صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 29 , از مجموع 29

موضوع: هاستینگ خوب خارجی که با ایران مشکلی نداشته باشه لطفا معرفی کنید!

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    31
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

پیش فرض پاسخ : هاستینگ خوب خارجی که با ایران مشکلی نداشته باشه لطفا معرفی کنید!

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsengham نمایش پست ها
    چهار ماه هست سرور مجازی ازشون گرفتم برای مشتریم و یک ماه هم هست که ریسلر برای یکی از دوستان گرفتم. اعتبارشون جای قسم خوردن داره.
    با ایران که مشکلی ندارند؟ منظور تو ثبت نام میتونیم کشور رو ایران انتخاب کنیم یا باید یه کشور دیگه رو بزنیم؟
    پرداخت بیتکوینشون به صورت درگاه (مثل بیت پی و ...) هست یا باید با پشتیبانی هماهنگ شد و پرداخت کرد و اطلاع داد؟
    ممنون

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    9 پست

چهار ماه هست سرور مجازی ازشون گرفتم برای مشتریم و یک ماه هم هست که ریسلر برای یکی از دوستان گرفتم. اعتبارشون جای قسم خوردن داره.
    ایمیل زدم زیر 1 دقیقه جواب دادن!
    نزدیک بود فکر کنم ایمیل برگشت خورده!

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    496
    تشکر تشکر شده 
    1,485
    تشکر شده در
    1,171 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط webkadeh نمایش پست ها
    درود بر شما،
    شرکت خارجی را میشناسید سرویس هاست اشتراکی خوب بده و با ایران مشکلی نداشته باشه؟
    سلام
    چطور ممکنه به ایرانی اعتماد ندارید اونوقت به خارجی میخواید اعتماد بکنید؟
    مطمئن باشید انتخاب شما اشتباه بوده است و الان هم بسیار اشتباه میکنید با خرید از ریسلر های خارجی مشکلتون حل نمیشه...
    کانفیگ فنی و امنیتی سیستم عامل و انواع کنترل پنل های لینوکس cPanel - Directadmin همراه با 8 سال تجربه پذیرفته می شود .
    Telegram: @ramezanniay_mehrshad

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    9 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash61 نمایش پست ها
    با ایران که مشکلی ندارند؟ منظور تو ثبت نام میتونیم کشور رو ایران انتخاب کنیم یا باید یه کشور دیگه رو بزنیم؟
    پرداخت بیتکوینشون به صورت درگاه (مثل بیت پی و ...) هست یا باید با پشتیبانی هماهنگ شد و پرداخت کرد و اطلاع داد؟
    ممنون
    ایمیل زدم گفت با ایران مشکلی ندارن. تو لیست هم ایران را داره.

6. تعداد تشکر ها از webkadeh به دلیل پست مفید

عضو جدید mohsengham آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,050
    تشکر تشکر شده 
    195
    تشکر شده در
    92 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash61 نمایش پست ها
    ممنون
    نه مشکلی با ایران ندارن. حتما با آی‌پی ایران ثبت نام کنین و سفارش بدین تا تقلب حساب نشه. پرداخت بیت کوین بصورت درگاهه و اگر با پی‌پال بخواین بپردازین باید بنام خودتون باشه (البته برای اولین پرداخت)

8. تعداد تشکر ها از mohsengham به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    531
    تشکر تشکر شده 
    283
    تشکر شده در
    170 پست

به Namecheap تیکت دادم با پاسخ نا امید کننده زیر مواجه شدم !

Thank you for contacting Namecheap Customer Support.

Since Iran in the list of OFAC countries (https://www.treasury.gov/about/organ...s-Control.aspx), Namecheap does not provide service for people living in this country, unfortunately.

If we may be of any further assistance, please feel free to contact us any time.

با توجه به این مشکلی که اکثر جاها با ایرانی ها دارن یه هاست خوب و مطمئن و بدون مشکل با ایران که امکان پرداخت با بیت کوین هم داشته باشه معرفی کنید لطفا

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    531
    تشکر تشکر شده 
    283
    تشکر شده در
    170 پست

https://buyshared.net/
    بشدت حرفه‌ای و قابل اعتماد در عین حال خیلی هم ارزون. با بیت کوین هم میتونین بپردازین. برای یکی از دوستان اکانت ریسلر گرفتم و دو یه مورد هم سرور مجازی و کاملا راضی بودم. پشتیبانی سریع و کارآمدی داره مخصوصا نفر اصلی شرکت که اسمش فرانسیسکو هست.
    پشتیبانی عالی دارن بهشون ایمیل زدم زیر 1 دقیقه جواب دادن ! من 50 گیگ فضا لازم دارم اینا حداکثر 20 گیگ ارائه میدن و گفتن میتونی پنل 50 گیگ ریسلری ما رو بگیری

آپدیت 23/10/2017 :

ازشون یه سرویس ریسلر 50 گیگ گرفتیم با پردازنده 24 هسته و لود تقریبا 16 از لوکیشن لوکزامبورگ متاسفانه سرعت لود سایت بسیار کند هست و سایت خیلی سنگین باز میشه . حتی ایندکس سایت رو که باز میکنی 50 درصد پردازنده درگیر میشه . راضی نیستم از خریدم . هر چند که 4 دلار پولی نیست ولی خب با این قیمت اصلا دنبال کیفیت نباشید
    ویرایش توسط OMIDTU5 : October 23rd, 2017 در ساعت 03:46

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط OMIDTU5 نمایش پست ها
    پشتیبانی عالی دارن بهشون ایمیل زدم زیر 1 دقیقه جواب دادن ! من 50 گیگ فضا لازم دارم اینا حداکثر 20 گیگ ارائه میدن و گفتن میتونی پنل 50 گیگ ریسلری ما رو بگیری

آپدیت 23/10/2017 :

ازشون یه سرویس ریسلر 50 گیگ گرفتیم با پردازنده 24 هسته و لود تقریبا 16 از لوکیشن لوکزامبورگ متاسفانه سرعت لود سایت بسیار کند هست و سایت خیلی سنگین باز میشه . حتی ایندکس سایت رو که باز میکنی 50 درصد پردازنده درگیر میشه . راضی نیستم از خریدم . هر چند که 4 دلار پولی نیست ولی خب با این قیمت اصلا دنبال کیفیت نباشید
    سلام دوست عزیز. من میخواستم از buyshared سرویس تهیه کنم که با پیام شما مواجه شدم. میخواستم بدونم هنوز هم همین نظر رو دارید و این هاستینگ رو توصیه نمیکنید؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    195
    تشکر شده در
    127 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط webkadeh نمایش پست ها
    درود بر شما،
    شرکت خارجی را میشناسید سرویس هاست اشتراکی خوب بده و با ایران مشکلی نداشته باشه؟
    این سایت آلمانی پیشنهاد میشه. سختگیری نمیکنن : https://contabo.com
    البته حتما قبلش باهاشون صحبت کنید. من چند سال ازشون سرور گرفتم و هیچ مشکلی از بابت تحریم نداشته
    میزبان فا : ارائه دهنده بهترین سرویس های میزبانی وب در ایران

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)