صفحه 11 از 15 نخستنخست ... 789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 142

موضوع: صدور ویزا کارت فیزیکی متصل به حساب بانکی آمریکا با امکانات گسترده

عضو جدید hadipro آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    299
    تشکر شده در
    230 پست

پیش فرض صدور ویزا کارت فیزیکی متصل به حساب بانکی آمریکا با امکانات گسترده

به اطلاع دوستان میرسانیم از امروز اقدام به صدور ویزا کارت های فیزیکی جدید ( کارت با امکانات یک حساب بانکی) دراین انجمن مینماییم:

این حساب چه کاربردهایی دارد؟

*افرادی که بدنبال یک حساب ارزی با اعتبار بالا برای راه اندازی کسب و کار خود هستند.
    *کسانی که به یک سیستم پرداخت معتبر برای خرید محصولات از شرکتهای نظیر amazon-clickbank-bestbuy-2checkout-plimus-godaddy-google-apple ,... هستند.
    *مهندسین - برنامه نویسان و افرادی که بدنبال معرفی و فروش محصولات خود در شرکتهای بزرگ آمریکا و اروپا هستند.
    *اشخاصی که به دنبال سریعترین و بصرفه ترین راه نقل و انتقال پول به عزیزان خود در سراسر دنیا هستند.
    و...

مشخصات حساب:

1- کارت فیزیکی از نوع ویزا دبیت با 5 سال تاریخ انقضاء میباشد .
    2-این کارت متصل به یک حساب بانکی جاری در آمریکا هست.
    3- ویزا کارت قابل شارژ به دفعات نامحدود میاشد.
    4- این حساب دارای هزینه نگهداری ماهیانه 5 دلار با توجه به قوانین بانک صادر کننده است.
    5- ارز رایج حساب دلار آمریکا میباشد.

6- کارمزد خرید- برداشت با این ویزا کارت در داخل آمریکا 0% و در خارج آن 3% هست.
    7-مدت زمان افتتاح حساب 7 روز کاری به وقت آمریکا میباشد.
    8- در صورت درخواست
    صاحب حساب ، کارت فیزیکی با دریافت هزینه پستی به ایران ارسال میگردد.

امکانات حساب:

1-
    امکان شارژ از طریق بانکهای داخل آمریکا - وسترن یونیون و ...
    2- امکان ارسال حواله ACH به حسابهای بانکی دیگر اشخاص در آمریکا
    3- قابلیت شارژ از طریق پی پال -پی زا -آمازون-اپل-گوگل با کارمزد 0$!
    4-
    دارای اینترنت بانکینگ و کنترل پنل مجزا برای چک نمودن صورتحساب ها
    5- قابیلت ارسال و برداشت پول از حساب به میزان 100000$ در سال ( سقف بالانس کارت 5000$)
    6-
    دارای PIN جهت استفاده در فروشگاه ،هتل،پمپ گاز، کرایه اتومبیل، خرید های آنلاین و برداشت پول از دستگاههای عابر بانک ویزا در سراسر دنیا( روزانه 500$)
    7- دارای نام و آدرس بیلینگ معتبر رجیستر شده در داخل حساب
    8- امکان تعویض- تمدید کارت پس از تاریخ انقضاء

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    لطفا" جهت دریافت قیمت و نحوه سفاش پی ام بفرستید و یا با آیدی اسکایپ تماس بگیرید.

با احترام

ویرایش توسط hadipro : July 28th, 2014 در ساعت 14:31
    افتتاح حساب بیزنس پی پال - پرداخت با کردیت کارت و پی پال - فروش انواع گیفت کارت
    >>>خرید موجودی حسابهای لیمیت شده پی پال<<<

2. تعداد تشکر ها ازhadipro به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن filasufya آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    215
    تشکر تشکر شده 
    105
    تشکر شده در
    81 پست

پیش فرض پاسخ : صدور ویزا کارت فیزیکی متصل به حساب بانکی آمریکا با امکانات گسترده

نقل قول نوشته اصلی توسط asuss نمایش پست ها
    خیر دوستمون کارت هاشون avs نیست. ایشون میگن این کارت ها به حساب بانکی جاری در آمریکا متصل هست. و تا اون جایی که من میدونم نیاز داره حضورا شخص با مدارک به بانک مراجعه کنه. که یکی از این مدارک ssn یا همون شماره تامین اجتماعی هست. سوال من اینه که اولا آیا مدارکی که ایشون برای افتتاح حساب به بانک ارائه میدن , واقعی و معتبر هستند ؟ ثانیا اگه واقعی هستند , افراد ساکن آمریکا براحتی میان مدارکشون رو در اختیار ایشون قرار میدن و با ایشون همکاری میکنند تا برای یه شخص دیگه حساب باز کنند؟
    من هم با این فرمایش شما موافقم و اگر دوستمون توضیح بدن خیلی خوب میشه،چون سوال شما فکر کنم سوال خیلی از افراد دیگه باشه

5. تعداد تشکر ها از filasufya به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    299
    تشکر شده در
    230 پست

پیش فرض پاسخ : صدور ویزا کارت فیزیکی متصل به حساب بانکی آمریکا با امکانات گسترده

خیر دوستمون کارت هاشون avs نیست. ایشون میگن این کارت ها به حساب بانکی جاری در آمریکا متصل هست. و تا اون جایی که من میدونم نیاز داره حضورا شخص با مدارک به بانک مراجعه کنه. که یکی از این مدارک ssn یا همون شماره تامین اجتماعی هست. سوال من اینه که اولا آیا مدارکی که ایشون برای افتتاح حساب به بانک ارائه میدن , واقعی و معتبر هستند ؟ ثانیا اگه واقعی هستند , افراد ساکن آمریکا براحتی میان مدارکشون رو در اختیار ایشون قرار میدن و با ایشون همکاری میکنند تا برای یه شخص دیگه حساب باز کنند؟

خب دوست عزیز به طورحتم شما تا اونجایی که ما میدونیم اطلاع ندارید.
    بله حساب با مدارک معتبر افتتاح میشود .
    جواب سوال آخرتون هم منفی هست.

با تشکر
    ویرایش توسط hadipro : May 10th, 2014 در ساعت 19:12

7. تعداد تشکر ها از hadipro به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    299
    تشکر شده در
    230 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط filasufya نمایش پست ها
    من اونور حساب بانکی دارم و میتونم به صورت لحظه ای براتون صادر کنم،مجازی رو همون لحظه ارائه میدم،فیزیکی رو 12 روز بعد
    برای اطلاعات بیشتر هم میتونید وبسایت منو ببینید

کاردون
    نقل قول نوشته اصلی توسط filasufya نمایش پست ها
    نیازی به مدارک نیست برای حسابهای avs
    اگر این دوستمون کارت avs ارائه میدن کارشون بدون مشکل هست،من خودم سه سال هست که avs ارائه میدم و مشتریام برای وریفای پی پال،پیزا و مانی بوکرز به نام خودشون یا کسی که ازش پاسپورت یا قبض دارن استفاده میکنن تا وریفای موندگار تری داشته باشن
    دوست عزیز اول اینکه با تمام احترام پستهای شما فقط جنبه تبلیغاتی داره و به مدیریت گزارش میشه.خواهشاً برای خودتون تاپیک مجزا ایجاد کنید.
    دوم این بحث avs اصلاً ربطی به سرویس ما نداره!
    سوم با توجه به قوانین انجمن:

18-3: کاربران مجاز به اظهار نظر در خصوص کلیات و جزئیات سرویس ارائه شده و موارد متفرقه مانند طراحی سایت فروشنده ، مجوز های فروشنده ، لوکیشن سرویس ، بحث و جدل در خصوص اثبات کیفیت و قیمت مناسب برای سرویس ارائه شده و موارد مشابه در تاپیکهای بخش فروش نمی باشند.

با تشکر
    ویرایش توسط hadipro : May 10th, 2014 در ساعت 19:25

9. تعداد تشکر ها از hadipro به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    7 پست

من خیلی مشتاق به گرفتن این ویزا کارت شدم. ولی فکرش رو که میکنم ,این سوال برام پیش میاد : در کشوری مثله آمریکا با این همه قوانین و بگیر و ببند چطور میشه با اطلاعات یه سری اشخاص برای اشخاص دیگه حساب باز کرد ؟ شما سایت هم دارید ؟
    ویرایش توسط asuss : May 10th, 2014 در ساعت 20:01

11. تعداد تشکر ها از asuss به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

با سلام
    دوست عزیزی که این خدمات رو ارایه می دید یک سوال برام مطرحه و اون اینه که:
    تا جایی که از این پست ها من متوجه شدم شما حساب رو به نام یک نفر غیر از درخواست کننده ی ایرانی، افتتاح می کنید. پس تا اینجا شخص ایرانی درخواست کننده افتتاح حساب، مالک حقیقی این حساب نیست. بعد این سوال به دهن می رسه که شمایی که این حساب رو افتتاح کردید کنترل کامل روی حساب دارید و فردا روز، امکانش هست که کنترل این حساب رو از دست شخص ایرانی درخواست کننده خارج کنید (البته قصد بی احترامی ندارم فقط سوالی هست که برای من به وجود اومده). مثلا با ادعای این که کارت متصل به حسابم گم شده و یا روش های مشابه دیگر. امکانش هست در این مورد بیشتر شفاف سازی کنید؟

13. تعداد تشکر ها از baran30073 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    348
    تشکر شده در
    238 پست

قیمتو واسه منم بفرستین

امکانش هست کارت رو ارسال کنین واسم ؟ یا فقط اطلاعات کارتو میدین ؟

15. تعداد تشکر ها از ided به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    299
    تشکر شده در
    230 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط baran30073 نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیزی که این خدمات رو ارایه می دید یک سوال برام مطرحه و اون اینه که:
    تا جایی که از این پست ها من متوجه شدم شما حساب رو به نام یک نفر غیر از درخواست کننده ی ایرانی، افتتاح می کنید. پس تا اینجا شخص ایرانی درخواست کننده افتتاح حساب، مالک حقیقی این حساب نیست. بعد این سوال به دهن می رسه که شمایی که این حساب رو افتتاح کردید کنترل کامل روی حساب دارید و فردا روز، امکانش هست که کنترل این حساب رو از دست شخص ایرانی درخواست کننده خارج کنید (البته قصد بی احترامی ندارم فقط سوالی هست که برای من به وجود اومده). مثلا با ادعای این که کارت متصل به حسابم گم شده و یا روش های مشابه دیگر. امکانش هست در این مورد بیشتر شفاف سازی کنید؟
    دوست عزیز با ۲تا پست ، مالکیت و کنترل حساب با شخص دارنده اینترنت بانکینگ و کارت متصل به آن میباشد که فقط توسط خودش قابل بازگشایی و فعال سازی هست ما هیچ دسترسی به حسابها نداریم. در صورت سرقت کارت باید جهت مسدودی و صدور کارت جدید توسط مدارک موجود اقدام شود.

با تشکر
    ویرایش توسط hadipro : May 14th, 2014 در ساعت 13:01

17. تعداد تشکر ها از hadipro به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    299
    تشکر شده در
    230 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ided نمایش پست ها
    قیمتو واسه منم بفرستین

امکانش هست کارت رو ارسال کنین واسم ؟ یا فقط اطلاعات کارتو میدین ؟
    ارسال اطلاعات فعالسازی سریع واستفاده ازحساب به ایمیل فقط درصورت درخواست شما قابل انجام هست. روش معمول ارسال کارت فیزیکی به آدرس شما میباشد.

قیمت ارسال شد. با سپاس

19. تعداد تشکر ها از hadipro به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hadipro نمایش پست ها
    دوست عزیز با ۲تا پست ، مالکیت و کنترل حساب با شخص دارنده اینترنت بانکینگ و کارت متصل به آن میباشد که فقط توسط خودش قابل بازگشایی و فعال سازی هست ما هیچ دسترسی به حسابها نداریم. در صورت سرقت کارت باید جهت مسدودی و صدور کارت جدید توسط مدارک موجود اقدام شود.

با تشکر
    مدارک که نزد شماست. باز کننده حساب امکان دخل و تصرف رو به طور کامل داره.

21. تعداد تشکر ها از asuss به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    299
    تشکر شده در
    230 پست

مدارک که نزد شماست. باز کننده حساب امکان دخل و تصرف رو به طور کامل داره.
    مدارک برای افتتاح حساب ورفع مشکلات احتمالی در آینده و از طریق ما الزامی هست.دوستانی که تا به اکنون از ما کارت گرفتند مشکلی نداشتند عزیزانی هم که به ما اعتماد ندارند میتونند از شخص دیگری سرویس تهیه کنند.

با تشکر

صفحه 11 از 15 نخستنخست ... 789101112131415 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)