صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 46 , از مجموع 46

موضوع: گزارش سایت پاپفا و درخواست کمک

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    191
    تشکر تشکر شده 
    84
    تشکر شده در
    69 پست

پیش فرض پاسخ : گزارش سایت پاپفا و درخواست کمک

نقل قول نوشته اصلی توسط gglok نمایش پست ها
    من عموم دوست عزیز وکیله و کامل میدونم چه اشفته بازاریه کارهای حقوقی و کیفری به چشمه دیدم چه کسایی قبول میشن و البته بماند مهندسایی که عرضه پیشرفت تو کارشونو ندارن فکر میکنن برن اور یه چی گیرشون میاد .... وکلا 90درصد بیسوادن و سهمیه ای بخصوص مال قوه قضاییش که اکثرن نورچشمی و سهمیه ایاس مال کانونم بدتر سهمیه ایا راحتتر قبول میشن چون رقابت بینشون ضعیفه و درصداشون کم خیلی دنبال پولن و میگن ما میتونیم همه کار کنیم ولی درنهایت شما باید به کارشناس رشوه بدی و قاضی و دوستان تا شاید رای بگیری و ذی حق بشی اینجا ایرانه اون مهندسایه بیسوادم که میرن حقوق اونا بیسوادتر اگه شما دنبال پولین تو ایران فقط فقط رشته پزشکی پولسازترین رشته تحصیلی هست مگه بری سرمایه داشته باشی کار تجارت و کارگاه تولیدی و کارخونه و دسته اخر نمایندگی مجلس و تولید و فروش مشروب و مواد و.....
    پ ن پ : عوض دوندگی و خرج خدمات قضایی و وکیلو.......یه بارکی میدم یه هکر اون هزینه رو یا خودم سرور و میبندم سرورارشونو زیردیداس تا اون پولی که خوردنو بدن هی ارتقا سرویسشون و.....
    بنده هم ارتباط نزدیکی با چند وکیل دارم و بهتون اطمینان میدم که همه به این شکل نیست. شما پزشک ها، مکانیک ها و... رو هم در نظر بگیرید هم افراد بی تجربه و بی سواد بینشون هست و هم افراد با سواد و با تجربه. این شما هستید که انتخاب می کنید از چه کسی خدمات بگیرید. در مورد وکلای قوه قضاییه و کانون هم باید عرض کنم که طبیعتا روش جذب کانون بهتر هست و وکلای کانون به صورت عمومی سواد بالاتری دارن. هرچند در بین وکلای قوه قضاییه هم کم نیستن کسایی که واقعا حرفه ای عمل می کنن.
    در هر صورت اینکه با استدلال «به هیچ جایی نمیرسه پس بهتره بیخیال بشیم»، از شکایت صرف نظر کنیم کار اشتباهیه. اگه در بین تمام این کلاهبرداری های اینترنتی که انجام میشه، حتی نصفشون هم اقدام به شکایت می کردن الان وضعیت این نبود.
    بهتره اول اقدام کنیم و بعد بگیم نمیشه.

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    49
    تشکر شده در
    32 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pouryamb نمایش پست ها
    بنده هم ارتباط نزدیکی با چند وکیل دارم و بهتون اطمینان میدم که همه به این شکل نیست. شما پزشک ها، مکانیک ها و... رو هم در نظر بگیرید هم افراد بی تجربه و بی سواد بینشون هست و هم افراد با سواد و با تجربه. این شما هستید که انتخاب می کنید از چه کسی خدمات بگیرید. در مورد وکلای قوه قضاییه و کانون هم باید عرض کنم که طبیعتا روش جذب کانون بهتر هست و وکلای کانون به صورت عمومی سواد بالاتری دارن. هرچند در بین وکلای قوه قضاییه هم کم نیستن کسایی که واقعا حرفه ای عمل می کنن.
    در هر صورت اینکه با استدلال «به هیچ جایی نمیرسه پس بهتره بیخیال بشیم»، از شکایت صرف نظر کنیم کار اشتباهیه. اگه در بین تمام این کلاهبرداری های اینترنتی که انجام میشه، حتی نصفشون هم اقدام به شکایت می کردن الان وضعیت این نبود.
    بهتره اول اقدام کنیم و بعد بگیم نمیشه.
    هرکی یه مدله من گفتم بالاترم من اگه جا اون شخص بودم که کسی حقمو خورده بود اگه بیرون بود پول میدادم به اراذل و شرخر و....که کارشو بسازن اگه مجازی پول به یه هکر خارجی که کاره طرفو تو مجازی بسازی تا این که بیفتم بالا پایین کنم یه پوشه دستم برم خدمات قضایی و دادسرا بعد کلانتری بعد معرفی به فتا بعد کارشناس بعد دوباره منتظر کیفرخواست و.......تو ایران متاسفانه قوانین به این راحتی شامل کسی که حق باهاشه نمیشه خودتون ایرانی هستین نمی دونین؟ اگه بشه هم از هزار پرونده یکیش قاضی باوجدان هست که رای بده به حق نه بی حقی چند درصد از همون ملت میدونن میتونسن راحت قاضیو بکشن دادگاه انتظامی ولی اونم فرمالیتس چون رفقا خودشون اونجان قانون ایران نوشته شدس کو عمل چند درصد از قوانین اساسیمون رعایت میشه توسط گنده ها و سرکرده ها؟
    بیخیال درد زیاده تو ایران منو توهم کاره ای نیستم من ترجیح میدم قانون خودم باشم و قانون گذارم خودم تا این که بیفتم ایوراور سیبیل چرب کنم تروخدا برس به دادم اگه واقعا قانونی بود منم به عنوان یه شهروند شنگول بودم متاسفانه نیست وقتی از پایین بگیر تا بالا میگن جیبو پر کن و شدن گارسیا . حوصله بحث دیگه ندارم هرکی عقاید خودشو داره توعم عقیدت اونه و بهت احترام میزارم خوش باشین.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    555
    تشکر تشکر شده 
    994
    تشکر شده در
    800 پست

کسی تونسه ازشون پول بگیره 3 ماه هست مارو هم مچل خودشون کردند!!!!!!!!!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط popfasupport نمایش پست ها
    با سلام
    متاسفانه طی هفته های اخیر به دلیل بروز مشکلات پیش بینی نشده ای واریزی درآمد کاربران مجموعه پاپفا با تاخیر مواجه گردیده است .
    نارضایتی کاربران محترم در این زمینه قابل درک می باشد اما متاسفانه علی رغم درخواست از ایشان مبنی بر همکاری و سعه صدر تا زمان رفع مشکلات ، رفتار متفاوتی را از ایشان شاهد بودیم.
    پس از پایان دوره اول تعطیلات نوروزی واریزی کاربران آغاز گردیده است و بسیاری از کاربران درآمد خود را دریافت نموده اند.
    طبیعتا تاخیر در پرداخت می تواند باعث نارضایتی و ایجاد برخی افکار منفی در این زمینه شود ؛ اما استفاده از الفاظی که نه تنها واقعیت نداشته و تنها به شهرت و اعتبار یک مجموعه آسیب می رساند تنها محدود و موثر در یک بازه زمانی خاص نمی باشد و تبعات آن در آینده بر اعتبار مجموعه تاثیر می گذارد.
    استفاده از الفاظی مانند "کلاهبردار" طبعات بسیار سنگینی از لحاظ اعتبار برای یک شرکت فعال داشته و این کلمه زمانی می بایست اطلاق شود که همکاری یا پاسخگویی با کاربران صورت نگیرد. علی رغم ادبیات نامناسب برخی کاربران که البته به دلیل قوانین موجود امکان ارایه اسکرین شات و تصاویر از ادبیات گفتاری ایشان وجود ندارد ، تنها درخواست از ایشان مساعدت جهت رفع مشکل بوده است که متاسفانه به این مورد نیز بسنده ننموده اند.
    سند برخی واریزی ها نیز در ضمیمه جهت بررسی ارسال می شود.
    امید است در آینده در همکاری با هر مجموعه ای در کشور عزیزمان شاهد این گونه ناملایمات نباشیم.
    فایل پیوست 40380فایل پیوست 40380فایل پیوست 40381
    شما ملت رو چی فرض کرد 3 ماهه مارو مچل خودتون کردید اشتباه کردیم سرویس دهنده دیگه نرفتیم همه رفیقام 3 ماه پیش رفتند سرویس دهنده دیگه روزانه هم پولشون رو میگیرند
    واسه ما هیچ ربطی نداره از هر جایی نمیتونید پول بگیرید از همه شرکت های پاپ آپ هم مبلغ کمتری میدید شمارش مذخرفی هم دارید یه اطلاعیه هم زدید که مبالغ کمتر نمیشه از همه هم کمتر کردید سایت ما بازدید کم نشده شمارش رو نصف کردید انگاری به گدا دارید پول میدید کلیکی 5 ت
    فقط بیخودی میگید ما این هستیم اون هستیم نشستیم مقتی بدون هیچ مزیتی پاپفا رو تبلیغاتش رو تبلیغ میکنیم
    خدا میدونه پول ملت رو دارید کجا استفاده میکنید(ایشالا که اشتباه فکر میکنیم)

5. تعداد تشکر ها از hostorder به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    555
    تشکر تشکر شده 
    994
    تشکر شده در
    800 پست

*** بودن شاخ و دم نداره ۴ ماهه پول ملت رو خوردید یه آبم روش سایت هم که قطع هست

7. تعداد تشکر ها از hostorder به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    22
    تشکر تشکر شده 
    10
    تشکر شده در
    9 پست

د - زد هستند.

بیخیال پولتون بشین

من هم 4.200 داشتم تو پنلم.

صدقه سر خودم و خونوادم.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    555
    تشکر تشکر شده 
    994
    تشکر شده در
    800 پست

کسی از این بی شرف ها خبری نداره

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)