نقل قول نوشته اصلی توسط adnan نمایش پست ها
کد:
خیر اصلا تاثیری نداری
اگر قیمتی را دستی تغییر دهید و در ماژول تغییر ندهید ، در بروزرسانی های قیمت را کاهش می دهد
پس با این کار شما عملا اتفاقی نمی افتد و حتی چون ارقام ممکنه گرد شده باشد، قیمت های ذخیره شده تغییر می کند

فکر کنم منظورم را متوجه نشدید . هر وقت قیمت ارز بره بالا اینکار را بکنم :

1- جدول mod_priceChange_ordered را خالی می کنم .
2- دوباره add existing services را میزنم که قیمت با ارز فعلی دوباره وارد دیتابیس شود .
3- نرخ ارز را بروز میکنم.
4- دکمه Update users service prices را می زنم که قیمتها افزایش یابد .

اینطوری درست عمل میکنه دیگه . درسته ؟

- - - Updated - - -

در رابطه با Bulk Pricing Update هم من آنرا دیده بودم . فقط قیمت محصولات را افزایش می دهد . قیمت سرویس مشتریان را تغییر نمی دهد . ( WHMCS برای کشورهایی طراحی شده که تورم ندارند !! )

changing the pricing of products, addons and domain TLDs in WHMCS does not cascade to existing clients. That is, existing customers always remain at the prices they were shown and agreed to at the time of placing an order.

قیمت تمدید فرضا گرد شده به مبلغ 1500 ،وقتی جدول را خالی می کنید و دوباره Add می کنید قیمت ارزی چون گرد شده است تغییر می کند (احتمالا افزایش میابد )
اگر محصولی در ماژول وجود نداشته باشد فقط با زدن add اضافه می کند و نیاز به خالی کردن اطلاعات نیست

ما از همین ماژول استفادهمی کنیم
فرضا لایسنس دایرکت ادمین را برای همه کاربر های 4 تومان افزایش دادیم تا در تمدید های بعدی قیمت جدید درج شود
This addon utility allows you to perform system wide price changes to existing clients