برای مشتریان برای استفاده بهتر و راحت تر از اکانت خودشون
    شارژ حساب پی پال با بهریت فی و دلار با سورس بانکی
    صدور ویزا کارت قابل شارژ به درخواست مشتری از کشور ترکیه برای اولین بار در ایران و توسط ما

مدت زمان افتتاح حساب پی پال چقدر است؟

ما سعی می کنیم حساب ها را در کمتر از 48 ساعت آماده کرده و تحویل دهیم ولی نهایت زمان آن 4 روز کاری می باشد.

قیمت با افر ویژه : 138 تومان

نمونه پاسپورت ها

خدمات دیگر ما :

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پرداخت های سرور و
    شارژ پی پال شما
    انجام پرداخت ها تمدید و خرید سرور و خرید های اینترنتی شما
    شارژ حساب پی پال با سورس بانکی از استرالیا و ترکیه
    پرداخت در سایت های مختلف مانند OVH, Hetzner, Redstation, Dacentec, Resello, resellerclub, Amazon, Toefl, Ielts, Onlinenic, Name.com, namecheap, Envato, Leaseweb, Litespeed, Iweb, Datashak, Softlayer, و ...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مدارک برای احراز هویت دیتا سنتر ها

یکی از مشکلاتی که کاربراینه که تو کار فروش سرور هستند مشکل احراز هویت دیتاسنترهای فرانسه المانی و انگلیسی هستند که ما با ارائه مدارک که به شما میدیم میتونید به راحتی احراز هویت کنید

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد با ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول کاربران عزیز

1- مدت زمان افتتاح و تحویل حساب

مدت زمان اصولا ما به مشتری ها تایم 48 تا 72 ساعته میدیم چون تا مدارک اکی بشه حساب و ویزا تهیه بشه تایم میبره و پی پال حساب رو وریفای کنه زودتر هم اکی بشه سریعتر ارائه خواهد شد.
    2- چرا حساب هایی که من تو پی پال میساختم همش بلاک یا لیمیت میشد.

صولا پی پال به سورس بانکی پول خیلی خساس هست این پول نباید ***ی یا پولشویی هک شده و درکل باید پاک باشه و با سورس بانکی خیلی افراد تو اینترنت هستند به قیمت های خیلی پایین حتی دلار میفروشند باید اعتماد نداشته باشید فقط از افرادی

که با سورس بانکی ارائه میدن خریداری کنید مسئله بعدی مورد نداشتم ای پی و حساب شما هست شما نمیتونید از ای پی های داینامیک یا عمومی مثل وی پی ... یا فیل... استفاده کنید.بخاطر همین باید یک کشور رو انتخاب و وی پی اس تهیه کنید.

3- مدارک مگه میشه کسی ارائه بده ؟ مگه دیونه هستد نکنه فتوشاپ هست ، این مدارکو به همه میدین ؟ طرف میتونه ازم شکایت کنه و ....

ببنید تمام مدارک ارائه شده ولید هستند و با فتوشاپو امثال اینها نیست شما میتونید به راحتی تست کنید خیلی افراد هستند که فکر میکنن خیلی زرنگ هستند وکلا کسی هیچی نخواهد فهمید ببینید کلا پی پال یک شعاری داره اونم اینکه میگه همه مردم دنیا خلافکارند زمتنی که برعکس این موضوع ثابت بشه بخاطر همین پی پال رو احراز هویت و مدارک حساس هست پی پال در تمام دنیا نمایندگی داره جز ایران و کشورهای تحریم شده تمام مدارک شما چک میشه در نمایندگی اون کشورپروف ادرس پاسپورت شماره کد و هرچیزی که هست

پس شما نمیتونید با یه مدارک فیک اکانت درست کنید یا با مدارک دیگران ثبت نام کنید پی پال حسابتونو به کل بلاک میکنه تمام مدارم رائه شده اختصاصی هست و فقط برای احراز هویت میباشد پس برای کارهای خلاف و مورد دار استفاده نکنید.

4- چرا دلارههایی که از هرکسی میخرم پی پال بلاکم میکنه

درکل دلار هارو در بالا توضیح دادم دلارهایی که به صورت سورس بانکی ارائه میشود در واقع از صافی رد شده و قابل اعتماد پی پال هست چون از دلار بانکی میباشد.

5 - چرا از پی پال امریکا یا کاندا استفاده نکنیم

یکی از سوالاتی که بیشتر کاربرا ازم میپرسند اینه که چرا نباید از پی پال امریکا استفاده کرد ببنید چون بیس اصلی پی پل تو کشور امریکا هست و کلا پی پال به کاربران امریکایی خیلی حساس هست و درواقع خیلی روشون زوم میکنه مثلا برای وریفای

هر از چند گاهی میگه باید از طریق موبایل وریفای کنید نمیدونم از طریق حساب بانکی وریفای کنید با تماس با شماره منزل یا شماره شرکت وریفای کنید و مشکلات دیگه بخاطر همین این موارد در کشور های اسیایی وجود نداره و کلا حساب امریکایی

داشتد ریسک خیلی بزرگی هست

6- شارژ حساب ها و خریدها در چه تایمی انجام میشود.

تمام خرید ها و سفارشات شارژ و غیره در سریع ترین وقت انجام میشود دقت کرده باشید من حتی تو 1 یا دو شب هم پرداخت یا شارژ رو انجام داده ام یعنی شعار ما اعتماد و سریع انجام شدن امور میباشد

هر گونه سوال دیگه در مورد خدات و سرویس های ما داشتین در خدمتتان هستیم

در زیر خدمات و نمونه نظرات مشتریان مارو درزمینه افتتاح حساب پی پال و شارژ و خرید وتمدید سرور میتونید ببینید

و غیره

راه های ارتباطی :

ای دی یاهو : larsaweb

ای دی اسکایپ : larsasoft

شماره تماس : 09337090173

www.larsasoft.com
    ویرایش توسط larsa.soft : September 22nd, 2014 در ساعت 13:16 دلیل: افزوده شدن اسکایپ
    تلگرام : farshidghanbari@
    وب سایت : larsa.ir

2. # ADS

تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    219
    تشکر شده در
    160 پست

پیش فرض پاسخ : صدور ویزا کارت قابل شارژ+خرید وتمدید سفارش های سرور+وریفای پی پال+شارژ حساب پی پال

نقل قول نوشته اصلی توسط asdadsdxz نمایش پست ها
    دوست عزیز این مدارک برای باز کردن حساب پیپال هست حساب رو به نام همون شخص که مدارکش رو بهتون میدن میزارن که در صورتی که پیپال اکانت رو لیمیت کرد و گفت مدارک هویتی بدید بتونید اکانت رو باز کنید
    مرسی از دوست عزیزمون متاسفانه من همیه این هارو فکر کنم تو مطالبی که نوشتم کامل توضیح دادم و دوستان میتونند کامل متنی که نوشتمو بخونند و کلا مزایا و معایب بازار ایرانو نوشتم

عضو انجمن iran-developers آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    474
    تشکر تشکر شده 
    352
    تشکر شده در
    294 پست

پیش فرض پاسخ : صدور ویزا کارت قابل شارژ+خرید وتمدید سفارش های سرور+وریفای پی پال+شارژ حساب پی پال

درود
    کارشون بسیار تایید می شود.
    یک ذره نادرستی تو کارشون نیست.
    کیفیت 20 !
    پشتیبانی 20 !
    رفتار 20 !
    اخلاق 20 !
    همه چیز 20 !
    حالا جناب ما به یک ویزا کارد نیاز داریم قابل راایه هست؟

موفقیت در ایران یعنی از داشته های دیگران!چه جالب!
    yahoo!:hostbama@yahoo.com Phone :09160891036/09037017351

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    12
    تشکر شده در
    10 پست

سلام

مسی فرشید جان ایشون حرف ندارن !

همشهری مام هستن !!!

عضو انجمن Cyrus.The.Great آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,527
    تشکر تشکر شده 
    142
    تشکر شده در
    95 پست

با سلام؛

چند سوال در خصوص ویزا کارت داشتم:

- این کارتها بصورت Debit هستند یا PrePaid؟
    - متصل به حساب بانکی اختصاصی هستند؟
    - دارای سوئیفت و آی بن اختصاصی هستند؟
    - امکان صدور کارت به ارز دلخواه ممکن است؟ (یورو یا دلار)
    - آیا این کارتها پنلی برای رویت صورتحساب دارند؟ (اینترنت بانک)
    - کارتها از کدوم کشور اروپایی صادر میشوند؟
    - سقف موجودی، سقف شارژ سالیانه و سقف برداشت روزانه چه قدر است؟
    - کارت بصورت پلمپ به دست مشتری میرسد؟

همچنین لطفا یک عکس از نمونه ویزا کارت فیزیکی که به دست شما رسیده رو ارسال نمایید.

با تشکر قبلی
    ویرایش توسط Cyrus.The.Great : August 29th, 2014 در ساعت 16:36

تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    219
    تشکر شده در
    160 پست

خواهش در خدمتم

1- Prepaid
    2- حساب بانکی که به اسم شما باشه فقط برای کسانی هست که مقبم اون کشورند
    3- تو این کارتها سوئیف کد و ای بن به کار نمیاد چرا چون ای سوئیف کد شما میدین به صراف براتون بزنه مثلا 10 دلار بخواهید 40 50 ویا بیشتر هزینه و کارمزد شارژ میگیره به نظرتون به صرفه هست ؟ کلا الان ویزا ها این مشکلو دارند که ما حل کردیم با کارمزد خیلی کم
    4- بله پیشفرض دلار هست ولی میتونید یورور هم درخواست بدین
    5- برای گرفتن تراکنشات میتونیید به ما درخواست بدین ما بهتون بگیم
    6- از ترکیه و ارمنستان
    7- سقف موجودی این کارتها نامحدود در کاتهای دیگر شرکت ها دقت کرده باشین سالانش 3500 یا 4500 تاست که باز ماله ما این مزیتم داره که محدودیت نداره

نمونه کستر کارت مجازی

4468714093454199029_master.jpg

مزایای کلی کارت های ما

صدور ویزا کارت مجازی 2 ساله
    صدور مستر کارت 4ساله فیزیکی
    قابل شارژ
    شارژ از طریق ما پی پال
    قابلیت ادد و وریفای در پی پال و دیگر سایت ها
    تحویل 24 تا 48 ساعته
    بدون هزینه نگهداری
    بدون هزینه کم کردن و ورداشت کارمز از طرف بانک = در دیگر کارهای موجود دربازار = درویزاکارتهای دیگر که شرکت ها ارائه میکنند بانک ازتون کارمزد کم میکنه ( توجه مهم )
    بدون محدودیت در شارژ = در دیگر کارت های موجود دربازار = کارت های موجود دربازار با محدودیت شارژ سالانه بین 3500 تا 4500 هست ( مهم )
    شارژ از طریق ما = در دیگر کارتهای موجود دربازار = درکاترهای موجود دربازار برای شما یه کد Iban داده میشود که شما برای شارژ مجبورید به صرافی بدین تا کارتتونو شارژ کنه مثلا شما میخواهید 10 دلار شارژ کنید مجبورید 40 تا 50 دلار هم کارمزد خود شارژ رو به طراف بدین حدود 150 هزار تومان هزینه هر شارژ که برای " اولین بار در ایران " ما فقط و فقط با هزینه 10 هزارتومان شارژ شمارو به دلار انجام میدهیم
    به صرفه ترین راه برای خرید های شما = دیگر کارتها موجود در بازار = دیگر کارتها چون اط طریق صراف شارز میشود حدود 1 2 روز میکشه تا پول تو حساب شما باشه
    بهتر از پی پال = چرا = شما برای شارژ حساب پی پال مجبورین از دلار هایی با سورس بانکی استفاده کنید که حتی برای شارژ پی پال خود پی پال ازتون 4.3 درصد کارمزد کم میکنه حالا بر فرض که این هم اکی باشه همون لحضه پول تو حساب نیست چون پی پال هنوز در برسی میزاره مزیت کارت های ویزا ما این هست که همون لحظه پول تو حساب هست وبه راحتی میتونید خرید کنید

8. تعداد تشکر ها ازlarsa.soft به دلیل پست مفید

عضو انجمن mobinhost.in آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    94
    تشکر تشکر شده 
    1,531
    تشکر شده در
    1,320 پست

با سلام و عرض ادب و احترام

دوستانی که نیاز به باز کردن حساب پی پال دارن جناب امید مهراد برای ما یک حساب پی پال فعال کردن و ظرف دو روز کل پروسه کامل شد
    دوستان من روی موضوع پیمنت به شدت حساس هستم . چیزی که دوست دارم به دیگر همکاران از طریق این تاپیک اطلاع رسانی کنم پاسخگویی ایشون بود
    خدا روشکر ایشون توی این چند روز واقعا هر سوالی من کردم جواب دادن
    امیدوارم هم ما و هم ایشون از هماری با هم منفعت ببریم

حساب ما به صورت کامل افتتاح شد و تحویل شد بنده از سرویس دهی ایشون رضایت دارم .و امیدوارم همیشه همین قدر خوب باشه
    سرور اختصاصی و مجازی ایران و خارج
    تهران ، بزرگراه چمران ، خ باقرخان ، پ 64 ، واحد 13

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    46
    تشکر شده در
    36 پست

یک عدد حساب پی پال با ویزا کارت 4 ساله سفارش داده شد،ایشون لطف کردن بنده رو بسیار راهنمایی کردن، پس از تحویل هم نتیجه رو اینجا اعلام میکنم

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

چهارشنبه شب سفارش دادیم با کلی راهنمایی و برخورد خوب امروز صبح کامل همراه با مدارک و اطلاعات کامل بهم تحویلم دادند.

امروز هم برام محبت کردند شارژ 30 دلار رو برام انجام دادند.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    46
    تشکر شده در
    36 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mobinsoft نمایش پست ها
    یک عدد حساب پی پال با ویزا کارت 4 ساله سفارش داده شد،ایشون لطف کردن بنده رو بسیار راهنمایی کردن، پس از تحویل هم نتیجه رو اینجا اعلام میکنم
    حساب پی پال، ویزا کارت،و مدارک هویتی مورد نیاز امروز صبح تحویل داده شد، برخورد و رفتار بسیار حرفه ای و عالی، از همکاری با ایشون بسیار خوشحال شدم.

عضو دائم company_hosting آواتار ها
    myredstation.ir/ myhetzner.ir / myovh.ir/ myleaseweb.ir
    تشکر تشکر کرده 
    41
    تشکر تشکر شده 
    222
    تشکر شده در
    184 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mobinhost.in نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب و احترام

دوستانی که نیاز به باز کردن حساب پی پال دارن جناب امید مهراد برای ما یک حساب پی پال فعال کردن و ظرف دو روز کل پروسه کامل شد
    دوستان من روی موضوع پیمنت به شدت حساس هستم . چیزی که دوست دارم به دیگر همکاران از طریق این تاپیک اطلاع رسانی کنم پاسخگویی ایشون بود
    خدا روشکر ایشون توی این چند روز واقعا هر سوالی من کردم جواب دادن
    امیدوارم هم ما و هم ایشون از هماری با هم منفعت ببریم

حساب ما به صورت کامل افتتاح شد و تحویل شد بنده از سرویس دهی ایشون رضایت دارم .و امیدوارم همیشه همین قدر خوب باشه

با سلام

جناب منتظری

1 سوال شما واقعا با مشخصات جعلی ایشون پی پال باز کردید و سرورهای کاربران خود را تمدید میکنید ؟
    شرکت(داده گستر سینا شیراز ) به شماره ثبت: 38085 "پشتیبانی سایت"
    برای مشاوره تخصصی با ما در تماس باشید:حسینی 09372186266 / 22912645-021

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)