صفحه 13 از 58 نخستنخست ... 39101112131415161723 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 577

موضوع: فروشگاه کارت شارژ (ام پی سی شارژ)

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    20
    تشکر شده در
    12 پست

پیش فرض پاسخ : فروشگاه کارت شارژ (ام پی سی شارژ)

نقل قول نوشته اصلی توسط mpc نمایش پست ها
    دوستان فعلا صبر کنید در هنگام انتقال سرور برخی از فایل ها پاک شدن در حال ترمیم فایل ها هستیم یک چند ساعتی همچین مشکلاتی رو خواهیم داشت

---------- Post added at 11:02 PM ---------- Previous post was at 10:13 PM ----------

انگار تمام مشکلات دست در دست هم دادن تا این ورژن در زمان گفته شده منتشر نشه دوستان عزیز شرمنده من آدم بد قولی نیستم خودم فکر می کردم , یعنی مطمئن بودم که امروز ورژن جدید منتشر می کنم ولی این مشکلات نمی زاره تا به قولم عمل کنم می دونم خیلی وقته منتظر این ورژن هستید ولی سعی می کنم در کمترین زمان ممکن ورژن رو منتشر کنم دیگه امروز فردا نمی گم که بد قول شم ولی تمام سعیم رو می کنم که ورژن جدید هر چه زودتر منتشر شه
    باور کنید تنهایی کار کردن روی یک همچین پروژه ای خیلی سخته

بازم از همه ی شما عزیزان عذر خواهی می کنم
    سلام آقای پاکزاد زیاد به خودتون فشار نیارید مهم نیست چقدر دیر کنه مهم اینه که یک اسکریپت درست حسابی بدون ایراد تحویل بدید شما هم دست تنهایید درکتون می کنم زیاد عجله نکنید کار رو با حوصله تموم کنید تا مشکلی نداشته باشه کسی شمارو تحت فشار قرار نداده که حتما باید الان بدین نه

از زحمات شما تشکر می کنم که این همه به فکر هستید و دوست دارید کاربراتون راحت باشن

2. تعداد تشکر ها ازlsd به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید naserkhan آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    54
    تشکر شده در
    39 پست

ممنون
    پس هنوز اسکریپت اماده نیست!!؟
    کی 100% اکی میشه؟کلا

5. تعداد تشکر ها ازnaserkhan به دلیل پست مفید

عضو جدید mpc آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    362
    تشکر شده در
    151 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط naserkhan نمایش پست ها
    ممنون
    پس هنوز اسکریپت اماده نیست!!؟
    کی 100% اکی میشه؟کلا
    فقط قسمت مدیریت کاربران مونده اون قسمتی که توی مدیریت اعضای سایت رو می تونی مدیریت کنی + یک مشکل در آمارگیر و چند قسمت دیگه پیدا شده این مشکلات حل بشه می دم بیرون.
    بازم عذر می خام از این که معطل شدید
    اگه می شد امروز تموم می کردم ولی امروز خیلی اوضاع قاتی شد از طرفی سرور عوض کردیم از یک طرف برخی اطلاعات از دست رفت اونارو دوباره کد نویسی کردم
    این مشکلات باعث شد نتونم تموم کنم

---------- Post added at 12:18 AM ---------- Previous post was at 12:03 AM ----------

دوستان می تونند تست کنند فعلا مدیریت رو نمی دم تا اسکریپت منتشر شه ولی نسخه جدید رو خودم نصب کردم می تونید سمت کاربرش رو تست کنید
    chargme.ir
    ویرایش توسط mpc : May 3rd, 2012 در ساعت 00:06

7. تعداد تشکر ها ازmpc به دلیل پست مفید

عضو جدید rasivell آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    59
    تشکر شده در
    36 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mpc نمایش پست ها
    دوستان الان سایت بالا میاد کلا !؟

chargme.ir

منتقل شدیم به هاست ایران دات کام

اها ، افرين حالا شد!!! اوكي شد بلا خره هفت خان رد شد و پس از هفته ها تونيتسم سايت رو ببينيم!! حالا لينك دانلود و خلاصه بخش هاي ديگه رو هم بديد تا كمكي نظري چيزي بكنيم

9. تعداد تشکر ها ازrasivell به دلیل پست مفید

عضو جدید mpc آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    362
    تشکر شده در
    151 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rasivell نمایش پست ها
    اها ، افرين حالا شد!!! اوكي شد بلا خره هفت خان رد شد و پس از هفته ها تونيتسم سايت رو ببينيم!! حالا لينك دانلود و خلاصه بخش هاي ديگه رو هم بديد تا كمكي نظري چيزي بكنيم
    فعلا مشکلاتی داره حل شد چشم لینک دانلود هم می زاریم فعلا سمت کاربر رو تست کنید مشکلی نداشته باشه بعد سمت مدیریت رو میدم فعلا که خودم چند تا مشکل تو سمت کاربر پیدا کردم اونارو باید حل کنم

---------- Post added at 01:05 AM ---------- Previous post was at 01:04 AM ----------

دوستان سرعت سایت چطور هست خوب شده دیگه کسی در باز کردن سایت مشکلی نداره ؟!

11. تعداد تشکر ها ازmpc به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    59
    تشکر شده در
    36 پست

خب واقعا بنده هم تشكر ميكنم از شما و زحماتي كه ميكشيد...

لازمه يه چيزايي رو بگم البته شخصيه ها: من شخصا واقعا خيلي به اين سايت حسوديم ميشه!! : دي

شارژ همراه اول

واقعا حرفه ايه

1- ميدوني خيلي احساس ميكنم حرفه اي طراحي شده، اي جكسش خيلي خوشگله و خب نسخه سريع هم داره و يه چيز داره كه واقعا تو هيچ سايتي نيست! وقتي شارژ ميگيري خودش گوشيت رو شارژ ميكنه ديگه رمز و... لازم نيست!! فقط كافيه كه شماره رو بدي وصل ميشه به سرور!! اگر بشه براي فروش همراه اول اسكريپت خودتون اين كارو بكنيد ممنون ميشم

2- مساله بعدي اينه كه اين سايت وقتي ازش شارژخريد ميكني شمارتون فكر كنم بايگاني ميكنه تو ديتابيسش و خب توي مراسم ها و يا سالگردها و... مياد يه پيامك ميزنه بهت ميگه مثلا تخفيف داريم و از اين حرفا!! ميشه شما هم كاري كني كه وقتي كاربر داره شارژ ميگيره حالا از هر سيم كارتي كه باشه!! شمارشو وارد كه كرد بره تو يه بخش ذخيره بشه و از پنل بشه تو اين سالگرد ها و روزهاي خاص پيامك زد به همه؟؟؟

3- و اينكه لطفا زرين بال رو از انتخاب پيشفرض پرداخت انلاين برداريد!! يعني پيشفرضش يكي از بانك ها باشه

4- و سعي كنيد يه تغير كوچولو تو ظاهرش بديد كه زيادي شبيه اين سايته كه ازش قالب زديد نشه بلا خره شما زحمت كشيدي نبايد كارت به نوعي كپي باشه كه ، كمي تغير فكر ميكنم جالب باشه

5- يه قسمت بازخورد ها داره اين سايت ، يه نگاه بهش بندازي اگر اسكريپت شما هم داشته باشه جالب خواهد بود

6- و قوي ترين بخشش بخش پشتيبانيش هست كه وقتي شما شماره فيش و ... رو ميزاري ثانيه اي بهت ميگه كه چي شده و مشكلت چيه!!! پيشنهاد ميكنم اگر همراه اول داريد يه شارژ هزارتوماني چيزي بگيريد از اين سايت تا بدونيد علت رضايت من چيه از اين سايت

اين ها نكته و نظرات بنده بود گفتم بگم

13. تعداد تشکر ها ازrasivell به دلیل پست مفید

عضو انجمن p30speed آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    171
    تشکر تشکر شده 
    672
    تشکر شده در
    422 پست

دوست عزیز جهت اتو شارژ باید از همراه اول پنل بگیرید.

15. تعداد تشکر ها ازp30speed به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    59
    تشکر شده در
    36 پست

واي خدا چقدر عضويت توش سخته!!!! من رفتم الان عضو بشم نتونستم!!! سالهاست داريم با سايت و ، وب و Html , Css و اين چيزا كار ميكنيم ولي باورتون ميشه نتونستم عضو بشم!!؟؟؟ اين كدتون چقدر سخته يه چيز ساده بزاريد تورو خدا!! يه عديدي چيزي خيلي ساده مثل همه سايت هاي ديگه به حالت عكس باشه نهايتا 3 تا دونه عدد باشه ، بعد از 6 سال سايت داشتن و سرو كله زدن با كاربرا ديگه تجربه شده برامون كه كاربر وقت و حوصله نداره بياد براي يه عضويت كه براش همچين سودي هم نداره ، اينقدر دردسر بكشه!!! عضويت رو ساده تر كنيد ، كاربر سريع عضو بشه ،، بازم گويا بايد سري به اون سايت كه تو پست قبلي دادم بزنيد تا ببنيد كه چقدر ساده درست شده بخش عضويتش فقط 4 تا دونه كادر داره

و يه چيز ديگه،، ميخواي خريد كه كني بخش مرحله 1 كمي گنگ هستش!! يه نظر دارم اونم اينكه كه يه دكمه كوچيك زيبا به نام عضورت و ، ورود بعد از قسمت تاليا بزاريد توي هدر كه كاربر روش كليك كرد يه صحفه باز بشه خيلي ساده 4 تا ايميل و شماره تماس و اي دي بگيره و عضو بشه ، چون وقتي كابر ميخواد تو مرحله اول خريد كنه فكر ميكنه كه اي خدا عضو بايد بشم پس خريد نميكنم وقت ندارم برم اين همه سايت فروش انلاين هست !!! اينا همه از روي تجربه دارم عرض ميكنم خدمدتون!! اين مسائل رو بايد جدي گرفت

17. تعداد تشکر ها ازrasivell به دلیل پست مفید

عضو جدید mpc آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    362
    تشکر شده در
    151 پست

خب واقعا بنده هم تشكر ميكنم از شما و زحماتي كه ميكشيد...

لازمه يه چيزايي رو بگم البته شخصيه ها: من شخصا واقعا خيلي به اين سايت حسوديم ميشه!! : دي

شارژ همراه اول

واقعا حرفه ايه

1- ميدوني خيلي احساس ميكنم حرفه اي طراحي شده، اي جكسش خيلي خوشگله و خب نسخه سريع هم داره و يه چيز داره كه واقعا تو هيچ سايتي نيست! وقتي شارژ ميگيري خودش گوشيت رو شارژ ميكنه ديگه رمز و... لازم نيست!! فقط كافيه كه شماره رو بدي وصل ميشه به سرور!! اگر بشه براي فروش همراه اول اسكريپت خودتون اين كارو بكنيد ممنون ميشم

2- مساله بعدي اينه كه اين سايت وقتي ازش شارژخريد ميكني شمارتون فكر كنم بايگاني ميكنه تو ديتابيسش و خب توي مراسم ها و يا سالگردها و... مياد يه پيامك ميزنه بهت ميگه مثلا تخفيف داريم و از اين حرفا!! ميشه شما هم كاري كني كه وقتي كاربر داره شارژ ميگيره حالا از هر سيم كارتي كه باشه!! شمارشو وارد كه كرد بره تو يه بخش ذخيره بشه و از پنل بشه تو اين سالگرد ها و روزهاي خاص پيامك زد به همه؟؟؟

3- و اينكه لطفا زرين بال رو از انتخاب پيشفرض پرداخت انلاين برداريد!! يعني پيشفرضش يكي از بانك ها باشه

4- و سعي كنيد يه تغير كوچولو تو ظاهرش بديد كه زيادي شبيه اين سايته كه ازش قالب زديد نشه بلا خره شما زحمت كشيدي نبايد كارت به نوعي كپي باشه كه ، كمي تغير فكر ميكنم جالب باشه

5- يه قسمت بازخورد ها داره اين سايت ، يه نگاه بهش بندازي اگر اسكريپت شما هم داشته باشه جالب خواهد بود

6- و قوي ترين بخشش بخش پشتيبانيش هست كه وقتي شما شماره فيش و ... رو ميزاري ثانيه اي بهت ميگه كه چي شده و مشكلت چيه!!! پيشنهاد ميكنم اگر همراه اول داريد يه شارژ هزارتوماني چيزي بگيريد از اين سايت تا بدونيد علت رضايت من چيه از اين سايت

این آتو شارژ هست و بایت پنل بگیری براش ایرانسلم میده پنل آتو شارژ - اتفاقا در آینده می خایم یک همچین چیزی بزاریم رو سایت وقتی اسکریپت رو دانلود کردید توش یک فایل گزاشتیم به نام readme.docx که می تونید توش امکاناتی که در آینده قراره بهش اضافه بشه رو بخونید

این نسخه جدید هم بایگانی می کنه و میشه به کاربران پیامک ارسال کرد اما ارسال انبوه رو هنوز نداره و ارسال پیامک به صورت تکی هست

به نظرم زرین پال از دیگر درگاه ها امن تر و راحت تر و زیباتر هست و چون فعلا درگاه بانکی نوشته نشده زرین پال پیش فرضه البته توی مدیریت می تونید پیش فرض رو تغییر بدید به راحتی

یکم تغییر دادم ولی برای تغییر اساسی نیاز به زمان هست که من فعلا کم دارم

این قسمت هم حتما در آینده افزوده می شه

در این نسخه وقتی کسی عضو می شه و با نام کاربریش خرید می کنه صورت حساب هاش توی پنل کاربری خودش ذخیره می شه و به راحتی قابل پیگیری است هم از طرف خودش هم مدیر سایت همچنین برای اعضا امکانات زیادی در نظر گرفته شده که می تونید عضو شید و پنل کاربری رو ببینید همچنین این امکان گزاشته شده که حتی وقتی کاربر لوگین نکرده باشه و با همان ایمیل کاربری خود خرید کنه صورت حساب باز تو پنلش ذخیره میشه
    من خودم از این سایت استفاده کردم قبلا یک سایت برای آتوشارژ هم سراغ دارم که ایرانسلم ساپورت می کنه

ممنون بابت نظراتتون

---------- Post added at 01:41 AM ---------- Previous post was at 01:33 AM ----------

واي خدا چقدر عضويت توش سخته!!!! من رفتم الان عضو بشم نتونستم!!! سالهاست داريم با سايت و ، وب و Html , Css و اين چيزا كار ميكنيم ولي باورتون ميشه نتونستم عضو بشم!!؟؟؟ اين كدتون چقدر سخته يه چيز ساده بزاريد تورو خدا!! يه عديدي چيزي خيلي ساده مثل همه سايت هاي ديگه به حالت عكس باشه نهايتا 3 تا دونه عدد باشه ، بعد از 6 سال سايت داشتن و سرو كله زدن با كاربرا ديگه تجربه شده برامون كه كاربر وقت و حوصله نداره بياد براي يه عضويت كه براش همچين سودي هم نداره ، اينقدر دردسر بكشه!!! عضويت رو ساده تر كنيد ، كاربر سريع عضو بشه ،، بازم گويا بايد سري به اون سايت كه تو پست قبلي دادم بزنيد تا ببنيد كه چقدر ساده درست شده بخش عضويتش فقط 4 تا دونه كادر داره

و يه چيز ديگه،، ميخواي خريد كه كني بخش مرحله 1 كمي گنگ هستش!! يه نظر دارم اونم اينكه كه يه دكمه كوچيك زيبا به نام عضورت و ، ورود بعد از قسمت تاليا بزاريد توي هدر كه كاربر روش كليك كرد يه صحفه باز بشه خيلي ساده 4 تا ايميل و شماره تماس و اي دي بگيره و عضو بشه ، چون وقتي كابر ميخواد تو مرحله اول خريد كنه فكر ميكنه كه اي خدا عضو بايد بشم پس خريد نميكنم وقت ندارم برم اين همه سايت فروش انلاين هست !!! اينا همه از روي تجربه دارم عرض ميكنم خدمدتون!! اين مسائل رو بايد جدي گرفت
    یعنی انقدر سخته توری وای خدا گفتین گفتم الان چی شده. حتما رسیدگی می شه و یکم ساده تر می شه

19. تعداد تشکر ها ازmpc به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    20
    تشکر شده در
    12 پست

اووووووووووووه داداش این کپچا هست یا فرمول ریاضی !؟

21. تعداد تشکر ها ازlsd به دلیل پست مفید

صفحه 13 از 58 نخستنخست ... 39101112131415161723 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)