صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: باز نشدن سایت ها با اینترنت مخابرات!

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    55
    تشکر شده در
    40 پست

پیش فرض پاسخ : باز نشدن سایت ها با اینترنت مخابرات!

سلام
    مخابرات منم دقیقاً همینطوری بود یعنی اولاً که فقط بعضی از سایت ها باز میشد و خودم فکر میکردم مخابرات می دونه من چه سایت هایی را هر روز چک میکنم و فقط اونا باز میشن مثل همین وب هاستینگ تاک که همیشه باز میشد اما سایت های خودم دم به ساعت قطع بودن در صورتی که سایت های دیگه که دقیقاً از همون شرکتی که من خریدم هاست می خریدن را می دیدم همشون وصل بودن بعد به پشتیبانی هاست میگفتم پاسخ میدادن که مشکل از ISP بنده هست و برای تست یه بار با پ.ر.اک.س.ی باز کنم منم با فیل تر شکن باز کردم که دیدم درست میگه باز فی لتر شکن باز میشه نه اینکه فیل تر باشه نه همش Time Out یا اخطار های دیگه میداد.البته این قضیه هاست برای خیلی وقت پیشه و الان خودم سرور دارم و به چند نفر هاست دادم.یکی دو ماه پیش هم که علاوه بر باز نشدن سایت های خودم بیشتر سایت های روی سرور خارج از کشور هم باز نمیشد و فقط سایت های روی سرور ایران مثل پی سی دانلود یا دانلود ها با تمام سرعت میامد.
    من که کلی سر درد و اعصاب خورد کنی کشیدم آخرش قطع کردم الانم فعلاً تقریباً دو هفته ای میشه با اینترنت همراه اول روی کامپیوتر کار میکنم والا با اینکه سرعت کمه اما اصلاً مثل مخابرات دم به ساعت قطعی نداره.من کاملاً از همراه اول الان راضیم اما اگر خط جدیدم وصل شد میرم یه شرکت خصوصی ADSL میگیرم خیال خودمو راحت میکنم.
    ویرایش توسط Tarfandaneh : November 8th, 2013 در ساعت 20:16

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    82
    تشکر تشکر شده 
    38
    تشکر شده در
    32 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarfandaneh نمایش پست ها
    سلام
    مخابرات منم دقیقاً همینطوری بود یعنی اولاً که فقط بعضی از سایت ها باز میشد و خودم فکر میکردم مخابرات می دونه من چه سایت هایی را هر روز چک میکنم و فقط اونا باز میشن مثل همین وب هاستینگ تاک که همیشه باز میشد اما سایت های خودم دم به ساعت قطع بودن در صورتی که سایت های دیگه که دقیقاً از همون شرکتی که من خریدم هاست می خریدن را می دیدم همشون وصل بودن بعد به پشتیبانی هاست میگفتم پاسخ میدادن که مشکل از ISP بنده هست و برای تست یه بار با پ.ر.اک.س.ی باز کنم منم با فیل تر شکن باز کردم که دیدم درست میگه باز فی لتر شکن باز میشه نه اینکه فیل تر باشه نه همش Time Out یا اخطار های دیگه میداد.البته این قضیه هاست برای خیلی وقت پیشه و الان خودم سرور دارم و به چند نفر هاست دادم.یکی دو ماه پیش هم که علاوه بر باز نشدن سایت های خودم بیشتر سایت های روی سرور خارج از کشور هم باز نمیشد و فقط سایت های روی سرور ایران مثل پی سی دانلود یا دانلود ها با تمام سرعت میامد.
    من که کلی سر درد و اعصاب خورد کنی کشیدم آخرش قطع کردم الانم فعلاً تقریباً دو هفته ای میشه با اینترنت همراه اول روی کامپیوتر کار میکنم والا با اینکه سرعت کمه اما اصلاً مثل مخابرات دم به ساعت قطعی نداره.من کاملاً از همراه اول الان راضیم اما اگر خط جدیدم وصل شد میرم یه شرکت خصوصی ADSL میگیرم خیال خودمو راحت میکنم.
    پس تهران هم الان باید مخابرات داغون باشه! میپرسم چون 2020 جواب درست حسابی به آدم نمیده

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    102
    تشکر تشکر شده 
    235
    تشکر شده در
    183 پست

مانیتورینگ زیاد شده

عضو انجمن mgt1234 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    509
    تشکر تشکر شده 
    112
    تشکر شده در
    96 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط p8mlx نمایش پست ها
    من سرعت سرور خارجیم زیاده! تایم اوت زیاد میده ولی داخلی مشکلی نیست / شما هم به همین شکل هستید؟
    بعضی سایت ها کلا باز نمیشن تا وقتی مودم رو خاموش روشن کنم بعد تا 40 دقیقه باز میشن بعد از 40 دقیقه دوباره باید مودم رو خاموش روشن کنم تا باز بشن!!!

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    82
    تشکر تشکر شده 
    38
    تشکر شده در
    32 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mgt1234 نمایش پست ها
    بعضی سایت ها کلا باز نمیشن تا وقتی مودم رو خاموش روشن کنم بعد تا 40 دقیقه باز میشن بعد از 40 دقیقه دوباره باید مودم رو خاموش روشن کنم تا باز بشن!!!
    آدم یاده لرر هاردی میوفته
    ویرایش توسط p8mlx : November 9th, 2013 در ساعت 17:09

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    55
    تشکر شده در
    40 پست

تازه جالب این جاست که هنوز کاربران مبتدی یا اونایی که نمی خوان پول زیاد خرج کنن یا کلاً اونایی که هنوز از وضعیت مخابرات خبر ندارن میان سرویس adsl ثبت نام کنن.
    همون روز که من رفته بودم شکایت کنم که چرا خط تلفن ما را فیبر کردید یکی آمده بود می خواست adsl ثبت نام کنه همون جا دلم می خواست یه تیکه بندازم بگم سرعتشون خیلی بالاست شما از الان برنامه ریزی کن چیا می خوای دانلود کنی اما حیف که روم نشد جلو جمعیت

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    82
    تشکر تشکر شده 
    38
    تشکر شده در
    32 پست

اتفاقا من روم شد گفتم / دیدم یارو از رو نمیره، تو صورتش نگاه نکردم گفتم اینکه که نشد اینترنت برادر 5 بار رفلش کنی 5 دقه صبر کنی شاااابد یه چیزی بالا بیاد / مشتری جدید هم نشسته بود گفتم یه پینگم بگیره رفتم نگاه کردم گفتم اِ (با تعجب تحقیرآمیز بلد جلوی مشتری) این که خرابه، مثل ماله خودمه. والا باید بگی، دلتو خالی کن البته خاطر نشان کنم 76 هزار تومان دادم واسه نامحدود
    بابا ما شکایت به پلیس فتا کردیم کسی جوابمونو نداد تو رفتی به خودشون شکایت کنی ممی لولو برد
    ویرایش توسط p8mlx : November 9th, 2013 در ساعت 17:45

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    55
    تشکر شده در
    40 پست

خب منم همین قیمت میدادم برای سرعت 1024 نامحدود اما اصلاً راضی نبودم نه از سرعت بلکه از دم به ساعت قعطی.
    پلیس فتا هم شکایت کنید به جایی نمیرسید به قول اون دوستمون نمی دونم کی بود از دولت که نمیشه پیش خودش شکایت کرد.
    تنها راهش اینه که بری قطع کنی و اگه خطط را فیبر نکردن از شرکت های خصوصی استفاده کنی نمی دونم چرا در مملکت ما مد شده کلاً همه چیز خصوصیش خوبه و کلاً دولتی یعنی خدمت کمتر به مردم به همین دلیله مردم ما یه خارج میرن انگار کجا رفتن یه جوری تعجب میکنن.تقصیر خودمونه که فرهنگ غلط جا افتاده که خصوصی یعنی امکانات بیشتر و عمومی یعنی حداقل امکانات.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    82
    تشکر تشکر شده 
    38
    تشکر شده در
    32 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarfandaneh نمایش پست ها
    خب منم همین قیمت میدادم برای سرعت 1024 نامحدود اما اصلاً راضی نبودم نه از سرعت بلکه از دم به ساعت قعطی.
    پلیس فتا هم شکایت کنید به جایی نمیرسید به قول اون دوستمون نمی دونم کی بود از دولت که نمیشه پیش خودش شکایت کرد.
    تنها راهش اینه که بری قطع کنی و اگه خطط را فیبر نکردن از شرکت های خصوصی استفاده کنی نمی دونم چرا در مملکت ما مد شده کلاً همه چیز خصوصیش خوبه و کلاً دولتی یعنی خدمت کمتر به مردم به همین دلیله مردم ما یه خارج میرن انگار کجا رفتن یه جوری تعجب میکنن.تقصیر خودمونه که فرهنگ غلط جا افتاده که خصوصی یعنی امکانات بیشتر و عمومی یعنی حداقل امکانات.
    مخابرات خصوصی هست ولی به معنای شخصی برای سپاه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)