صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 49

موضوع: لینوکس بهتره یا مک؟ به کدومش مهاجرت کنم؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

پیش فرض پاسخ : لینوکس بهتره یا مک؟ به کدومش مهاجرت کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط AtrafNet نمایش پست ها
    در اینکه مایکروسافت، گوگل، اپل و... اطلاعاتی رو برای خودشون ارسال میکنن شکی نیست من منکر این نیستم ولی اینکه میگید کل اطلاعات کاربر برای مایکروسافت ارسال میشه اشتباهه.

ببینید شما همونطور که دم از دونستن قانون کپی رایت میزنید اصولاً باید قوانین Privacy Policy هم بدونید مگه نه؟

هیچ جای ویندوز مایکروسافت، کروم و کروم OS و اندروید گوگل، مک و iOS اپل و.... نیست که اطلاعاتی رو بخوان ولی اطلاع نداده باشن یا حتی گزینه ای برای غیرفعال کردنش نباشه.

این تصویر رو ببینید این بخش پره از آپشن هایی که با حریم شخصی کاربر در ارتباطه و میشه غیرفعالشون کرد ولی خب مثلاً از یه سری امکانات محروم میشید:

مثلاً خود ویندوز گفته اگه از دستیار صوتی کورتانا استفاده کنید اطلاعات مرور وب، استفاده از برنامه ها، جستجو ها و... رو برای ارائه تجربه شخصی سازی شده و منحصر به فردی برای شما به مایکروسافت ارسال میکنه اما قشنگ راحت می تونید کورتانا رو غیرفعال کنید و استفاده نکنید.

یا گوگل در مرورگر کروم گفته که می تونه با استفاده از سرویس های تحت وب خودش سرعت بارگذاری صفحات رو بالا ببره ولی باید آدرس هر صفحه مرور شده به این سرویس ارسال بشه که راحت میشه تو تنظیماتش غیرفعال کرد.

من این حرف شما رو قبول ندارم که کل اطلاعات کاربر اونم بدون اجازه برای جایی ارسال بشه.

چون شما اگه واقعاً یه شخص حرفه ای باشید می دونید که براحتی می تونید کل ترافیک های ویندوز رو Sniff کنید و اگه ترافیک های Send مشکوکی وجود داشت متوجه بشید.

بعدش اینم بدونید که شما اطلاعات کمی در زمینه فشرده سازی دارید چون هیچ الگوریتم فشرده سازی تا به الان وجود نداره که چند گیگ اطلاعات رو که می تونه شامل همه نوع فایل رو بشه به چند مگابایت تبدیل کنه.

بالاترین فشرده سازی رو الگوریتم های UHARC (فایل های uha.) و LZMA و LZMA2 و PPMD (فایل های 7z. و arc. و...) و بعد RAR و GZIP (فایل های gz) و در آخر ZIP دارن.

که شما در بالاترین حالت ممکن فشرده سازی هر یک از این الگوریتم ها هم تست کنید هرگز چندین گیگابایت فایل رو تبدیل به مگابایت نمیکنه.

ناگفته نمونه که هیچ کدوم از این الگوریتم ها رو مایکروسافت طراحی نکرده و تنها الگوریتم فشرده سازی مایکروسافت که داغون ترین فشرده سازی ممکن رو داره و در فایل های نصب خودش مثل DirectX استفاده میکنه الگوریتم Microsoft Cabinet (با فایل های cab.) هستش.

اگر مایکروسافت به این حجم از قدرت فشرده سازی رسیده بود باور کنید الان انقلابی در دنیا ایجاد کرده بود و مثلاً دیگه حجم در اینترنت اصلاً مطرح نبود چون همه چیز مگابایتی بود مثلاً طرف GTA V رو در 10 مگابایت دانلود میکرد!!! باور کنید اگه وجود داشت الان بزرگترین خبر تاریخ قرن بود.

درباره Defragment هم درسته NTFS نسبت به Ext4 لینوکس در مدیریت پراکندگی های هارد ضعیف تره ولی حتماً می دونید از ویندوز 8 به بعد ویندوز خودکار عمل Defragment رو به صورت زمان بندی شده و در پس زمینه انجام میده برای همینه که دیگه در ویندوز 10 مثل زمان های XP خدا بیامرز یه دفعه نمی بینید که یه درایو مثلاً 60 درصد Fragment گرفته باشه بلکه معمولاً خیلی Read و Write داشته باشید می بینید نهایت تا 10 - 15 درصد Fragment ایجاد شده.

بعدش تو عصر جدید که عصر SSD هاست دیگه کلاً در آینده عمل Defragment به خاطره ها می پیونده و الان اکثراً حداقل برای ویندوز خودشون یه SSD کم حجم دارن و سایر اطلاعات رو در HDD ذخیره میکنن.

بعد شما اصلاً می تونی دستگاه مدیاپلیری چیزی پیدا کنی که از فایل سیستم Ext4 لینوکس پشتیبانی کنه مثلاً آیا می تونی یه هارد 2 ترا پر از فیلم با فایل سیستم Ext4 داشته باشی و بزنی به USB تلویزیون ببینی؟

بازم سر حرفی که در اولین پستم در این تاپیک زدم هستم و هرگز یه سیستم عامل رو بهتر از اون یکی نمی دونم و به نظرم هر کدوم در جای خودشون و برای استفاده های خاصی نیازه و نمیشه گفت صرفاً لینوکس بهتر از ویندوزه یا حتی بالعکس.

بعد درباره کپی رایت هم حتی اگه روزی کپی رایت در ایران اجرایی بشه حاضرم لایسنس قانونی ویندوز رو خریداری کنم ولی علیه اش گارد نگیرم بگم نه این چون پولیه میرم لینوکس از دستش راحت شم

تازه کپی رایت بیاد خیلی هم بهتر میشه دیگه همه تو خونه هاشون نسخه های Enterprise هر نرم افزاری رو نصب نمیکنن بلکه کاربر خونگی میفهمه که اگه استفاده زیادی نداره همون Home Edition براش کافیه یا فوقش خیلی حرفه ایه نسخه Pro نه دیگه بره سراغ نسخه های Enterprise و Technician Edition و... که تو بعضی نرم افزار هایی که ما د.ز.د.ی استفاده میکنیم هست.
    سلام
    جناب من تاحالا ندیده بودم کسی از ویندوز اینطور متعصبانه دفاع کنه ( امیدوارم یکسری مطالب یادم نره و همه رو براتون تایپ کنم )
    کاربران ویندوز هر لحظه در خطر حملات سایبری و هکینگ قرار دارن ، به این خاطر که یک هکر الگریتم ویندوز رو بدست آورد و اونو به یه سایت چینی که اسمشو نمیارم فروخت ، همون سایت چینی روزانه تمام اطلاعات و پسوردهای کلاینت و سرورهای ویندوز رو دریافت میکنه بطوری که اگر پسورد هش شده 15 کاراکتری ویندوز رو بهش بدید پسورد رو به شما بر میگردونه ، الان دوتا کشور میتونن تمام سایتای دولتی و کاربران ایرانی رو حتی روی سیستم کلایت از کار بندازن اولیش خود آمریکاس و دوم هم چینه

دوستمون اشاره کردن به بک ترک و کالی ، این بد مصب اینقدر باگ داره آبکش شده ، نمیدونم چرا اینطور از ویندوز متعصبانه حمایت میکنید
    لینوکس اینقدر تنوع داره راحتی کار تو لینوکس بهتر از ویندوز هست ، اما شما نمیدونید چون کاربر ویندوز هستید

تمام نرم افزارهایی که شما به اونها اشاره کردید الگریتمشون در لینوکس هم وجود داره از جمله winrar و سایر نرم افزارهای کاربردی مشابه ویندوز

اتفاقا این ویندوز بود که از این الگریتمهای رایگان نرم افزارهای لینوکس برای ویندوز استفاده کرد ، این لینوکس بود که باعث پیشرفت دسکتاپ شده ، همون اندرویدی که استفاده میکنید لینوکس هست ، بهترین سیستم عاملها از خانواده یونیکس هست .

سیستم عامل مکینتاش هم به پای لینوکس نمیرسه چون محدودیت زیادی داره ، کاربران لینوکس راحت میتونن با مک کار کنن اما سریع بر میگردن به سمت لینوکس چون براشون مثل یه قفس میمونه ، اما کاربران مک زمانی که از لینوکس استفاده میکنن و دست خودشونو بطور نامحدود باز میبینن دیگه نمیتونن ار لینوکس دل بکنن

خیلی تو دنیا از لینوکس بد میگن و تبلیغات زیادی در این رابطه میکنن

همین ویندوز شما شل اوبونتو لینوکس رو در ویندوز 10 قرار داده و محدودش کرده تا کاربران با کار بر روی این لینوکس محدود شده توسط مایکروسافت دست از لینوکس بردارن ، که این سیاست خیلی کثیفه

نکته مهم : ویندوز نمیتونه سوراخاشو ببنده اما لینوکس با همون کلودلینوکسی که میفرمایید تمام سوراخارو بسته ، هیچ سخت افزاری ویندوز رو به لینوکس ترجیج نمیده بخاطر همین دارن سخت افزارهارو از لحاظ فایل سیستم بر علیه لینوکس میسازن نمونش تو همین انجمن همین دیشب http://www.webhostingtalk.ir/showthr...83#post1739483

بله من به شما حق میدم چون از پشت پرده خبر ندارید ، همین شرکت اپل که سازمان سیاه سال گذشته ازش خواست اطلاعاتش رو در اختیار کاربرا بذاره آخر توسط یه هکر تونستن به هدفشون برسن اما این برای لینوکس اتفاق نخواهد افتاد میدونید چرا ؟ چون کاربران لینوکس میتونن بره خودشون مشابه کلود لینوکس بسازن چون لینوکس محدود نیست و کاملا قابل شخصی سازی هست

کسانی که با ابزار nc آشنا هستن میدونن چاقوی فیزیکی کاربراس ، یسری آموزش تو سایتهای بین المللی دز ضمینه pentest هست مثلا اگر امروز برای لینوکس با این ابزار راهی برای نفوذ ارائه بشه سری آپدیت میشه اما بره ویندوز این اتفاق نمیوفته ، البته شاید بعد از چند ماه یک آپدیتی که خود اون آپدیت باگ داره ارائه میدن

مگه یادتون رفته همین قضیه باج افزار رو ؟

موفق باشید.

2. تعداد تشکر ها از live به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    247
    تشکر تشکر شده 
    80
    تشکر شده در
    58 پست

دوستان توکدوم نسخه لینوکس بازی کانتر نصب میشه ؟

کلا برای من که میخوام تازه با لینوکس کار کنم کدوم نسخه پیشنهاد میشه ؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط st3205 نمایش پست ها
    دوستان توکدوم نسخه لینوکس بازی کانتر نصب میشه ؟

کلا برای من که میخوام تازه با لینوکس کار کنم کدوم نسخه پیشنهاد میشه ؟
    تو mint راحت تری ، البته من تو اوبونتو هم نصب کردم اما مشکل اینجاست که sxe رو نمیتونی پایدار کنی که از سرور کیک نشی

یک سیستم عامل هست به اسم steamOS که اگر نصب کنی خوبه ، نسخه لینوکسی کانترم هست ، کلا یه سیستم عامل بره بازیه

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    203
    تشکر تشکر شده 
    161
    تشکر شده در
    123 پست

سلام
    من میخوام از بعد دیگه ای بیان کنم
    من چندین سال هست که هم با مک بوک کار میکنم هم لینوکس و هم ویندوز از هر کدام لازم باشه استفاده می کنم
    بنظرم بعد چند سال کار با هر سه سیستم عامل باید بگم صرف نظر از بحت برنامه نویسی دات نت که اختصاصا ویندوزی هست که هرچند با بحث core که اخیرا اومده میتونه تغییرات وسیعی ایجاد کنه اصلا فرقی نداره با کدوم سیستم عامل
    برنامه نویسی یا اموراتتون رو میخواید انجام بدید هر کدامشون رو بخوان براشون ابزارهای متعدد و کاملی وجود داره و آلترنیتیو برای هر برنامه ای داخل هر کدام هست
    بلکه مهم اینه سرعت سخت افزار شما چقدر خوب باشه مخصوصا هارد. برنامه نویسی یا کلا کار با یک سیستم عاملی که هارد ssd استفاده میشه خیلی خیلی بهتره تا سیستمی که از هارد ساتا استفاده میکنه
    شما داخل مک بوک که از هارد های فلش استوریج استفاده می کنه وقتی میخواید یک کار گرافیکی انجام بدید قطعا پرفرمنس بیشتری احساس خواهید کرد تا داخل ویندوزی که هارد ساتا داره .بنابرین بنظر من الان دیگه سیستم عامل حرف اول
    نمیزنه بلکه این سخت افزار هست که پرفورمنس رو تعیین میکنه

عضو انجمن AtrafNet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,584
    تشکر تشکر شده 
    729
    تشکر شده در
    417 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط live نمایش پست ها
    سلام
    جناب من تاحالا ندیده بودم کسی از ویندوز اینطور متعصبانه دفاع کنه ( امیدوارم یکسری مطالب یادم نره و همه رو براتون تایپ کنم )
    کاربران ویندوز هر لحظه در خطر حملات سایبری و هکینگ قرار دارن ، به این خاطر که یک هکر الگریتم ویندوز رو بدست آورد و اونو به یه سایت چینی که اسمشو نمیارم فروخت ، همون سایت چینی روزانه تمام اطلاعات و پسوردهای کلاینت و سرورهای ویندوز رو دریافت میکنه بطوری که اگر پسورد هش شده 15 کاراکتری ویندوز رو بهش بدید پسورد رو به شما بر میگردونه ، الان دوتا کشور میتونن تمام سایتای دولتی و کاربران ایرانی رو حتی روی سیستم کلایت از کار بندازن اولیش خود آمریکاس و دوم هم چینه

دوستمون اشاره کردن به بک ترک و کالی ، این بد مصب اینقدر باگ داره آبکش شده ، نمیدونم چرا اینطور از ویندوز متعصبانه حمایت میکنید
    لینوکس اینقدر تنوع داره راحتی کار تو لینوکس بهتر از ویندوز هست ، اما شما نمیدونید چون کاربر ویندوز هستید

تمام نرم افزارهایی که شما به اونها اشاره کردید الگریتمشون در لینوکس هم وجود داره از جمله winrar و سایر نرم افزارهای کاربردی مشابه ویندوز

اتفاقا این ویندوز بود که از این الگریتمهای رایگان نرم افزارهای لینوکس برای ویندوز استفاده کرد ، این لینوکس بود که باعث پیشرفت دسکتاپ شده ، همون اندرویدی که استفاده میکنید لینوکس هست ، بهترین سیستم عاملها از خانواده یونیکس هست .

سیستم عامل مکینتاش هم به پای لینوکس نمیرسه چون محدودیت زیادی داره ، کاربران لینوکس راحت میتونن با مک کار کنن اما سریع بر میگردن به سمت لینوکس چون براشون مثل یه قفس میمونه ، اما کاربران مک زمانی که از لینوکس استفاده میکنن و دست خودشونو بطور نامحدود باز میبینن دیگه نمیتونن ار لینوکس دل بکنن

خیلی تو دنیا از لینوکس بد میگن و تبلیغات زیادی در این رابطه میکنن

همین ویندوز شما شل اوبونتو لینوکس رو در ویندوز 10 قرار داده و محدودش کرده تا کاربران با کار بر روی این لینوکس محدود شده توسط مایکروسافت دست از لینوکس بردارن ، که این سیاست خیلی کثیفه

نکته مهم : ویندوز نمیتونه سوراخاشو ببنده اما لینوکس با همون کلودلینوکسی که میفرمایید تمام سوراخارو بسته ، هیچ سخت افزاری ویندوز رو به لینوکس ترجیج نمیده بخاطر همین دارن سخت افزارهارو از لحاظ فایل سیستم بر علیه لینوکس میسازن نمونش تو همین انجمن همین دیشب http://www.webhostingtalk.ir/showthr...83#post1739483

بله من به شما حق میدم چون از پشت پرده خبر ندارید ، همین شرکت اپل که سازمان سیاه سال گذشته ازش خواست اطلاعاتش رو در اختیار کاربرا بذاره آخر توسط یه هکر تونستن به هدفشون برسن اما این برای لینوکس اتفاق نخواهد افتاد میدونید چرا ؟ چون کاربران لینوکس میتونن بره خودشون مشابه کلود لینوکس بسازن چون لینوکس محدود نیست و کاملا قابل شخصی سازی هست

کسانی که با ابزار nc آشنا هستن میدونن چاقوی فیزیکی کاربراس ، یسری آموزش تو سایتهای بین المللی دز ضمینه pentest هست مثلا اگر امروز برای لینوکس با این ابزار راهی برای نفوذ ارائه بشه سری آپدیت میشه اما بره ویندوز این اتفاق نمیوفته ، البته شاید بعد از چند ماه یک آپدیتی که خود اون آپدیت باگ داره ارائه میدن

مگه یادتون رفته همین قضیه باج افزار رو ؟

موفق باشید.

بنده نه از ویندوز دفاع کردم نه از لینوکس بلکه از دفاع مغرضانه و تخریب آلود متنفرم.

برای خودتون کلی مبحث جدید رو آوردید وسط و فکر میکنید بحث لینوکس و ویندوز رو قاطی کلی بحث های دیگه کنید حرفتون درست به نظر میاد.

همون پاسخ قبلیم هم خیلی بیش از حد توضیح دادم و دیگه ترجیح میدم با شما بحثی نداشته باشم همون شما فکر کن من از پشت پرده خبر ندارم و خودتون همه چیزو می دونید بسته

فقط پیشنهاد میکنم از این به بعد تو پاسخ به بقیه دقت کنید که طرف چی گفته و منظور چی بوده بعدش ببینید آیا لازم هست مباحث مختلف رو قاطیش کنید یا نه.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

بنده نه از ویندوز دفاع کردم نه از لینوکس بلکه از دفاع مغرضانه و تخریب آلود متنفرم.

برای خودتون کلی مبحث جدید رو آوردید وسط و فکر میکنید بحث لینوکس و ویندوز رو قاطی کلی بحث های دیگه کنید حرفتون درست به نظر میاد.

همون پاسخ قبلیم هم خیلی بیش از حد توضیح دادم و دیگه ترجیح میدم با شما بحثی نداشته باشم همون شما فکر کن من از پشت پرده خبر ندارم و خودتون همه چیزو می دونید بسته

فقط پیشنهاد میکنم از این به بعد تو پاسخ به بقیه دقت کنید که طرف چی گفته و منظور چی بوده بعدش ببینید آیا لازم هست مباحث مختلف رو قاطیش کنید یا نه.
    دوست عزیز دعوا نداریم که ، اومدیم اینجا دوتا چیز از هم یاد بگیریم
    متاسفانه تو این انجمن گفتن واقعیت باعث جبهه گیری از طرف تعداد زیادی از اعضا میشه

بنده کاملا محترمانه و با همون شدتی که شما با قساوت تمام درمورد سیستم عامل لینوکس مطرح کردید با شدت کمتری جواب شمارو دادم

تشکر تشکر کرده 
    2,584
    تشکر تشکر شده 
    729
    تشکر شده در
    417 پست

دوست عزیز دعوا نداریم که ، اومدیم اینجا دوتا چیز از هم یاد بگیریم
    متاسفانه تو این انجمن گفتن واقعیت باعث جبهه گیری از طرف تعداد زیادی از اعضا میشه

بنده کاملا محترمانه و با همون شدتی که شما با قساوت تمام درمورد سیستم عامل لینوکس مطرح کردید با شدت کمتری جواب شمارو دادم
    روی صحبت من اصلاً با شما نبود که بخوام برای شما جبهه بگیرم شما خودت پریدی وسط این همه بحث جدیدو باز کردی که بگی منم یه چی بارمه.

مشکلتونم تو همون تاپیکی که قفل شد همین بود که یکی یه حرفی میزد شما 100 نوع مسئله جدید میکشیدی وسط انتظار داشتی مردمم بیان درباره همون 100 نوع مسئله جدید نظر بدن.

نه عقل خودتونو قاضی کنید اون تاپیک درباره قیمت دلار بود شما نبودی که به اسلام و آمریکا و یهن و سوریه و... کشوندیش؟

الان اینجا هم میخوای غرض دار تاپیک رو منحرف کنی.

بقیه هم احمق فرض کردی فکر میکنید مثلاً من الگوریتم های فشرده سازی رو گفتم آمدید میگید نرم افزار Winrar تو لینوکسم هست!!!
    اصلاً همون یه خط هم درست متوجه نشدید فکر کردید من میگم تو لینوکس Winrar نیست.
    بعد آمدید اندروید رو کشیدید وسط فکر میکنید خودتون عقل کل جهانید و می دونید که اندروید بر پایه لینوکسه و بقیه نمیدونن.
    شما حتی اگه یه بار پست منو خونده باشید از سطح گفتگوی من متوجه میشدید که انقدر کاربر مبتدی و ساده ای نیستم که ندونسته بخوام قضاوت کنم و مثل شما از روی غرض دفاع کنم.
    این وسط هم بحث سوراخ(!!) های سیستم عامل نیست تو هر سیستمی چه ویندوز چه لینوکس چه مک چه هر چیز دیگه باگ و حفره امنیتی هست.
    هیچ وقت نمیتونید بگید یه سیستم امن امنه وگرنه لینوکس و حتی Kernel اش چند وقت یه بار آپدیت و کلی Bug Fix نمیشد.
    بعد باج افزار ها رو مثال زدید (که البته با اینکه نسخه لینوکسی هم دارن) و میگید پروژه های متن باز همیشه به قول خودتون سوراخ هاشون پوشونده است اگه این درسته پس قضیه حمله Heartbleed که سال 2014 اتفاق افتاد و کلی سرور رو پوکوند چی بود؟

بازم میگم من نه از ویندوز و نه از لینوکس صرف اینکه کدوم بهتره هرگز دفاع نمیکنم و هر کدومشون رو در جای خودشون بهترین میدونم با دفاع کردن های بقیه هم کاری ندارم ولی متاسفانه بعضی ها صرفاً از چیزای مورد علاقه شون دفاع نمیکنن بلکه چیزای دیگه رو تخریب میکنن.

متاسفانه این فرهنگ تخریب سایر مسائل مرتبط یه حیطه تو ایران همیشه مده.
    مثلاً طرف از گوشی های سامسونگ خوشش میاد از هر چی گوشی از هر برند دیگه است می بینه فقط تخریب میکنه و دنبال ریزترین موردیه که پیدا کنه تا بتونه سامسونگ خودشو بالاتر نشون بده.
    اگه به این کار میگن دفاع و بعد به کار من میگن تعصب پس من همون دوست دارم متعصب باشم تا اینکه صرف اینکه یه یه چیز علاقه دارم سایر چیزا رو تخریب کنم.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

روی صحبت من اصلاً با شما نبود که بخوام برای شما جبهه بگیرم شما خودت پریدی وسط این همه بحث جدیدو باز کردی که بگی منم یه چی بارمه.

مشکلتونم تو همون تاپیکی که قفل شد همین بود که یکی یه حرفی میزد شما 100 نوع مسئله جدید میکشیدی وسط انتظار داشتی مردمم بیان درباره همون 100 نوع مسئله جدید نظر بدن.

نه عقل خودتونو قاضی کنید اون تاپیک درباره قیمت دلار بود شما نبودی که به اسلام و آمریکا و یهن و سوریه و... کشوندیش؟

الان اینجا هم میخوای غرض دار تاپیک رو منحرف کنی.

بقیه هم احمق فرض کردی فکر میکنید مثلاً من الگوریتم های فشرده سازی رو گفتم آمدید میگید نرم افزار Winrar تو لینوکسم هست!!!
    اصلاً همون یه خط هم درست متوجه نشدید فکر کردید من میگم تو لینوکس Winrar نیست.
    بعد آمدید اندروید رو کشیدید وسط فکر میکنید خودتون عقل کل جهانید و می دونید که اندروید بر پایه لینوکسه و بقیه نمیدونن.
    شما حتی اگه یه بار پست منو خونده باشید از سطح گفتگوی من متوجه میشدید که انقدر کاربر مبتدی و ساده ای نیستم که ندونسته بخوام قضاوت کنم و مثل شما از روی غرض دفاع کنم.
    این وسط هم بحث سوراخ(!!) های سیستم عامل نیست تو هر سیستمی چه ویندوز چه لینوکس چه مک چه هر چیز دیگه باگ و حفره امنیتی هست.
    هیچ وقت نمیتونید بگید یه سیستم امن امنه وگرنه لینوکس و حتی Kernel اش چند وقت یه بار آپدیت و کلی Bug Fix نمیشد.
    بعد باج افزار ها رو مثال زدید (که البته با اینکه نسخه لینوکسی هم دارن) و میگید پروژه های متن باز همیشه به قول خودتون سوراخ هاشون پوشونده است اگه این درسته پس قضیه حمله Heartbleed که سال 2014 اتفاق افتاد و کلی سرور رو پوکوند چی بود؟

بازم میگم من نه از ویندوز و نه از لینوکس صرف اینکه کدوم بهتره هرگز دفاع نمیکنم و هر کدومشون رو در جای خودشون بهترین میدونم با دفاع کردن های بقیه هم کاری ندارم ولی متاسفانه بعضی ها صرفاً از چیزای مورد علاقه شون دفاع نمیکنن بلکه چیزای دیگه رو تخریب میکنن.

متاسفانه این فرهنگ تخریب سایر مسائل مرتبط یه حیطه تو ایران همیشه مده.
    مثلاً طرف از گوشی های سامسونگ خوشش میاد از هر چی گوشی از هر برند دیگه است می بینه فقط تخریب میکنه و دنبال ریزترین موردیه که پیدا کنه تا بتونه سامسونگ خودشو بالاتر نشون بده.
    اگه به این کار میگن دفاع و بعد به کار من میگن تعصب پس من همون دوست دارم متعصب باشم تا اینکه صرف اینکه یه یه چیز علاقه دارم سایر چیزا رو تخریب کنم.
    موضوع تاپیک : لینوکس بهتره یا مک؟ به کدومش مهاجرت کنم؟

الان من متوجه نشدم شما حرف ویندوزو کشیدی وسط به من تهمت میزنی ( اصلا من نمیدونم این موضوع چه ربطی به ویندوز داشت )
    کسای دیگه در تاپیک قبلی خرفای دیگه زدن پای منو میکشی وسط ( با مدرک کامنت بذار )
    اولا عفت کلام داشته باشید من هیچ بحثی که فرمودید نکشیدم وسط بلکه بقیه بودن از سلیمانو حرم سرا و اینطور مباحث کشیدن وسط که من گفتم مردم با یه حرم سرا گفتن امنیتشونو به خطر نمیندازن

دوما این تاپیک چه ربطی به اون تاپیک داره ، اون بحث از اولم اشتباه بود

سوما حرف من درباره همین تاپیک هست خارج از تاپیک حرفی نزدم بلکه شما با به وسط کشیدن ویندوز تاپیک رو به حاشیه بردی و با همه بحث میکنی

چهارما شما فرمودید طرف اصلی شما تو این تاپیک من نیستم ، پس با همه مشکل دارید ؟ اوکی من سمت آدمی مثل شما نمیام

دوستان در تاپیک قبلی ببینید اصلا من دخالتی نداشتم اینا درباره آخوند جماعت با مکارم شیرازی فلانو فلان فلان در صفحه دوم به بعد شرو کردن به بحث و این دوستمون مثل همین تاپیک تحمل حرف حق رو نداره

الان من دارم این تاپیک رو به حاشیه میبرم یا ایشون که از تاپیک قبلی ناراحته یا از نمیدونم شاید از 100 نفر ناراحته داره تاپیکو به حاشیه میبره

بحث لینوکس و مک رو کشونده به ویندوز و حالا به منم تهمت میزنه

http://www.webhostingtalk.ir/showthr...=1#post1739052

http://www.webhostingtalk.ir/showthr...=1#post1739133

اصلا من اینجا به اون موارد کاری نداشتم خودشون شروع کردن

http://www.webhostingtalk.ir/showthr...=1#post1739097

خودتون قضاوت کنید دوستان ، اینا مشکل دارن یا من ؟
    اون تاپیک درباره دلار بوده اینا عکس آخوند میزارن حرف از آخوند میزنن بعد میگن تاپیکو از بحث خارج کردی

خدا از دست شما جماعت چی میکشه ، دروغ پشت دروغ ، ریا کاری پشت ریاکاری ، با آبروی مردم بازی کردن شده دست مایه خندیدنتون ، بعد میگن 1000 تا پیامبر اومده بره اعراب آدم نشدن ، شماها آدمید ؟

تشکر تشکر کرده 
    2,584
    تشکر تشکر شده 
    729
    تشکر شده در
    417 پست

موضوع تاپیک : لینوکس بهتره یا مک؟ به کدومش مهاجرت کنم؟

الان من متوجه نشدم شما حرف ویندوزو کشیدی وسط به من تهمت میزنی ( اصلا من نمیدونم این موضوع چه ربطی به ویندوز داشت )
    کسای دیگه در تاپیک قبلی خرفای دیگه زدن پای منو میکشی وسط ( با مدرک کامنت بذار )
    اولا عفت کلام داشته باشید من هیچ بحثی که فرمودید نکشیدم وسط بلکه بقیه بودن از سلیمانو حرم سرا و اینطور مباحث کشیدن وسط که من گفتم مردم با یه حرم سرا گفتن امنیتشونو به خطر نمیندازن

دوما این تاپیک چه ربطی به اون تاپیک داره ، اون بحث از اولم اشتباه بود

سوما حرف من درباره همین تاپیک هست خارج از تاپیک حرفی نزدم بلکه شما با به وسط کشیدن ویندوز تاپیک رو به حاشیه بردی و با همه بحث میکنی

چهارما شما فرمودید طرف اصلی شما تو این تاپیک من نیستم ، پس با همه مشکل دارید ؟ اوکی من سمت آدمی مثل شما نمیام

دوستان در تاپیک قبلی ببینید اصلا من دخالتی نداشتم اینا درباره آخوند جماعت با مکارم شیرازی فلانو فلان فلان در صفحه دوم به بعد شرو کردن به بحث و این دوستمون مثل همین تاپیک تحمل حرف حق رو نداره

الان من دارم این تاپیک رو به حاشیه میبرم یا ایشون که از تاپیک قبلی ناراحته یا از نمیدونم شاید از 100 نفر ناراحته داره تاپیکو به حاشیه میبره

بحث لینوکس و مک رو کشونده به ویندوز و حالا به منم تهمت میزنه

http://www.webhostingtalk.ir/showthr...=1#post1739052

http://www.webhostingtalk.ir/showthr...=1#post1739133

اصلا من اینجا به اون موارد کاری نداشتم خودشون شروع کردن

http://www.webhostingtalk.ir/showthr...=1#post1739097

خودتون قضاوت کنید دوستان ، اینا مشکل دارن یا من ؟
    اون تاپیک درباره دلار بوده اینا عکس آخوند میزارن حرف از آخوند میزنن بعد میگن تاپیکو از بحث خارج کردی

خدا از دست شما جماعت چی میکشه ، دروغ پشت دروغ ، ریا کاری پشت ریاکاری ، با آبروی مردم بازی کردن شده دست مایه خندیدنتون ، بعد میگن 1000 تا پیامبر اومده بره اعراب آدم نشدن ، شماها آدمید ؟
    اولاً که من پای ویندوز رو وسط نکشیدم جناب آقای کشیدن که سعی کردن در دفاع از لینوکس ویندوز رو با اتهامات دروغین تخریب کنن.

بعدش من با شما چی کار دارم میخوای سمت من بیا میخوای نیا تازه همون لطف میکنی با این طرز فکرت سمت من نمیای

همینم که شما و امثال شما بسیجی های ساندیس خور دروغگو و ریاکار و دو رو و... نیستید و طی این 39 سال هر چی به صلاح زندگی با آرامش و رفاه ملت بوده انجام دادید بسته دیگه نیاز نیست من و بقیه مردم مثل شما مقدس و پاک باشیم.

به خدا بهشتی که شما و امثال شما و آخوندا بخوان توش باشن میخوام ته جهنم آبجوش سر بکشم اما هر روز امثال شما رو که هر روز در حال دستمال کشی هستن رو نببینم.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

اولاً که من پای ویندوز رو وسط نکشیدم جناب آقای کشیدن که سعی کردن در دفاع از لینوکس ویندوز رو با اتهامات دروغین تخریب کنن.

بعدش من با شما چی کار دارم میخوای سمت من بیا میخوای نیا تازه همون لطف میکنی با این طرز فکرت سمت من نمیای

همینم که شما و امثال شما بسیجی های ساندیس خور دروغگو و ریاکار و دو رو و... نیستید و طی این 39 سال هر چی به صلاح زندگی با آرامش و رفاه ملت بوده انجام دادید بسته دیگه نیاز نیست من و بقیه مردم مثل شما مقدس و پاک باشیم.

به خدا بهشتی که شما و امثال شما و آخوندا بخوان توش باشن میخوام ته جهنم آبجوش سر بکشم اما هر روز امثال شما رو که هر روز در حال دستمال کشی هستن رو نببینم.
    اصلا خودت متوجه نیستی چی میگی ، من بیام سمت تو ؟
    آخوند خودتی بسیجیم خودتی از همه بدتر دستمالم خودتی
    من نه به دین تو کار دارم نه به بسیجی جماعت نه آخوند ، هرکی از اینا یه کار بره مردم بکنه میگم دمش گرم هرکی خیانت کنه میگم لعنت

کم آوردی داری چرتو پرت میگی ؟ تو با کی تو این تاپیک به مشکل نخوردی ، به درک برو آبجو سر بکش کی جلوتو گرفته ؟ خودتو خفه کن

مواردی که میگی هیچ ربطی به این تاپیک نداره
    لطفا رسیدگی شود

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)