صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: liquidweb.com

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    439
    تشکر تشکر شده 
    354
    تشکر شده در
    281 پست

پیش فرض پاسخ : liquidweb.com

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyasazan نمایش پست ها
    سلام

بعد از rackspace بهترین پشتیبانی را داره, بر عکس گفته دوستان با end user اصلا کاری نداره روی سرورهای ما 2 برابر دامین های بین المللی دامین.ir است و نه cpanel تحریم کرده و نه اینا حتی به اینها گفتم مثلا این سرور را که می خرم دفتر دبی اصلا یک بار هم بش لاگین نمی کنه و کلا مال مشتری تو ایران است گفتن ما کاری با مشتری شما نداریم.اصل گیرشون رو بیلنگ آدرس و تادئد تلفنی بانک است.
    حتی من راجع به تحریم cpanel سوال کردم . گفت ماleased license داریم و مستقل از cpanel هستیم و cpanel نمیتونه ببنده و حرفشون تا الان هم راست بوده.
    از لحاظ پشتیبانی واقعا محشرن الکی admin time نمی گیرن یعنی تو این 3 ساله حتی مشکلات بچه گانه را حل کردندو نگفتن پول بده. در کل سرور ازشون بخر برو بخواب. همه کارش را خودشون انجام می دهند. اگر سرور جای دیگه داری هم اطلاعات را خودشون منتقل می کنند. من الان 4 تا سرور و 3 تا vps ازشون دارم هم vps ها با وجود پول زیادی که میدهند راضی هستند و هم خودمون از سرورها.
    سلام
    اگه کسی قصد خرید داشته باشه شما میتونید براشون خرید کنید ؟ البته زیر قیمت سایت > یا خداقل همون قیمت سایت ؟

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    69
    تشکر تشکر شده 
    295
    تشکر شده در
    153 پست

من می تونم خرید کنم اما چند نکته
    اولا زیر قیمت سایت که نه. liquid webبه ندرت تخفیف می دهد و تخفیف اگر هم بدهد پولی نیست مثلا رو VPS ها یک مدت رم و هارد و پهنای باند را زیاد می کرد و عملا 20 دلار تخفیف داده بود. اما نمی تونی بگی انا را نمی خوام پولی تخفیف بده. چیز ثابتی هم نیست هر لحظه یک جور تخفیف می دهند. هیچ جای سایت هم این promotion ها اعلام نمی شوند. و اکثرا با اعلام اکانت کاربری و دیدن تعداد سرور ها تخفیف را اعلام می کنند. در نهایت ما این وسط می تونیم با شما صادقانه عمل کنیم و تخفیف اونها را به شما اعلام کنیم اما برای چند چیز باید به ما هزینه بدید. 1- شما برای پشتیبانی مستقیم باهاشون در ارتباط نیستید. چرا؟ چون همه سرورها در یک اکانت مرکزی که اکانت ما هست کنترل می شود. و تنها راه های شناسایی اینه که یا پسورد این تکانت را بدونید و یا cvv2 کارت ما را که اینم غیر ممکن است. پس عملا پل ارتباطی ما هستیم. این کار را هم مجانی انجام نمی دهیم.
    2- خود عمل خرید ازشون هست که ما داریم پرداخت انجام می دهیم.

حالا تصورات من. عملا روی سرور اختصاصی قیمت با توجه به اینکه شانس گرفتن تخفیف پولی هم داره همون قیمت سایت تمام میشود به همراه اینکه هر دلار را 1200 تومان محاسبه می کنیم.
    اما روی VPS حدودا 10 دلار گرانتر از قیمت سایت تمام می شود.
    البته اینها میانگین بود که گفتم و اگر زمان خرید عجله نداشته باشید 100% قیمت همین حدود می شود اما اگر عجله داشته باشید باید شرایطمون را با آنها وفق بدهیم. اما عجله نباشد یک هفته که با افراد مختلف بخش فروش چت کنیم یک نفرشون آفر خوب می دهد.
    سرور ها با توجه به اینکه اکانت داریم و وریفای هم شده در روزهای دوشنبه تا جمعه حداکثر 24 ساعته آماده می شود. VPSهاشون 2-6 ساعت تحویل می دهند بسته به اینکه چه ساعتی سفارش داه باشیم.

شرکت پویاسازان فناوری اطلاعات
    فروش هاست و دامین
    نماینده رسمی فروش محصولات پاراللز(کنترل پنل پلسک) در ایران-نماینده رسمی nic.ir

4. تعداد تشکر ها از pouyasazan به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    91
    تشکر شده در
    79 پست

سلام.
    من از این دیتا سنتر 2 سرور اختصاصی دارم
    همانطور که دوستان گفتند ، شبکه و امنیت بسیار خوبی دارند
    پشتیبانی و پاسخگوییشون بدک نیست

کسانی که سرور اختصاصی میخواهند از این دیتا سنتر میتونم براشون با قیمت مناسب تهیه کنم.
    نمایندگی رسمی اون هم Hoststore.com هست ، البته من یک سرورم رو از اینها گرفتم.
    پشتیبانی در حد 0 . بسیار فحاش !
    لینک ایمیل ها هست

این دیتا سنتر به اسپم بسیار حساس
    وارز رو کاری نداره .

ولی . به نظر من با این وجود بهترین انتخاب: FDCservers هست !
    پشتیبانی عالی داره
    آپتایم 100 درصد
    وارز
    امنیت فوق العاده
    قیمت بسیار مناسب سخت افزار
    بدون مشکل تحریم

ضمنا. P30world.com هم از سرور های این شرکت استفاده میکنه ! خودمم به خاطر این وبسایت 1 سرور دارم از FDC

یا علی

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    101
    تشکر شده در
    72 پست

تحریم میشی رو این سرور شک نکن

حالا چه گیری به امریکا هست این همه دیتا سنتر اروپایی و اسیایی . از چین بگیر - مالزی - هنگ کنگ یا برو سراغ اروپا . گیگا ورد استریم - ovh - ecatel و رپید سویچ eukhost کلا دیتا سنتر های انگلیس از نظر کیفیت تو اروپا حرف اول رو میزنن ولی چون قمت پوند مقداری بالاست یه ذره قیمت ها بلا در میاد بعدش فرانسه ovh بعدش دیتا سنترهای المان و هلند و..... بسیاری دیگری که اصلا با ایرانی ها کاری ندارن .

از یه جا بگیری شب خوابیدی صبح بلند شدی نبنی سرورت رو بستن و دستت به هیچ جایی بند نیست میخوای مثال بزنم چه شرکت هایی از سر همین امریکا ضرر کردن و سرور هاشون بسته شده
    پرشین وهویز - رایان نت - سیاوش - نوین سرور و....... خیلی های دیگه که تجربه امریکا رو داشتن و سرور هاشون بسته شده ( تجربه ها را تجربه نکنید )
    ویرایش توسط akbar123sat : December 29th, 2009 در ساعت 11:14

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)