صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 33

موضوع: کدوم سرویس اسیاتک؟

عضو انجمن مینا-صیفی آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    958
    تشکر تشکر شده 
    1,029
    تشکر شده در
    733 پست

پیش فرض پاسخ : کدوم سرویس اسیاتک؟

نامحدود اسیاتک اصلا خوب نیست خود پشتیبانی هم میگه سرعتش پایین هست تقصیم میشه 1 به 8 و پهناباند ازاد نیست و از ان تبادل بیشتر دانلود کنید محدود تر میشید سرعت پایین تر میاد کلا نامحدودی وجود نداره .
    شما سرویس حجمی بخر اسیاتک و اط طرح رایگان شبانه با سرعت بالا هست استفاده کنید من در 3 ساعت تایم رایگان شبانه 5 تا 8 صبح 10 گیگ دانلود میکنم با سرعت 1 مگابایت بر ثانیه بالا عالییییی .

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    50
    تشکر تشکر شده 
    26
    تشکر شده در
    24 پست

آسیاتک نگیر پشیمون میشی شاتل بگیر خیلی خیلی بهتره من الان art 5 دارم

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad933 نمایش پست ها
    خب میگید همین سرویس 6 مگ بمونم؟
    اخه مشکل هزینه هست
    میتونم حداکثر 12 گیگ بگیرم
    اما میترسم توی 2 هفته تموم بشه
    اما من فقط وبگردی میکنم و تو تلگرامم
    اونم فقط توی دانلودها و ترین بیت و سایت خودمم
    پست جدیدی زده بود میام برا خودمم میزنم
    تلگرامم فقط توی گروه چت میکنم و عکس،صوت و فیلم و... اثلا دانلود نمیکنم
    دانلودهام رو توی تایم رایگان میزنم
    کسیم به جز من به نت وصل نمیشه(یعنی اجازه وصل بشون نمیدم و امنیتش با مک آدرس تامین میشه)
    نمیدونم واقعا،دیروز قبل خاموش کردن مودم 100 مگ داشتم،روشن کردم دیدم زده منفی 25 مگ
    نمیخواهم تهمت و... بزنم اما این وسط یه چیزی درست نیست!!!

برای منم وقتی آسیاتک داشتم همینطوری بود.
    یادمه یه بار حجمم تموم شد بود شب ساعت 1 رفتم 1 گیگ حجم خریدم و دیدم اضافه شده (البته ناگفته نماد که 300 مگابایت خودم داشتم که با خرید 1 گیگ حجم حذفش کرد یعنی 1 گیگ حجم خریدم حجمم به جای اینکه حداقل بشه 1300 مگابایت شد 1000 مگابایت).
    بعدش خوابیدم و فردا صبح بیدار شدم رفتم پای نت دیدم از 1 گیگم 400 مگابایت مونده که واقعا خیلی خیلی تعجب کردم تا اینکه اون 1 گیگ شب فردا کامل تموم شد.

من فقط وقتی رو نت پیشگامان بودم اصلا این قضایا زود تموم شدن حجم رو نداشتم.
    خدایی این پیشگامان معلومه حلال خوره من 10 گیگ می گرفتم برای 1 ماه تمام هم با همین استفاده ای که الان دارم میکشید اما تو آسیاتک ماهی 20 گیگ میگرفتم اما باز سر ماه 4 - 5 گیگ کم میامد.

نکته دیگه اینکه داییم از پیشگامان سرویس 30 گیگ رو برای یک سال تمام گرفته الان بیشتر از 6 ماه میگذره که روی این سرویسه و کارش هم فقط دیدن فیلم های آنلاین و بعضی اوقات دانلود آهنگ هستش (اصلا سایت و وبلاگ نداره) اما بعد از 6 ماه گفتم بریم چک کنیم ببینیم چقدر از حجمت مونده (خودش بلد نبود تو چه آدرسی برای چک کردن باید بره) براش چک کردم دیدم هنوز 22 گیگ مونده!!!!!
    ویرایش توسط iHSG : July 3rd, 2016 در ساعت 11:25

5. تعداد تشکر ها از iHSG به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    61
    تشکر شده در
    46 پست

دوست عزیز فقط میگم آسیاتک نخر
    فقط شعار میدن و بیش از حد قطعی و کیفیت خیلی پایینی دارن
    واقعا مزخرفه و خود من دارم عوض میکنم
    وب یاران وب گروه بهینه سازی سایت و خدمات آنلاین مارکتینگ

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    199
    تشکر تشکر شده 
    22
    تشکر شده در
    19 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iHSG نمایش پست ها
    برای منم وقتی آسیاتک داشتم همینطوری بود.
    یادمه یه بار حجمم تموم شد بود شب ساعت 1 رفتم 1 گیگ حجم خریدم و دیدم اضافه شده (البته ناگفته نماد که 300 مگابایت خودم داشتم که با خرید 1 گیگ حجم حذفش کرد یعنی 1 گیگ حجم خریدم حجمم به جای اینکه حداقل بشه 1300 مگابایت شد 1000 مگابایت).
    بعدش خوابیدم و فردا صبح بیدار شدم رفتم پای نت دیدم از 1 گیگم 400 مگابایت مونده که واقعا خیلی خیلی تعجب کردم تا اینکه اون 1 گیگ شب فردا کامل تموم شد.

من فقط وقتی رو نت پیشگامان بودم اصلا این قضایا زود تموم شدن حجم رو نداشتم.
    خدایی این پیشگامان معلومه حلال خوره من 10 گیگ می گرفتم برای 1 ماه تمام هم با همین استفاده ای که الان دارم میکشید اما تو آسیاتک ماهی 20 گیگ میگرفتم اما باز سر ماه 4 - 5 گیگ کم میامد.

نکته دیگه اینکه داییم از پیشگامان سرویس 30 گیگ رو برای یک سال تمام گرفته الان بیشتر از 6 ماه میگذره که روی این سرویسه و کارش هم فقط دیدن فیلم های آنلاین و بعضی اوقات دانلود آهنگ هستش (اصلا سایت و وبلاگ نداره) اما بعد از 6 ماه گفتم بریم چک کنیم ببینیم چقدر از حجمت مونده (خودش بلد نبود تو چه آدرسی برای چک کردن باید بره) براش چک کردم دیدم هنوز 22 گیگ مونده!!!!!
    منم از فناوا به خاظر حجم کم کردن اومدم اسیاتک چون پسرخالم ماهی 1 گیگ میخره و تموم نمیشه تا وقتی ما بریم خونشون بزنیم دان،گفتم این دیگه حجم کم نمیکنن
    اما متاسفانه...
    شنیده بود پارس انلاین هم همینطوره
    والا تا جایی که میدونم پیشگامان نمایندگی مخابراته!البته اینجا که اینطوره بقیه جاها رو نمیدونم
    اینجا همه نت هارو تست کردم اینطور بود،البته همسایمون نت نامحدود 1 مگ داره از پارس انلاین و سرعتش 180 کیلوبیت هست که دیشب ازش مصرف کردن و 120 مگ رو توی 6 مین دان کرد!
    اینجا فقط های وب و پیشگامان و مخابرات تست نکردم
    های وب یکم قیمتاش بالاس
    پیشگامان و مخابرات فامیلامون دارن سرعت از لاکپشتم کمتره

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط aliasbahi نمایش پست ها
    دوست عزیز فقط میگم آسیاتک نخر
    فقط شعار میدن و بیش از حد قطعی و کیفیت خیلی پایینی دارن
    واقعا مزخرفه و خود من دارم عوض میکنم
    اقا خب بخون من چی نوشتم
    اسیاتکککککککککککک دارمممممممممممم

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    199
    تشکر تشکر شده 
    22
    تشکر شده در
    19 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iHSG نمایش پست ها
    من منطقه زندگی شما رو نمی دونم اما پیشگامان تو تهران یکی از لوکس ترین سرویس ها رو ارائه میده و نمایندگی مخابرات هم نیستش.
    پشتیبانی خیلی عالی هم داره اولا که همه پشتیبان هاشون مرد هستن و فقط فکر کنم بخش فروش خانم بودن دوما انقدر محترمانه صحبت میکنن که آدم خجالت میکشه که چرا آمده مشکلش رو داره میگه

سرعتش هم برای من که خیلی خوب بود من سرویس تا 16 مگابیتش رو داشتم اما چون خطم تا 3 مگابیت بیشتر جواب نمیده رسما فقط 3 مگابیت می تونستم استفاده کنم البته فکر نکنید خل بودم که وقتی می دونم خطم تا 3 مگابیت جواب میده برم سرویس 16 مگابیت بگیرم به خاطر اینکه من اصلا برای این سرویس پولی ندادم و تو جشنواره شون برای 60 روز برنده شده بودم و خدایی طی این 60 روز که خیلی حال کردم بعد از 60 روز هم تنها دلیل ترک پیشگامان قیمت های بالاش بود.

قیمت های پیشگامان از آسیاتک که هیچی از پارس آنلاین هم گرون تره به همین دلیل مجبور شدم مثل شما گول قیمت های آسیاتک رو بخورم و کوچ کنم به آسیاتک و بعد از 2 ماه استفاده از آسیاتک از این اشتباهم خیلی پشیمون شدم و دیگه تمدیدش نکردم.

های وب رو که من اصلا پیشنهاد نمیکن زمانی که من گرفتم یه مشکل فنی برای سرور های خودشون پیش آمده بود و نمی تونست اینترنت به من بده بعدش 2 هفته منو الاف کرده و هر روز زنگ میزدم میگفت ایشالا داره حل میشه شما یکم صبر کن حل میشه بعد از 2 هفته هم من دیدم همینطوری داره مدت سرویسم میگذره و من هیچ اینترنتی دریافت نکردم تا اینکه خیلی محترمانه گفتم نخواستم لطفا درخواست جمع آوری بزنید و پول منو برگشت بدید (به خدا زمانی که پارس آنلاین بودم سر یه مسئله ای که دعوام شد کل پولم رو بهم برگشت زدن اما های وب) گفتن که ما اصلا هیچ پولی رو برگشت نمیزنیم منم گفتم خب اشکال نداره پس حداقل زودتر درخواست جمع آوری ارسال کنید که من تو این 2 هفته به اندازه کافی کلافه شده که باز خانمی که پشت خط بود گفت طبق قوانین های وب ما اصلا خط هیچ کسی هم جمع آوری نمیکنیم اون جا بود که من یه ذره جوش آوردم و گفتم یعنی چی مگه خط به اسم شماست که جمع آوری نمیکنید؟ گفتن حالا دیگه ما نمی دونیم شما می خواین هر انتقادی دارید بگید گفتگو ها ضبط میشه مدیریت بررسی میکنن منم نه گذاشتم نه برداشتم یه دفعه گفتم واقعا متاسفام برای این شرکت و انشاءالله پولم از گوشت سگ بهتون حروم تر باشه که قشنگ ضبط بشه و مدیریتشون به اصطلاح بررسی کنن.در آخر پس از 1 هفته هم الافی جمع آوری آخر سر با شکایت از های وب تونستم خطم رو جمع آوری کنم.

به همین دلیل میگم هرگز سراغ های وب نرید.

کلا تو مملکت ما هر جا که قیمت های وسوسه کننده ای داره باید بدونید که احتمالا یه ریگی به کفشش هستش.
    داداش من اینجا رو چک کردم
    http://pishgaman.net/
    فقط ماله تهرانه
    ماله شهرای دیگه جداس؟
    سرویساشو دیدم
    الان اگه سرویس 10 تا 16 مگ رو بگیرم اگه خطم بکشه سرعت واقعی 10 مگ رو بهم میده؟اخه نوشته 10 مگابیت نگفته مگابایت و سرویسای اسیاتک همشون مگابایت هست که باید تقسیم بر 8 بشه
    راستی از کجا باید بفهمم خطم تا چند مگ میکشه؟

- - - Updated - - -

این یه عکس از وضعیت خطم
    نمیدونم خطم تا چند مگ میکشه
    لطفا راهنمایی کنید
    عکس:
    http://s6.picofile.com/file/8258493418/Untitled.png
    راستی اون نویز ها هرجا چک کردم نتونستم بررسی کنم،الان مودم تو اتاق خودمه،ببرم جای دیگه از خونه وصل کنم نویز میره بالا و حداکثر سرعت که تو این عکس زده میاد پایین،حتی طوری بوده که سرعت دانلودم که اون موقع 1 مگ و 400 کیلوبیت بود شده بود 100 کیلوبیت!مشکل زا سیم کشیه؟

عضو انجمن Farid Saadat آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    816
    تشکر شده در
    599 پست

فقط ماله تهرانه
    ماله شهرای دیگه جداس؟
    سرویساشو دیدم
    الان اگه سرویس 10 تا 16 مگ رو بگیرم اگه خطم بکشه سرعت واقعی 10 مگ رو بهم میده؟اخه نوشته 10 مگابیت نگفته مگابایت و سرویسای اسیاتک همشون مگابایت هست که باید تقسیم بر 8 بشه

- - - Updated - - -

این یه عکس از وضعیت خطم
    لطفا راهنمایی کنید
    عکس:
    http://s6.picofile.com/file/8258493418/Untitled.png
    راستی اون نویز ها هرجا چک کردم نتونستم بررسی کنم،الان مودم تو اتاق خودمه،ببرم جای دیگه از خونه وصل کنم نویز میره بالا و حداکثر سرعت که تو این عکس زده میاد پایین،حتی طوری بوده که سرعت دانلودم که اون موقع 1 مگ و 400 کیلوبیت بود شده بود 100 کیلوبیت!مشکل زا سیم کشیه؟
    اينكه خطتون چند مگابيت ميكشه رو بايد از شركتي كه خطتون رو پر كرده بپرسين. اونا با تغيير در سرعت ارسال و دريافت شما نويز رو كنترل ميكنن و وقتي نويز از يك حدي بيشتر بشه ميگن ديگه از فلان مقدار بيشتر نميكشه خطتون.
    موفق باشيد

Sent from my iphone using taptalk
    کارشناس سئو، مشاور خدمات و خرید سرور

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    199
    تشکر تشکر شده 
    22
    تشکر شده در
    19 پست

اما در نت خوندم که یکی از اینا که اینجا زده هست که نشون میده خط تا چند مگ میکشه

عضو انجمن Farid Saadat آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    816
    تشکر شده در
    599 پست

پیش فرض کدوم سرویس اسیاتک؟

اما در نت خوندم که یکی از اینا که اینجا زده هست که نشون میده خط تا چند مگ میکشه
    والا تا جايي كه اطلاعات و تحربه محدود من پاسخگو هستش شركتي كه سرويس بهتون ميده بايد سرعت هاي مختلف رو امتحان كنه روي خط. چون حتي اگر خط شما ٢ مگ بكشه و سرويس ٨ مگ بهتون بدن مشكلاتي مانند قطعي و ... خواهيد داشت و اگر ١ مگ بدن و يا ٥١٢ و يا ١٢٨ يا هر سرويس ديگري تغييري در نويز خطتون ايجاد نميكنه(البته تا جايي كه بنده اطلاع دارم ). در تنظيمات مودم فقط ميشه وضعيت نويز خط در سرويس حال حاظرتون رو پيدا كرد و تشخيص داد.
    موفق و مويد باشيد
    البته چيزي كه من طبق عكس ميبينم خط شما در حال حاظر هم بيش از حد نويز داره و اين سرويسي كه الان روي خطتون هست هم خوب ساپورت نميشه

Sent from my iphone using taptalk
    ویرایش توسط Farid Saadat : July 3rd, 2016 در ساعت 12:18
    کارشناس سئو، مشاور خدمات و خرید سرور

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

فقط ماله تهرانه
    ماله شهرای دیگه جداس؟
    سرویساشو دیدم

- - - updated - - -

این یه عکس از وضعیت خطم
    لطفا راهنمایی کنید
    عکس:
    http://s6.picofile.com/file/8258493418/untitled.png

سرویس های آسیاتک هم کیلوبیت و مگابیت است.
    اصلا این دستور از بالاست اگه شرکتی بر پایه بایت بفروشه کلا جرمه.

به همین دلیل آسیاتک هم وقتی میگه مثلا 4 مگ یعنی 4 مگابیت نه مگابایت.

برای تبدیل بیت به بایت هم باید تقسیم بر 8 کنیدش.

برای این کار اول باید 4 مگابیت رو به کیلوبیت تبدیل کنید که باید 4 رو ضربدر 1024 که پایه هر کیلو است کنید که میشه 4096 کیلوبیت بعدش این 4096 کیلوبیت رو تقسیم بر 8 کنیم تا کیلوبایت واقعیش (یعنی سرعتی که در idm میاد) به دست بیاد که میشه 512 کیلوبایت.یعنی با سرعت اسمی 4 مگابیت شما می تونید با دانلود منیجر حداکثر تا سرعت 512 کیلوبایت بر ثانیه دانلود کنید.

16 مگابیت هم باز باید از مگا به کیلو تبدیلش کنیم که باید 16 رو ضربدر 1024 کنیم که میشه 16384 کیلوبیت حالا اینو تقسیم بر 8 میکنیم که بایتش در بیاد میشه 2048 کیلوبایت که یعنی 2 مگابایت.
    یعنی اگه سرعت اسمی 16 مگابیت رو خریداری کنید در دانلود منیجر هایی مثل idm باید حداکثر سرعت 2 مگابایت در ثانیه رو داشته باشید.

خطت هم بستگی به نویز و کیفیتش داره خط من خیلی نویز داره به همین دلیل تا حداکثر 3 مگابیت جواب میده که یعنی حداکثر 384 کیلوبایت در ثانیه می تونم در idm داشته باشم.
    ویرایش توسط iHSG : July 3rd, 2016 در ساعت 12:21

13. تعداد تشکر ها از iHSG به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)