نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: راه اندازی سرور اختصاصی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض راه اندازی سرور اختصاصی

سلام دوستان،
    من یه سرور اختصاصی به تازگی گرفتم، اما متاسفانه هیچ گونه اطلاعاتی درباره راه اندازی و مسائل امنیتی اون ندارم..
    استفاده ی من هم تنها راه اندازی یک سایت شخصی با داشتن سرور امن هست.
    تازه از دیتا سنتر Iweb مشخصات اتصال به سرور رو گرفتم...
    این موارد زیر هم اطلاعات و مشخصات نرم افزاری سرور من هست:
    Operating system Windows 2008 R2 Web Edition EN
    Control panel Parallels® Plesk Panel 100
    Microsoft SQL Server SQL Server Express 2008 R2

خوب همونطور که گفتم من این سرور رو فقط برای راه اندازی یک سایت شخصی خودم تهیه کردم و انجام و یادگیری مسائل راه اندازیش توسط خودم برام خیلی مهمه.

-اولین سوالم اینه که برای تعریف DNS و IP از کدوم مسیر باید در ریموت دسکتاپ اقدام کنم؟
    -برای امنیت بیشتر سرور خودم از چه آنتی ویروسی استفاده کنم و چه کارای دیگه ای باید انجام بدم؟
    -آیا Pleskای که Iwebبرای من نصب کرده در حال حاضر آماده هست تا من یه User هاستینگ برای خودم تعریف کنم؟
    -من در سایت خودم از سیستم پرداخت آنلاین استفاده می کنم، با بانک طرف قراردادم تماس گرفتم از من پورت سرور می خوان، فقط همینو می خوان... دقیقاً باید چه چیزی رو بهشون بدم؟ این پورت چی هست و از کجا باید بدونم پورت سرورم چیه؟
    - چطور برای بک آپ گیری منظم با برنامه ریزی که مد نظز خودم هست اقدام کنم؟ از چه مسیری؟ آیا نیاز به برنامه خاصی هست؟

دوستان ممنون میشم از کمکتون.

2. # ADS

عضو انجمن alfa5xx آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    152
    تشکر شده در
    102 پست

پیش فرض پاسخ : راه اندازی سرور اختصاصی

با سلام
    دوست عزیز من به شما سوالتون رو جواب میدم ودر قبال این جوابها میخوام شما هم به من در جند تا سوال کمک کنید

..
    1-برای تعریف دی اان اس که باید ابتدا iis رو رو سرورت نصب کنی و بعد با توجه به آموزشهایی که هست دی ان اس رو واسه سرورت تعریف کنی
    2- واسه ریموت دسکتاپ هم باید روی my compuet راست کلید کنی و انتخاب remote setting و سومین گزینه رو انتخاب کنی تا بتونی به سرورت ریموت شی
    3- من خودم از آنتی ویروس eset nod 32 antvirus استفاده میکنم البته میتونید از نسخه eset smart security نیز استفاده کنید ولی یکم قلق داره چون اگه یکسر تنظیمات رو انجام ندی کلا ریموت سرور از دستت خارج میشه همون اولی گزینه مناسب تره
    4- ولا من چون pleski رو که نصب کرده ندیدم نمیتونم نظری در این مورد بدم...ولی اگه بتونید ببینید که لایسنس داره یا نه و بتونید یک دومین روش اظافه کنید و روی اون دومین سایتی بالا بیارید میتونید هست هم بدید..
    5-البته بعضی از این عزیزان در بانک وارد نیستند و ادرس ای پی رو گاه با پورت اشتباه میگیرن ..
    البته اگه منظورشون دقیقا پورت باشه .. میتونید روی یک دومین که روی کنترل پنلتون ادد میکنید پورت هم تعریف کنید و ادرس سایت و پورت مورد نشر رو بهشون بدید
    6- اگه منظورتون از بکاپ.. بکاپ دومین هایی هست که روش اظافه میکنید.ائن با خود پلس میتونید تنظیم کنید په روزایی بکاپ بگیره و بکاپ رو کجا تو سرورت قرار بده.. اگه منظورت از بکاپ .بکاپ از کل سرور هست نرم افزارهایی مثل نورتون همچین محصولی واسه بکاپ داره..یا از نرم افزارهایی جانبی بکاپ مخصوص ویندوز استفاده کنید..

دوست عزیز سوالات خودم رو واست پ خ میکنم .. لطفا جواب بده..
    با تشکر

عضو دائم allbert آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    178
    تشکر تشکر شده 
    1,086
    تشکر شده در
    791 پست

پیش فرض پاسخ : راه اندازی سرور اختصاصی

اگر اطلاعات زیادی ندارید میتونید با پرداخت هزینه از فاراد متخصص در همین فروم استفاده کنید

چون یک حرکت اشتباه خیلی چیز هارو از بین میره دوست عزیز

البته راهنمایی های دوست عزیزمون alfa5xx هم ارزنده بود
    ▓ مدیریت سازمان یافته و رایگان سرور مجازی و اختصاصی : BergServer.com
    ▓ مرجع آمـوزش های مدیریت سرور و هاستینگ : WikiConfig.ir

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)