صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: قطع بودن سرویس های سرورپارس (pars.host )

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض پاسخ : قطع بودن سرویس های سرورپارس (pars.host )

نقل قول نوشته اصلی توسط serverpars نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامی ، هر یک از اشخاصی که تمایل به دریافت هزینه دارند می تونن تیکت ارسال کنند تا ین مورد انجام بشه واسشون ، در کل خیلی از سرویس ها در دسترس قرار گرفته مابقی هم در حال فعال سازی مجدد هست می تونید تیکت ارسال کنید کارتون در اولویت هم قرار خواهد گرفت
    سپاس از همراهی شما
    تمایل به دریافت هزینه روزهای باقی مانده ؟
    من که تیکت ارسال کردم و پاسخ پشتیبان شما این بود : فاکتورهای تمدید سرویس مشمول نمی شوند.

2. # ADS

عضو انجمن serverpars آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    23
    تشکر تشکر شده 
    160
    تشکر شده در
    98 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mfarhad نمایش پست ها
    تمایل به دریافت هزینه روزهای باقی مانده ؟
    من که تیکت ارسال کردم و پاسخ پشتیبان شما این بود : فاکتورهای تمدید سرویس مشمول نمی شوند.
    اخیرا بوده یا چند روز گذشته ؟ چون تصمیمات کمی تغییر کرده ، ضمن اینکه می تونید تیکت ارسال کنید سریعتر سایتتون بیاد بالا در اولویت بالا ، که نیازی به جابجایی هم نباشه کارشناسان ما در حال اولویت دهی به درخواست ها هستند
    ----------------------------------------------
    میزبانی وب سرورپارس

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

اخیرا بوده یا چند روز گذشته ؟ چون تصمیمات کمی تغییر کرده ، ضمن اینکه می تونید تیکت ارسال کنید سریعتر سایتتون بیاد بالا در اولویت بالا ، که نیازی به جابجایی هم نباشه کارشناسان ما در حال اولویت دهی به درخواست ها هستند
    مجدد امروز درخواست میزنم که سرویس لغو شود. انشاله که زودتر پاسخ داده شود.
    ضمنا شما اگر قصد بازگردانی سایت ها را دارید ، باید تمام سرویس ها را بدون اولویت بندی انجام دهید . کارشناسان شما با چه استدلالی در حال اولویت دهی به درخواست ها هستند ؟ هر شخصی که از شما سرور تهیه کرده به شما اعتماد کرده و شما حق ندارید که کار یکی را زودتر یا دیرتر انجام دهید.

تشکر تشکر کرده 
    23
    تشکر تشکر شده 
    160
    تشکر شده در
    98 پست

مجدد امروز درخواست میزنم که سرویس لغو شود. انشاله که زودتر پاسخ داده شود.
    ضمنا شما اگر قصد بازگردانی سایت ها را دارید ، باید تمام سرویس ها را بدون اولویت بندی انجام دهید . کارشناسان شما با چه استدلالی در حال اولویت دهی به درخواست ها هستند ؟ هر شخصی که از شما سرور تهیه کرده به شما اعتماد کرده و شما حق ندارید که کار یکی را زودتر یا دیرتر انجام دهید.
    سرویس ها بدون اولویت در دسترس قرار میگیرند ، برخی کاربران ممکن است سایت با اولویت بالاتری نسبت به سایت های دیگر خود داشته باشند که به صورت استثنا آنها سریعتر در دسترس قرار می گیرند
    اگر تیکت ارسال فرمودید کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن پسخ شما را خواهند داد ، ولی در این زمینه نیز لطفا صبور باشید

با تشکر
    میزبانی وب سرورپارس

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

سلام من حدود4 ساله که از این شرکت سرویس نمایندگی ویندوز دارم ، باید بگم که که اوایل خوب بود ولی بعدا افتضاح شد تا این قطعی بزرگ رخ داد . حدود 10 روز هست سرور و سایت های ما قطع هست و تنها پاسخی که میشنوسم به ترتیب اینه : 1 - مشکل در سرور به وجود آمده - 2 - حمله سایبری شده - 3 - سرور در حال انتقال به سرورهای جدید و ... .
    میگفتند که پلن های نمایندگی ها با اولویت بالاتری داره انتقال پیدا مکنه ( جدا از این بحص که بر چه پارامتری و چرا باید اولویت بندی بشه ) ولی هنوز سایت های ما در دسترس قرار نگرفته - این که میگند سایت های که مهم تر هست را ما زودتر انتقال میدیم من بابات این مضووع هم تیکت زدم و پاسخی که دادن اینه چون به صورت اتوماتیک داره انتقال پیدا میکنه امکان انتقال تکی و دستی وجود نداره . ما تو این مدت خیلی از مشتری هامون را از دست دادیم و دو تا قرارداد هامون هم تو این شرایط اقتصادی لغو شد . جواب گو این همه بی نظمی و بی برنامه گی کی هست رو من نمیدونم فقط میدونم که کیفیتشون افتضاح شده و پاسخ های درست و فنی هم نمیدن فقط آدم را منتظر میزارند .

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

سرویس ها بدون اولویت در دسترس قرار میگیرند ، برخی کاربران ممکن است سایت با اولویت بالاتری نسبت به سایت های دیگر خود داشته باشند که به صورت استثنا آنها سریعتر در دسترس قرار می گیرند
    اگر تیکت ارسال فرمودید کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن پسخ شما را خواهند داد ، ولی در این زمینه نیز لطفا صبور باشید

با تشکر
    ضمنا تکلیف داده هایی که احتمالا طی این حمله سایبری سرقت شده چه می شود ؟
    تمامی اطلاعات مشتریان ما روی دیتابیس های سرور ذخیره شده بود . اگر فاش شوند شما پاسخ گو خواهید بود ؟

تشکر تشکر کرده 
    23
    تشکر تشکر شده 
    160
    تشکر شده در
    98 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdadghasemi نمایش پست ها
    سلام من حدود4 ساله که از این شرکت سرویس نمایندگی ویندوز دارم ، باید بگم که که اوایل خوب بود ولی بعدا افتضاح شد تا این قطعی بزرگ رخ داد . حدود 10 روز هست سرور و سایت های ما قطع هست و تنها پاسخی که میشنوسم به ترتیب اینه : 1 - مشکل در سرور به وجود آمده - 2 - حمله سایبری شده - 3 - سرور در حال انتقال به سرورهای جدید و ... .
    میگفتند که پلن های نمایندگی ها با اولویت بالاتری داره انتقال پیدا مکنه ( جدا از این بحص که بر چه پارامتری و چرا باید اولویت بندی بشه ) ولی هنوز سایت های ما در دسترس قرار نگرفته - این که میگند سایت های که مهم تر هست را ما زودتر انتقال میدیم من بابات این مضووع هم تیکت زدم و پاسخی که دادن اینه چون به صورت اتوماتیک داره انتقال پیدا میکنه امکان انتقال تکی و دستی وجود نداره . ما تو این مدت خیلی از مشتری هامون را از دست دادیم و دو تا قرارداد هامون هم تو این شرایط اقتصادی لغو شد . جواب گو این همه بی نظمی و بی برنامه گی کی هست رو من نمیدونم فقط میدونم که کیفیتشون افتضاح شده و پاسخ های درست و فنی هم نمیدن فقط آدم را منتظر میزارند .
    مورد اولویت دهی به سایت ها متعلق به نمایندگی نیست چون نمی توانیم تک سایت از یک نمایندگی را در دسترس قرار دهیم و باید کل نمایندگی منتقل شود به همین دلیل ما نمایندگی ها را در ابتدا با اولویت بیشتری نسبت به رفع مشکل آنها اقدام کردیم

- - - Updated - - -

ضمنا تکلیف داده هایی که احتمالا طی این حمله سایبری سرقت شده چه می شود ؟
    تمامی اطلاعات مشتریان ما روی دیتابیس های سرور ذخیره شده بود . اگر فاش شوند شما پاسخ گو خواهید بود ؟
    موردی بابت اطلاعات کاربران رخ نداده ولی به کاربران اعلام می کنیم برای اطمینان رمز عبور دیتابیس های خود را پس از در دسترس قرار گرفتند تغییر دهند ، شما هم همین اقدام را لطفا انجام دهید
    میزبانی وب سرورپارس

عضو جدید ساحل آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    5 پست

سلام و عرض ادب
    قطعی بودن سرور و اینطور مشکلات معمولا وجود دارد ولی مهم کیفیت پشتیبانی هاستینگ است، اگر برنامه ریزی بحران داشته باشه باید بتونه منطقی به تمام نیازهای مشتریان خودش پاسخ بده، بنده حدود 15 سال است از شرکتی دیگری هاست میگیرم که مشکلات و نارضایتی رو مثل پارس هاست در آن ندیدم، و این رو به خاطر مدیریت و برنامه ریزی صحیح اون در شرایط بحران میدونم؛ جالبه فراتر از آنچه در قراردادهاشون بوده خدمت ارائه دادن، حتی مشکلاتی که سمت ما در سی ام اس مان بوده رو عیب یابی کردن و سریع تر مشکل رو رفع کردیم. امروزه مشتری سلطان است و اگر اون رو راضی نگه نداریم، همین میشه که در این تاپیک ها و رسانه های اجتماعی در موردش منفی صحبت می کنند. حالا به خاطر اینکه تبلیغ نشه اسم اون شرکت رو نمیگم، اگر خواستید پیام خصوصی بدید معرفی کنم خدمت تان.
    مانا باشید
    موسسه فرهنگی اسم اعظم | بزرگترین و معتبرترین فروشگاه ادعیه مستند حرز امام جواد (ع) در ایران و جهان اسلام
    پیامک ملی ایران | پیشرو در صنعت پیام کوتاه کشور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)