نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: هاست لینوکس آلمان SSD NVMe

عضو انجمن planday آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    41
    تشکر شده در
    35 پست

پیش فرض هاست لینوکس آلمان SSD NVMe

هاست لینوکس ایران SSD
    پهنای باند نامحدود + سایر امکانات نامحدود + SSL رایگان + پشتیبانی 24 ساعته واقعی
    بازگشت وجه تا 3 روز در صورت عدم رضایت
    قابلیت انتخاب PHP

کد تخفیف 30 درصدی
    Tabestan98
    شماره تماس 09155748312
    آی دی تلگرام و بله : WebProgramingIran

https://planday.ir/client
    ویرایش توسط planday : July 16th, 2019 در ساعت 16:40
    فروش هاست لینوکس ایران - ثبت دامنه ملی و بین المللی - پنل اس ام اس
    پشتیبانی تلگرام و واتس اپ: 09032225848
    https://hostmashhad.ir

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    26
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    14 پست

پیش فرض پاسخ : هاست لینوکس آلمان SSD NVMe

کلاهبرداری به نام طرح روز با مدیریت شخصی بی سوادی به نام محسن رجبی

بزارید کامل موضوع رو شرح بدم تا متوجه بشید این هاستینگ کاهبردار چه بالایی سر من آورده.

2 ماه پیش من توی تلگرام به ایشون پیام دادم. و از داشتن 13 سایت صحبت کردم. ایشون با خرید دو سرویس هاست یکساله موافقت کرد. وقتی من دو سرویس ایشون رو با تخفیف 70 درصد خریدم . متوجه شدم ایشون از اینکه من این تخفیف رو اجرا کردم شاکی هست و توی واکنشش گفت مسئولیت انتقال با من نیست با خودتون هست.هاست های ایشون بسیار بی کیفیت بودن و به دلیل افت سرعت ساعت 6 صبح بلند میشدم و یک سایت رو منتقل میکردم. 13 روز طول کشید.در حین اتقال اتفاق زیر افتاد.

من هاست رو 23 - 4 - 2019 سفارش دادم . تاریخ سررسید بعدی یکسال بعد باید باشه . اما ایشون تاریخ سر رسید رو همون روز 23 - 4 -2019 تنظیم کرده بود. چن روز پیاپی هاست به طور خودکار هاست مسدود میشد . ایشون سرویس رو بازگشایی میکرد. تا اینکه گفت سایت های شما مشکل داره و باعث بسته شدن هاست میشه ! من به ایشون پیام دادم شما تاریخ رو درست تنظیم کن تا مشکلی پیش نیاد. این از زمان ورود ما به این شرکت مزخرف

45 روز گذشت و من به طور نا خود آگاه متوجه شدم سایتهای من اصلا باز نمیشه و با خطا مواجه هست . به ایشون پیام دادم. ایشون ابتدا گفتن واسه من بالا میاد . در حدود 5 روز طول کشید. و من از ایشون هر روز میخواستم مشکل رو برطرف کند. ایشون هم جواب سر بالا میاد و میگفت به من ربطی نداره . البته باید اقرار کنم ایشون وقتی به من جواب سر بالا میداد خودش در هاست تنظیماتی رو اعمال میکرد و لی درست نمیشد. چون پیام تغییرات در هاست به من ایمیل میشد.ایشون با یه سری تغییرات در هاست تمام دامنه های که اضافه کردم بودم حذف کرده بود یعنی سواد کافی نداشت و عاجز شده بود.بعد از 5 تا 6 روز من ناراحت شدم و مشکل رو به هاستینگ تاک اوردم . پیام بالا مشاهده کنید. وقتی من مشکل رو اینجا مطرح کردم ایشون مجبور شد با شخصی مشورت کند تا مشکل رو حل کند.

10 روز دیگه گذشت و ایشون گفتن سایتهای شما به سرور فشار میاره . من دیدم سی پی یو مصرفی نداشته و بهشون گفتم . اینجا هم میخواست بهونه بیاره. ولی موفق نشد.

5 روز دیگه گذشت و پیام دادن تعداد سایتهای شما زیاد هست و باید در هر سرویس ما 5 سایت داشته باشید. من هم گفتم من با شما توافق کردم الان چرا بهونه میاری . گفتن شما در هاستینگ تاک با اعتبار من بازی کردین . و من سرویس های شما رو مسدود میکنم.

در حین انتقال سایتها بودم که متوجه شدم ایشون حساب من رو در هاستشون پاک کردن. و من به هیچ چیز دسترسی ندارم.

متاسفانه ایشون اعصاب من رو بهم ریخته و ضرر سنگینی به چندین نفر زده. .فقط خواستم بگم لعنت بر کسی که لقمه دهن همچین حیوانات حرامی گذاشت.

از این کلاهبردار بی سواد هاست نخرید. مدیریت هاستینک تاک ورود کند و ایشون رو پرت کند توی سطل اشغال

بهترین سایت فروشگاه فایل، پدیده فایل می باشد. برای فروش فایل به سایت ما سر بزنید.

عضو انجمن almanwebhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    414
    تشکر تشکر شده 
    1,139
    تشکر شده در
    790 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iranalavi نمایش پست ها

بزارید کامل موضوع رو شرح بدم تا متوجه بشید این هاستینگ کاهبردار چه بالایی سر من آورده.

2 ماه پیش من توی تلگرام به ایشون پیام دادم. و از داشتن 13 سایت صحبت کردم. ایشون با خرید دو سرویس هاست یکساله موافقت کرد. وقتی من دو سرویس ایشون رو با تخفیف 70 درصد خریدم . متوجه شدم ایشون از اینکه من این تخفیف رو اجرا کردم شاکی هست و توی واکنشش گفت مسئولیت انتقال با من نیست با خودتون هست.هاست های ایشون بسیار بی کیفیت بودن و به دلیل افت سرعت ساعت 6 صبح بلند میشدم و یک سایت رو منتقل میکردم. 13 روز طول کشید.در حین اتقال اتفاق زیر افتاد.

من هاست رو 23 - 4 - 2019 سفارش دادم . تاریخ سررسید بعدی یکسال بعد باید باشه . اما ایشون تاریخ سر رسید رو همون روز 23 - 4 -2019 تنظیم کرده بود. چن روز پیاپی هاست به طور خودکار هاست مسدود میشد . ایشون سرویس رو بازگشایی میکرد. تا اینکه گفت سایت های شما مشکل داره و باعث بسته شدن هاست میشه ! من به ایشون پیام دادم شما تاریخ رو درست تنظیم کن تا مشکلی پیش نیاد. این از زمان ورود ما به این شرکت مزخرف

45 روز گذشت و من به طور نا خود آگاه متوجه شدم سایتهای من اصلا باز نمیشه و با خطا مواجه هست . به ایشون پیام دادم. ایشون ابتدا گفتن واسه من بالا میاد . در حدود 5 روز طول کشید. و من از ایشون هر روز میخواستم مشکل رو برطرف کند. ایشون هم جواب سر بالا میاد و میگفت به من ربطی نداره . البته باید اقرار کنم ایشون وقتی به من جواب سر بالا میداد خودش در هاست تنظیماتی رو اعمال میکرد و لی درست نمیشد. چون پیام تغییرات در هاست به من ایمیل میشد.ایشون با یه سری تغییرات در هاست تمام دامنه های که اضافه کردم بودم حذف کرده بود یعنی سواد کافی نداشت و عاجز شده بود.بعد از 5 تا 6 روز من ناراحت شدم و مشکل رو به هاستینگ تاک اوردم . پیام بالا مشاهده کنید. وقتی من مشکل رو اینجا مطرح کردم ایشون مجبور شد با شخصی مشورت کند تا مشکل رو حل کند.

10 روز دیگه گذشت و ایشون گفتن سایتهای شما به سرور فشار میاره . من دیدم سی پی یو مصرفی نداشته و بهشون گفتم . اینجا هم میخواست بهونه بیاره. ولی موفق نشد.

5 روز دیگه گذشت و پیام دادن تعداد سایتهای شما زیاد هست و باید در هر سرویس ما 5 سایت داشته باشید. من هم گفتم من با شما توافق کردم الان چرا بهونه میاری . گفتن شما در هاستینگ تاک با اعتبار من بازی کردین . و من سرویس های شما رو مسدود میکنم.

در حین انتقال سایتها بودم که متوجه شدم ایشون حساب من رو در هاستشون پاک کردن. و من به هیچ چیز دسترسی ندارم.

متاسفانه ایشون اعصاب من رو بهم ریخته و ضرر سنگینی به چندین نفر زده. .فقط خواستم بگم لعنت بر کسی که لقمه دهن همچین حیوانات حرامی گذاشت.

از این کلاهبردار بی سواد هاست نخرید. مدیریت هاستینک تاک ورود کند و ایشون رو پرت کند توی سطل اشغال
    بنظرم دوتا هاست کم حجم برای 13 تا سایت اصلا منطقی نیست
    مخصوصا هر هاست شاید ماهی 5 تومنه که شما سالانه 70% هم تخفیف استفاده کردید .(اگه چندنفر مشتری مثل شما بخرن اونوقت مدیر سرور نمیتونه هزینه کنه ارتقاع بده)
    بعد انتظار داری شما کیفیت دیتاسنتر cia رو داشته باشید

اصلا 5 تا سایت هم باز منطقی نیست . هر هاست باید برای یک سایت باشه دیگه اصولا
    اگه شما نمیتونید اینطوری هزینه کنید ، کیفیت مطلوب هم در ازاش نخواید
    یا میتونید هزینه کنید یه سرور مجازی بگیرید خیال خودتونو راحت کنید

5. تعداد تشکر ها از almanwebhost به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    26
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    14 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط almanwebhost نمایش پست ها
    بنظرم دوتا هاست کم حجم برای 13 تا سایت اصلا منطقی نیست
    مخصوصا هر هاست شاید ماهی 5 تومنه که شما سالانه 70% هم تخفیف استفاده کردید .(اگه چندنفر مشتری مثل شما بخرن اونوقت مدیر سرور نمیتونه هزینه کنه ارتقاع بده)
    بعد انتظار داری شما کیفیت دیتاسنتر cia رو داشته باشید

اصلا 5 تا سایت هم باز منطقی نیست . هر هاست باید برای یک سایت باشه دیگه اصولا
    اگه شما نمیتونید اینطوری هزینه کنید ، کیفیت مطلوب هم در ازاش نخواید
    یا میتونید هزینه کنید یه سرور مجازی بگیرید خیال خودتونو راحت کنید
    من دانشی در مورد هاست و سرور ندارم من توی تلگرام پیام دادم این شرایطی بوده که روز اول خودشون قبول کردن. من قبلا شرکت های دیگه بودم مشکلی نداشتم

من روز اول باهشون صحبت کردم ولی وقت سفارش دادم و سایتش به زرین پال متصل شد پیش خودم گفتم این اینده یه بالایی سر من میاره ! و پیش بینی من درست از اب در اومد

تا جالا توی شرکتی نرفتم که غیر مستقیم به درگاه بانک متصل بشه. من هزینه های زیادی کرده بودم و دستم خالی شده بود. مجبور شدم مجبور

بهترین سایت فروشگاه فایل، پدیده فایل می باشد. برای فروش فایل به سایت ما سر بزنید.

7. تعداد تشکر ها از iranalavi به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    240
    تشکر تشکر شده 
    134
    تشکر شده در
    98 پست

پهنای باند چقدره ؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    31
    تشکر شده در
    29 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mashiat نمایش پست ها
    پهنای باند چقدره ؟
    یعنی واقعا قصد خرید از کسی داری که کلی شاکی داره!!
    انصافا خودتو درگیر فروشنده هایی که نماینده شرکت های دیگه هستند نکن

مخصوصا این شخص که نماینده xzn یا همون netafrooz مسخره هستش که اشغال ترین کیفیت رو داره و مدام هستتون هر روز قطع میشه / علاوه بر اینا پشتبانی زیر صفر و زیر منفی
    از ما گفتن
    از سرویس دهنده های معتبر سرویس تهیه کنید

10. تعداد تشکر ها از bazaryabi به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    240
    تشکر تشکر شده 
    134
    تشکر شده در
    98 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bazaryabi نمایش پست ها
    یعنی واقعا قصد خرید از کسی داری که کلی شاکی داره!!
    انصافا خودتو درگیر فروشنده هایی که نماینده شرکت های دیگه هستند نکن

مخصوصا این شخص که نماینده xzn یا همون netafrooz مسخره هستش که اشغال ترین کیفیت رو داره و مدام هستتون هر روز قطع میشه / علاوه بر اینا پشتبانی زیر صفر و زیر منفی
    از ما گفتن
    از سرویس دهنده های معتبر سرویس تهیه کنید
    مرسی
    من خودم سرور اختصاصی دارم . اشتباهی توی این تاپیک ارسال کردم . پستم مربوط به تاپیک دیگه بود چند تا تب باز بود
    سپاس

عضو جدید satiran آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    68
    تشکر شده در
    47 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iranalavi نمایش پست ها

دوست عزیز شما عجب صبر و حوصله ایی دارید به کل موضوع کاری ندارم که ایا درخواست شما شدنی هست یا نه
    وقتی میبینید مشکلی وجود داره چرا سریع تر اقدام نمیکنید تا به مشکلات بزرگتری برخورد نکنید
    ویرایش توسط satiran : July 11th, 2019 در ساعت 10:06

سرور مجازی فرانسه | تلفن: 02126294412

13. تعداد تشکر ها از satiran به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    26
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    14 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط satiran نمایش پست ها
    دوست عزیز شما عجب صبر و حوصله ایی دارید به کل موضوع کاری ندارم که ایا درخواست شما شدنی هست یا نه
    وقتی میبینید مشکلی وجود داره چرا سریع تر اقدام نمیکنید تا به مشکلات بزرگتری برخورد نکنید
    درود
    خب من قبلا هم گفتم دانش کافی ندارم. و به همین خاطر باهش راه اومدم! وقتی متوجه شدم دارن اذیت میکنن! تصمیم گرفتم هاست دیگه تهیه کنم! داشتم بکاپ رو منتقل کردم که هاست رو مسدود کرد .
    ادعای خدا و پیغمبرشون هم میشه! الان هم داره این لقمه حروم رو دهن بچش میذاره ! نمیدونه این پول دودمانشو به باد میده!

عضو انجمن planday آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    41
    تشکر شده در
    35 پست

احسنت بر شما
    من نه تخصص دارم نه مهارت و چیزی که شما دوست محترم می فرمایید صحیح هستش
    شخصیت من در حدی نیستش که بخوام با یک بچه روستایی کل کل کنم داخل انجمن به این بزرگی
    موفق و پیروز باشید.
    فروش هاست لینوکس ایران - ثبت دامنه ملی و بین المللی - پنل اس ام اس
    پشتیبانی تلگرام و واتس اپ: 09032225848
    https://hostmashhad.ir

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)