نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: نیازمند پنل ارسال پیامک به صورت وب سرویس با سرعت بالا و بدون وقفه

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    6 پست

پیش فرض نیازمند پنل ارسال پیامک به صورت وب سرویس با سرعت بالا و بدون وقفه

سلام

جهت استفاده از وبسرویس پیامک کوتاه ، به پنل پیامک نیاز مبرم و سریع دارم

تاکید میکنم که ارسال می بایست سریع باشه و با تاخیر اصلا نیاز ندارم . الان چند تا از سایتهای مختلف تست گرفتم که خیلی کند بوده و گاها با چند دقیقه ارسال میشه

در ضمن نیاز به تست وب سرویس دارم ، با حداقل شارژ ممکن ، حتی شده 5 تا پیامک که سرویس رو تست کنم

لطفا اگه این شرایط رو میتونید فراهم کنید ، به آی دی mehdi6261 در تلگرام پیغام بدین .

2. # ADS

عضو جدید saeedj آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    132
    تشکر تشکر شده 
    137
    تشکر شده در
    101 پست

پیش فرض پاسخ : نیازمند پنل ارسال پیامک به صورت وب سرویس با سرعت بالا و بدون وقفه

نقل قول نوشته اصلی توسط contact_mehdi نمایش پست ها
    سلام

تاکید میکنم که ارسال می بایست سریع باشه و با تاخیر اصلا نیاز ندارم . الان چند تا از سایتهای مختلف تست گرفتم که خیلی کند بوده و گاها با چند دقیقه ارسال میشه

در ضمن نیاز به تست وب سرویس دارم ، با حداقل شارژ ممکن ، حتی شده 5 تا پیامک که سرویس رو تست کنم

لطفا اگه این شرایط رو میتونید فراهم کنید ، به آی دی mehdi6261 در تلگرام پیغام بدین .

سلام

دو مورد خیلی مهم هست:
    1- قابلیت ارسال به بلکلیست ( اگر این مورد نباشه، افرادی که در بلکلیست هستن نمیتونن ثبت نام کنن)
    2- ارسال با سرعت بالا/ در حد آنی ( اگر ارسال کد بیش از چند دقیقه طول بکشد، کاربر کلافه شده و از ثبت نام منصرف میشود.

اگر هردوی این موارد رو کنار هم بخواید، در سامانه های ممکن است
    و باید بر اساس وبسرویس ارسال پترن کدنویسی کنید که افزودن پترن چند ساعت تا یک روز ممکن است زمانبر باشد
    اگر براتون اوکی هست، در خدمتیم

تست ارسال:
    https://max-sms.ir/test-sms/

www.max-sms.ir
    مکث اس ام اس خط خدماتي عمومي
    نمايندگي پنل اس ام اس با امکان ارسال بلکلیست
    تلفن: 91300036-021

عضو انجمن payamkutah آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    624
    تشکر تشکر شده 
    328
    تشکر شده در
    245 پست

پیش فرض پاسخ : نیازمند پنل ارسال پیامک به صورت وب سرویس با سرعت بالا و بدون وقفه

نقل قول نوشته اصلی توسط contact_mehdi نمایش پست ها
    سلام

با سلام و عرض ادب
    برای ارسال کد وریفای پیشنهاد میگردد از خطوط خدماتی استفاده نمائید تا پیام شما به دست مخاطبین بلک لیست (شماره های مسدود شده) نیز ارسال شود.

برای ارسال سریع :

اگر شخصی حقوقی هستید ، پیشنهاد میشود خط اختصاصی خود را خدماتی نمائید تا بدون اینکه معتل تائید پیام باشید سریعا ارسال و به دست مخاطب برسد. (مثل سایت های دیوار - شیپور و...)

اگر شخص حقیقی هستید و امکان خدماتی کردن خط ندارید ، از خطوط اشتراکی خدماتی ( بدون نیاز به ارائه سفته و تعهد نامه ) با ارسال از پترن استفاده نمائید ، در این صورت نیز پیام شما بدون تائید و وقفه برای تائید ارسال میشود . برای این مورد شما میبایست الگو یا پترن پیام خودتون رو اعلام نمائید ، به دیتابیس اضافه شده و ارسال از این طریق بدون تائید و بصورت انی ارسال میشود.

جهت اطلاع از شرایط جدید خدماتی کردن خطوط به این لینک مراجعه نمائید .

جهت آشنایی با پترن و توضیحات ارسال سریع از خط خدماتی به این لینک مراجعه نمائید

پنل کاملا رایگان خواهد بود و شما فقط هزینه پیامک های ارسالی خود را پرداخت خواهید کرد.
    (در صورت درخواست تعدادی پیامک هدیه نیز جهت تست به پنل شما اضافه میگردد)

تمامی کاربران انجمن نیز میتوانند از این امکان استفاده نمایند و محدودیتی ندارد

www.PayamKutah.Com

- تاپیک در یافت تعرفه 9.3 تومان در پنل رایگان

پشتیبانی سامانه پیام کوتاه ایران در این ساعت (1:35 بامداد) نیز در خدمت شماست
    ویرایش توسط payamkutah : June 24th, 2019 در ساعت 01:41 دلیل: درج تاپیک تعرفه رایگان 9.3
    اعطاء پنل SMS رایگان ، ارائه تعرفه 8/5 تومان
    ارسال SMS به بلک لیست | پشتیبانی سریع | 7 سال فعالیت | شرکت اعلان پیام 49239
    تماس: 4478089-0413 | تلگرام: ELANAK.ir | @ELANAKSMS

5. تعداد تشکر ها از payamkutah به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)