صفحه 11 از 14 نخستنخست ... 7891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 135

موضوع: 50.000 تا 80.000 هزار تومان جایزه برای کسی که مشکل را برطرف کند

عضو دائم Warez-Host.IR آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,177
    تشکر تشکر شده 
    4,167
    تشکر شده در
    2,036 پست

پیش فرض پاسخ : 50.000 تا 80.000 هزار تومان جایزه برای کسی که مشکل را برطرف کند

در بین ایرانی ها (( یعنی همکاران و دوستان خودمون )) مدتهاست با هادی عزیز irserver.com کار میکنم که از هر نظر تاییدشون میکنم
    سرور جدید آمریکا را نیز از هادی خرید شد

برای کاربران وارزهاست با رنج ای پی های 184 و 173 ایمیل ارسال شده است

موفق باشید

☼☺☼ به زودی دوباره با هم خواهیم بود بهتر از قبل به همراه ارائه تسهیلات بانکی خاص به هموطنان عزیز ☼☺☼

.:::. نسخه جدید ماژول مجازی ساز ESXI برای سیستم WHMCS تحت وب = Module W3esxi For ESXI .:::.

2. تعداد تشکر ها از Warez-Host.IR به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم TukaNet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    898
    تشکر تشکر شده 
    3,419
    تشکر شده در
    1,984 پست

خیلی صبر کردم بابت این تاپیک تا کار به جای باریک نکشه و با دوستی و صفا مشکل حل بشه

ولی بعضی از دوستان تصور می کنند تمام مشکلات از جانب سرویس دهنده هست و سرویس دهنده باید 100% در اختیار ایشون باشند

در ضمن طی پست هایی که زده شد کاملا نیت و مقصود این افراد مشخص شد که البته برای من و امثال من این گونه مسائل اصلا مطرح نیست

از طرفی دیدیم که بعصی از مدیران هم که با کاربران احساسی برخورد میکردند خودشون داخل این تاپیک احساسی شدند و الفاظی به کار بردند

که در شان مدیر ارشد یک انجمن تخصصی نیست ولی به هر حال همه انسانیم و جایزالخطا و از رو من از کسی دلخوری ندارم و قصدم از زدن این

تاپیک فقط و فقط روشن کردن تکلیف این سرور هست و این که نیت خیر خودمون رو ثابت کنیم !

نکته فنی و جالب اینکه از وقتی جناب هوشیار قسمت زیادی از وی پی اس ها رو ترنسفر کردند سرور با هیچ مشکلی رو به رو نشده !

البته اگر مثل دفعات قبلی بعد از اعلام ما مشکلی پیش نیاد و این مورد هوشمند خود به خود از صحبت های ما مطلع نشه !!!!

کد:
    ~ # echo $(uptime)
    08:12:12 up 5 days, 01:48:22, load average: 0.01, 0.01, 0.01

نقل قول نوشته اصلی توسط Warez-Host.IR نمایش پست ها
    سلام آریا جان
    ممنون میشم که هر زمان آنلاین شدی یک پیام تو جی تالک به من بدی
    به قول دوستان دیتاسنتر که بچه نیست و مشکل از طرف منه و باید خودم فکری به حال مشکل خودم کنم

ممنون
    منتظر هستم
    رحمان جان تا به حال کدوم دیتاسنتر به صورت رایگان 24 ساعته سرور شما رو مانیتور کرده ؟
    آیا توجه کردید که سرور ارائه شده مدیریت نشده هست و مانیتور کردن سرور اصلا جزء مسئولیت دیتاسنتر نبود ؟
    به نظرتون اگر خودتون مستقیم سرور رو تهیه کرده بودید با این قیمت میتونستید خرید کنید ؟ و از مانیتورینگ رایگان استفاده کنید ؟

سلام
    آریا جان
    خیر مشکل ما حل نشده و بدتر هم شده
    من از همون روز که به شما اعلام کردم برای کمک تیکت زدم در پشتیبانی توکاسرور برای دسترسی به kvm ولی دوستان اصلاً با من همکاری نکردن و به ما دسترسی ندادن و تنها کوروش عزیز دیروز یا پری روز جواب تیکت را دادن که دارن پیگیری میکنن
    هنوز منتظر هستیم
    نمی دونم واقعاً وقتی با یک همکار اینطوری همکاری میکنن با بقیه چطوری برخورد خواهند کرد

از بابک توقع نداشتم
    بگذریم مهم نیست
    فقط با آبرو اعتبار من باز کردن

هنوز منتظر دسترسی برای kvm هستم که به شما تقدیم کنم

موفق باشید
    چه کسی همکاری نکرد ، جز این بوده که تمام تیکت هایی که از دست ما بر می آمده در زمانی زیر 30 دقیق پاسخ داده شده ؟
    آیا اختلاف زمانی ایران و آمریکا رو در نظر گرفتید ؟ و توجه کردید که درخواست شما از طرف دیتاسنتر پاسخ داده بشه تا ما به شما جواب بدیم ؟
    یا اینکه انتظار دارید از خودمون پاسخ برای شما درست کنیم و ....

فکر کنم مجموعه توکا تنها شرکتی باشه که تاپیک تشکر داره داخل این انجمن و این خود گویای همه چیز هست
    کابران ما که بیشتر از سه سال هست همراه ما هستند از افراد معتبر این انجمن هستند ولی نیازی نمی بینم نام ببرم

آبرو و اعتبار هر کسی در دست خودش هست و به تصمیمات شما بستگی داره
    فکر نمی کنم یک مشکل فنی باعث رفتن اعتبار و آبروی کسی بشه ، نه د ز د ی کردید و نه پول کسی رو خوردید
    مشکلات فنی هم هر زمان و هر جایی ممکن هست پیش بیاد و در نتیجه شما و ما نیز از این اصل مستثنا نیستیم

نقل قول نوشته اصلی توسط Aria نمایش پست ها
    سلام.

تکنولوژی kvm سالها پیش کشف شده ... انشالاه دیتاسنتر شما هم به این کشف مهم دست پیدا کنند ...

اگر مشکل حل شده بود، موارد به صورت کلی بیان میشه (در صورت رضایت کاربر چون هزینه کار توسط ایشون پرداخت شده) که دیگر همکاران هم استفاده کنند.

با تشکر.
    بله آریا جان کشف شده ولی هر کسی یک سری سیاست کاری داره
    و از طرفی شما و خودم رو در سطحی نمیبینم که در مورد دیتاسنتری مثل سینگل هاپ نظر بدیم
    در ضمن دیتاسنتر سینگل هاپ هم راهکاری برای این مورد داره ، دیتاسنتر در جواب درخواست کی وی ام گفت که هر موردی نیاز هست بفرمایید تا انجام بشه
    یعنی اینکه دسترسی وجود داره ولی با واسطه یا به قول خودتون ریموت هندز هست و نکته جالب اینکه تمام این موارد رایگان بوده ، آریا شما خودت این موارد رو رایگان انجام میدی ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط RezaFH نمایش پست ها
    سلام
    1- البته کاری با دیتاسنتر singlehop ندارم ولی این احتمال هم در نظر بگیرید که درخواست دیر ارسال شده باشه (مساله درخواست خود شما نیست!)
    2- فکر کنم رحمان جان شما اگر یه سرور دیگه توی این مدت گرفته بودی و این رو کنسل کرده بودی از هر لحاظ بصرفه تر بود برات
    3- اون مورد استفاده از یک رنج آی پی دیگهبرای سرور اصلی که من گفتم رو تست نکردید؟

@ PDhost
    دوست عزیز، جواب هر دو سوال شما توی تاپیک هست.
    شما اگر تاپیک رو میخوندید، نیازی نبود برای بار دوم سوالتون رو تکرار کنید.

1- دیتاسنتر ایشون SingleHop آمریکا هست و از Mac Address استفاده نمی کنن.
    2- ایشون فعلا دسترسی به KVM ندارند.

موفق باشید
    رضا جان درخواست ها به موقع ارسال شده و تاخیر از جانب ما نبوده و اگر لازم باشه از هر دو پنل میتونم تصویر قرار بدم
    در مورد کنسل کردن هم دقیقا قبل تمدید ماه دوم بنده به جناب رحمان پیشنهاد دادم ولی نیازی به کنسل کردن و ترنسفر ندیدند !

بررسی شواهد چیز دیگه ای میگه ... شما هم log های سرور رو بررسی کردید و نتیجه این بوده یا تنها حدس می زنید که این مشکل هست ؟
    آریا جوان شما مدیر این انجمن هستی ، قوانین و عرف انجمن حکم می کنه زمانی که چنین موردی در میان هست با سند و مدرک حرف بزنیم
    این شواهدی که "چیز دیگه ای میگند" رو اگر در اینجا قرار میدادید بهتر نبود ؟ شاید جرقه ای میشد و مشکل حل میشد ....

سلام رضا جان

رضا جان مگر KVM برای مواقع اضطراری نیست ؟؟
    کسی که به این مورد نیاز پیدا میکنه اصولاً نتونسته مشکلش را با SSH و خود کلاینت رفع کنه که چنین درخواستی ارسال کرده
    اصولاً هرجا درخواست دادیم نهایت 12 ساعت بعد به ما پاسخ دادن و ...

امروز متوجه شدم که سرورها را مستقیم از سینگل هاپ خرید نمی کنن و از اینجا خرید میکنن :
    ServerDeals - Dedicated Servers & Virtual Private Servers
    که احتمالاً چون مستقیم توکاسرور خرید نمی کنه , به همین دلیل دیر بهشون پاسخ میدن

والا قبل از تمدید سرور همکاران گفتن که دیتاسنتر گفته , هاردیسک ها را به یک سرور دیگه منتقل میکنن که مشکل رفع بشه (( در پست های قبل به دلیل اعلامی که داشتند من هم گفتم ))
    ولی بعد از تمدید پاسخی که شنیدم خیلی سنگین بود و توقع چنین پاسخی نداشتم :

این حرف برای بعد از تمدید سرور بود
    خوب هزینه یک ماه دیگه را داده بودم به نظرت میشد کاری کرد ؟؟

خیلی حرفها دارم بزنم ولی به دلیل اینکه دوست ندارم حرمتها شکسته بشه و کسی ازم دلگیر بشه حرفی نمی زنم
    دو ماه , هر ماه حدود 500 تا 600 هزار تومان معادل یک میلیون و 100 تا یک میلیون 200 هزار تومان هزینه کردم , برای این سرور مسخره که مثل گذشته بهترین کیفیت را به کاربر ارائه کنم , آخرش چی ؟؟

خداروشکر کاربرایی که داریم اونقدر با فهم و شعورهستن که وقتی همکاران بهشون میگن رک و راست اینطوری شده , اونها هم درک میکنن
    هرچند چندین مورد بوده که هزینه را برگشت زدیم و ...
    نه تنها در این یک ماه و اندی ما سود نداشتیم روی این سرور بلکه کلاً همه هزینه را هم از جیب دادم

بهتره همیشه یه کم با هم رو راست باشیم
    به خدا همه چیز زندگی پول نیست , رفاقت و ... خیلی بیشتر ارزش داره
    هرکس دیگه جای من بود تا حالا 10 تا تاپیک زده بود برای انتقاد از فروشنده ولی دوست ندارم برای همکارم مشکل ایجاد کنم
    همونطور که تا امروز حرفی نزدم
    ولی این مورد KVM واقعاً دیگه کاسه صبرم را لبریز کرد

ببخشید دوستان اگر زیاده گویی کردم
    موفق باشید

---------- Post added at 06:48 PM ---------- Previous post was at 06:45 PM ----------

سلام
    آریا جان جز شما و خود توکاسرور کسی اطلاعات سرور را ندارد و ما به کسی اطلاعات ندادیم
    این دوستمون بر اساس مواردی که قبلاً برای خودشون پیش آمده اعلام می کنن

در مورد سوالتون هم باید بگم که اون چیزی که امروز آریا عزیز به من گفت و نشون داد ربطی به سرورمجازی خاصی نداشت
    که امیدوارم با تغییرات انجام شده مشکل کامل رفع شود

موفق باشید
    12 ساعت ! رحمان جان درخواست های شما طی چند دقیقه جواب داده شده معمولا ؟

بله ما مستقیم با سینگل هاپ کار نمی کنیم ولی شرکت سرور دیلز فکر کنم برای همه شناخته شده باشه !
    سه سال هست که خمپای این شرکت کار کردیم و تا به حال موردی نبوده ، در ضمن این شرکت تکنسین خودش رو داخل دیتاسنتر داره
    در نتیجه در موارد معمولی اصلا ساپورت سینگل هاپ کاری برای ما انجام نمیده و ما به تکنسین خودمون دسترسی مستقیم داریم !!!!

رحمان عزیز ، قبل تمدید بنده پیشنهاد ندادم که سرور رو ترنسفر کنید و تمدید رو انجام ندید ؟
    یعنی ما درگیر 30-40 دلار سود این سرور بودیم دیگه ؟ واقعا رو حرفی که میزنی فکر کن
    ببین ما کسی هستیم که گیر 30-40 دلار باشیم ؟؟ بعد این تراوشات رو بیرون بده ، اونم در جای عمومی ....

در مورد دوستی و رفاقت و ... هم که در پست های آخر کاملا اثبات کردی چه برداشتی داری
    امیدوارم در این رویه تجدید نظر کنی وگر نه نه تنها در زمینه کار بلکه در زندگی شخصی هم ضربه میخوری !

نقل قول نوشته اصلی توسط HugeServer نمایش پست ها
    نکات جالبتری هم هست که پس از مدتی متوجه خواهید شد.

موفق باشید.
    جناب همکار خوب هست که آدم گاهی نیم نگاهی هم به گذشته داشته باشه
    اولین شرکتی که ار دیتاسنتر سینگل هاپ سرور ارائه کرد ما بودیم و دومین هم شما بودید
    پس طی این مدت که با این دیتاسنتر کار میکردید سرویس بد و با کیفیت پایین ارائه میکردید ؟!

خوب این ای پی را مجدد دوستان تست کنن :

184.154.6.165

الان باید پینگ بده
    سرورمجازی که مربوط به این ای پی بود ریست کردم و الان پینگ میده

---------- Post added at 10:53 PM ---------- Previous post was at 10:50 PM ----------

سلام
    بله این وی پی ان ها روی همون سرور ایجاد شده
    ولی وین باکس از همون اول وصل بوده و قطع نشده
    حتی بعد از کانکت شدن به اکانت وی پی ان وی کلاینت هم در دسترس هست

موفق باشید
    به نظرتون اینکه بعد از ربوت شدن سرور مجازی مشکل حل میشه مربوط به سرور اصلی هست دیگه ؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط s.w.a.t نمایش پست ها
    Move کردن به یه دیتاسنتر دیگه همون کاری باید روز اول میکردید!
    دیتاسنتری که KVM به کاربراش نده به درد لای جرز دیوار میخوره با این همه ادعا
    پ.ن ببخشید یکم احساسی شد!
    یا حق
    مصطفی جان ، مدیر ارشد ! اولا که احساسی برخورد نکن و احساساتت رو در این انجمن و در مورد مسائل فنی بروز نده !
    در ثانی چند سطر بالاتر هم گفتم که شما یا خودم یا هر کسی داخل این انجمن رو در سطحی نمی بینم که در مورد دیتاسنتری مثل سینگل هاپ ارائه نظر کنه !

سلام
    مصطفی من شنیدم می گن ؛ فقط مرگ چاره نداره
    اخه مگه میشه مشکل نه نرم افزاری باشه و نه سخت افزاری
    مارکوپولو که نیستم هر روز بریم یکجا
    بخوام انتقال بدم باز همه کاربرا میریزن سرمون ؛ یک هفته برنامه میشه , تغییر ای پی و اطلاع رسانی و ... (( جدا از حرفهای غیر محترامانه که بعضی ها خواهند زد ))
    خدا شاهده ببینم کسی از این به بعد از توکاسرور و سینگل هاپ تعریف کنه ...
    اعصاب برام نزاشتن , آقا وقتی نمی تونی kvm بدی , وقتی نمی تونی مشکل کاربر را رفع کنی , خواهشاً سرور اختصاصی نده - روی همون سرور مجازی یا هاست اشتراکی کار کن واست راحت تره , حداقل با آبرو اعتبار مردم که بازی نمی کنی

به خدا داستانی داریم ما

ممنون امیرجان
    وقتی حتی kvm که برای مواقع ضروری , آشغالترین دیتاسنترهای جهان به کاربران ارائه میکنن از ما دریغ می کنن , میخواستیم چه راهکاری پیش بگیریم ؟؟
    تنها باید توقع معجزه داشته باشیم که به این هم من اعتقاد ندارم

شرمنده دوستان اگر تند صحبت کردم
    بهتره برم به فکر خرید سرور جدید باشم
    موفق باشید
    کم کم داره ثابت میشه که میشه که مشکل نه سخت افزاری باشه و نه نرم افزاری
    اسم این مشکل هم به نظر من "مردم آزاری" هست که حالا از طرف کی هست بماند !

رحمان جان در مورد سطح کار از شما نظر خواستیم ؟ فکر کنم این مورد رو مدیران باید با شما حل کنند
    بدون هیچ سند و مدرکی دارید در مورد ما اظهار نظر منفی می کنید که مطمئنا بنده در قبالش ساکت نخواهم موند !!! <~~~~~~~~ مدیران ارشد ( امیر و وحید )

سلام
    بر خلاف نظر بقیه من خرید مستقیم را به هیچ عنوان قبول ندارم
    خرید مستقیم آخرش میشه قضیه نت دایرکت
    چون هیچ گونه دسترسی به فروشنده نداریم , حرفمون به هیچ جا نمی رسه و به خاطر تحریم و ... به مشکل برخورد می کنیم
    با اینکه که مشکل پرداخت نداریم ولی حاضرم پول بیشتر به خاطر سود سرویس دهنده داخلی بدم ولی از یک فرد مورد اطمینان خرید کنم

اگر همیشه تو انتخاب هامون گزینه درست را انتخاب کنیم و به فکر هزینه نباشیم نباید مشکل ایجاد بشه
    هرچند تا امروز از هرجا سرور خرید کردیم حرف ما اصلاً هزینه سرور نبوده و دنبال ارزانترین نبودیم

مشکلات همیشه , همه جا هست
    این موارد تنها تجربیات تلخ یا شیرینی میشه که بیشتر همو بشناسیم و با نحوه کاری هم آشنابشیم
    هرچند برای من از نظر هزینه سنگین تمام شد ولی همانقدر که سرورهای جدید را سفارش دادیم و بتونیم کاربران ناراضی را راضی کنیم , 100 برابر بیشتر از پول از دست رفته ارزش داره

موفق باشید
    رحمان جان حرفت رو رک بزن ، بگو پیش مرگ نیاز داری
    خوب وقتی شما این موارد رو با زبان خودت اعتراف میکنی پس انتظارهای آنچنانی چیه ؟!

سلام
    من که از خیر این سرور گذشتم
    به نظرت یوزر میاد هر 24 ساعتی سر یک ساعت خاص شیطنت کنه ؟؟

دیروز با هادی عزیز صحبت کردم و یک سرور جدید سفارش دادم
    انشالله 72 ساعت دیگه به ما تحویل میدن و ما هم کم کم منتقل می کنیم
    فکر نمی کنم داخل این انجمن فروشنده سرور اختصاصی بهتر از آریا و هادی باشه (( با هرکس کار کردیم یک موردی داشت , البته توهین به بقیه همکاران نباشه ))
    سرور جدید هم از آمریکا هست
    انشالله یک سرور هم قرار هست از آریا عزیز در دو هفته دیگه خرید کنیم

موفق باشید
    رحمان جان دقت کردی این یوزر همیشه در یکی دو ساعت بعد از اینکه ما اعلام می کردیم موردی نیست دست به کار میشد ؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz_iri نمایش پست ها
    رحمان جون من رفتم و اومدم تو هنوز اینو درستش نکردی ؟ میگفتی از اونجا یه دونه میووردم
    نقل قول نوشته اصلی توسط arman4343 نمایش پست ها
    این طور که از اظلاعات شما تونستم بفهمم ای موضوع مربوط به حک و امور مربوط به اون میشه
    اگه خواستید فکر کنم بتونم کمکتون کنم فقط یک وی پی اس از اون سرور میخوام
    البته من از شما سرویس دارم ولی توی سرور دیگتونه
    نقل قول نوشته اصلی توسط majidjon نمایش پست ها
    ببخشید آرمان جان ، منظورت از حک کردن ، همون هک هستش یا چیز دیگه ای؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط arman4343 نمایش پست ها
    درسته فکر میکنم بیشتر اونجور که شما مینویسید مینویسند
    من چون زیاد فارسی نمی نویسم دیگه در این حد از من انتضار داشته باشید.
    سلام
    بهروز جان وقتی مثلاً کارشناس سینگل هاپ نتونه مشکل را پیدا و رفع کنه از من توقع داری بتونم

سرور جدید را امشب تحویل میدن
    خودم که فردا و پس فردا رو سخت درگیرم و فکر کنم نت هم زیاد نیام
    همکاران ایمیل میدن به کاربران برای انتقال و ...

با دوست عزیز خودم (( مصطفی )) صحبت کردم انشالله این 17 روز باقی مانده از این سرور را میخوایم استفاده بهینه و فرهنگی کنیم

موفق باشی
    جناب مدیری که احساسی میشید ، به نظرتون این پست ها اسپم نیستند ؟
    قبلا فکر میکردم پاکسازی و ارسال اخطار به این کاربران جزء وظایف شما هست ، برداشتم اشتباه بوده ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط RezaFH نمایش پست ها
    البته اختیار سرور دست شماست.
    ولی امیدوارم این کار فرهنگی شما، مشکلی برای کس دیگری (مثلا کسی که فقط استفاده کننده ی یک سرویس هست) پیش نیاره

موفق باشید
    رضا جان فکر کنم تنها کسی که داخل این تاپیک نظر داد و از کسی طرفداری نکرد شما بودی ! متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط m-mehdipoor نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید در این تایپیک مطرح می کنم چون دوست دارم یکی از کسانی که جواب می دن خود وارز-هاست ( آقا رحمان ) باشن و با جواب دادن به این پست مطلب براشون ایمیل می شه !
    شرمنده تو درگیریهاتون مزاحم شدم.
    من هم از کسانی هستم که هم خرید مستقیم رو تجربه کردم هم غیر مستقیم ، خودمم مثل شما از غیر مستقیم بیشتر رضایت دارم ولی خب می خوام بدونم حالا که توکانت رو رد می کنید برای خریدهای جدیدتون چه شرکتی رو پیشنهاد می کنید!؟
    در بین ایرانی ها (( یعنی همکاران و دوستان خودمون )) مدتهاست با هادی عزیز irserver.com کار میکنم که از هر نظر تاییدشون میکنم
    سرور جدید آمریکا را نیز از هادی خرید شد

برای کاربران وارزهاست با رنج ای پی های 184 و 173 ایمیل ارسال شده است

موفق باشید
    در مورد این پست هم فکر کنم باز مدیران تصمیم بگیرند بهتر هست .... <~~~~~~~~ مدیران ارشد ( امیر و وحید )

5. تعداد تشکر ها ازTukaNet به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    898
    تشکر تشکر شده 
    3,419
    تشکر شده در
    1,984 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط faranetwork نمایش پست ها
    حرفی که به رحمان گفتم مشکل از یوزرهاست ولی کسی توجهی نکرد
    ما و آقای اسکندری هم بارها این مورد رو گوشزد کردیم !

7. تعداد تشکر ها ازTukaNet به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    2,177
    تشکر تشکر شده 
    4,167
    تشکر شده در
    2,036 پست

اول سلام
    خوشحالم که بالاخره به این تاپیک مراجعه کردید
    این تاپیک جای گله و شکایت نیست
    بابک جان خودت هم خوب می دونی که من مشکل داشتم با سروری که ازت خرید کردم
    مریض نیستم که بی خوردی تاپیک بزنم و ...
    همون سرورهای مجازی که روی سرور خریداری از شما بود را منتقل کردم به سرور جدید که از هادی خرید کردم
    9 روز هست این سرور دست من هست :

کد:
    ~ # uptime
     03:38:49 up 9 days, 12:51:57, load average: 0.34, 0.34, 0.34
    بدون کوچکترین مشکل داره کار میکنه
    با این تاپیک نه به اعتبارت لطمه می خوره نه مشتری هات ناراضی میشن , چون به قول خودتون برای من تنها این مشکل پیش آمده بود که راه حلی هم پیدا نشد
    پس شما نباید ناراحت باشی و اونی که باید ناراحت باشه من هستم که دو ماه هزینه سرور دادم و فقط ضرر کرد
    این پول هم فدای سرت چون از این پولا من زیاد این طرف و اون طرف میدن (( پول خورد هم واسم حساب نمیشه ))
    رحمان جان تا به حال کدوم دیتاسنتر به صورت رایگان 24 ساعته سرور شما رو مانیتور کرده ؟
    آیا توجه کردید که سرور ارائه شده مدیریت نشده هست و مانیتور کردن سرور اصلا جزء مسئولیت دیتاسنتر نبود ؟
    به نظرتون اگر خودتون مستقیم سرور رو تهیه کرده بودید با این قیمت میتونستید خرید کنید ؟ و از مانیتورینگ رایگان استفاده کنید ؟
    من هیچ زمان از کسی توقع زیادی نداشتم حتی از شما و دیتاسنتر
    حتی هزار بار هم گفتم من مشکل مالی ندارم و هرچقدر هزینه داشته باشه من پرداخت میکنم
    اگر من می گفتم که رایگان برام انجام بدن , حرف شما درست بود ولی وقتی که من خودم دارم میگم سرور را بررسی کنن , مشکل را رفع کنن به من بگید فلانقدر میشه و من پرداخت کنم این حرف به نظر غیرمنطقی هست ؟؟

چه کسی همکاری نکرد ، جز این بوده که تمام تیکت هایی که از دست ما بر می آمده در زمانی زیر 30 دقیق پاسخ داده شده ؟
    آیا اختلاف زمانی ایران و آمریکا رو در نظر گرفتید ؟ و توجه کردید که درخواست شما از طرف دیتاسنتر پاسخ داده بشه تا ما به شما جواب بدیم ؟
    یا اینکه انتظار دارید از خودمون پاسخ برای شما درست کنیم و ....

فکر کنم مجموعه توکا تنها شرکتی باشه که تاپیک تشکر داره داخل این انجمن و این خود گویای همه چیز هست
    کابران ما که بیشتر از سه سال هست همراه ما هستند از افراد معتبر این انجمن هستند ولی نیازی نمی بینم نام ببرم

آبرو و اعتبار هر کسی در دست خودش هست و به تصمیمات شما بستگی داره
    فکر نمی کنم یک مشکل فنی باعث رفتن اعتبار و آبروی کسی بشه ، نه د ز د ی کردید و نه پول کسی رو خوردید
    مشکلات فنی هم هر زمان و هر جایی ممکن هست پیش بیاد و در نتیجه شما و ما نیز از این اصل مستثنا نیستیم
    برای KVM من چند روز الاف بودم ؟؟
    آخر هم که گفتن که ارائه این مورد امکان پذیرنیست - خوب برادر من شما که چند سال هست با این دیتاسنتر کار می کنی یعنی نمی دونستی که KVM ارائه نمی کنن که بعد از چند روز در تیکت گفتید امکان پذیرنیست
    مرد و مردان بگو به من نگفتی , با دیتاسنتر صحبت کردیم هاردیسک ها را به سرور دیگه ای منتقل کنن
    دقیقاً اگر اشتباه نکنم چند روز قبل از تمدید سرور بود
    ما هم خوشحال شدیم که انشالله منتقل میکنن و مشکل ما هم رفع میشه
    ولی بعدش چی ؟؟
    گفتی که دیتاسنتر بچه بازی نیست و ...
    اگر هم منکر این قضه میشی که هیچ , مشکلی نیست و من برای خودم خیال بافی کردم

در مورد آیرو اعتبار هم باید بگم که کار ما از مشکل فنی گذشته بود
    وقتی به قول خودتون به خاطر همین مشکل فنی مدام سرورهای از دسترس خارج میشن و کاربران به ما تیکت میزنن و تو تاپیک فروش انتقاد می کنن یا در پشتیبانی حرفهایی میزنن که واقعاً در شان همکاران ما نیست این با اعتبار و آبروی ما بازی نمی کنه ؟؟
    من ماه پیش خودم شخصاً حدود 270 هزار تومان هزینه به کاربران بازگشت زدم به خاطر عدم پایداری سروری که از شما خرید کرده بودم
    قبول کن تنها کسی که ضرر کرده این وسط من بوده و الان شما شاکی باشی نامردی محضه
    پولش فداس سرت , به مولا 1% هم واسه پول نگران نیستم چون دوباره به دست میاد ولی همو مشتری هایی که چندماه داشتیم و هرماه تمدید می کردن بعد از انتقال به سرور شما و قطعی های مداوم دیگه تمدید نکردن
    کسانی مثل رسول صفری , حسین کریمی و .... که از مشتریان ما بودن همه پریدن و خیلی از سرویس های خودشون را تمدید نکردن
    یک سری به من پیام می دادند که جناب هوشیار ما واقعاً از شما توقع نداشتیم که چنین سرویس مزخرفی به ما بدین , همیشه همه جا از شما تعریف می کردن , این شد تجربه برای ما که دیگه از شما و امثال شما خرید نکنیم
    این یادت باشه که همیشه مشتری مشتری میاره
    یک مشتری که از دست بدی , مهم همون یک مشتری نیست , مهم اینه که فکر کنی همون فرد با خودش میتونه حداقل 5 خریدار دیگه به سایت هدایت کنه
    بیشتر از 10 نفر در همین انجمن که ادعای فروش سرورمجازی میکنن دارن از من واسه مشتریاشون سرورمجازی خرید میکنن
    کسایی که شاید فکرش را هم نکنید
    کسایی مثل جناب محیطی که بیش از 10 سرویس از ما داشت و ... که نمیشه اسم بود
    اونها هم سرویس هاشون را کنسل کردن

بگذریم فدای سرت فقط اینا را گفتم که یه وقتی فکر نکنی بی دلیل حرفی زدم , چون دیدم مقداری داری طلبکارانه با تاپیک برخورد میکنی گفتم , بگم که درجریان واقعیت ها باشی و دیدت را عوض کنی

کم کم داره ثابت میشه که میشه که مشکل نه سخت افزاری باشه و نه نرم افزاری
    اسم این مشکل هم به نظر من "مردم آزاری" هست که حالا از طرف کی هست بماند !

رحمان جان در مورد سطح کار از شما نظر خواستیم ؟ فکر کنم این مورد رو مدیران باید با شما حل کنند
    بدون هیچ سند و مدرکی دارید در مورد ما اظهار نظر منفی می کنید که مطمئنا بنده در قبالش ساکت نخواهم موند !!! <~~~~~~~~ مدیران ارشد ( امیر و وحید )
    حقیقت همیشه تلخ هست
    کسی که کاردست انجام بده همیشه با تعریف و تمجید روبرو میشه ولی ....

رحمان جان حرفت رو رک بزن ، بگو پیش مرگ نیاز داری
    خوب وقتی شما این موارد رو با زبان خودت اعتراف میکنی پس انتظارهای آنچنانی چیه ؟!
    نه بابک جان پیش مرگ نیست
    به یک متخصص نیاز داریم
    من وقتی تخصصی در ضمینه خرید سرور اختصاصی و موارد مرتبط ندارم هیچ وقت وارد این عرصه نمی شم
    هیچ ادعایی هم تو این کار ندارم
    کار من چیز دیگه ای هست , تخصص من هم چیز دیگه ای هست
    شما به عنوان فروشنده باید تخصص این مورد را داشته باشه , نه من
    من تو کار خودم که فروش سرورمجازی هست تخصص ندارم و دوست ندارم مثل بعضی ها که تازه دو روزه آمدن تو این راه همه نوع سرویس ارائه بدم , با این که اصلاً هیچی از نوع سرویس دهی اون محصول هم سردر نمیارن

رحمان جان دقت کردی این یوزر همیشه در یکی دو ساعت بعد از اینکه ما اعلام می کردیم موردی نیست دست به کار میشد ؟!
    کدام یوزر ؟؟

جناب مدیری که احساسی میشید ، به نظرتون این پست ها اسپم نیستند ؟
    قبلا فکر میکردم پاکسازی و ارسال اخطار به این کاربران جزء وظایف شما هست ، برداشتم اشتباه بوده ؟
    برای گزارش پست ها بهتر هست از دکمه مربوطه در زیر پست ها استفاده کنید

در مورد این پست هم فکر کنم باز مدیران تصمیم بگیرند بهتر هست .... <~~~~~~~~ مدیران ارشد ( امیر و وحید )
    فکر نکنم تایید کردن افراد یا اشخاص جرم با خلاف قوانین باشه
    من همیشه گفتم باز هم میگم , چون از کسی ترس و واهمه ندارم
    سرور اختصاصی فقط هادی و آریا
    سرورمجازی فقط محمد فخرایی
    هاست اشتراکی هم فقط Hostdl

حالا خارج از این چیزهایی که نوشتی و جوابت را دادم
    واقعاً بابک به نظر خودت الان من مقصرم یا سینگل هاپ یا ...
    قبول کن اگر حرفی در این تاپیک رد و بدل شده 90% به خاطر فشارهای روانی که کاربران و ... میارن هست
    اگر در دو ماه گذشته حال و روز من رو هر کدومتون داشتید اینطوری برخورد نمی کردید ؟؟

می خوام بدونم آخر این تاپیک کجاست ؟؟
    یکی شما میگی , یکی من
    هر کدوممون هم دلیل و برهان و قانع کننده برای خودمون داریم
    به جز دلخوری چیزدیگه ای گیرمون میاد ؟؟
    من که سرور جدید کردم و بیشتر یوزرها را منتقل کردم و این ماه هم تمدید نمی کنم
    به نظر این تاپیک را با انتقاد و حرفهای خودمون ادامه بدیم یا نه ؟؟
    دوست نداشتم جواب بدم به این حرفها که هم اعصاب تو رو خورد کنم و هم خودمو ولی باید یک سری توضیحات بهت میدادم که یک طرفه به قاضی نری
    نه شما بچه ای نه من , هر کدوممون هم مشتری های خودمون را داریم
    دوست ندارم با ادامه دادن این تاپیک فقط باعث دلخوری بیشتری بین خودمون بشیم

دوستان همیشه این یادمون باشه که فقط جلو پامونو نگاه نکنیم , بد نیست بعضی وقتها یه کم دور اندیش هم باشه
    موفق باشید

☼☺☼ به زودی دوباره با هم خواهیم بود بهتر از قبل به همراه ارائه تسهیلات بانکی خاص به هموطنان عزیز ☼☺☼

.:::. نسخه جدید ماژول مجازی ساز ESXI برای سیستم WHMCS تحت وب = Module W3esxi For ESXI .:::.

9. تعداد تشکر ها ازWarez-Host.IR به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    2,177
    تشکر تشکر شده 
    4,167
    تشکر شده در
    2,036 پست

حرفی که به رحمان گفتم مشکل از یوزرهاست ولی کسی توجهی نکرد
    مبین جان همون یوزرها را من الان انتقال دادم به سرور جدید
    چرا الان قطعی نداریم ؟؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

سلام.

بنده شواهد رو در GTalk به آقای رحمان ارائه دادم و ازشون میخوام که اگر اینطور نبوده همینجا اعلام کنند تا بنده از شما پوزش بخوام برای حرف بی مدرکم.

در مورد اینکه ما همچین کاری می کنیم و یا خیر (ارائه free remote hands روی سرور اختصاصی) مسلماً تا حد بسیار مبتدی، بله این کار انجام میشه ولی بیشتر از اون -همیشه- به کاربران KVM دادیم حتی قبل از اینکه خودشون درخواست کنند و بهشون آموزش دادیم که چگونه از طریق KVM مشکل رو بررسی کنند و با این کار وقت خودمون رو برای کارهای مهمتر گزاشتیم تا بررسی مشکل سرور کاربر.

در هر حال بنده هیچ وقت با خود شما (بابک) مشکلی نداشتم ولی خودم رو کاملاً در حدی می بینم که در مورد دیتاسنتر singlehop نظر بدم چون شواهد و مدارک بسیار زیادی در این زمینه دارم و نتیجتاً قادر به نظر دادن به صورت علمی و فنی هستم.

لازم به ذکر است که کل دیتاسنتر Singlehop کماکان تنها از دو سرویس دهنده شبکه AboveNET و nLayer استفاده می کنه در حالی که ما، به عنوان یک سرویس دهنده بسیار کوچیک که شاید 1/100 دیتاسنتر Singlehop سرور نداریم، از 3 سرویس دهنده استفاده می کنیم و در اواخر December به چهار سرویس دهنده ارتقا میدیم شبکه رو !

در هر حال موفق باشید.

با تشکر.

12. تعداد تشکر ها ازAria به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    898
    تشکر تشکر شده 
    3,419
    تشکر شده در
    1,984 پست

اول سلام
    خوشحالم که بالاخره به این تاپیک مراجعه کردید
    این تاپیک جای گله و شکایت نیست
    بابک جان خودت هم خوب می دونی که من مشکل داشتم با سروری که ازت خرید کردم
    مریض نیستم که بی خوردی تاپیک بزنم و ...
    همون سرورهای مجازی که روی سرور خریداری از شما بود را منتقل کردم به سرور جدید که از هادی خرید کردم
    9 روز هست این سرور دست من هست :

کد:
    ~ # uptime
     03:38:49 up 9 days, 12:51:57, load average: 0.34, 0.34, 0.34
    بدون کوچکترین مشکل داره کار میکنه
    با این تاپیک نه به اعتبارت لطمه می خوره نه مشتری هات ناراضی میشن , چون به قول خودتون برای من تنها این مشکل پیش آمده بود که راه حلی هم پیدا نشد
    پس شما نباید ناراحت باشی و اونی که باید ناراحت باشه من هستم که دو ماه هزینه سرور دادم و فقط ضرر کرد
    این پول هم فدای سرت چون از این پولا من زیاد این طرف و اون طرف میدن (( پول خورد هم واسم حساب نمیشه ))

من هیچ زمان از کسی توقع زیادی نداشتم حتی از شما و دیتاسنتر
    حتی هزار بار هم گفتم من مشکل مالی ندارم و هرچقدر هزینه داشته باشه من پرداخت میکنم
    اگر من می گفتم که رایگان برام انجام بدن , حرف شما درست بود ولی وقتی که من خودم دارم میگم سرور را بررسی کنن , مشکل را رفع کنن به من بگید فلانقدر میشه و من پرداخت کنم این حرف به نظر غیرمنطقی هست ؟؟

برای KVM من چند روز الاف بودم ؟؟
    آخر هم که گفتن که ارائه این مورد امکان پذیرنیست - خوب برادر من شما که چند سال هست با این دیتاسنتر کار می کنی یعنی نمی دونستی که KVM ارائه نمی کنن که بعد از چند روز در تیکت گفتید امکان پذیرنیست
    مرد و مردان بگو به من نگفتی , با دیتاسنتر صحبت کردیم هاردیسک ها را به سرور دیگه ای منتقل کنن
    دقیقاً اگر اشتباه نکنم چند روز قبل از تمدید سرور بود
    ما هم خوشحال شدیم که انشالله منتقل میکنن و مشکل ما هم رفع میشه
    ولی بعدش چی ؟؟
    گفتی که دیتاسنتر بچه بازی نیست و ...
    اگر هم منکر این قضه میشی که هیچ , مشکلی نیست و من برای خودم خیال بافی کردم

در مورد آیرو اعتبار هم باید بگم که کار ما از مشکل فنی گذشته بود
    وقتی به قول خودتون به خاطر همین مشکل فنی مدام سرورهای از دسترس خارج میشن و کاربران به ما تیکت میزنن و تو تاپیک فروش انتقاد می کنن یا در پشتیبانی حرفهایی میزنن که واقعاً در شان همکاران ما نیست این با اعتبار و آبروی ما بازی نمی کنه ؟؟
    من ماه پیش خودم شخصاً حدود 270 هزار تومان هزینه به کاربران بازگشت زدم به خاطر عدم پایداری سروری که از شما خرید کرده بودم
    قبول کن تنها کسی که ضرر کرده این وسط من بوده و الان شما شاکی باشی نامردی محضه
    پولش فداس سرت , به مولا 1% هم واسه پول نگران نیستم چون دوباره به دست میاد ولی همو مشتری هایی که چندماه داشتیم و هرماه تمدید می کردن بعد از انتقال به سرور شما و قطعی های مداوم دیگه تمدید نکردن
    کسانی مثل رسول صفری , حسین کریمی و .... که از مشتریان ما بودن همه پریدن و خیلی از سرویس های خودشون را تمدید نکردن
    یک سری به من پیام می دادند که جناب هوشیار ما واقعاً از شما توقع نداشتیم که چنین سرویس مزخرفی به ما بدین , همیشه همه جا از شما تعریف می کردن , این شد تجربه برای ما که دیگه از شما و امثال شما خرید نکنیم
    این یادت باشه که همیشه مشتری مشتری میاره
    یک مشتری که از دست بدی , مهم همون یک مشتری نیست , مهم اینه که فکر کنی همون فرد با خودش میتونه حداقل 5 خریدار دیگه به سایت هدایت کنه
    بیشتر از 10 نفر در همین انجمن که ادعای فروش سرورمجازی میکنن دارن از من واسه مشتریاشون سرورمجازی خرید میکنن
    کسایی که شاید فکرش را هم نکنید
    کسایی مثل جناب محیطی که بیش از 10 سرویس از ما داشت و ... که نمیشه اسم بود
    اونها هم سرویس هاشون را کنسل کردن

بگذریم فدای سرت فقط اینا را گفتم که یه وقتی فکر نکنی بی دلیل حرفی زدم , چون دیدم مقداری داری طلبکارانه با تاپیک برخورد میکنی گفتم , بگم که درجریان واقعیت ها باشی و دیدت را عوض کنی

حقیقت همیشه تلخ هست
    کسی که کاردست انجام بده همیشه با تعریف و تمجید روبرو میشه ولی ....

نه بابک جان پیش مرگ نیست
    به یک متخصص نیاز داریم
    من وقتی تخصصی در ضمینه خرید سرور اختصاصی و موارد مرتبط ندارم هیچ وقت وارد این عرصه نمی شم
    هیچ ادعایی هم تو این کار ندارم
    کار من چیز دیگه ای هست , تخصص من هم چیز دیگه ای هست
    شما به عنوان فروشنده باید تخصص این مورد را داشته باشه , نه من
    من تو کار خودم که فروش سرورمجازی هست تخصص ندارم و دوست ندارم مثل بعضی ها که تازه دو روزه آمدن تو این راه همه نوع سرویس ارائه بدم , با این که اصلاً هیچی از نوع سرویس دهی اون محصول هم سردر نمیارن

کدام یوزر ؟؟

برای گزارش پست ها بهتر هست از دکمه مربوطه در زیر پست ها استفاده کنید

فکر نکنم تایید کردن افراد یا اشخاص جرم با خلاف قوانین باشه
    من همیشه گفتم باز هم میگم , چون از کسی ترس و واهمه ندارم
    سرور اختصاصی فقط هادی و آریا
    سرورمجازی فقط محمد فخرایی
    هاست اشتراکی هم فقط Hostdl

حالا خارج از این چیزهایی که نوشتی و جوابت را دادم
    واقعاً بابک به نظر خودت الان من مقصرم یا سینگل هاپ یا ...
    قبول کن اگر حرفی در این تاپیک رد و بدل شده 90% به خاطر فشارهای روانی که کاربران و ... میارن هست
    اگر در دو ماه گذشته حال و روز من رو هر کدومتون داشتید اینطوری برخورد نمی کردید ؟؟

می خوام بدونم آخر این تاپیک کجاست ؟؟
    یکی شما میگی , یکی من
    هر کدوممون هم دلیل و برهان و قانع کننده برای خودمون داریم
    به جز دلخوری چیزدیگه ای گیرمون میاد ؟؟
    من که سرور جدید کردم و بیشتر یوزرها را منتقل کردم و این ماه هم تمدید نمی کنم
    به نظر این تاپیک را با انتقاد و حرفهای خودمون ادامه بدیم یا نه ؟؟
    دوست نداشتم جواب بدم به این حرفها که هم اعصاب تو رو خورد کنم و هم خودمو ولی باید یک سری توضیحات بهت میدادم که یک طرفه به قاضی نری
    نه شما بچه ای نه من , هر کدوممون هم مشتری های خودمون را داریم
    دوست ندارم با ادامه دادن این تاپیک فقط باعث دلخوری بیشتری بین خودمون بشیم

دوستان همیشه این یادمون باشه که فقط جلو پامونو نگاه نکنیم , بد نیست بعضی وقتها یه کم دور اندیش هم باشه
    موفق باشید
    1 - تاپیک جای گله و شکایت نیست ؟! پس این پست هایی که شما زدی چی هستند ؟

2 - مشکل شما رو هر کسی کمی با منطق برخورد کنه متوجه میشه که مشکل از کجاست !

اگر مشکل از سرورهای مجازی نبود چرا سرور بعد از انتقال سرورها هیچ مشکلی نداره ؟!

3 - شما وقتی این جمله رو میگی "خدا شاهده ببینم کسی از این به بعد از توکاسرور و سینگل هاپ تعریف کنه ..." یعنی چی ؟

خوبه ما هم یک سرور مجازی از شما بگیریم ، پدر سرور رو به هر نوع در بیاریم و بعد همین جمله رو تحویل خودتون بدیم ؟

کلاهت رو قاضی کن بببین این جمله به اعتبار لطمه نمیزنه پس چیکار میکنه ؟

4 - بحث پول رو پیش نکش عزیز من ، برداشتت باز هم اشتباه بوده !

من این موارد رو گفتم تا پاسخی باشه به جمله شما که فرمودید " همکاری نمیکنند "

فکر نکنم همکاری از این هم بیشتر باشه که نزدیک 50-60 تا وی پی اس رو دونه به دونه داخل esxi شما اضافه کردیم

همکاری بیشتر از اینکه ساعت 4 صبح هم که تیکت زدید ، در عرض 30 دقیقه پاسخ دریافت کردید ؟

5 - در مورد کی وی ام ، باید بگم که طی سه سالی که با سینگل هاپ کار میکنیم هیچ موقع نیاز به کی وی ام نبوده

با اجازه از دوستان نام میبرم تا بدونید چه کسانی و از کی با ما همکاری می کنند و حتی کوچکترین مشکلی نداشتند

جناب فخرایی ، از اولین کاربرهای ما بودند و نزدیک 7-8 سرور داشتند که تا به حال هر موردی بوده ، دقیقا عین سرور فول منیج برخورد شده

جناب امین زاده ، کاربر مجیک وی پی اس و خیلی کاربران دیگه که همین الان داخل انجمن فعال هستند !

فکر کنم نظرات این کاربران هم مطرح بشه تعداد پست های این تاپیک سر به فلک میگذاره !

6 - در مورد تغییر سخت افزار ، بله ما گفتیم این کار هم ممکن هست که انجام بشه

ولی وقتی دیتاسنتر کل سخت افزار رو ترابل شوتینگ میکنه و مشکلی پیدا نمیشه من با چه دلیلی دیتاسنتر رو قانع کنم که سرور رو عوض کنه ؟

شما فقط و فقط یک دلیل منطقی و قانع کننده بیان کن و اطمینان بده که مشکل از سخت افزار هست ، ما ده بار سخت افزار عوض میکنیم !

7 - در مورد باقی حرف ها تون هم چیزی نگم بهتر هست ، تبلیغ در بخش فنی و همینطور ضد تبلیغ در بخش فنی و ....

این ها همه و همه بحث های بیخودی هست که ما رو از اصل مطلب دور میکنه و به حاشیه میبره

ولی به یک نکته توجه کن چون شما با کسی به مشکل بر نخوردی باعث نمیشه بگی فلانی بهترین هست !

فکر کنم کمی به آرشیو این انجمن مراجعه کنی به نتایجی جز اینی که در ذهن داری برسی ...

8 - حال و احوال مدیران خوبه ؟

---------- Post added at 04:07 PM ---------- Previous post was at 03:59 PM ----------

سلام.

بنده شواهد رو در GTalk به آقای رحمان ارائه دادم و ازشون میخوام که اگر اینطور نبوده همینجا اعلام کنند تا بنده از شما پوزش بخوام برای حرف بی مدرکم.

در مورد اینکه ما همچین کاری می کنیم و یا خیر (ارائه free remote hands روی سرور اختصاصی) مسلماً تا حد بسیار مبتدی، بله این کار انجام میشه ولی بیشتر از اون -همیشه- به کاربران KVM دادیم حتی قبل از اینکه خودشون درخواست کنند و بهشون آموزش دادیم که چگونه از طریق KVM مشکل رو بررسی کنند و با این کار وقت خودمون رو برای کارهای مهمتر گزاشتیم تا بررسی مشکل سرور کاربر.

در هر حال بنده هیچ وقت با خود شما (بابک) مشکلی نداشتم ولی خودم رو کاملاً در حدی می بینم که در مورد دیتاسنتر singlehop نظر بدم چون شواهد و مدارک بسیار زیادی در این زمینه دارم و نتیجتاً قادر به نظر دادن به صورت علمی و فنی هستم.

لازم به ذکر است که کل دیتاسنتر Singlehop کماکان تنها از دو سرویس دهنده شبکه AboveNET و nLayer استفاده می کنه در حالی که ما، به عنوان یک سرویس دهنده بسیار کوچیک که شاید 1/100 دیتاسنتر Singlehop سرور نداریم، از 3 سرویس دهنده استفاده می کنیم و در اواخر December به چهار سرویس دهنده ارتقا میدیم شبکه رو !

در هر حال موفق باشید.

با تشکر.
    خوب آریا جان من هم گفتم بهتر بود این موارد رو عمومی و به وقتش در تاپیک قرار میدادید

شاید با استفاده از همین موارد مشکل حل میشد و کار به اینجا نمیرسید ولی متاسفانه ....

من هم با شما تا به حال مشکلی نداشتم و حتی در مواردی از کمک های شما استفاده کردم

ولی نظر شما رو در مورد این دیتاسنتر قبول ندارم ، در این مورد هم اگر قصد بررسی و بحث داشته

باشیم بهتر هست به wht.com بریم تا نظرات کاملا فنی و افراد متخصص تر رو هم داشته باشیم

در ضمن آریا جان توجه کن که سینگل هاپ تا جایی که بنده به یاد دارم تا به حال مشکل نتورک نداشته

ولی چه بسا دیتاسنترهایی که پییرینگ خیلی قوی دارند و چند بار در طی سال داون میشوند ....

14. تعداد تشکر ها ازTukaNet به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    2,177
    تشکر تشکر شده 
    4,167
    تشکر شده در
    2,036 پست

نمی دونم پاسخ بدم یا نه
    چون این تاپیک میشه یک طومار که آخرش معلوم نیست به کجا خطم میشه

2 - مشکل شما رو هر کسی کمی با منطق برخورد کنه متوجه میشه که مشکل از کجاست !

اگر مشکل از سرورهای مجازی نبود چرا سرور بعد از انتقال سرورها هیچ مشکلی نداره ؟!
    این همه سرویس دهنده در این تاپیک شرکت کردند یعنی همه بی منطق بودن که کسی به راه حل مناسب نرسید ؟؟
    در مورد سوال دوم من نباید پاسخگو باشم فکر کنم خود شما باید پاسخگو باشید , چون اگر مشکل از سرورهای مجازی بود ما باید همون داستان را این طرف هم داشتیم

3 - شما وقتی این جمله رو میگی "خدا شاهده ببینم کسی از این به بعد از توکاسرور و سینگل هاپ تعریف کنه ..." یعنی چی ؟

خوبه ما هم یک سرور مجازی از شما بگیریم ، پدر سرور رو به هر نوع در بیاریم و بعد همین جمله رو تحویل خودتون بدیم ؟

کلاهت رو قاضی کن بببین این جمله به اعتبار لطمه نمیزنه پس چیکار میکنه ؟
    واقعاً توکاسرور به قول خودتون با این همه سابقه و ... بخواد با این جمله اعتبارش زیر سوال بره باید درش و تخته کرد
    ناراحت نشی ولی حقیقت را دارم میگم
    چون به گفته خودتون تنها کسی که مشکل داشته من بودم نه کسی دیگه و تنها یک یوزر نمی تونه اعتبار چند ساله یک شرکت را زیر سوال ببره
    ولی 30 یوزر می تونه با اعتبار ما بازی کنه
    اگر هم من حرفی زدم که با اعتبار توکاسرور بازی کرده نهایت در دو پست همین تاپیک بود و نه جایی دیگه
    پس اگر بحث خراب شدن اعتبار شرکت و شخص باشه من بیشتر ضررر کردم نه شما

4 - بحث پول رو پیش نکش عزیز من ، برداشتت باز هم اشتباه بوده !

من این موارد رو گفتم تا پاسخی باشه به جمله شما که فرمودید " همکاری نمیکنند "

فکر نکنم همکاری از این هم بیشتر باشه که نزدیک 50-60 تا وی پی اس رو دونه به دونه داخل esxi شما اضافه کردیم

همکاری بیشتر از اینکه ساعت 4 صبح هم که تیکت زدید ، در عرض 30 دقیقه پاسخ دریافت کردید ؟
    بحث پول نیست
    من همون روز به کوروش , عزیز هم گفتم
    گفتم کوروش جان شما این مورد را برای ما در فلان ساعت انجام بده من هزینه را تقدیم می کنم
    من هیچ کاری از شما بدون دریافت هزینه نخواستم
    خواستم ؟؟
    در ضمن پاسخ دادن به تیکت در ساعت 4 صبح یا 8 شب یا هر زمان آن هم در کوتاهترین زمان ممکن جزء وظایف من و شما هستم
    اگر من و شما به کاربران پشتیبانی مناسب ندیم و در حداقل زمان ممکن پاسخ تیکت ها و ... را ندیم , به کاربر کم لطفی کردیم
    پس این مورد که در عرض 30 دقیقه پاسخ دادید نباید منتی به ما باشه

5 - در مورد کی وی ام ، باید بگم که طی سه سالی که با سینگل هاپ کار میکنیم هیچ موقع نیاز به کی وی ام نبوده

با اجازه از دوستان نام میبرم تا بدونید چه کسانی و از کی با ما همکاری می کنند و حتی کوچکترین مشکلی نداشتند

جناب فخرایی ، از اولین کاربرهای ما بودند و نزدیک 7-8 سرور داشتند که تا به حال هر موردی بوده ، دقیقا عین سرور فول منیج برخورد شده

جناب امین زاده ، کاربر مجیک وی پی اس و خیلی کاربران دیگه که همین الان داخل انجمن فعال هستند !

فکر کنم نظرات این کاربران هم مطرح بشه تعداد پست های این تاپیک سر به فلک میگذاره !
    برای من تمام این اشخاص محترم هستن و ما در این تاپیک به آقای x یا y کاری نداریم که دنبال جمع کردن نظرات یا امضاء برای تایید شما باشیم و شما به اندازه کافی اعتبار دارید که این مورد انجامش نیازی نیست
    وقتی ما میخوایم هر سرویسی از هرجایی تهیه کنیم باید همه نوع اطلاعات از سرویس دهنده خودمون داشته باشیم
    یا حداقل سرویس دهنده به ما اطلاعات مناسب ارائه کنه
    شما وقتی بعد از 3 سال فعالیت با یک دیتاسنتر اطلاع ندارید که kvm ارائه میکنه یا نه از دیگران نباید توقع زیادی داشت

6 - در مورد تغییر سخت افزار ، بله ما گفتیم این کار هم ممکن هست که انجام بشه

ولی وقتی دیتاسنتر کل سخت افزار رو ترابل شوتینگ میکنه و مشکلی پیدا نمیشه من با چه دلیلی دیتاسنتر رو قانع کنم که سرور رو عوض کنه ؟

شما فقط و فقط یک دلیل منطقی و قانع کننده بیان کن و اطمینان بده که مشکل از سخت افزار هست ، ما ده بار سخت افزار عوض میکنیم !
    دلیل قانع کننده این که شما خودتون هر روز مشاهده می کردید که ما چه برنامه ای داشتیم
    حتی پنل برای ریست سرور نداشتیم که سرور را ریست کنید و باید تیکت ارسال می کردیم
    سروری که روزی یک یا دو بار داره از دسترس خارج میشد اون هم بدون دلیل آیا نیازی به مدرک داره ؟؟
    7 - در مورد باقی حرف ها تون هم چیزی نگم بهتر هست ، تبلیغ در بخش فنی و همینطور ضد تبلیغ در بخش فنی و ....

این ها همه و همه بحث های بیخودی هست که ما رو از اصل مطلب دور میکنه و به حاشیه میبره

ولی به یک نکته توجه کن چون شما با کسی به مشکل بر نخوردی باعث نمیشه بگی فلانی بهترین هست !

فکر کنم کمی به آرشیو این انجمن مراجعه کنی به نتایجی جز اینی که در ذهن داری برسی ...
    گذشته هر شخص به خودش مربوطه
    من هیچ زمان به گذشته افراد کاری نداشتم
    اگر بخوایم با این دید نگاه کنیم همیشه به یک *** باید به چشم یک *** نگاه کنیم (( توهین به شخص خاصی نیست )) هرچند که شاید طرف تصمیم گرفته باشه دیگه ***ی نکنه و انسانی درستی باشه ولی ما با بدبینی که دارید مانع از پیشرفت و ... طرف میشیم
    پس گذشته دیگران به من هیچ ربطی نداره و من طبق تجربیات خودم کار میکنم نه حرف و سخن های دیگران
    اگر من بخوام طبق حرفهای دیگران زندگی کنم و مسیر خودمو انتخاب کنم - الان اصلاً اینجا حضور نداشتم

باز هم اگر موردی مونده , بگو تا پاسخ بدم
    دوست دارم حداقل خودت با وجدان خودت کنار بیاری - یه دو دوتا , چهارتا کنی ببینی بیشتر تقصیر من سرویس گیرنده هست یا شما سرویس دهنده یا دیتاسنتری که دو پول نمی ارزه
    نیازی نیست این را پاسخ بدی , اینو بین خودتو و وجدان خودت حل کن

موفق باشی

16. تعداد تشکر ها از Warez-Host.IR به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    898
    تشکر تشکر شده 
    3,419
    تشکر شده در
    1,984 پست

ما سکوت را برگزیدیم و سخن را به اعداد واگذاشتیم !

کد:
    ~ # echo $(uptime)
    12:54:00 up 9 days, 06:30:13, load average: 0.03, 0.03, 0.03
    ~ #

18. تعداد تشکر ها ازTukaNet به دلیل پست مفید

عضو دائم AmirHosein آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,464
    تشکر تشکر شده 
    4,051
    تشکر شده در
    1,562 پست

حس میکنم بحث داره از حالت کمک به دعوا و... تبدیل میشه هم رحمان هم بابک از دوستای خوب من هستن اگر مشکل رحمان عزیز برطرف شده که بحث ااینطور که نشون میده سرور جدید تهیه کردن و اگر از توکانت (بابک عزیز) شکایت و گِله ای دارن بهتره توی بخش انتقادات و پیشنهادات اقدام کنن، دوستانی هم که نمیتونن کمکی کنن لطفا توی این بحث شرکت نکنن!
    با تشکر.
    ویرایش توسط AmirHosein : November 24th, 2011 در ساعت 17:01
    می گویند تقوا از تخصص لازم تر است، آ نرا می پذیرم، اما می گویم: آنکس که تخصص ندارد و کاری را می پذیرد، بی تقواست.
    مصطفی چمران
    AmirHosein -{(@)}- WebHostingTalk . ir

20. تعداد تشکر ها ازAmirHosein به دلیل پست مفید

صفحه 11 از 14 نخستنخست ... 7891011121314 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)